Najlepsze Linie Odbioru Języka Migowego

Najlepsze Linie Odbioru Języka Migowego

Naucz Się Czterech Imponujących Linii Odbioru Języka Migowego Już Teraz

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zapytaj eksperta relacji, który studiuje randki i flirt obyczajów i będą one szybko, aby omówić, jak ważne jest mowa ciała, gdy widzisz kogoś nowego. W oparciu o sposób, w jaki osoba porusza rękami, nogami, twarzą i uwagą z dala lub w kierunku twojego kierunku, może dać wgląd w uczucia danej osoby do ciebie. Jako sposób komunikowania się bez słów, możesz ćwiczyć niektóre z tych pozdrowień w języku migowym i linii odbioru, które docierają do wiadomości, którą jesteś zainteresowany, bez zbytniego zastraszania lub przekazywania. Plus, subtelne podejście do rozmowy z gal chcesz kupić drinka może sprawić, że staniesz się z Morza kawalerów, którzy tylko używać nieodpowiedniego humoru lub aplikacji randkowych, aby znaleźć piątkowe randki.

Podobne: najlepsze hiszpańskie linie Pickup, ujawnione

Tutaj, wgląd w różne sygnały, które możesz wysłać, bez poruszania ustami w ogóle:

Witam.

Jak to zrobić: Aby zasygnalizować komuś powitanie wstępne, wyciągnij palce i skrzyżuj kciuk przed dłonią. Teraz weź tę ułożoną dłoń i zacznij od niej przed uchem. Następnie rozciągnij go na zewnątrz i z dala od swojego ciała. To daje powitanie “cześć” – ale nie jest kompletne bez uśmiechu.

Dlaczego to działa: Choć kobiety mogą być trudne, mylące lub skomplikowane w pewnych aspektach lub gdy jesteś w związku, na pierwszy rzut oka cenią sobie prawdziwe, szczere pierwsze wrażenie. Podobnie jak mówisz “cześć” lub “cześć” do każdego z Twoich najbliższych kumpli, kiedy spotykasz kobietę, chciałaby być traktowana z takim samym szacunkiem i interakcją międzyludzką.

Jesteś piękna.

Jak to zrobić: Z wieloma słowami w języku migowym, chcesz zacząć od dominującej ręki. Używając prawego lub lewego mastermind, otwórz dłoń kciukiem skierowanym na podbródek i palcami skierowanymi do góry. Następnie przewróć palcami po przedniej stronie twarzy, aby nowa kobieta wiedziała, jak atrakcyjna jest dla ciebie.

Dlaczego to działa: Można powiedzieć “gorący” lub “sexy” lub inne mnóstwo przymiotników, aby opisać kobietę, z którą próbujesz się umówić, ale ten, który będzie dla niej najbardziej znaczył, to ten z łagodniejszym, głębszym kontekstem. Jeśli nie zna języka migowego, skłoni ją to do zapytania, wywołując rozmowę, którą możesz wziąć na tyle daleko,aby zdobyć jej numer.

Temat: najbardziej przydatne języki do nauki

Jak się masz?

Jak to zrobić Gotowy na poziom drugi? W każdym razie-ta wiadomość wymaga dwóch kroków. Zaczniesz od złożenia dwóch pięści razem, kciuki w górę. Następnie odwróć ręce do przodu, aby dłonie były skierowane do góry, a palce były trochę zwinięte. Wreszcie? Proste: wskazujesz na osobę (ahem, kobietę), o którą pytasz.

Dlaczego to działa: W zależności od poziomu znajomości języka migowego, dziewczyna w barze może początkowo być zdezorientowana, ale potem pod wrażeniem twoich losowych umiejętności. Ponieważ pytasz każdego, do kogo zwracasz się, jak sobie radzą, sensowne jest rozpoczęcie gry z tym łatwym pytaniem.

Jak masz na imię?

Jak to zrobić: Rozpocznij to pytanie obiema rękami, dłońmi do góry i wzrusz ramionami, wskazując na zapytanie. Następnie skierujesz płaską dłoń w kierunku kobiety, z którą się angażujesz, i delikatnie popchniesz ją do przodu. Powiedziałeś teraz “co jest twoje” – ale musisz teraz dodać “imię”. Jest to zakończone przez naciśnięcie wskaźnika i środkowych palców na każdej oddzielnej dłoni przeciwko sobie. Następnie włóż pozostałe palce do każdej dłoni, układając wskaźnik i środkowe palce na obu dłoniach, tworząc “X”.

Dlaczego to działa: Czy jest coś tak prostego-lub skutecznego-jak wymyślenie czyjegoś imienia? Myślimy, że nie. Po otwarciu rozmowy za pomocą tego znaku, jesteś w drodze, aby dowiedzieć się więcej o pięknej kobiecie, z którą powiedziałeś “cześć” i zapytałeś o jej dzień.


Kontynuuj naukę z Udemy

Chociaż te kilka znaków pozwoli Ci zacząć, jeśli naprawdę chcesz nauczyć się języka migowego lub stać się na tyle konwersacyjny, aby nie tylko poderwać kobiety, ale być może pomóc społeczności głuchych, rozważ jedną z wielu bezpłatnych lekcji dostępnych na Udemy.com. te kursy nie liczą się do kredytu studenckiego, ale mogą pomóc w postępach i zapewnić profesjonalnie prowadzone krok po kroku, poziom po poziomie przewodniki po wielu tematach.

Zachęcają ekspertów z wielu różnych dziedzin i funkcji do zaprojektowania pracy na kursie, skierowanej do profesjonalistów, dorosłych, którzy chcą kontynuować naukę lub tych, którzy chcą całkowicie opanować nowe umiejętności. Do tej pory oferują ponad 55 000 opcji, co oznacza, że z pewnością jest odpowiedni dla Ciebie i Twoich celów podpisywania. Pamiętaj tylko, aby delikatnie postępować z linii odbioru podpisu, jak ci, którzy mają niepełnosprawności mogą być wrażliwe na niewłaściwe podejście do randki. Podobnie jak w przypadku czegokolwiek wrażliwego w przyrodzie, wykorzystaj swój najlepszy osąd i bądź pełen szacunku.


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts