Ludzie, których nie powinieneś zapraszać na randkę

Współpracownik

Ludzie, których nie powinieneś zapraszać na randkę

Obszerna lista wszystkich osób, których nie powinieneś pytać (i dlaczego)

Istnieje wiele osób, które będziesz chciał zaprosić na randkę przez lata, czy to ludzie, którzy przyciągają wzrok swoim oszałamiającym pięknem, rozśmieszyć, lub zaimponować. W większości przypadków, to jest niesamowite! I powodzenia.

Niestety, są też ludzie, którym, czy ci się to podoba, czy nie, po prostu nie powinieneś wychodzić na randkę ani ujawniać swoich uczuć. Większość facetów wie o tym bezwarunkowo, ale pytanie, kim dokładnie są ci ludzie, często podlega dyskusji. Tak długo, jak nie jest to nigdzie napisane w kamieniu, cóż, niektórzy panowie będą to robić, nawet jeśli wiedzą, że to nie najlepszy pomysł.

Aby wyjaśnić sprawę, oto przydatny przewodnik dla różnych osób, z którymi nie powinieneś się umawiać-i dlaczego.

Twój nauczyciel lub profesor

Krótkie przewinięcie dowolnego starego agregatora porno powie Ci, że fantazje nauczyciela-ucznia są potężne. Ma to sens, szczególnie jeśli uważasz, że dominująca/Uległa rzecz jest seksowna, ponieważ dynamika mocy w klasie nie jest dokładnie latami świetlnymi od tego. Mimo to, przynosząc swoją atrakcję do stołu może być nie tylko niezręczne, może również umieścić je w kompromitującej pozycji w odniesieniu do ich bezpieczeństwa pracy. Jeśli tam rozwija się prawdziwa chemia, przynajmniej poczekaj, aż kurs się skończy, zanim wykonasz swój ruch.

Twój Uczeń

To jest podwójne, a może potrójne, dla randkowania w innym kierunku. Jeśli jesteś nauczycielem w tej sytuacji, nie zapraszaj swojego ucznia na randkę! Nie dość, że prawie na pewno są dla Ciebie Za młodzi, to nie tylko istnieją pewne zasady pracy, to jeszcze jest ważny aspekt umawiania się z kimś, kto przyszedł do ciebie, by się uczyć … i tylko się uczyć. Świat jest pełen ludzi, którzy nie są zależni od twojej wiedzy dla ich rozwoju jako istoty ludzkiej,więc dlaczego nie zaprosisz niektórych z nich zamiast tego?

“Prawie nigdy nie jest w porządku dla nauczyciela, aby zaprosić ucznia, podczas gdy są one aktywnie nadal w tych rolach, które siebie nawzajem,” mówi pisarz i ekspert relacji Kayla Lords of JackandJillAdult.com. “nieodłączna struktura władzy między nimi jest całkowicie niezrównoważona, a uczeń może nie czuć się tak, jakby mógł powiedzieć “nie”.Ich pierwszym zmartwieniem może być to, co się z nimi stanie, jeśli odmówią. Możliwość pełnej zgody staje się wątpliwa, ponieważ obie role nie są na równych prawach.”

Twój Szef

Romans w miejscu pracy to cały bałagan oszustwa. Jeśli masz atrakcyjnego szefa, o którym nie możesz przestać myśleć, uważaj się za szczęściarza, ale nie rób rzeczy dziwnych, próbując zainicjować związek. Jeśli zgodzą się z Tobą umówić, umawiasz się teraz ze swoim szefem, co wkrótce zdasz sobie sprawę, że jest koszmarnie złym pomysłem. Jeśli szef cię odrzuci, sprawy będą niezręczne. Oszczędź wszystkim kłopotu i trzymaj te uczucia w ukryciu. Ludzie ciągle wychodzą z zauroczenia, ty też możesz.

“Nawet jeśli jest to dozwolone, pomyśl w przyszłości o tym, co się stanie, jeśli coś się nie uda”, mówi Lords. “Co to zrobi ze stosunkiem pracy? I jak to wpłynie na wszystkich innych, którzy muszą z tobą pracować? Dla wielu osób może nie być warte potencjalnego stresu i niezręczności.”

Twój Bliski Współpracownik

Jeśli pracujesz z dziesiątkami lub setkami pracowników, poproszenie współpracownika może nie być takie złe. Jeśli jesteś w bardzo różnych działach z minimalną interakcją w jakikolwiek profesjonalny sposób, stawka jest znacznie niższa. Z drugiej strony, jeśli jest to ktoś, z kim jesteś w dość ciągłej komunikacji, ujawnianie swoich uczuć staje się znacznie bardziej obarczone.

Jeśli twój współpracownik cię odrzuci, miejsce pracy od razu staje się dziwną przestrzenią dla was obojga. Nawet jeśli wszystko się ułoży, Ludzie na pewno będą plotkować, a Ty możesz mieć problemy z skupieniem się na pracy. Jeśli w końcu pójdzie na południe, miejsce pracy od razu stanie się bardzo niezręczną przestrzenią dla was obojga. To normalne, że ktoś się podkochuje w biurze, ale może poczekać, aż któryś z was zmieni pracę, zanim spróbuje wykonać ruch.

“Jeśli wielokrotnie podchodzisz do współpracownika, który nie wskazał, że jest zainteresowany uwagą, nękasz go” – ostrzega Lords. “Jeśli cię ignorują, mówią nie lub próbują cię unikać, Nie realizuj tego.”

Twój podwładny lub pracownik

Wszystko o zapraszaniu szefa lub współpracownika staje się o wiele bardziej złym pomysłem, jeśli ta osoba jest kimś, nad kim faktycznie masz władzę. Nie tylko stawia ich to w niewygodnej sytuacji, w której czują się zobowiązani do powiedzenia “tak”, ale także oznacza, że możesz wykorzystać brak równowagi mocy, aby wpłynąć na ich decyzję.

Nie wspominając o tym, że może to być trudne z punktu widzenia HR. Wiele miejsc pracy ma jakieś zasady przeciwko tym rzeczom.

“Bezwzględna Polityka” bez randek “jest zazwyczaj trudna do wyegzekwowania, ale istnieją zasady, które firma może podjąć, aby zakazać molestowania seksualnego i dyskryminacji”, mówi David Reischer, adwokat i dyrektor generalny LegalAdvice.com.

– Z pewnością przypadki, w których jeden z zaangażowanych zleceniodawców pełni rolę nadzorczą nad drugim, powinny być absolutnie zabronione. Firmy mogą tworzyć polityki zachęcające pracowników do zgłaszania skarg. W ten sposób, jeśli romans biurowy doprowadzi do nękania, pracodawca będzie miał powiadomienie o problemie i będzie w stanie podjąć działania.”

Niezależnie od tego, zadawanie się (lub bycie romantycznym lub seksualnym w jakikolwiek sposób) wobec pracownika jest głęboko nieprofesjonalne i popaprane. Nie rób tego!

Była koleżanka

Umawianie się z byłym kolegi to cios w plecy. Oczywiście, mogą istnieć czynniki łagodzące, oczywiście, takie jak przyjaciel i były w dobrych stosunkach, lub przyjaciel zachęcający Cię do zaproszenia ex na randkę! Jeśli ex jest kimś, kto wiele znaczył dla Twojego przyjaciela i / lub twój przyjaciel nie jest w związku, dzięki czemu Twoje uczucia są znane, prawie na pewno jest to zły ruch. Szanuj swojego przyjaciela i podkochuj się w kimś innym.

Przyjaciel twojego byłego

Idealnie byłoby to natychmiast zamknąć przez danego przyjaciela, ale niezależnie od tego, działanie za plecami swojego byłego jest oślizgłym posunięciem. Jak byś się czuł, gdyby twój były zaczął zapraszać przyjaciół? Zastanawiałbyś się, czy w ogóle Cię lubili, czy cały czas tęsknili za twoim kumplem. (Plus, spotkania grupowe zrobiłyby się dziwne, gdyby przyjaciel powiedział tak. Zamiast tego, bądź dobrym byłym i nie ścigaj ich przyjaciół tylko dlatego, że jesteś teraz samotny.

Twój Były

Był powód, dla którego zerwałaś, prawda? Prawdopodobnie kilka. To ma sens, aby wrócić do kogoś, kto kiedyś cię uszczęśliwił, ale próba ponownego uruchomienia rzeczy z ex prosi o kłopoty. Zaoszczędź sobie trochę czasu, a także te wszystkie irytujące emocje i zrób coś produktywnego … jak napisać o tym piosenkę.

Ktoś Ci Służy

Jeśli jesteś facetem, który jest przyzwyczajony do myślenia, że kobieta jest serdeczna oznacza, że ona również pociąga do ciebie, mamy złe wieści o branży usługowej. Twój barista nie chce się z Tobą przespać! Jest miła w nadziei, że dasz jej więcej napiwków, lub z innego szalonego powodu: jest po prostu miłą osobą. To samo dotyczy Twojej kelnerki, a w zasadzie każdej pozycji, w której wymagana jest przyjazność dla klienta. Ci ludzie mają do czynienia z nadmiernie napalonymi niedoszłymi Romeosami bardziej niż myślisz. Nie bądź jednym z nich.

Ktoś, komu służysz

Równanie zmienia się nieznacznie, gdy, powiedzmy, jesteś baristą, ale nadal pozostaje niezręczne. Nikt nie chce zmieniać, do której kawiarni chodzi, ani planować zmian, bo źle się domyślasz, co to za śmieszne przekomarzanie, które wymieniliście po zapłaceniu. To normalne, jeśli patrzysz na kogoś, kto często przychodzi do twojej pracy, ale bądź profesjonalny. Jeśli są pojedyncze i szukają, po prostu przesuń palcem na Krzesiwie.

Ktoś dla Ciebie za Młody

Nawet wśród praworządnych obywateli, wielu facetów wydaje się podejść do sytuacji całego wieku, jeśli chodzi o randki z bardzo nonszalanckim nastawieniem. Jeśli nie jesteś nastolatkiem, lub w bardzo, bardzo wczesnych 20-tych, nie ma absolutnie żadnego powodu, aby umawiać się z 18 – i 19-latków.

Powiązane: Rzeczy do rozważenia przed randką z młodszą kobietą

Każdy w monogamicznym związku

Wszyscy zadurzyliśmy się w kimś, kto okazał się być już w związku. Nadal za nimi tęskniliśmy, pomimo ich statusu “zabranego”. Podczas gdy nikt nie mówi, że nie możesz patrzeć, nie jest fajnie rzucać to zauroczenie w twarz osoby, zmuszając ją do poczucia dyskomfortu. Nawet jeśli trochę flirtują, próba agresywnego ruchu na kimś, kto jest w poważnym związku jest podejrzana. Im mniej ludzi próbuje zniszczyć relacje innych ludzi, tym lepiej dla nas wszystkich jako społeczeństwa. Osoba w monogamicznym związku dokonała wyboru, aby nie umawiać się z nikim innym,a jeśli / kiedy ponownie staną się singlami, powinieneś to uszanować, dopóki nie nadejdzie czas.

Każdy sam na ulicy po zmroku

Przyłóżmy to do cholery. Catcalling jest przerażające, irytujące, i inwazyjne w najlepszym, nawet w najbardziej dobrze oświetlonych czasach. Po zmroku, kiedy ludzie (zwłaszcza kobiety)są jeszcze bardziej na baczności, staje się koszmarny. Wielu facetów nie zdaje sobie sprawy, w jakim stopniu kobiety czują się niebezpieczne, gdy chodzą samotnie w nocy, ale jeśli widzisz atrakcyjną osobę w nocy i nie myślisz o tym, jeśli ślizgasz się, po prostu nie. wszystko, co będziesz robić, to dając im poczucie apodyktycznego terroru, który kończy się otrzymaniem twarzy pełnej gazu pieprzowego.

Zapraszanie ludzi na randkę to trudny proces. Mówisz komuś, że uważasz go za atrakcyjnego, sugerując, że myślisz o nim w sposób romantyczny i / lub seksualny, i prawdopodobnie na zawsze zmieniając dynamikę między wami. Jasne, to może być dużo zabawy-chyba, że zapraszasz niewłaściwą osobę. Graj spokojnie wokół tych ludzi, a twoje życie będzie znacznie łatwiejsze.

Możesz Też Kopać:

  • Najpopularniejsze Wątki Porno, Ujawnione
  • Najlepsze Serwisy Randkowe Online
  • Jak zaprosić dziewczynę na randkę
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts