Najlepsze Motywacyjne Butelki Na Wodę

Trzy butelki wody motywacyjne na niebieskim tle

Najlepsze Motywacyjne Butelki Na Wodę

Uzyskaj dodatkowy impuls, aby pozostać odpowiednio nawilżonym

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Każdy potrzebuje butelki wody motywacji z dwóch bardzo ważnych powodów. Po pierwsze: istnieje spora szansa, że nie pijesz wystarczająco dużo wody. Nie wierzysz? Slenderkitchen, usługa dostarczania posiłków, zapewnia ten poręczny kalkulator nawodnienia, a także kilka wskazówek dotyczących określania, ile wody trzeba pić codziennie.

Picie 8 szklanek wody dziennie nie jest odpowiednią ilością dla każdego, ponieważ nie każdy jest zbudowany tak samo, a to dotyczy tego, ile wody trzeba spożywać, aby zachować prawidłowe nawodnienie. Czynniki takie jak waga, wiek, płeć, poziom aktywności, ile się pocisz i klimat odgrywają rolę w prawidłowej konsumpcji.

Powiązane: 10 butelek wody, które pomogą Ci zawsze pozostać nawodnionym

Powodem numer dwa jest to, że jednocześnie będzie pomagać środowisku podczas pobytu nawodniony. Spraw, aby była to twoja butelka na wodę, a ograniczysz poleganie na jednorazowych plastikowych butelkach na wodę.

Jeśli Obliczona objętość wydaje się przytłaczająca, butelka wody motywacyjnej może dać ci dodatkowy impuls, aby utrzymać Cię na dobrej drodze, aby zachować odpowiednie nawodnienie.

Wybraliśmy siedem najwyżej ocenianych butelek na Amazon w oparciu o zadowolonych klientów, którzy są wystarczająco zmotywowani, aby publikować pozytywne recenzje. Motywacja na butelkach ma kilka form: zachęcające frazy, znaczniki czasu, szczegółowe pomiary, a nawet wizualne i dźwiękowe przypomnienia, które pomogą Ci się nawodnić.

Świecące Recenzje

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hidrate20spark20320smart20water20bottle.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hidrate20spark20320smart20water20bottle.html

Przyszłość butelek z wodą jest tutaj. Ta innowacyjna butelka na wodę łączy się przez Bluetooth, aby wysyłać sygnały wizualne przypominające o piciu, w regularnych odstępach czasu lub jeśli jesteś w tyle za codziennym celem. Za pomocą aplikacji Hidrate Spark możesz obliczyć swój idealny poziom nawodnienia i wyznaczyć osobiste cele. Kiedy nadszedł czas na nawodnienie, jeden z trzech wzorów światła tętni przez butelkę. Możesz także śledzić swoje codzienne postępy i historię za pośrednictwem aplikacji i zsynchronizować butelkę z Fitbit.

Obiecująca Recenzja: “Konstrukcja i użyteczność tej butelki i aplikacji są niezbędne. Uwielbiam teraz pić wodę i czuję się lepiej. Teraz piję ponad 120 uncji dziennie, a moje stawy, skóra i ogólny stan zdrowia są już lepsze. Żałuję tylko, że nie zrobiłem tego wcześniej!”- Klient Amazon Ken W.

59,95 zł Amazon.com

Wysoko Oceniane

BuildLife Gallon Motivational Water Bottle

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/blue20buildlife20gallon20motivational20water20bottle.html

Ludzie przemówili, a butelka BuildLife jest ulubieńcem fanów. Z ponad 24,000 opinie klientów na Amazon, 84 procent przyznał ocenę 5-gwiazdkowe. Butelka zawiera skalę pomiarową z jednej strony i znaczniki czasu z frazami motywacyjnymi z drugiej. Dodatkowe funkcje obejmują szeroki otwór gębowy, osłonę przeciwpyłową, dyszę i pasek oprócz uchwytu do przenoszenia. Butelka o dużej pojemności jest dostępna w rozmiarach 128-, 73-i 43-uncji.

Obiecująca Recenzja: “Ta butelka wody sprawia, że picie galonu wody dziennie jest bardzo łatwe! Dosłownie wystarczy nadążyć za liniami na boku butelki przez cały dzień! Jeśli nie jesteś w stanie pić galon wody dziennie po zakupie tego, to prawdopodobnie nie chcesz tego robić w pierwszej kolejności. Zdecydowanie dobry zakup!”- Klient Amazon Ron

13,56 zł Amazon.com

Najczęściej Mierzone

Nalgene Tritan Wide Mouth Butelka na wodę bez BPA

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/teal20nalgene20tritan20wide20mouth20bpa-free20water20bottle.html

Dla niektórych motywacją, której potrzebujesz, jest wiedza, jaki jest twój cel i zmierzenie go na początku dnia. Ta bezpretensjonalna, wolna od BPA butelka na wodę pomija inspirujące frazy i sprawia, że jest prosta dzięki znacznikom objętości (zarówno w ml, jak i uncjach), aby śledzić nawilżenie. 32-uncja Nalgene jest popularny wśród klientów Amazon (4.9 z 5 gwiazdek z około 34,000 ocen). Jest dostępny w ponad 20 kolorach i mieści zarówno gorące, jak i zimne napoje.

Obiecująca Recenzja: “Używam tej butelki wody w pracy, aby upewnić się, że piję wystarczająco dużo w ciągu dnia. Uwielbiam to, że jest to butelka z otwartą nakrętką, więc nie muszę się martwić o czyszczenie sippera. Bardzo łatwy do czyszczenia i nie przecieka, gdy nasadka jest mocno przykręcona. Bardzo się cieszę, że nakrętka jest przymocowana do butelki, więc nie mogę jej zgubić.”- Klient Amazon Demi Gentry

12,20 zł Amazon.com

Najlepszy na długi dzień

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bottled20joy20120gallon20water20bottle.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bottled20joy20120gallon20water20bottle.html

Ambitny BOTTLED JOY 1 został zaprojektowany, aby utrzymać Cię na dobrej drodze, aby ukończyć galon wody w ciągu 12 godzin, ze znacznikami czasu w odstępach dwugodzinnych. Na boku butelki znajdują się również pomiary objętości, jeśli chcesz podążać własną osią czasu. Szczelny dzbanek jest dostępny w kilku różnych wzorach i z różnymi kolorowymi pokrywkami. Dodatkowe funkcje obejmują uchwyt i pasek do przenoszenia, szeroki otwór ułatwiający czyszczenie i pokrywę typu flip-top.

Obiecująca Recenzja: “Planowałem zabrać ten dzbanek na mecze baseballowe i używać go podczas nieobecności. Jednak używam go codziennie, odkąd go otrzymałem. Uwielbiam linie czasowe z boku butelki… moim celem było picie wody dziennie. Ten dzbanek naprawdę pomógł mi to osiągnąć, gdy wcześniej była to walka. Kocham to!!!!”- Klient Amazon Darleen

18,99 zł Amazon.com

Nawilżacz Smakowy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hydracy20water20bottle20with20time20marker.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hydracy20water20bottle20with20time20marker.html

32-uncjowa butelka na Wodę Hydracy, zaprojektowana z sitkiem do zaparzania owoców, jest idealna dla tych, którzy nie kochają smaku zwykłej wody. Dodaj truskawki lub ogórki do wody, aby uzyskać bardziej aromatyczny napój, który zwiększa prawdopodobieństwo picia, nie wspominając o poziomie korzyści zdrowotnych. Podobnie jak inne modele, Hydracy zawiera znaczniki czasu z tyłu butelki, które pomogą Ci w osiągnięciu celów nawodnienia przez cały dzień. Butelka jest dostępna w siedmiu kolorach, a także jest wyposażona w Rękaw Bez kondensacji i odpinany pasek do przenoszenia. Górna pokrywa jest odporna na zalanie i zawiera szybko płynącą dyszę.

Obiecująca Recenzja: “Ta butelka wody jest najlepsza.. Podoba mi się. Próbowałem wielu innych i albo wyciekły, albo po prostu pękły. Biorę ten ze sobą, ponieważ jest łatwy do przenoszenia i nadal pozwala mi śledzić codzienne spożycie wody…Powinienem dostać to dawno temu.. podoba mi się.”- Klient Amazon Steven

21,97 zł Amazon.com

Najlepiej Dodana Funkcja

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/icewater203-in-120smart20stainless20steel20water20bottle.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/icewater203-in-120smart20stainless20steel20water20bottle.html

Pomysłowa butelka wody lodowej jest elegancka i elegancka. Butelka Ze Stali Nierdzewnej świeci co godzinę, jako wizualne przypomnienie, aby wypić więcej wody. Inteligentna butelka na wodę jest również wyposażona we wbudowany głośnik Bluetooth. Wymienny głośnik może być używany do ustawiania przypomnień o alarmach, aby się nawadniać, może być używany do odtwarzania muzyki. Światła można również włączyć do “tańca”, gdy głośnik jest w użyciu. Głośnik nie musi być włączony, aby aktywować świecące przypomnienia, aby się nawodnić. Butelka o pojemności 20 uncji jest izolowana próżniowo, aby napoje były gorące (12 godzin) lub zimne (24 godziny).

Obiecująca Recenzja: “Ta butelka wody jest niesamowita. Kiedy jestem w domu mogę zrobić moje treningi i blast Moje ulubione piosenki w tym samym czasie. Uwielbiam fakt, że mówi mi, kiedy znowu pić wodę. Ogólnie jest to jeden z najlepszych zakupionych gadżetów.”- Klient Amazon Dave

39,99 zł Amazon.com

Większość Przypomnień W Twojej Twarzy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hydromate20half20gallon206420oz20motivational20water20bottle.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/hydromate20half20gallon206420oz20motivational20water20bottle.html

Umieść Hydromat w dowolnym miejscu, a trudno będzie przegapić jego duże, odważne frazy motywacyjne. Na butelce galonowej znajdują się znaczniki czasu przy każdej z trwałych fraz (masz je o 10 rano, żadnych wymówek o 16). Butelka jest wolna od BPA, szczelna i jest wyposażona zarówno w Uchwyty do przenoszenia, jak i uchwyty na palec. Jest dostępny w kilkunastu kolorach.

Obiecująca Recenzja: “Picie zalecanej ilości wody każdego dnia, tak ważnej dla zdrowia, jest zawsze wyzwaniem. Ta butelka sprawia, że zabawa, służąc jako przypomnienie, aby zachować picie! Butelka jest dobrej jakości, uchwyt ułatwia podnoszenie.”- Klient Amazon Miami Shopper

23,98 zł Amazon.com

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze napoje nawilżające z
  • Najlepszy Shaker Białkowy
  • Najlepsze napoje i proszki elektrolitowe

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Mman robi martwy ciąg ze sztangą stojąc na podwórku
Read More

Jak się wyrwać

Jak się wyrwać Bezsensowne podejście do uzyskania najlepszej formy swojego życia Jack Dawes 3 sierpnia 2021 rok Podziel…