Najlepsze Zestawy Test Płodności U Mężczyzn

Plemniki sprawdzić płodność pole na niebieskim tle

Najlepsze Zestawy Test Płodności U Mężczyzn

Uzyskaj szybko wyniki płodności dzięki tym testom w domu

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


W ostatnich latach, nie było wiele dyskusji na temat niepłodności-stan napotykany przez zbyt wielu ludzi na drodze do posiadania dziecka. Kiedy chcesz nic więcej niż dziecko, aby nazwać własne, walka o poczęcie może być wyniszczająca. I podczas gdy niepłodność kobiet zaczęła tracić swoje piętno, ponieważ coraz więcej kobiet wychodzi do przodu i dzieli się swoimi doświadczeniami, rozmowy na temat niepłodności męskiej wciąż mają przed sobą długą drogę. W końcu potrzeba zarówno jaja, jak i (dużo) plemników, aby te dwie linie pojawiły się na teście ciążowym.

Powiązane:Próbuje wyobrazić: Przewodnik męskiej płodności

Może to być zaskoczeniem, ale statystyki pokazują, że przyczyny niepłodności w parze są 35 procent przypisywane partnerce i 35 procent ze względu na mężczyznę, z innym 20 procent ze względu na oba, a ostatnie 10 procent ze względu na niewyjaśnione przyczyny.

Istnieje wiele czynników, które przyczyniają się do niepłodności męskiej, z których niektóre są powszechne, a inne, które są rzadsze. Według CDC, wszystko od czynników stylu życia, takich jak nadużywanie alkoholu i palenie tytoniu, do warunków zdrowotnych, takich jak problemy z żylakami powrózka nasiennego w mosznie i cukrzycy, może przyczynić się do niskiego stężenia plemników, powolnej ruchliwości plemników i nieprawidłowej morfologii plemników, co może powodować trudności w poczęciu. Chociaż szukanie porady zaufanego lekarza jest zawsze najlepszą drogą do podjęcia dla dźwięku porady lekarskiej, istnieje również szereg testów płodności domu dostępne, które mogą dać pewien wgląd w to, co dzieje się w organizmie.

Oto, co musisz wiedzieć o męskiej płodności zestawy, a także przewodnik all-inclusive wszystko, co musisz wiedzieć o niepłodności męskiej.


Co To jest test płodności u mężczyzn?


Podobnie jak kobieta testuje swój mocz pod kątem śladów hormonu ciąży lub w celu stwierdzenia, czy owulacja, dostępne są opcje, które pomogą mężczyznom zrozumieć, co dzieje się w ich ciałach. Jak sama nazwa wskazuje, test niepłodności męskiej ocenia różne cechy plemników w próbce nasienia.

Specjalista ds. płodności w CCRM dr Aaron Styer, MD wyjaśnia, że zestaw do badania płodności u mężczyzn będzie sprawdzał wszystko, od stężenia plemników (ile) i ruchliwości plemników (jak dobrze pływają) do ich morfologii (ich kształtu). Jak wspomniano powyżej, wszystkie te cechy odgrywają rolę w poczęciu i są ważne, aby śledzić, jeśli nie jesteś w stanie zajść w ciążę po roku(ach) próby.

W przeciwieństwie do testu ciążowego, badanie nasienia jest nieco bardziej skomplikowane. Można o tym myśleć jak o tych popularnych zestawach DNA. Musisz stworzyć próbkę w domu, a następnie wysłać ją do wyszkolonego technika laboratoryjnego. Oto jak działa ten proces, według Styera:

 • Krok 1: Będziesz produkować krew, ślinę lub próbkę nasienia w zaciszu swojego domu.
 • Krok 2: Zabezpiecz próbkę, aby nie wyciekła, zgodnie z instrukcjami producenta i wyślij w dostarczonej kopercie lub pudełku próbki. Niektóre zestawy pozwalają udać się do kliniki płodności w pobliżu, aby ręcznie dostarczyć wyniki, ale to zależy od lokalizacji.
 • Krok 3: Sprzedawca komercyjny przeanalizuje próbkę i wyśle wiadomość e-mail, e-mail lub zadzwoni z wynikami.
 • Krok 4: W zależności od tego, co badanie ujawnia, możesz następnie zdecydować się na wizytę u zaufanego lekarza, aby zbadać swoje opcje.

