Najlepsze Golarki Dla Mężczyzn

Trzy maszynki do golenia na szarym tle, Nakładka na plakietkę AskMen Editor ' s Choice

Najlepsze Golarki Dla Mężczyzn

Przenieś grę golenia na wyższy poziom dzięki tym niesamowitym ostrzom

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Na rynku nasyconym narzędziami do golenia trudno jest określić, które są najlepsze ostrzem maszynki do golenia dla mężczyzn. Zbyt często dzisiejszy zapalony groomer wydaje się zadowolony z wyników modelu opartego na jednorazowych kartridżach. A dlaczego miałby nie być? Jednorazowe maszynki do golenia i ostrza, takie jak te od Bic i Gillette, przeszły długą drogę. Usługi subskrypcyjne, takie jak Harry ‘ S I Dollar Shave Club, nadal zdobywają udział w rynku kategorii maszynek do golenia, oferując produkty pomocnicze, takie jak krem do golenia, woda po goleniu — a nawet produkty do mycia ciała i włosów — do swoich maszynek, dostarczane do Ciebie w wolnym czasie.

Powiązane: Jak leczyć nacięcia, skaleczenia i oparzenia brzytwy

A co z tradycjonalistami? No wiesz, stary strażnik, który nadal woli autentyczne doświadczenie przyłożenia świeżego ostrza prosto w skórę? Rzeczywistość jest taka, że większość mężczyzn dokładnie wie, jaki typ brzytwy lubią i jest niezachwiana w swojej lojalności. Po prostu nie chcą się dowiedzieć, jaki model, jeśli w ogóle, może poprawić ich wrażenia z golenia. To się dzisiaj zmienia.

Weź pod uwagę te kluczowe czynniki, gdy przyjdzie czas na zakup następnej maszynki do golenia. Aby skierować twoje ostrze we właściwym kierunku, przygotowaliśmy przewodnik kupujących o wspaniałych maszynkach do golenia, aby wypróbowanie czegoś nowego było o wiele mniej przerażającym doświadczeniem. Piana, ponieważ te narzędzia do golenia od góry zostały zaprojektowane, aby przekształcić męczącą rutynę w ponadczasowy rytuał.


Czego szukać w maszynce


  • Typ ostrza: Znajdź ostrze ze stali nierdzewnej dla celów higienicznych i najwyższej ostrości.
  • Razor head: Podczas wybierania maszynki do golenia kluczowa jest elastyczność. Wybierz taki, który mocno blokuje ostrze na miejscu i można go łatwo Pochylać w poprzek twarzy w celu precyzyjnego golenia. W przypadku większości maszynek do golenia typowa głowica obrotowa jest standardowa i dobrze tnie.
  • Konserwacja: Podczas gdy proste maszynki do golenia wymagają większej ostrożności, regularnie czyszcząc system blokady maszynki do golenia, aby zachować długowieczność, szybkie płukanie i wycieranie ostrzy, jeśli to konieczne, powinno wystarczyć do maszynek do golenia nabojowego.
  • Długość i waga: Rozważ mniejszy uchwyt dla lepszej równowagi lub brzytwę z jakimś heft, aby ciężar brzytwy odgrywał większą rolę w usuwaniu włosów.
  • Cechy szczególne: Każda Maszynka Do Golenia z paskami smarującymi lub wieloma ostrzami działa najlepiej, aby zapewnić gładsze ruchy, z mniejszą częstotliwością, niezależnie od tego, czy golenie na mokro, czy na wilgotnej skórze.

Najlepsze Golarki Dla Mężczyzn


Najlepsza Maszynka Do Golenia dla skóry wrażliwej

Gillette SkinGuard with Flexball

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dollar20shave20club20420blade20all20terrain20razor.html

Od jakiegoś czasu mamy wrażenie, że więcej ostrzy jest lepszych. Nie zawsze tak jest. To prawda, że obecnie standardowe systemy z pięcioma ostrzami działają, a nawet są preferowane przez wielu facetów, ale codzienne golarki o wrażliwej skórze lub podatne na uderzenia brzytwy i podrażnienia mogą się nie zgodzić. W celu obsługi tych gości, Gillette po raz kolejny złamał formę i wprowadził skinguard, brzytwę z paskiem znalezionym między dwoma ostrzami.

