Najlepsze lokalne Pomysły data kiedy jest zimno Af Na Zewnątrz

Para sznuruje łyżwy

Najlepsze lokalne Pomysły data kiedy jest zimno Af Na Zewnątrz

Daty zimowe mogą być ograniczone, ale nadal mogą być mnóstwo zabawy

Pogoda na zewnątrz jest przerażająca, a dla wielu, podobnie jak Randki. Gdy nie chcesz nigdy wychodzić z domu z perspektywą spotkania z kimś nowym, możesz łatwo przesunąć palcem w lewo i spędzić noc na łyżeczce poduszki, oglądając spektakularny zestaw wakacyjnych kin.

Powiązane: Najlepsze pomysły, aby pomóc zagwarantować wielką pierwszą randkę

Ale ile właściwie wiesz o randkach w zimie? Dating App hinge okazało się, że mężczyźni byli o 15 procent bardziej skłonni do poszukiwania towarzyszki w zimie w porównaniu do innych pór roku, a dane z Facebooka pokazują, że ludzie często zmieniają swój status związku na” w związku ” między październikiem a lutym.

Może to być mniej przypadkowe, a bardziej biologiczne. Badanie przeprowadzone przez Uniwersytet Wrocławski w Polsce wykazało, że mężczyźni uważają kobiece ciała za najbardziej atrakcyjne zimą, nawet w porównaniu z latem w bikini. Twierdzi się, że dzieje się tak dlatego, że nasza skłonność do wiązania pozostawia więcej wyobraźni. Inne badania pokazują, że produkcja testosteronu jest sezonowa, a skoki w miesiącach prowadzących do zimy.

Wyjaśniałoby to “sezon zakuwania”, ostatnie zjawisko, które weszło do leksykonu Tysiąclecia w 2011 roku dzięki uprzejmości Urban Dictionary. Problem z tym? Hibernalna pogoda utrudnia zarówno nasz entuzjazm do dnia oraz potencjalne pomysły Data, zbyt, ponieważ większość opcji na zewnątrz są poza stołem.

Aby wyczarować kilka wartościowych pomysłów, rozmawialiśmy z wieloma ekspertami randki podzielić się swoimi ulubionymi pomysłami Data zima. Oczywiście, Maraton świąteczny na całe życie jest świetny, ale dzielenie się tą chwilą z kimś, na kim ci zależy, jest jeszcze lepsze.

Noc Ciekawostek

Drinki w barze to klasyczny pomysł, ale dlaczego nie wziąć rzeczy na wyższy poziom, traktując swoją randkę na noc ciekawostek? Na podstawie tekstów, które udostępniłeś w tym momencie, prawdopodobnie masz pojęcie o ich zainteresowaniach, więc wybierz ciekawostki tematyczne, które będą się wyróżniać (pomyśl o “grze o Tron”,” Harrym Potterze ” i tak dalej).

“Jest to zabawny sposób na wywołanie więzi z pracy zespołowej i śmiechu, a jednocześnie poznanie daty w swobodnej atmosferze,” mówi randki i związek trener Deanna Cobden. “Możesz także zobaczyć, jak bystrzy mogą być, ale nie muszą, wgląd w swoje hobby i zainteresowania oraz inteligencję emocjonalną dzięki temu, jak radzą sobie z małą przyjazną konkurencją.”

Jeśli nie interesują Cię ciekawostki, możesz również skorzystać z ping ponga lub gier zręcznościowych, które mogą mieć podobne wrażenia.

Paint and Sip Night

“Badania pokazują, że wspólne robienie czegoś kreatywnego zwiększa poczucie dobrego samopoczucia w związku”, dzieli się Cobden. Do tego momentu zaleca “paint and sip night” na pierwszą randkę. Wszyscy dostajecie płótno, trochę farby, trochę pędzli i gorzałę, a następnie poproszeni o odtworzenie tego samego obrazu, co instruktor.

“Malowanie da ci tę korzyść, omijając monotonię typowej randki z kawą w stylu wywiadu i zobacz, czy jest chemia” – dodaje. “Nawet jeśli data nie wyjdzie, a nawet lepiej, jeśli tak, odchodzisz z zabawną historią i miłą pamiątką.”

Zorganizuj przytulną noc w

Z Netflix i chill being for flings, jeśli chcesz pokazać, że ci na kimś zależy, będziesz musiał zrobić coś lepszego, jeśli zdecydujesz się zostać.

