Najlepsze Narzędzia Do Oczyszczania Twarzy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/olay20regenerist20face20cleansing20device.html, Gąbka oczyszczająca Boscia Konjac i Szczoteczka oczyszczająca Foreo Luna 3 na białym tle

Najlepsze Narzędzia Do Oczyszczania Twarzy

Zadbaj o głębokie oczyszczenie porów dzięki tym topowym Płuczkom

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Jeśli chodzi o kupowanie najlepszych narzędzi do oczyszczania twarzy, nie ma jednego właściwego sposobu, aby coś zrobić. Wiele z nich sprowadzi się do osobistych preferencji, budżetu i czasu przeznaczonego na rutynowe oczyszczanie. Na przykład, jeśli jesteś osobą, która ma czas, aby rozkoszować się kompleksową pielęgnacją skóry, to na pewno chcesz mieć do dyspozycji wszystkie odpowiednie narzędzia.

Istnieje wiele sposobów na podniesienie poziomu rutynowego oczyszczania twarzy — najbardziej podstawowym jest dobry pędzel do szorowania, aby upewnić się, że usuwasz wszystkie zanieczyszczenia ze skóry. Jeśli jednak masz wrażliwą skórę, możesz zamiast tego użyć gąbki oczyszczającej. Jeśli masz zaskórniki lub whiteheads, możesz od czasu do czasu użyć środka do czyszczenia porów lub ekstraktora. Brody również wymagają odpowiedniej konserwacji, więc warto rozważyć włączenie dodatkowych produktów i narzędzi.

Powiązane: Najlepsze Peelingi Złuszczające Do Twarzy

Jeśli chodzi o zakupy online produktów do pielęgnacji skóry, należy porównać opinie i spojrzeć na zdjęcia i filmy, jeśli możesz. Na koniec dnia, należy zachować rutynowe satysfakcjonujące i przyjemne. Nie bój się wypróbować różnych produktów lub narzędzi, aby z czasem zoptymalizować swoją rutynę. Oto niektóre z najlepszych narzędzi do oczyszczania twarzy, które pomogą zachować świeżość i czystość twarzy.

Najlepsza Okazja Szczotka Oczyszczająca

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/olay20regenerist20face20cleansing20device.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/olay20regenerist20face20cleansing20device.html

Urządzenie Do Mycia Twarzy Regenerist firmy Olay jest idealne dla tych, którzy chcą mieć satysfakcjonujące uczucie głęboko oczyszczonej twarzy w okazyjnej cenie. To akumulatorowe urządzenie czyszczące jest wodoodporne i ma dwie prędkości do regularnego czyszczenia i głębokiego złuszczania. Głowica szczotki jest wymienna, którą można chwycić na Amazon za około $10 za dwupak. W zależności od rodzaju skóry możesz poeksperymentować z tym, jak często używasz szczoteczki do oczyszczania twarzy.

Obiecująca Recenzja: “Super podekscytowany, że został wybrany do tej misji produktu! Zmagam się z dużymi porami i zaskórnikami, więc zawsze walczę z różnymi produktami. Natychmiast poczułam głębsze oczyszczenie twarzy podczas jednego użycia tego produktu. Miękka szczoteczka doskonale oczyszczała moją twarz i ukierunkowywała moje problemy. Ten produkt daje super głębokie czyszczenie i jest doskonałym dodatkiem do mojego obecnego złuszczającego środka czyszczącego. Sam środek czyszczący nie do końca go przecinał, a urządzenie Olay Regenerist przyspieszyło jego grę. Pod koniec tygodnia moja twarz wyglądała promiennie. Więcej niż miało to miejsce od jakiegoś czasu. Nie mam nic złego do powiedzenia na temat tego urządzenia. Polecam każdemu!”

25,12 zł Olay.com

Najlepsze narzędzie do zaskórników i Whiteheadów

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/miserwe20ultrasonic20skin20scrubber.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/miserwe20ultrasonic20skin20scrubber.html

Ultradźwiękowy Scrubber skóry Miserwe jest idealny do czyszczenia skóry, aby pozbyć się zaskórników lub whiteheadów. Urządzenie wykorzystuje wibracje o wysokiej częstotliwości i ma cztery różne tryby-czyszczenie, podnoszenie, czyszczenie zaskórników i whitehead oraz dostarczanie składników odżywczych. Po włączeniu przesuwasz szpatułkę po twarzy samodzielnie lub za pomocą jednej z dołączonych skórek silikonowych, które pomagają w oczyszczaniu. Jeśli instrukcje nie są bardzo jasne, istnieją filmy na TikTok lub YouTube, które pomagają wyjaśnić, jak korzystać z tego urządzenia.

Obiecująca Recenzja: “Bardzo lubię tę szpatułkę, używałam próżni porów, ale pękła i nie byłam zadowolona z siniaków za każdym razem, gdy jej używałam, ponieważ mam bardzo wrażliwą skórę. Usunęło to dość podobną ilość martwego naskórka z mojej twarzy jak próżnia porów, wydobyło nawet kilka upartych zaskórników, do których byłem sceptyczny, ale naprawdę wydawało się działać! Musiałem uzyskać odpowiednią ilość pary / wody na mojej twarzy, aby ją prawidłowo ślizgać, więc zdecydowanie była krzywa uczenia się, aby z niej korzystać. Szkoda, że nie przyszedł z instrukcjami, ponieważ musiałem sprawdzić recenzje YouTube, aby móc wiedzieć, jak z niego korzystać. Cieszę się, że to zrobiłem, bo nie miałem pojęcia, co oznacza ion plus czy ujemny, najwyraźniej chodzi o ustawienie ekstrakcji, a nie o oczyszczanie. Zależy to również od tego, po której stronie szpatułki użyć i to naprawdę musi być gdzieś podane! to jedyny powód mniejszej oceny, naprawdę muszą być instrukcje dotyczące czegoś tak konkretnego. Nie używałem pędzli scrubby, które są z tym związane, ale wyobrażam sobie, że prawdopodobnie później, wydają się być przydatne jako oczyszczające złuszczacze. Będę nadal używać i zobaczyć, jak dobrze trzyma się bateria, ale ogólnie, bardzo zadowolony!”

$19.99 on Amazon.com

Najlepsze Wielofunkcyjne Narzędzie Czyszczące

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pixnor20waterproof20face20spin20brush.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pixnor20waterproof20face20spin20brush.html

Wodoodporna Szczotka do wirowania twarzy PIXNOR to świetne narzędzie all-in-one. Jest wyposażony w siedem różnych głowic szczoteczki, które można wykorzystać do oczyszczania, złuszczania, masowania lub usuwania modzeli. Jest to świetne urządzenie startowe do eksperymentowania z tym, jak głęboko chcesz oczyścić swoją skórę. Możesz uzyskać szczotki zamienne za około $10 na Amazon.

Obiecująca Recenzja: “Obrzydzało mnie, ile podkładu mam jeszcze na twarzy, po tym, jak rozmyśliłem się, że usunąłem to wszystko za pomocą chusteczki do demakijażu. Nigdy nie wrócę do nieużywania jednego z nich. Świetnie sprawdza się w głębokim czyszczeniu. Zawsze opierałem się kupowaniu tych, myśląc, że to strata pieniędzy. Mogę umyć twarz rękami, wodą i ściereczką! Źle! Nigdy nie zdawałem sobie sprawy, jakie szkody robię, pozostawiając makijaż, o którym nie wiedziałem, że nadal tam jest. Zwilżam go i szoruję z mokrą niską prędkością (pędzlem pokazanym na pierwszym zdjęciu). Następnie dodaję oczyszczanie twarzy i robię to na mieszance niskich i wysokich. Kiedy spłukam go środkiem czyszczącym, natychmiast usuwa podkład z pędzla i pozbywa się pomarańczowego koloru. Natychmiast wraca do białego koloru. Jeszcze nie użyłem innych pędzli, które można przymocować. Szczerze mówiąc, nie zdawałem sobie sprawy, że ma tyle opcji głowy. Duży bonus za jego wszechstronność. Wystarczy dwie baterie. Ładne kolory, dwie prędkości. Wysoka prędkość nie jest zbyt szorstka, a niska prędkość nie jest zbyt niska. Świetny rozmiar ręczny.”

22,99 zł Amazon.com

Najlepsza Gąbka do delikatnego złuszczania

Boscia Konjac Gąbka oczyszczająca z bambusowym węglem

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/boscia20konjac20cleansing20sponge20with20bamboo20charcoal20container20and20sponge.html

Gąbki oczyszczające Konjac są wykonane z korzenia rośliny konjac, która jest super porowata i miękka, gdy jest mokra. Jest to świetna opcja dla osób o wrażliwej skórze, które chcą złuszczać się bez podrażnień. Sam korzeń pochłania zanieczyszczenia i zanieczyszczenia, co powinno pomóc zminimalizować pojawianie się porów w czasie.

Obiecująca Recenzja: “Kupiłem kilka konjaców; Boscia, i kilka tańszych z Etude House i TJ maxx. Muszę powiedzieć, że dostajesz to, za co płacisz. Jakość Boscia one jest znacznie lepsza. Jest to gruby kształt kuli, co ułatwia jej trzymanie, a Tekstura nieco różni się od dwóch tańszych. Te dwa Tanie są cieńsze i mniej złuszczające. Ten konjac będzie trwał dłużej i jest przyjemniejszy w użyciu.”

$15 W Boscia.com

Najlepsza Szczotka Do czyszczenia brody

Foreo Luna 3 Men Szczoteczka oczyszczająca do skóry i brody

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/black20foreo20luna20320men20cleansing20brush20for20skin2020beard.html

Foreo jest dobrze znane ze swojej linii silikonowych szczotek czyszczących, a Szczoteczka Do Czyszczenia Skóry i brody Luna 3 Men doskonale nadaje się do usuwania brudu, oleju i martwego naskórka. Według producenta powinien pomóc zmniejszyć wypryski, usunąć wrastające włosy i zapobiec poparzeniom brzytwy. Jest to świetna opcja, jeśli chcesz zachować równowagę między pielęgnacją skóry a pielęgnacją brody.

Obiecująca Recenzja: “Całkowicie przybiłem go, kupując ten pędzel dla mojego chłopaka na Boże Narodzenie, jest bardzo zainteresowany pielęgnacją i uwielbia próbować różnych produktów, ale czasami ma trudności z powodu swojej brody. Zauważyłam, że jego skóra jest mniej sucha i łuszcząca się, więc cieszę się, że działa na niego i na pewno wkrótce dostanę dla siebie pędzel Foreo.”

199 zł przy SaksFifthAvenue.com

Najlepsze Narzędzie Do Czyszczenia Porów

Microderm GLO Mini

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/microderm20glo20mini20tool20box20and20brushes.html

Mini mikrodermabrazja Microderm GLO doskonale nadaje się do usuwania martwych komórek skóry i porów, dzięki czemu można uzyskać głębokie oczyszczenie twarzy. Mówi się, że ta mała próżnia odbudowuje kolagen i elastynę w twarzy, nadając jej jaśniejszy i mocniejszy wygląd.

Obiecująca Recenzja: “Próbowałem go na sobie i nie wyszło wiele, ale niedawno zrobiłem maskę węglową, więc postanowiłem usiąść mój biedny chłopak i wytrzymać. To, co wyszło na jaw, było szokujące. Lata zatkanych porów i zaskórników zasysanych przez tę potężną małą rzecz. Nawet zaskórniki, które wydawały się Głębokie, a on sam nie mógł się wydostać. To było tak satysfakcjonujące oglądać to ssanie sebum i nie boli. Uważaj, że po raz pierwszy zostawiłem linię siniaka w policzku, ponieważ trzymałem go tam zbyt długo. Parowałem moją twarz i jego przez 5 minut dla maksymalnego efektu i działa znacznie lepiej w ten sposób. Cokolwiek to nie podsunie, zostanie poluzowane i możesz wejść palcami i ścisnąć lub użyć narzędzia. Nie jestem pewien co do głowicy microderm, ale wydawało się, że robi się martwy naskórek i wyglądało jak włosy z mikrofibry na kamieniu. To było całkiem fajne. Ogólnie moja twarz czuła się o wiele lepiej po użyciu, ale prawdziwa różnica była w twarzy mojego chłopaka, wypełnił całą końcówkę i część filtra sebum, tak bardzo to wyssało, ma całkiem nową twarz. Jeśli masz duże pory lub dużo zaskórników, zdobądź to, czego nie pożałujesz i jest to znacznie tańsze niż ciągłe odwiedzanie spa. Nie zapomnij najpierw parować twarzy lub prysznica gorącą wodą, Wiele osób wystawiających tę negatywną recenzję po prostu nie używa tego prawidłowo.”

89.99 zł Amazon.com

Najlepsza Ściereczka Do Oczyszczania Twarzy

Sinland Microfiber Waffle Weave Ściereczka Do Oczyszczania Twarzy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/stack20of20dark20gray20sinland20microfiber20waffle20weave20facial20cleansing20cloths.html

Dobra Ściereczka z mikrofibry jest niezbędna, jeśli masz wrażliwą skórę. Ściereczka Do Mycia Twarzy Z mikrofibry firmy Sinland to proste, ale przydatne narzędzie do uzyskania dobrej piany i delikatnego złuszczania twarzy. Włóż je do lodówki lub użyj gorącej wody do użycia jako ręcznik chłodzący lub rozgrzewający.

Obiecująca Recenzja: “Mam bardzo wrażliwą skórę. Używam tych ściereczek z delikatnym środkiem czyszczącym, aby usunąć makijaż przed snem. Jedna paczka trwała rok. Są świetnym zakupem!!”

$21.99 on Amazon.com

Świetny olej do pielęgnacji brody

Bulldog Oryginalny Olejek Do Brody

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bullfrog20original20beard20oil.html

Mężczyźni, którzy mają brody, muszą zrobić dodatkowy krok, aby upewnić się, że ich zarost jest odpowiednio pielęgnowany. Najlepszą metodą jest nawilżenie natychmiast po oczyszczeniu, gdy twarz jest jeszcze wilgotna. Oryginalny Olejek Do Brody Bulldog jest doskonałym dodatkiem do Twojej pielęgnacji skóry. Kluczowe składniki-aloes, olej z lnianki i olej z zielonej herbaty-doskonale nadają się do utrzymywania skóry pod brodą przyjemnej i miękkiej. Jeśli chcesz przejść na wyższy poziom, sięgnij po szampon i odżywkę Bulldog.

Obiecująca Recenzja: “Jestem wielkim fanem tego oleju do brody, który mogę dostać tylko na Amazon, gdy wysyłają go do mojego kraju. Ma przyjemny, świeży zapach, a olejek nie jest tłusty ani błyszczący, łatwo wchłania się w moją skórę i zatrzymuje swędzenie i / lub suchość skóry, co jest ważne, ponieważ zaniedbanie skóry pod brodą to zły pomysł!”

$7.87 on Amazon.com

Najlepsza Wartość Peeling Do Twarzy

S & T Lil’ Scrubbies

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/st20lil20scrubbies20box20and20blue20and20orange20scrubbing20pads.html

Łowcy okazji nadal mogą uzyskać świetny peeling do twarzy za niską cenę. Peelingi Lil’ s S & T są świetnym punktem wyjścia dla tych, którzy chcą zanurzyć palce w lepszej pielęgnacji skóry. Te silikonowe podkładki szorujące doskonale nadają się do delikatnego czyszczenia i złuszczania skóry. Najlepsze jest to, że możesz dostać parę za mniej więcej taki sam koszt jak filiżanka kawy dla smakoszy.

Obiecująca Recenzja: “Są niesamowite! Wiesz, jak większość artykułów kosmetycznych mówi, aby użyć ilości wielkości grochu, lub słów w tym celu? Cóż, z tymi małymi facetami, używaj wielkości ziarenka jabłka. Ponieważ są silikonowe i nie ma gdzie moczyć mydła, po prostu pieni się i trafia prosto na twarz! Bardzo łatwo czyszczą, a jeśli spłukasz je gorącą wodą, szybko wyschną.”

$5.49 on Amazon.com

Najlepszy Zestaw Narzędzi Pryszcz Popper

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/boxoyx20pimple20popper20tool20kit.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/boxoyx20pimple20popper20tool20kit.html

Kluczem do uzyskania głębokiego czyszczenia twarzy jest usunięcie zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zanieczyszczeń, takich jak zaskórniki, whiteheads i pryszcze. Zestaw Narzędzi Do Pimple Popper Boxoyx oferuje dużo huku za złotówkę. Istnieje mnóstwo narzędzi, które pomogą oczyścić skórę w przygotowaniu do dobrego oczyszczania. Elegancki, czarny futerał jest również doskonałym dodatkiem do zestawu dopp.

Obiecująca Recenzja: “Osobiście używam tylko 3-4 narzędzi z zestawu, ale czuję, że inni mogą korzystać z tych, których nie mam. to miłe, ponieważ uważam, że zawiera wszystko, czego potrzebujesz, a nawet niektóre, których osobiście możesz nie używać. Czuję, że obejmuje wszystkie podstawy i jest niedrogi. Uwielbiam futerał, aby trzymać wszystkie narzędzia razem. Podoba mi się, że pomaga w uciskaniu porów, aby pomóc pozbyć się blokady i tym podobnych. aktualizacja. użyłem innego narzędzia dla Whiteheada, który był nieco osadzony w skórze. Pewne naciski z narzędziem pomogły odsłonić bolesną skazę pod moją skórą.”

$13.99 on Amazon.com

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Produkty Na Trądzik
  • Jak pozbyć się blizn po trądziku
  • Typowe nawyki, które powodują trądzik u mężczyzn

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Merman Hair Color Trend

Merman Hair Color Trend Celebryci Akceptują Ten Szalony Trend Włosów-Czy Jesteś Na To Gotowy? Katie Chang 21 lutego…