Najlepsze Maski Na Twarz 2018

Najlepsze Maski Na Twarz 2018

AskMen Grooming Awards: najlepsze maski Na twarz 2018

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Maseczki na twarz mogą być świetnym sposobem na odprężenie po długim dniu, ale są również świetnym sposobem na odrobinę pobudzenia skóry. Niezależnie od tego, czy chodzi o pozbycie się substancji w porach, zwiększenie poziomu nawilżenia czy leczenie uporczywego trądziku, maski działają jak skoncentrowana dawka aktywnych składników, które mają rozwiązać problemy skórne w ciągu zaledwie kilku minut. I nie musisz używać tylko jednego na raz. Combo skin to po prostu połączenie różnych problemów-suchej, tłustej i wrażliwej na raz. Multimasking stał się najnowszym i najlepszym sposobem, aby upewnić się, że dbasz o wszystkie te wrażliwości skóry.

Poszukaj składników, takich jak węgiel kaolinowy, glinka bentonitowa i zielona glinka, aby oczyścić i wyciągnąć toksyny. Szukaj siarki, kwasu salicylowego i cynku, aby pomóc w leczeniu trądziku i skóry tłustej. Jeśli szukasz głębokiego nawilżenia, kwas hialuronowy, sok bambusowy, masło Shea i arginina to Złote standardy. Aby rozjaśnić, enzymy owocowe, witamina C i alfa-hydroksykwasy lub AHAs, wykonają zadanie. Niezależnie od misji, jeśli dodasz maskę do rutyny co najmniej raz w tygodniu, Twoja skóra będzie ci wdzięczna w jedyny znany jej sposób-wygląda świetnie.

W ciągu ostatniego roku przetestowaliśmy tysiące produktów i wymyśliliśmy absolutnie najlepsze. Oto Laureaci Nagrody AskMen Grooming Awards 2018 w kategorii najlepsze maski.

Najlepsza Maska Do Cery Matowej

Młodość Dla LudziMaska Resetowa Superfood

Maska przeciwstarzeniowa zawiera najlepsze pożywienie, takie jak Spirulina, bioaktywne mikroalgi i kwas hialuronowy, które odżywiają skórę i chronią przed uszkodzeniem przez wolne rodniki.
44,00 zł przy Sephora.com

Najlepsza Maseczka Do Cery Trądzikowej

Sunday RileySaturn Maska Do Leczenia Trądziku Siarkowego

Ta maska zabiegowa zawiera maksymalny poziom siarki do wyschnięcia i usunięcia istniejącego trądziku, w tym zatkanych porów, trądziku zapalnego, trądziku hormonalnego i trądziku różowatego — a wszystko to zapobiegając tworzeniu się nowego trądziku.
55,00 zł przy Sephora.com

Najlepsza Maska Do Skóry Suchej

Letnie Piątki Maska Jet Lag

Jedyna w swoim rodzaju nawilżająca kremowa maseczka do twarzy zawierająca sprawdzone, kochające skórę składniki, które zapewniają bogate nawilżenie i promienną cerę już od pierwszej aplikacji.
48.00 zł Sephora.com

Najlepsza Maska Do Skóry Wrażliwej

Dr HauschkaMaska Kojąca

Spokojna i zrównoważona skóra skłonna do zaczerwienień i podrażnień dzięki tej masce stworzonej specjalnie dla skóry wrażliwej.
36,79 zł Amazon.com

Najlepsza Maska Do Skóry Typu Combo

AsaraiMaska Z Czerwonej Gliny

Natychmiast detoksykują, rozjaśniają i oczyszczają czerwonymi i białymi glinami pochodzącymi z australijskich pustkowi. Ekstrakty ze śliwki i limonki Kakadu dodają silnego antyoksydantu.
29,00 zł przy UrbanOutfitters.com

Najlepsza Maska Arkuszowa

Produkty PortoweMarine Layer Intense Recovery Treatment Maski

Te bio-celulozowe, biodegradowalne, Kokosowe maseczki mają silne ekstrakty botaniczne, które zapewniają intensywną, szybką ulgę, gdy Twoja skóra potrzebuje poważnej naprawy.
44,00 zł za 4 w Nordstrom.com

Maska O Najlepszej Wartości

InnisfreeMaska Peel Off Z Super Wulkanicznymi Klastrami

Ta peel-off, żelowo-gliniana maska wykorzystuje absorbujące olej wulkaniczne skupiska, aby głęboko oczyścić skórę i poprawić jej ogólny wygląd i konsystencję.
13,00 zł przy Innisfree.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts