Najlepsze pomysły na randkę dla par w związkach na odległość

Kobieta twarz-timing z chłopakiem

Najlepsze pomysły na randkę dla par w związkach na odległość

Pary dzielą się swoimi sekretami randkowania setki mil od siebie

Związki na odległość mogą być trudne, ale to nie znaczy, że są niemożliwe. Prawie połowa dzisiejszych singli spotyka się online, dzięki czemu LDR są bardziej powszechne niż kiedykolwiek. I są też legalne. Badania marki zabawek erotycznych KIIROO wykazały, że 58 procent Amerykanów w związkach na odległość pozostaje razem, a więcej danych z OKCupid pokazuje, że prawie połowa singli jest otwarta na związki na odległość z właściwą osobą.

Powiązane: Czy Możliwe Są Związki Na Odległość?

To nie jest zły pomysł, biorąc pod uwagę, że badania wykazały, że pary w związkach na odległość delektują się lepszym idealizmem, jakością komunikacji i romantyczną miłością w porównaniu do par w bliskim sąsiedztwie. Oczywiście, badania te mogą być pandering danych w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu, ale to czy to ma sens. Aby relacje na odległość działały, partnerzy muszą zobowiązać się do większej i głębszej komunikacji, aby utrzymać bliskość, której nie można osiągnąć dzięki bliskości.

Na szczęście ta sama technologia pomaga nam znaleźć miłość, a także sprawia, że czujemy się bliżej niż kiedykolwiek. Aby utrzymać przytulną bliskość każda para zasługuje bez względu na przebieg pomiędzy, rozmawialiśmy z ekspertami randki i pary na odległość, aby polecić technologie i pomysły daty, które utrzymują iskrę przy życiu wbrew wszelkim przeciwnościom.


Najlepsze aplikacje randkowe dla par w związkach na odległość


Matt i Alex, obaj 22, spotykali się na odległość, odkąd skończyli 16 lat. Matt mieszka w Nowym Jorku, a Alex w Leeds. “Byliśmy jeszcze w szkole i w różnych strefach czasowych, co spowodowało duże obciążenie naszego związku”, mówi Matt. “Albo wracałem do domu, a on spał, albo spałem, gdy miał wolną chwilę.”Po krótkim rozstaniu z powodu trudności z dystansem, obaj wrócili i byli silni przez półtora roku.

Matt, podobnie jak większość długodystansowych randek, z którymi rozmawialiśmy, zaleca Rabb.it, dawne zjawisko, które zostało zastąpione przez Kast. Aplikacja pozwala oglądać filmy z innymi na czacie online. Matt i Alex mają regularne daty filmowe w aplikacji, tworząc własny prywatny pokój i przesyłając strumieniowo film, gdy obaj oglądają na wideo.

Matt mówi, że Skype i FaceTime były również niezbędne do ich związku. “Rozmawialiśmy przez Skype’ a przez całą noc, zasypialiśmy przez Skype ‘a i mieliśmy ponad 10 godzin rozmów wideo”, mówi. “Skype był naszym najlepszym przyjacielem, kiedy byliśmy na długich dystansach”, zgadza się Nate, 33. “Za każdym razem, gdy mieliśmy okazję porozmawiać, robiliśmy to, nawet jeśli to było przez 5 minut.”

Nate, pochodzący z Australii, poznał Lolo, lat 30, Z Kanady, podczas studiów za granicą na San Diego State University. “Mieszkałem na kampusie, podczas gdy Lolo mieszkał poza kampusem. Poznaliśmy się dzięki wspólnym przyjaciołom, którzy również byli na wymianie ” – mówi. “Mieszkaliśmy osobno przez ponad 18 miesięcy i odwiedzaliśmy się co sześć miesięcy, zanim Lolo przeniósł się do Australii. Teraz mieszkamy w Kanadzie, właśnie obchodziliśmy naszą dziewięcioletnią rocznicę i powitaliśmy nasze pierwsze dziecko na świecie w zeszłym roku.”

Używane na urządzeniach mobilnych Skype i FaceTime mogą również pozwolić partnerowi udostępnić coś, czego doświadczasz. Jak działać jako przewodnik, jak dać im Telefon w swoim ulubionym parku. Święta tuż za rogiem, odwiedź ulicę z najjaśniejszymi światłami i rozkoszuj się świąteczną radością.

“Dysk Google to kolejna świetna aplikacja do posiadania, ze względu na udostępnione foldery i dokumenty, które możesz udostępnić ukochanej osobie”, mówi trener randkowy Cherlyn Chong. “Były chłopak i ja lubiliśmy upuszczać zdjęcia, cytaty, pliki audio, a nawet e-booki, które uznaliśmy za interesujące dla siebie w ich odpowiednich folderach.”

Chong zaleca również parę, ponieważ “nie tylko jest to osobisty Facebook dla dwojga, ale mają również tę wspaniałą funkcję o nazwie “Thumbkiss”, gdzie partnerzy mogą dotknąć ekranu i poczuć drugą osobę przez wibracje telefonu.”


Dlaczego tradycje są niezbędne w relacjach na odległość


Nawiązywanie i utrzymywanie tradycji jest ważne w relacjach na odległość.

Dla Nate ‘ a dwie tradycje trzymały jego i Lolo w napięciu. Pierwszy, który wymyślili? “Poranna Poczta.”Ponieważ obie były w różnych strefach czasowych, jedna zasypiała, gdy druga się budziła. Z tym napięciem, każdej nocy, pisali e-maile, aby inni się obudzili.

“Wykorzystaliśmy to jako sposób na nadążanie za sobą, poza tekstami i rozmowami wideo”, mówi. “To było niesamowite, aby obudzić się do wiadomości od siebie nawzajem, budzisz się szczęśliwy, bez względu na to, jak długo lub krótko to było.”

Obaj stworzyli również swój własny język, tworząc akronimy od często używanych zwrotów dla efektywności. “Niektóre pary będą miały dla siebie imiona zwierząt domowych, które są świetne, ale mamy te dziwne powiedzenia (które zamienimy w akronimy) i wysyłamy je do siebie nieustannie” – dodaje Matt. “Mimo, że zdarzały się one organicznie, było to wielkim przypomnieniem tego, jak bardzo jesteśmy połączeni. Używamy ich nawet do dziś!”

Hazard jest kolejnym popularnym zajęciem dla par długodystansowych. Matt i Alex grają razem w gry na Steam, programie online z ponad 30 000 tytułów i możliwościami czatowania. Istnieje wiele darmowych gier na platformy do gier-PS4, XBOX360, Switch – które można grać razem online, gdzie komunikujesz się za pomocą mikrofonu zestawu słuchawkowego. Niektóre z nich można nawet grać na różnych platformach, więc jeśli jedna posiada PS4, a druga posiada przełącznik, nadal mogą grać razem w tę samą grę.

Strony takie jak Yahoo Games i Pogo.com oferujemy również setki gier wieloosobowych, w tym klasyki, takie jak Yahtzee i nowsze tytuły, takie jak Plants vs.Zombies. Wiele gier mobilnych, takich jak słowa z przyjaciółmi i narysować coś można również grać razem.

Nick, 31, i Austin, 27, grają w gry nieco inaczej, oglądając Jeopardy przez czat wideo, widząc, kto może odgadnąć odpowiedź przed drugim. Obaj spotkali się na krześle i spotykali się na odległość od prawie czterech lat, zanim ostatnio się zaręczyli. Nick mieszka w Los Angeles z Austinem niedaleko Waszyngtonu.


Jak zwiększyć intymność bez seksu w związkach na odległość


Kiedy Allie, 30 i Matthew, 32, zarówno w Kanadzie, planują randkę, idą o krok dalej i zamawiają Jedzenie na bez szwu do swoich domów z jednym haczykiem: jedzenie byłoby niespodzianką. “Pewnego razu wysłał mi dwa masywne kółka z serem brie i chleb” – żartuje Allie.

Matthew i Allie poznali się w szkole prawniczej i spędzili trzy lata na długich dystansach, zanim przeprowadzili się do Ottawy. Chociaż jednym z największych zmartwień Allie na odległość był brak seksu, nie jest jedyna. Według wcześniejszego badania KIRROO, 66 procent respondentów stwierdziło, że najtrudniejszą rzeczą w związku na odległość jest brak fizycznej intymności, a 31 procent stwierdziło brak seksu.

Aby temu zaradzić, obaj często wysyłali sobie nagie obrazy i klipy wideo.

“Czasami wysyłałam mu bieliznę, którą założyłabym następnym razem, gdy będę w mieście” – mówi. Nick i Austin są do siebie podobni, często rozbierają się przez FaceTime i angażują się we wspólną masturbację, przesyłając strumieniowo te same filmy porno.

“Wysyłanie aktów utrzymuje związek (i wyobraźnię) przy życiu”, mówi Chong. “Nic tak bardzo nie wzmacnia więzi, jak świadomość, że tylko Ty masz dostęp do tak prywatnej ich części! To prawie nielegalne, seksowny sekret, którym dzielicie się oboje.”

Matthew posunął się nawet tak daleko, aby zaskoczyć Allie formą swojego penisa (dostępną również dla pochwy, trafnie nazwaną, Clone-A-Pussy), aby uzyskać znajome uczucie pod spodem. Ponadto zabawki erotyczne na odległość są obfite. We-Vibe działa na przykład za pośrednictwem aplikacji, w której jeden pilotuje wibracje, a drugi cieszy się jazdą.

KIRROO, w szczególności, oferuje zabawki erotyczne specjalnie dla par na odległość wszystkich orientacji seksualnych. Ich popularne zestawy wykorzystują technologię teledildonic, aby połączyć się z urządzeniem partnera, abyście mogli mieć jak najbardziej autentyczne doświadczenie seksualne. To jest Rewolucyjne.

“W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest być w związku na odległość”, mówi Chong. “Nie ma wymówki, aby nie pozostać w kontakcie ze swoją ukochaną lub zacząć coś z kimś, z kim czujesz się związany, nawet jeśli są po przeciwnej stronie globu.”

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze pomysły, aby pomóc zagwarantować wielką pierwszą randkę
  • 7 rzeczy kobiety oczekują na pierwszej randce
  • Pierwsza Randka Porady Rozmowy
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Kobieta trzymająca twarz Spidermana do góry nogami i całująca go w usta.
Read More

Kiedy pocałować randkę

Kiedy pocałować randkę Kiedy całować swoją randkę, żeby nie schrzanić wszystkiego Priya-Alika Elias 29 listopada 2018 Podziel się…
Read More

Pierwsza Randka

Pierwsza Randka Niesamowita Pierwsza Randka? Oto, co musisz zrobić dalej Lindsay Tigar 12 grudnia 2018 Podziel się RedTube…