Powiązane:Najlepsze suplementy płodności dla mężczyzn


OPCJE TESTU Płodności U Mężczyzn


Jeśli ty i twój partner nie jesteście pewni, czy borykacie się z problemem płodności i nie staracie się aktywnie od bardzo dawna (mniej niż sześć miesięcy), test w domu może mieć sens. Z drugiej strony, jeśli zajmujesz się tym od ponad roku, znacznie lepiej jest wykorzystać swój czas (nie wspominając o energii i dochodach), aby jak najszybciej zarezerwować spotkanie ze specjalistą. Jak dzieli Dr Styer, chociaż te komercyjne zestawy są dostępne, nie ma jednego, który zaleca nad drugim, ponieważ formalna analiza nasienia przeprowadzona w gabinecie lekarskim lub placówce medycznej zwykle zapewnia najbardziej dokładne wyniki.

Jednak dla spokoju ducha i podstawowych informacji rozważ te:

Łatwy w użyciu

Test Płodności SpermCheck

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/trak20at-home20sperm20test.html

W przeciwieństwie do innych wysyłanych testów płodności, ten jest wykonywany prywatnie w domu i wyświetla wynik w ciągu 30 minut lub mniej, dzieląc się, czy masz normalną lub niską liczbę plemników. Zatwierdzony przez FDA, z 98-procentową dokładnością w badaniach klinicznych, ten zestaw do testowania płodności w domu jest niedrogą opcją, więc możesz zaopatrzyć się w parę i testować pływaków co kilka miesięcy. 

Obiecująca recenzja: “Kupiłem to z ciekawości, kiedy mój mąż I ja byliśmy gotowi mieć dzieci, aby upewnić się, że nie ma się czym martwić po jego stronie. Wynik testu był pozytywny na dobrą liczbę plemników. Jestem w 17 tygodniu ciąży z małą dziewczynką!”- Olivia Clark

39,99 zł Amazon.com

Test Hormonalny

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/letsgetchecked20male20hormone20test.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/letsgetchecked20male20hormone20test.html

Firma ta twierdzi, że liczba plemników spadła o 50 procent w ostatnich latach — a jej celem jest przekazanie większej ilości informacji masom. Ten domowy test płodności obejmuje kilka rzeczy: poziom SHBG, który wskazuje na testosteron we krwi,jakość i liczbę plemników oraz inne hormonalne prawdy. Twoje wyniki są przekazywane online lub za pośrednictwem aplikacji firmowej. Uważaj się za ostrzeżonego: to nie jest proste ukłucie palca — wielu użytkowników zgłosiło, że uzyskanie wystarczającej ilości krwi do badania zajęło 15 minut.

Obiecująca recenzja: “Szybkie, jasne i niezawodne. Teraz mogę monitorować poziom hormonów, zamiast usprawiedliwiać to przez lekarza.”- Bronson

139 zł przy LetsGetChecked.com

Sprawdź Poziom Testosteronu

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/everlywell20testosterone20test.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/everlywell20testosterone20test.html

Jak widać poniżej, nie zaleca się przyjmowania suplementów testosteronu w celu rozwiązania problemu płodności-chyba że są one specjalnie przepisane przez lekarza. Znając poziom T, jednak może pomóc określić, czy są one winowajcą dla niepłodności – od testosteronu stymuluje produkcję plemników. Dzięki temu testowi wystarczy wypluć do rurki do pobierania śliny i wysłać pocztą wyniki – Wszystko jest bezpieczne i możesz sprawdzić wyniki cyfrowo w ciągu kilku dni.

Obiecująca recenzja: “Użyłem zestawu, aby uzyskać ogólną liczbę bazową mojego poziomu testosteronu. Łatwy w użyciu!”- Marc J. Delgado

49 zł przy Amazon.com

Wizualizacje Cyfrowe

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/yo20home20sperm20test.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/yo20home20sperm20test.html

W przeciwieństwie do niektórych testów, które koncentrują się na ogólnej liczbie plemników, ten zwraca szczególną uwagę na liczbę zdolnych do pływania pływaków, które mogą przedostać się do jaj. Ten zatwierdzony przez FDA test ma 97-procentową dokładność, a wyniki opierają się na normach piątej edycji Światowej Organizacji Zdrowia. Sam test jest super szybki, a wyniki uzyskasz w mniej niż 30 minut. Dzięki dwóm dołączonym pojemnikom na próbki, wytryskasz, podłączasz się do smartfona, pobierasz aplikację i oglądasz film o swojej spermie. 

Obiecująca recenzja: “Pracował w 100%, film jest bardzo pomocny daje spokój, że nie dostajesz fałszywie dodatnich. możesz je zobaczyć na własne oczy.”- Travis Hooker

79,95 zł (za 2 testy) w Amazon.com

Szybkie Wyniki

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/trak20at-home20sperm20test.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/trak20at-home20sperm20test.html

 

Ten męski zestaw płodności ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zmierzyć liczbę plemników jako niski, umiarkowany lub optymalny dla poczęcia. Jest wyposażony w dwa statki, dzięki czemu można rejestrować wyniki w czasie i śledzić, czy jakiekolwiek postępy zostały dokonane po zmianie diety i stylu życia, aby poprawić pływaków. Proces jest również prosty, ponieważ wytryskujesz w dostarczonym kubku, umieść go w module testowym i uzyskaj wyniki JAK NAJSZYBCIEJ.

Obiecująca recenzja: “Testowanie Trak było dla nas wygodne, ponieważ jest to łatwy w użyciu test domowy, szczególnie dla nas, ponieważ żyjemy w lesie i z dala od dużego miasta. Instrukcje były łatwe do naśladowania, a wyniki były łatwe do odczytania i szybkie. Dziękujemy za stworzenie produktu dla ludzi takich jak my.”- Jose Cardenas

89,99 zł (za dwa testy) w TrakFertility.com

Test jakości

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/swimcount20at-home20sperm20quality20check.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/swimcount20at-home20sperm20quality20check.html

Kluczowym pojęciem odnoszącym się do płodności mężczyzn, które jest często pomijane, jest sperma jakość. Nie wystarczy mieć odpowiednią liczbę pływaków; muszą być również na tyle ruchliwe, aby dotrzeć do jaja kobiety. Ten test z Homedics sprytnie testuje ruchliwość plemników, licząc tylko te plemniki, które mogą podróżować ścieżką podobną do tej wykonanej przez udane plemniki, co daje znacznie jaśniejszy obraz własnej płodności.

Obiecująca recenzja: “Łatwy w użyciu i zrozumieniu. Instrukcje są świetne i łatwe do naśladowania.”- LadyDevlyn

49,99 zł Amazon.com


Odkryj, Że Możesz Mieć Problemy Z Płodnością? Co dalej


Zmiany w stylu życia: Kupiłeś jeden z tych testów, użyłeś go, a wynik nie był idealny. Teraz masz do czynienia z sytuacją, w której może nadszedł czas, aby zmienić dietę, zatrzymać kilka złych nawyków, a nawet ograniczyć alkohol. Wiele razy, gdy mężczyźni mają negatywne testy w testach niepłodności męskiej, zobaczą lekarza, który pójdzie o krok dalej ze swoim profesjonalnym szkoleniem, aby naprawdę zrozumieć, co jest nie tak, a co ważniejsze, jak to naprawić.

Dokładne badanie lekarskie: Czego powinieneś się spodziewać po wejściu? Podobny proces do tego, który przeprowadziłeś w swojej sypialni. Przejdziesz przez badanie nasienia i krwi, a jeśli wykryte zostaną nieprawidłowości, może być konieczne zasięgnięcie drugiej opinii i dokładniejsze badanie. “Urolog przeprowadzi pełne badanie fizykalne, a także przeprowadzi skoncentrowane badanie penisa, moszny i jąder, aby ocenić, czy istnieją jakiekolwiek wyniki, które mogą wyjaśniać nieprawidłowości w analizie nasienia”, wyjaśnia dr Styer.

Bądź szczery: Ogólnie rzecz biorąc, czasami nie ma oczywistego powodu. Jak wyjaśnia dr Beth W. Rakow, MD, specjalista ds. płodności w Columbia University Fertility Center, jeśli Twoje nasienie jest dobre, ale twoje hormony są niewyraźne, możesz potrzebować innego leczenia. Dlatego zaleca jeden kluczowy punkt: bycie uczciwym.

“Mężczyzna powinien prowadzić otwartą dyskusję z lekarzem na temat przeszłych i obecnych problemów medycznych, wcześniejszych operacji, leków i suplementów, które przyjmuje, historii seksualnej oraz narażenia na tytoń, alkohol i narkotyki rekreacyjne”, kontynuuje. “Omówienie zajęć rekreacyjnych (jazda na rowerze, podnoszenie ciężarów itp.), częstotliwość współżycia, stosowanie smarów i stosowanie suplementów jest ważne, ponieważ te narażenie może mieć wpływ na produkcję i funkcjonowanie plemników. Chociaż tytoń, alkohol i narkotyki rekreacyjne mogą nie mieć znaczącego wpływu na parametry nasienia, nadmierne stosowanie wiąże się z innymi zagrożeniami dla zdrowia.”

Rozważ to swój czas, aby zadać każde pytanie, które masz na temat swojego zdrowia. Jak bardzo to, co jem, wpływa na moją spermę? Co z moim poziomem stresu? Moje nawyki treningowe? Patrząc na wszystkie te czynniki daje przewodnik na temat struktury swój styl życia, aby dotrzeć do ciąży, że oboje pragną.


Powiązane:Jak zwiększyć płodność u mężczyzn z żywieniem


Poprawa Zdrowia Spermy


Chociaż jest to rozmowa unikalna dla każdego mężczyzny i jego specyficznych potrzeb, istnieje kilka sposobów na poprawę składu i witalności pływaków. Tutaj Specjalista ds. endokrynologii reprodukcyjnej i niepłodności i dyrektor badań IVF w centrum płodności New Hope, Zaher Merhi, MD, FACOG, HCLD daje pewne zalecenia i zakazy, aby utrzymać żywe plemniki:

 • Unikaj przyjmowania sterydów, takich jak testosteron, które nie są zalecane lub przepisywane przez lekarza.
 • Unikaj leków, które mogą powodować niską ruchliwość plemników.
 • Noś luźną bieliznę, jak bokserki, aby zostawić jądra mniej ciepłe.
 • Unikaj gorących saun i ciężkich ćwiczeń na rowerze.
 • Unikaj palenia tytoniu i spożywania alkoholu.
 • Weź więcej witamin i przeciwutleniaczy bez recepty, zgodnie z zaleceniami lekarza.

Dzięki tym informacjom będziesz w najlepszej sytuacji, aby zbudować swoją rodzinę. Najważniejsze: poproś o pomoc, jeśli jej potrzebujesz. Testy niepłodności męskiej może dać podstawowe informacje, ale lekarz powinien być twój iść do zasobu, aby przejść przez ten trudny czas.


Może Ci Się Spodobać:

 • Jak zwiększyć liczbę plemników
 • Jak zwiększyć ruchliwość plemników
 • Ćwiczenia zwiększające Libido

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Czerwona miska z pieczoną marchewką i widelcem obok.
Read More

7 Pokarmy Do Lepszego Snu

7 Pokarmy Do Lepszego Snu Te Siedem Produktów Spożywczych Może Pomóc Ci Spać Lepiej Niż Kiedykolwiek Wcześniej Terrance…