Najlepsze Torby Podróżne dla mężczyzn

trzy torby podróżne z rzędu

Najlepsze Torby Podróżne dla mężczyzn

Szukasz nowej torby podróżnej? Nie Szukaj Dalej

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Pakowanie na wycieczkę może być trudnym zadaniem, niezależnie od tego, dokąd się wybierasz. Nie ma znaczenia, czy to na weekend, czy na kilka tygodni, nie możesz po prostu wrzucić kilku ubrań do starej torby na siłownię i nazwać to dniem. Potrzeba planowania i rozwiązywania problemów, aby zrobić to dobrze. Czy masz ze sobą dorywczą torbę podróżną lub ciężki plecak? Gdzie umieścisz swoje garnitury i koszule, aby się nie pomarszczały? Czy naprawdę potrzebujesz torby podręcznej i pełnowymiarowej walizki na weekend w ‘ rents?

Powiązane: Najlepsze rodzaje toreb dla mężczyzn

Odpowiedni bagaż zmieni świat, zwłaszcza, że podróż rozpoczyna się tego lata. Znaleźliśmy najlepszy bagaż dla każdego podróżnika – od szybkich podróży po loty długodystansowe. Pakuj się mądrze, a może nawet uda Ci się przynieść tylko bagaż podręczny na następne dwa tygodnie za granicą(to naprawdę nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać ,po prostu poświęć czas na zaplanowanie i noszenie wielu podstaw).

Tutaj zebraliśmy wszystkie najlepsze bagaże na każdy rodzaj podróży-road, powietrze, jedzenie, rower lub w inny sposób. Od praktycznych plecaków po stylowe walizki, które zapchają się do górnej komory, to jedne z najfajniejszych-i najbardziej praktycznych — toreb podróżnych online. Teraz pozostaje tylko napełnić i ruszyć dalej.


Najlepsze Torby Podróżne dla mężczyzn


Najlepsza Torba Duffle

Baboon Go-Bag 40L

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/best20duffle20bag20baboon20go-bag2040l20yellow.html

Z pozoru Pawian jest nieco dziwnym, artystycznym konceptem. Na pewno nie zobaczysz niewielu, jeśli jakiekolwiek marki podejmują taką kreatywną swobodę dzięki swojej marce i stylowi, ale to nie znaczy, że ich sprzęt nie działa. Te torby są zbudowane z myślą o każdym miejscu, w którym zmierzasz i mają wszelkiego rodzaju zintegrowane funkcje, aby robić to, co robisz, gdy tego potrzebujesz. Dodatkowo, ich różnorodność kolorów jest prawie gwarancją przed utratą go przy odbiorze bagażu.

Obiecująca Recenzja: “Kocham to! Warto! Niesamowite! Miałem oko na te torby przez jakiś czas i w końcu zdecydowałem się pociągnąć za spust. Nie mogę uwierzyć w jakość tych toreb. Naprawdę czują się Niezniszczalni. Moja żona lubi to tak bardzo, że jest zazdrosna i teraz chce jednego. Ja sam zamierzam kupić większy, aby mieć wiele opcji.”- Branson

169 zł przy BaboonToTheMoon.com

Najlepszy Weekender

Oflamn Smooth Nylon Duffle Bag

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/best20weekender20oflamn20smooth20nylon20duffle20bag.html

Dobry weekender powinien mieć komorę główną wystarczająco dużą, aby pomieścić 2-4 dni sprzętu z dodatkową przestrzenią (najlepiej oddzielną) na parę butów. Ta popularna opcja sprawdza się w obu pudełkach i ma klasyczny wygląd, który pasuje do szerokiej gamy stylów. Posiada również bonus w postaci bezpłatnej torby dopp, dzięki czemu uchwyt na przybory toaletowe może dopasować się do twojego szerszego wyglądu.

Obiecująca Recenzja: “Kupiłem tę torbę jako składaną walizkę podręczną w ostatniej chwili. Był nieco mniejszy niż się spodziewałem, ale działał dokładnie tak, jak trzeba, i moim zdaniem był niesamowitą jakością za cenę, którą zapłaciłem. Do tej pory nie martwiłem się o żadne szwy zgrywające się lub rozrywające uchwyty, a zdecydowanie załadowałem tę torbę jak najwięcej. Był niezawodny i wytrzymały przez cały miesiąc podróży po Europie i trzech przejazdach samolotem. Ogólnie-zaskoczony trwałością torby, bardzo podoba mi się mała Kosmetyczka, która jest wraz z nią, i pojawiła się dokładnie tak, jak na zdjęciu. Zakupu nie żałuję!”- Sydney

46,99 zł Amazon.com

Najlepsza Torba Dojazdowa

Rozejm Designs Sailcloth Drop Liner Backpack

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/best20commuter20bag20truce20designs20sailcloth20drop20liner20backpack.html

Rozejm Designs jest jednoosobową operacją opartą na Portland LUB wypompowującą niesamowite torby wykonane z przetworzonej tkaniny żaglowej i innych trwałych materiałów. Tylko dlatego, że żaglówka nie jest już zdatna do żeglugi, nie oznacza, że nie jest wyposażona, aby sprostać codziennym dojazdom(a w wielu wzorach prawdopodobnie nie znajdziesz gdzie indziej, ponieważ, wiesz, żagle). Jest to inwestycja, na pewno,ale ma wszystko, czego potrzebuje torba dojazdowa i prawdopodobnie będzie ostatnim plecakiem, jakiego będziesz potrzebować.

315 zł przy TruceDesigns.com

Najlepsza Torba Gimnastyczna

Torba Adidas Defender Duffel

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/best20gym20bag20adidas20defender20duffel20bag.html

Prosta torba gimnastyczna z podwójnymi uchwytami lub ukochanym na ramieniu lub pasku. Zaznacz go i zabierz ze sobą na plażę lub do siłowni. Również duże zwycięstwo? Dożywotnia gwarancja.

Obiecująca Recenzja: “Mam starszą wersję tej torby i wewnętrzna podszewka zaczęła się łuszczyć i łuszczyć na wszystko, więc w końcu zdecydowałem się na nową i jestem bardzo zadowolony z tej ulepszonej wersji z zewnętrzną kieszenią na małe przedmioty i nie mają wewnętrznej podszewki, która już się łuszczy” – AmaraMay

$35 przy Adidas.com

Najlepsza Wytrzymała Torba Podróżna

Torba Filson Heritage Sportsman

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/best20rugged20travel20bag20filson20heritage20sportsman20bag.html

Niewiele rzeczy przebija świetną torbę Filsona z zapinanymi na zamek przegródkami i ten heritage Hunting style. Ta budrysówka ma w szczególności piękne połączenie płótna i skóry z czterema zewnętrznymi kieszeniami na schowki oraz dobrze umieszczonymi mosiężnymi elementami, które uzupełniają kolorystykę tan / green.

Obiecująca Recenzja: “To Filson. Muszę powiedzieć coś więcej.”- John

395 zł przy Amazon.com

Najlepsza Torba Bagażowa Na Długi Dystans

Patagonia Black Hole Series 70L lub 100L

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/best20long-haul20luggage20bag20patagonia20black20hole20series2070l20or20100l.html

Nie można mówić o bagażu, nie wspominając o prawdziwej Patagonii. Czarna dziura firmy od dawna jest dla tych, którzy potrzebują miejsca, aby umieścić cokolwiek, dostać się do stanowiska odprawy i wiedzieć, że dotrze nienaruszona. Po prostu ma więcej zastosowań, niż można zliczyć i prawdopodobnie przetrwa wszystko, przez co go przechodzisz.

Obiecująca Recenzja: “Absolutny koń pociągowy. Wykonałem kilka lotów międzynarodowych, setki mil łodziami, przetransportowałem tę jednostkę na cały świat i nie chce się rozerwać. To ciągnięte ubrania, książki, Materiały medyczne, sprzęt wędkarski, Jedzenie i wszystko, co tylko przyjdzie ci do głowy. To było ponad 16.000 stóp, do poziomu morza i nadal ma dużo pracy do zrobienia. 100-litrowy będzie ciągnąć więcej niż można sobie wyobrazić, a nazwa Czarna dziura pasuje do niego. Ciągle zabiera sprzęt. Nie mogę polecić tej torby wystarczająco.”- Filip

Od 159 zł w Patagonia.com

Najlepsza Torba Wielokomorowa

Torba Weekender Wowbox

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/best20multi-compartment20bag20wowbox20weekender20bag.html

Elegancka torba z dużą ilością kieszeni i dzielącą przestrzeń, Wowbox Weekender jest dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają bardziej ekskluzywnej torby na siłownię lub czegoś ładniejszego do wrzucenia do samochodu. Ta średniej wielkości torba zdobi mnóstwo skóry i płótna, które również idealnie pasują do bagażu podręcznego.

Obiecująca Recenzja: “Ta torba jest cudowna. Jest tak dobrze wykonany. Oryginalnie kupiona jako torba na siłownię, ale jest na to zbyt ładna! Będziemy go używać jako torby podróżnej. Skóra jest piękna, zamek błyskawiczny jest niezwykle mocny. Jestem bardzo szczęśliwie zaskoczony jakością.”- Kelly Grace

$58 at Amazon.com

Najlepszy Plecak Turystyczny

Thule Stir 25L

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/best20hiking20backpack20thule20stir2025l.html

Być może znasz je ze względu na ich rozwiązania bagażowe i bagażowe, ale Thule ma również bardzo ładny plecak i bagażnik. Stir to wszystko, czego potrzebujesz w plecaku turystycznym-trwałość, łatwy dostęp, integracja zbiornika i wodoodporność. Istnieją mniejsze, podobne wersje, które Thule produkuje, więc bez względu na to, w jaki dzień potrzebujesz, znajdziesz rozwiązanie dla siebie.

104 zł przy Thule.com

Best Tote Bag

Marmot Camp Hauler

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/best20tote20bag20marmot20camp20hauler.html

Są skrzynki, a potem są totes. Jednym z niedocenianych bohaterów weekendowej podróży jest duża torba, w której wszystko jest dostępne i nieco zorganizowane. Pomyśl o tej torbie Świstaka jak o przenośnym wozie: napełnij ją, wrzuć na tylne siedzenie lub łóżko i ruszaj.

165 zł przy Amazon.com

Najlepsza Walizka

Osprey Shuttle 36″

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/best20suitcase20osprey20shuttle2036c3a2c280c29d.html

To 130 litrów czystego bagażu. Wszelkiego rodzaju łatwe punkty dostępowe z opcjami mocowania dodatkowych toreb Osprey. Zyskujesz pełną ochronę i reputację marki Osprey w łatwej do transportu formie, niezależnie od tego, czy jedziesz 1000, czy 10 000 mil stąd.

Obiecująca Recenzja: “Ta torba jest ogromna i można ją łatwo przepakować; jednak właśnie tego chciałem podczas mojej międzynarodowej przeprowadzki. Miałem 70 funtów zasiłku na worek i to łatwo zmieścić 70 funtów. Stoi pionowo i rolki bardzo łatwo. Posiada również wygodne kieszenie. A cinche pomagają skompresować torbę, gdy jest pełna. Zasadniczo, to może być łatwo wypełnione dobrze ponad limitami linii lotniczych, ale jeśli chcesz przestrzeń, aby dopasować to, czego potrzebujesz i nie czuć się ograniczony, jest to świetna torba dla ciebie. Tylko upewnij się, że masz pod ręką wagę bagażową! Ponadto zabrałem go na loty krajowe i międzynarodowe i nie miałem problemu z rozmiarem torby.”- Anonim

320 zł przy Amazon.com

Najlepsza Luksusowa Torba Messenger

Parker Clay Austin Messenger Bag

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/best20luxury20messenger20bag20parker20clay20austin20messenger20bag.html

Klasyczna torba o wymiarach pozwalających zmieścić się w 16-calowym komputerze, czystej estetyce i misji podnoszenia rodzin i społeczności w Etiopii. Czego tu nie lubić?

Obiecująca Recenzja: “Piękna torba na książki dla mojego syna! Kompaktowy, ale wystarczająco przestronny, aby przenosić jego Przedmioty do ministerstwa i spotkań. Doskonała i jakość, która przetrwa lata! Kolor jest wspaniały i jak zawsze opakowanie i ściereczka kurzu są świetne! Kolejne zwycięstwo!”

158,40 zł ParkerClay.com

Najlepszy Budżet Messenger Bag

Aldo Cedro

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/best20budget20messenger20bag20aldo20cedro.html

Codzienna Torba messenger idealna na powrót do transportu publicznego (bez względu na to, gdzie jesteś). To dużo stylu za niewiele dolarów.

68 zł przy AldoShoes.com

Najlepsza Torba Crossbody

Torba Na Ramię Herschel Heritage

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/best20crossbody20bag20herschel20heritage20shoulder20bag.html

Sprawdzona fasada marki w stylu procy, która jest wystarczająco duża na dzień trekkingu po mieście, ale nie za duży. Mnóstwo kolorów do wyboru dla bardziej tradycyjnego wyglądu, aż po nowoczesną Odzież streetwear.

Obiecująca Recenzja: “Jako mężczyzna, ciężko jest wsadzić wszystkie swoje przedmioty do kieszeni i nie wyglądać jak dziwak. Ta torba to stylowe rozwiązanie, które idealnie pasuje do mojego kindle, Switch, hand sani, masek, portfela, telefonu, lekkiej bluzy, książek itp. Zabieram ją ze sobą wszędzie i nie muszę się martwić o styl czy wygodę. Pamiętaj, że nie jest to pełnowymiarowy plecak: nie zmieścisz tam sześciopaka… ale def co najmniej dwóch tallboys.”- Andrzej

$50 w Amazon.com

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Plecaki Dla Mężczyzn
  • Najlepsze torby podręczne dla mężczyzn
  • Najlepsze Torby Golfowe

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Etui na zegarek na szarym tle
Read More

Najlepsze Etui Na Zegarki

Najlepsze Etui Na Zegarki Daj swoim zegarkom uwagę, na jaką zasługują dzięki tym eleganckim etui Alex Bracetti 30…