Cel tego paska? Trzyma skórę napiętą, podczas gdy ostrza są blisko. Dzięki dwóm ostrzom zamiast pięciu skóra twarzy ma mniejszy kontakt z ostrymi krawędziami, co zapobiega podrażnieniom i wrastaniu włosków. Podczas gdy wrastanie jest wynikiem przycinania włosów tuż pod powierzchnią, a następnie uwięzienia pod skórą, Skórka tnie się bezpośrednio na powierzchnię, a nie pod nią, pomagając zmniejszyć ryzyko uderzeń i sprawiając, że codzienne golenie jest bardziej komfortowe.

Obiecująca Recenzja: “Jeśli masz skłonność do uderzeń brzytwą lub masz wrażliwą skórę, nie szukaj dalej. Na początku myślałem, że to będzie sztuczka, ale po tym, jak członek rodziny pokazał mi wyniki, musiałem sam spróbować. Gorąco polecam, a cena na Amazon jest trudna do pobicia.”- Michael R.

20,44 zł Amazon.com

Najlepsza Brzytwa Bezpieczeństwa

Merkur Futur

Zdobywca nagrody AskMen Readers’ Choice Award 2018 za najlepszą maszynkę do golenia z pojedynczym ostrzem *i* najlepszą ogólną maszynką do golenia, nic dziwnego, że jest to ulubiona pozycja zarówno wśród czytelników, jak i redaktorów. Futur to nowoczesne podejście do klasycznej maszynki obosiecznej, która łączy pełną regulację, równowagę i styl w ergonomiczny kształt, który działa zarówno dla prawych, jak i lewych. Może być bardzo agresywny z wieloma ustawieniami, które wykorzystują różne kąty cięcia, dopasowując się do konturów twarzy prawie każdego mężczyzny. Ostrzeżenie: ta brzytwa krawędziowa ma ostry AF, gdy jest zablokowana w najwyższym ustawieniu.

Golenia pozostają spójne od początku do końca, a szczelina ostrza natychmiast przecina włosy i zbiera resztki kremu do golenia, aby bezproblemowo oczyścić. Lubimy chromowane, matowe wykończenie i uwielbiamy, jak bardzo pomaga nam to w realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Obiecująca Recenzja: “Będąc czarnym człowiekiem w wojsku, uderzenia brzytwy były dla mnie codziennym problemem, a nawet zagrażały mojej karierze. Znalazłem golenie na mokro 5 lat temu. Zacząłem od Merkur 34c. służył mi dobrze przez krótki czas. Przesiadłem się na pasek skośny Merkur. Potrzebowałem bardziej agresywnego golenia, ponieważ nie byłem tak blisko, jak potrzebowałem. Po wielu krwawych porankach prób i błędów, opanowałem skosy.

Postanowiłem dać tej maszynce szansę, ale nie miałem wielkich nadziei. Wyciągając go z pudełka, czuł się niezdarny i niezdarny. Natychmiast ustawiłem go na najwyższe ustawienie i żałowałem zakupu. Dałem mu ostatnią szansę….Ustawiłem go na 2 i wyniki są niesamowite!!!! Codziennie używaj go na głowę i twarz, a ja jeszcze się nie skaleczyłem!!! To będzie moja droga do Razora. Kusi mnie kupno innego tylko po to, aby zachować w pudełku jako kopię zapasową.”- Mississippi Mud

62,50 zł Amazon.com

Best Multi-Blade Razor

Harry ‘ S Truman Razor

Wybrany jako laureat Nagrody AskMen Readers’ Choice Award za najlepszą maszynkę do golenia z wieloma ostrzami, Harry ‘ s wykorzystuje zaprojektowany przez Niemców system ostrzy, elastyczne gumowe zawiasy, precyzyjny trymer i odżywczy Pasek z aloesem i witaminą E, aby zaoferować wiele tego, co oferują drożsi faceci, ale w bardziej eleganckim i nowoczesnym opakowaniu.

Solidne odcienie niebieskiego, pomarańczowego, oliwkowego, a nawet limitowanych edycji wprowadzają dojrzałą aktualizację do łazienki, a opcja comiesięcznego dostarczania ostrzy do napełniania pozwala skupić się na ważnych rzeczach w życiu, na przykład na czymkolwiek innym niż golenie. Chcesz dowiedzieć się więcej o Harry ‘ s i oferowanej przez niego usłudze subskrypcji? Przeczytaj naszą obszerną recenzję Harry ‘ ego.

Obiecująca Recenzja: “Kupiłem dwie maszynki do golenia na prezenty. Są w pięknym pudełku i wyglądają naprawdę ładnie. Mój mąż używał ich wcześniej i kocha je. Polecam, na pewno na prezenty.”- Carsa

19,99 zł Amazon.com

Best All Over Razor

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dollar20shave20club20420blade20all20terrain20razor.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dollar20shave20club20420blade20all20terrain20razor.html

Z czterema idealnie rozmieszczonymi ostrzami, a także mocnym paskiem smaru i krawędzią trymera, ta maszynka jest przeznaczona do dość szybkiego wykonania pracy. Trzymając się tematu walki z twardymi włosami, marka ma również bogatą kolekcję produktów, takich jak szampon, pasta do zębów, płyn do mycia ciała, a nawet chusteczki do pośladków. Podczas gdy czysty Tyłek nie przekłada się na czyste golenie, pokazuje zaangażowanie marki w zaspokajanie potrzeb klientów od stóp do głów. Jeden obszar, w którym DSC nie wykracza poza granice? Cena. Najtańszy na naszej liście, ten pakiet utrzymuje twoją twarz, głowę, plecy — gdziekolwiek masz włosy, trafi tam. Przeczytaj naszą obszerną recenzję Dollar Shave Club.

Obiecująca Recenzja: “Naprawdę lubię te maszynki do golenia, początkowo próbowałem ich, ponieważ były tańszą marką (którą chciałem) i działały (stary model) kupiłem dużą paczkę 20 w sprzedaży i używałem ich przez około rok goląc głowę. Nigdy nie miałem żadnego problemu, ale zabrakło i poszły nieco w cenie za opakowanie 20, więc próbowałem innych marek …

Golę głowę codziennie, lubię wyglądać reprezentacyjnie i nienawidzę buzz cut look, który otrzymujesz po 2-3 dniach. Naprawdę zapomniałem, jak bardzo lubię tę markę, nie mogę powiedzieć, jak działają na twoją twarz (mam brodę), ale w zasadzie bezbłędne przyjemne golenie na głowie. Jeśli ty też golisz głowę to Gorąco polecam tę markę i proponuję spróbować … ” – Clinton F.

7,88 zł Amazon.com

Najlepsza Maszynka do grubych i kręconych włosów na twarzy

Maszynka Do Golenia Bevel

Zaprojektowana specjalnie dla mężczyzn z grubymi, kręconymi, wrastającymi włosami, ta chromowana mosiężna Maszynka Do Golenia z wymiennymi ostrzami szczyci się ostrą krawędzią, aby wyraźnie ciąć na poziomie skóry bez ciągnięcia lub szarpania zarostem na twarzy. Jako zwycięzca naszej nagrody Grooming Award 2018 dla najlepszej bezpiecznej Maszynki Do Golenia, pojedyncze ostrze zapobiega wypadaniu włosów pod powierzchnię skóry, dzięki czemu ingrowns zaczynają swoją przygodę.

Jego lekkość przekłada się na płynną obsługę i jest testowany klinicznie, aby zwalczać podrażnienia skóry i pseudofolliculitis barbae (aka Barber ‘ s swędzenie). Ukosowanie służy jako idealny system dla tych, którzy cierpią na szczególnie złe podrażnienia i wrastanie związane z goleniem.

Obiecująca Recenzja: “Używam tego produktu codziennie od prawie miesiąca. Używam maszynek de (double edged) znacznie dłużej (1,5 roku) — i mogę powiedzieć, że od razu zauważyłem różnicę, gdy przesiadłem się z mojej starej maszynki do golenia na tę. Nie mam prawie żadnych skaleczeń przy użyciu tej brzytwy. Wykończenie produktu jest oszałamiające i trwa przez wiele zastosowań.

Brzytwa prezentuje ostrze pod idealnym kątem, co sprawia, że korzystanie z DE jest bezpieczniejsze. Gorąco polecam tę maszynkę dla kogoś, kto chce wypróbować golenie DE. Produkt działa dokładnie tak, jak reklamowany, dostarcza na każdym pojedynczym oświadczeniu na stronie szczegółów produktu. I to jest z czarnego biznesu, coś, co jestem bardzo chętny do wspierania.”- Sanket K.