“Czy pamiętasz te wszystkie czasy w dzieciństwie, kiedy mieliśmy epicką zabawę z małymi rzeczami, które sami zrobiliśmy?”pyta Mary J. Gibson, ekspert ds. randek i związków w DatingXP. “Wyobraź sobie, jak treści można być, gdy ty i twoja data zrobić coś razem, gdy jest zimno na zewnątrz.”

Na niezapomniany wieczór poleca tradycyjne, ale nostalgiczne zajęcia, które przytulają Cię jak ciepły koc: przygotowywanie czekoladowego fondue, budowanie domków i granie w gry planszowe. “Zaplanuj coś, jeśli jest zwycięzca, a druga osoba musi zrobić coś zabawnego dla zwycięzcy” – dodaje. “Na pewno można urozmaicić rzeczy!”

Jazda Na Łyżwach

Jeśli masz ochotę zmierzyć się z zimnem, Obejmij swoją sportową stronę łyżwami.

“Możesz być niezdarny i przewrócić się kilka razy, ale to jest w porządku”, mówi Gibson. “Możecie się śmiać z głównych żenady innych. Baw się dobrze.”

Następnie rozepnij łyżwy, weź gorącą czekoladę lub kawę i patrz, jak inni ślizgają się po lodzie. To jedyny sezon, w którym możesz jeździć na łyżwach na świeżym powietrzu, więc skorzystaj z okazji i skorzystaj z tych romantycznych wibracji.

Weź udział w lekcji gotowania

Nie umiesz gotować? Oto okazja, aby dowiedzieć się, jak.

“Robisz coś zabawnego i proaktywnego, a nawet jeśli nie masz ochoty na randkę, możesz nauczyć się nowych umiejętności”, mówi ekspert randkowy i współzałożyciel Lumen Charly Lester. “Z mojego doświadczenia, daty pracy lepiej, gdy jesteś obok siebie, a nie twarzą w twarz, ponieważ czuje się mniej jak wywiad.”

Gotowanie jest z natury przytulne i świetny sposób, aby wyrazić kreatywność, pracując jako zespół. Przynajmniej Twoja kreacja sprawia, że jest to dobry posiłek(lub photo opp). Jeśli chcesz być naprawdę optymistyczny, może to być nawet przepis na miłość, zbyt.

Odwiedź muzeum lub Galerię Sztuki

Aby uzyskać bardziej kulturalne doświadczenie, eskortuj datę do najbliższej galerii sztuki lub wystawy muzealnej.

“Randki to świetna okazja do zabawy we własnym mieście” – mówi Lumen. “I robiąc coś, co i tak chcesz robić, nie tracisz czasu.”

To daleki krzyk od przewidywalnej daty filmowej, a coś, co jest o wiele bardziej niezapomniane, oferuje introspekcję i zachęca do rozmowy.

Próba przetrwania w Escape roomie

Escape roomy są dziś wszędzie. To odważniejszy wybór, oczywiście, ale mimo to dużo zabawy. Niektóre są nawet przeznaczone dla dwóch osób.

“To może być niesamowita przygoda i prawdziwe doświadczenie więzi,” mówi Lumen mówi, ale ostrzega ,że ” jak szczekać rozkazów na siebie i paniki w dążeniu do wydostania się, może nie zobaczyć najlepszą stronę swojej daty!”

Biorąc wszystko pod uwagę, lepiej pozbyć się złych części wcześniej, prawda?

Daktyle Z Alkoholem

Nic nie ogrzewa ciało zupełnie jak Hojny nalewanie alkoholu i, zakładając, że ty i twoja randka mają bezpieczną drogę do domu, nie ma nic złego oddając się w koktajl lub dwa. Jeśli masz (lub alkohol zapewnia) pewność siebie, wziąć datę taniec.

“Nie ma nic bardziej seksownego niż taniec i wspólne rytm”, mówi Rori Sassoon, ekspert ds. relacji, autor i współzałożyciel Platinum Poire. “Możliwość tańca i zabawy wokół wszystkich jest grą wstępną, więc nie możesz się doczekać, aby być sam na sam.”

Możesz Też Kopać:

  • Pierwsza Randka Porady Rozmowy
  • 7 rzeczy kobiety oczekują na pierwszej randce
  • Pomysły na randki, które zagwarantują świetną zabawę
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts