Od Depresji I Samotności Po Pewność Siebie I Zgrywanie

Od Depresji I Samotności Po Pewność Siebie I Zgrywanie

Jak Jeden Człowiek Przezwyciężył Samotność W Drodze Do Zgrywania

Michael Jeffries nigdy nie czuł się dobrze we własnej skórze. Miał 27 lat, nadwagę i zmagał się z tym, że jego zespół rozpadł się. Czuł się samotny.

“Byłem trochę przygnębiony tym,” powiedział Daily Mail Australia. Piłem trochę, jadłem trochę.’

Odpuścił sobie, a kilogramy zaczęły się podnosić-coś, co nie pomogło mu w walce z depresją. Trwało to, aż jego waga ciała osiągnęła 236 funtów. Coś musiało dać.

Powiązane: 8 prostych kroków do utraty wagi

Powiedział Uniladowi w wywiadzie:

Nienawidziłem osoby, którą widziałem w lustrze! Wstydziłem się nosić obcisłe ubrania, albo być topless na plaży lub basenie.

Miałem dość tych żartów i doszedłem do punktu, w którym myślałem, że wystarczy, że zdecydowałem, że muszę coś zmienić, i od tamtej pory nie oglądałem się za siebie!

Pierwszą rzeczą, która poszła był alkohol. Zaczął chodzić na siłownię i podnosić ciężary. Zakochał się w uczuciu podnoszenia ciężarów. Jak tylko uderzył w ścianę i nie mógł awansować, poprosił trenera o pomoc. Otrzymał spersonalizowany plan żywieniowy i fitness.

W ciągu kilku miesięcy, Michael zdołał zrzucić imponujące 60 funtów. 

Ale było coś, co pozostało z tyłu jego umysłu. Nadmiar skóry pozostawiony po utracie tej imponującej ilości wagi stał się dla niego prawdziwym ciężarem. To sprawiło, że poczuł się samoświadomy. Oto jak wyjaśnił to Uniladowi:

Po utracie wagi nadal miałem skórę zwiotczałą poniżej linii talii, co sprawiło, że trudno mi zobaczyć, jak duży postęp naprawdę zrobiłem! Chciałbym, aby ludzie mówili do mnie: “oh wow, zrobiłeś tak dobrze, że masz teraz tyle pewności siebie”, ale prawda była taka, że nie zrobiłem!

Zanim byłam zawstydzona swoją wagą, ale potem wstydziłam się mojej obwisłej skóry, więc aby mieć pewność siebie, którą myślałam, że powinnam mieć po zrzuceniu wagi, pomyślałam, że muszę mieć brzuch!

Operacja Tajlandia

Chciał odzyskać całą swoją pewność siebie i w pełni docenić niesamowite wyniki swojej podróży odchudzania. Zdecydował się na podróż do Tajlandii na brzuszkową tapicerkę. 

Temat: Two Minute Ab Workout

Poinformowano go, że po operacji pozostaną znaczne blizny, ale był gotowy skończyć z płaskim brzuchem, cokolwiek to będzie.

Ale po tym, jak przeprowadziłem małe badania i powiedziano mi, że mój chirurg (dr Pornthep) jest jednym z najlepszych na świecie, moje nerwy odeszły i byłem po prostu podekscytowany wykonaniem operacji, abym mógł żyć dalej i wreszcie być szczęśliwy w sobie.

Po operacji w końcu czuje się w 100%. Jego pewność siebie wzrosła, a on już planuje startować w zawodach kulturystycznych w ciągu najbliższych kilku lat.

Inspirująca historia Michaela jest świadectwem faktu, że jeśli skupisz się na czymś, to się opłaci. Podczas gdy chirurgia plastyczna nie jest konieczne w większości przypadków, podkreśla znaczenie bycia szczęśliwym we własnym ciele.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Facet robiący pompki.
Read More

100 Pushup Challenge

100 Pushup Challenge Czy Jesteś Wystarczająco Twardy, Aby Pokonać Wyzwanie 100 Push-Up? Mitch Calvert 7 czerwca 2018 Podziel…
Trzy screeny z aplikacji Peloton na iPhonie pokazujące oferty klas na czerwonym tle
Read More

Recenzja Aplikacji Peloton

Recenzja Aplikacji Peloton Oto, co musisz wiedzieć o aplikacji Peloton Geoff Nudelman 9 lutego 2021 roku Podziel się…