39,99 zł Amazon.com

Best Travel Razor

Maszynka Do Golenia BIC Flex 5 Hybrid

Od 1975 roku firma BIC wyprodukowała ponad 60 miliardów maszynek do golenia. Co ty na to? Nawet z tym, firma nie dokładnie zdobył największą reputację wśród grooming konsensusu; jest oznaczony Najtańszy pod względem wydajności i wartości. Cóż, Flex 5 Hybrid wyciszył sceptyków, łącząc wygodę z znacznie lepszą niż oczekiwano jakością — jest znacznie lepszy od tych jednorazowych jednorazowych opakowań zbiorczych.

Dzięki wyjątkowej technologii hybrydowej i pięciu elastycznym ostrzom golarka jest bardzo zbliżona do golenia, do którego przywykłeś inne chłopaki. Czy daje Ci to świeże golenie od fryzjera? Prawdopodobnie nie, ale nie pozostawi cię z nacięciami i irytacją związaną z innymi ostrzami w tej samej cenie.

Obiecująca Recenzja: “Świetna maszynka do gładkiego golenia. Mam grube, grube zarost, który rośnie w różnych kierunkach. Odkryłem te maszynki do golenia i jestem zadowolony. Najlepsza Jednorazowa Maszynka, jakiej używałem. Zgadzam się z inną recenzją, że te maszynki są marnotrawne w odniesieniu do uchwytu. Dużo materiału w uchwycie, który zostaje wyrzucony. Bic powinien sprzedawać tylko ostrza i oddzielny uchwyt wielokrotnego użytku.”- Phil F.

13,10 zł Amazon.com

Najlepsza brzytwa bezpieczeństwa dla początkujących

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rockwell20r120double-edge20safety20razor.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/rockwell20r120double-edge20safety20razor.html

Przejście na ostrze bezpieczeństwa może być onieśmielające dla osób z niewielkim doświadczeniem. Rockwell pomaga zwiększyć pewność siebie dzięki linii maszynek do golenia, które można regulować poza standardową maszynką, zapewniając jedno z najbezpieczniejszych goleń. Wyróżniliśmy R1 ze względu na intuicyjną konstrukcję i ustawienie ostrza-najbardziej delikatne ustawienie Rockwella-dzięki czemu cięcie nawet najbardziej wrażliwych miejsc jest prawie niemożliwe. Nie tylko jest łatwy w użyciu, ale w porównaniu do wielu konkurentów, jego cena nie może być pobita. To solidna opcja dla każdego amatora, którego największym strachem jest ostre krojenie twarzy.

Obiecująca Recenzja: “Używałem go, gdy zacząłem się golić prawie 50 lat temu.”- Terry C.

14,99 zł Amazon.com

Najlepsza Maszynka Do Golenia na mokro

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/manscaped20the20plow202.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/manscaped20the20plow202.html

Jeśli jesteś zakochany w goleniu na mokro, ciężko będzie Ci znaleźć lepszą maszynkę do tego zadania niż Pług 2.0 od męskości manicuring masters Manscaped. Stworzona dla twojej twarzy, nie byłaby to brzytwa ochronna z Manscaped, gdyby nie miała na myśli innych części ciała. Dzięki mocnej rękojeści, która jest łatwa do trzymania i łatwej głowie do wymiany starych ostrzy na nowe, to Matowe czarne arcydzieło jest zbudowane tak, aby wyglądać dobrze tak długo, jak długo trwa.

Obiecująca Recenzja: “Obsługa klienta Manscape jest niesamowita. Skontaktowałem się z nimi, ponieważ myślę, że moja brzytwa była trochę popaprana, ale naprawili mój problem tak szybko i łatwo. Gdybym mógł ocenić wyżej, zrobiłbym to, brzytwa bezpieczeństwa jest świetna do wszystkiego. Używam go do twarzy i jaj. Zwykle zmieniam ostrza przy każdym goleniu, ponieważ są nieco nudne i zaczynają ciąć, a ostrza są tak cholernie tanie. Polecam kupowanie ostrzy, gdy kupujesz maszynkę do golenia, ale zwykle dostaję pakiet manscape 50 tylko z łatwego dostępu.”- Ethan S. https://www.amazon.com/gp/customer-reviews/R9T2D196HR69W

29,99 zł Amazon.com 

Najlepsza Elektryczna Maszynka Do Golenia

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/braun20series20920electric20razor.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/braun20series20920electric20razor.html

Dzięki pięciu zsynchronizowanym elementom golącym i dwóm wyspecjalizowanym środkowym trymerom, golarki Braun Series 9 są najwyższej klasy, jeśli chodzi o golarki, które chcą przełączyć się na golarkę elektryczną. Podobnie jak twoja ulubiona Maszynka Do Golenia, ten gadżet zasilany baterią litowo-jonową świetnie współpracuje z pianką do golenia i wodą, ale w przeciwieństwie do ostrych ostrzy, które kupujesz luzem, ta Golarka działa równie dobrze na suchą skórę.

Kolejną cechą, która sprawia, że jest to lepsze niż jego stara szkolna konkurencja, jest podstawka ładująca, która pełni funkcję stacji głębokiego czyszczenia. Czy to inwestycja? Oczywiście, że tak, ale jeśli zsumujesz wszystkie pieniądze, które wydajesz na ostrza i kremy przez cały rok, to prawdopodobnie zwróci się w mgnieniu oka.

Obiecująca Recenzja: “Naładowany z pustego do pełnego w mniej niż godzinę. Ogolił pięciodniową brodę suchą jak brzytwa za pierwszym razem. Ogoliłem głowę 8-dniowym fuzzem na skórze w 20 minut. Nienawidziłem elektrycznych maszynek do golenia, ale to jest warte śmiesznej ceny.”- Winston P.

309,94 zł Amazon.com

Najlepsza Maszynka Do Strzyżenia Hybrydowego

Golarka Elektryczna Philips Norelco OneBlade Pro Hybrid

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/philips20norelco20oneblade20pro20hybrid20electricc382c2a0shaver.html

Rzadko zdarza się, że coś oznaczonego jako “game changer” faktycznie zmienia grę, ale z Philips Norelco OneBlade nic nie może być bardziej dalekie od prawdy. Z pozornie nieskończoną żywotnością baterii i ostrza, które pozostają ostre tak długo, jest to opłacalna inwestycja dla tych, którzy nie są fanami bardziej ostrych jak brzytwa technik golenia.

To nie znaczy, że jeśli lubisz używać swojego ulubionego kremu do golenia lub golenia na mokro pod prysznicem, nie możesz użyć OneBlade. Tnie blisko (ale nie tak blisko, że musisz się martwić o oparzenie brzytwą lub wrastanie), będąc wodoodpornym. Ogol się pod prysznicem lub przy umywalce i spłucz, gdy skończysz.

Obiecująca Recenzja: “Plusy: wydajność golenia jest świetna dla dwu-lub trzydniowego wzrostu. Szybki i łatwy dla skóry. Minusy: 8 godzin ładowania wydaje się zbyt długi dla 45 min czasu pracy, ale 45 min to dla mnie dużo golenia. Średni czas golenia to 5 min. Instrukcje ładowania nie określają, czy ładowarkę można pozostawić podłączoną i nie ma wskaźnika informującego o zakończeniu ładowania. Potrzebuje stojaka wtykowego do ładowania, opartego na liczniku lub na ścianie. Wymiana ostrzy jest droga.

Aktualizacja: zmieniono na pięć gwiazdek. Nadal nie musiałem go ładować po miesiącu użytkowania, więc wydaje się, że warto zainwestować w czasie. Mimo to uwielbiam stojak lub uchwyt naścienny. Dla mnie to naprawdę działa świetnie. Bardzo zadowolony z tej pozycji. Nie tanie, ale to dobry przykład ” dostajesz to, za co płacisz.”

Aktualizacja 2: problem wspornika ściennego stoiska również został rozwiązany. Zobacz poniżej.

Aktualizacja 3: nadal nie musiałem ładować tej golarki po prawie sześciu miesiącach użytkowania. Czas ładowania nie jest już problemem.

Update 4: minął prawie rok, odkąd kupiłem to, używa się go raz lub dwa razy w tygodniu i nadal nie musiałem go ładować, ostrze jest tak dobre, jak wtedy, gdy było nowe. Nie mógłbym być szczęśliwszy z tym produktem.”- Seawind

59,99 zł Amazon.com

Jeśli ostra żyletka lub zestaw ostrzy nie jest Twoją pasją, zawsze możesz sprawdzić najlepsze elektryczne maszynki do golenia lub zacząć szybciej rosnąć zarost na twarzy i przejść pełną twarz.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Trymery Do Brody
  • Najlepsze Żele Do Golenia
  • Najlepsze Kremy Do Golenia

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts