Teraz: Walmart Plus

Torby kurierskie Walmart Plus na wyciągnięcie ręki.

Teraz: Walmart Plus

Nowy program członkowski Walmart może rywalizować z Amazon Prime

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Po ugruntowaniu pozycji godnego konkurenta dla panującego mistrza, Amazon Prime, Walmart oficjalnie uruchomił nowy program członkowski z zamiarem zaoszczędzenia czasu i pieniędzy swoim klientom osobistym i internetowym.

Powiązane: Wszystko, co musisz wiedzieć o Prime Day

Internetowy i stacjonarny Gigant detaliczny udostępnił swoją nową usługę, Walmart+, już we wrześniu. 15 z licznymi korzyściami, takimi jak nieograniczona bezpłatna dostawa ze sklepów Walmart. Obejmuje to dostawę niektórych przedmiotów tego samego dnia, w tym artykułów spożywczych. Jeśli brzmi to podobnie do istniejącej wcześniej Usługi dostawy nieograniczonej, nie mylisz się … ale członkostwo to coś więcej niż tylko to. (I, dla przypomnienia, abonenci tej poprzedniej usługi zostali automatycznie zaktualizowani do Walmart+ po uruchomieniu.) 

Oprócz oszczędności czasu i pieniędzy, kierowcy będą również otrzymywać zniżki przy zakupie paliwa na prawie 2000 stacjach benzynowych Walmart, Murphy USA i Murphy Express. Klub sama zostanie również dodany do listy kwalifikujących się w najbliższej przyszłości.

Ale co z tymi, którzy wolą robić zakupy w sklepie? Cóż, Walmart+ podłącza swoich abonentów z dostępem do skanowania i Go w aplikacji Walmart. Po odblokowaniu ta funkcja umożliwia klientom w sklepie skanowanie przedmiotów w trakcie podróży i korzystanie z płatności zbliżeniowych dzięki Walmart Pay.

Jak na razie dobrze, ale Walmart dopiero się rozkręca. Zgodnie z komunikatem prasowym firmy, zamierzają dodać jeszcze więcej korzyści dla członków w przyszłości w ramach ” różnych usług i ofert.”

“Klienci wiedzą, że mogą nam zaufać i polegać na nas, a my zaprojektowaliśmy ten program jako Ostateczny hack życia dla nich”, powiedział Janey Whiteside, dyrektor ds. “Walmart+ połączy kompleksowy zestaw korzyści, w których widzimy największe potrzeby naszych klientów i gdzie nasza skala może przynieść rozwiązania o niespotykanej wartości.”

Walmart + przywróci subskrybentom $ 98 przy rozliczaniu rocznym lub $ 12.95 miesięcznie, ale możesz skorzystać z 15-dniowego okresu próbnego po rejestracji.


Walmart + vs. Amazon Prime


Czy Walmart + jest gotowy do likwidacji Amazon Prime? Absolutnie nie. Korzyści Prime ‘ a wykraczają poza to, co najlepsze, zwłaszcza jeśli chodzi o rozrywkę. Niestety, nie jest to coś, co Walmart może obecnie zaoferować, ponieważ sprzedali swoją cyfrową usługę filmową i telewizyjną, Vudu, do działu Fandango NBCUniversal na początku tego roku, zgodnie z terminem. Biorąc pod uwagę to i fakt, że Prime kosztuje tyle samo co Walmart+ miesięcznie (lub tylko 20 usd więcej rocznie), jest to dość jednoznaczna decyzja, jeśli chcesz zarejestrować się tylko w jednej usłudze. 

Należy również zauważyć, że Amazon Prime oferuje nieograniczony dostęp do Prime Day, który odbędzie się w październiku. 13 i 14 w tym roku. Walmart obecnie nie ma dużego corocznego wydarzenia, ale nie byłoby zaskakujące, gdyby w tym okresie serwowali ogromne spadki cen, aby zapewnić małą konkurencję. 

To powiedziawszy, jeśli regularnie zamawiasz wiele przedmiotów-szczególnie artykułów spożywczych-z Walmart.com oraz często odwiedzasz najbliższą lokalizację w celu zakupu w sklepie i paliwa, wtedy prawdopodobnie warto byłoby spróbować. A jeśli chodzi o świąteczne zakupy, jedzenie i Podróże, każdy sposób na dodatkowe oszczędności jest z pewnością czymś, o czym należy pamiętać.

Możesz Też Kopać:

  • Jak uzyskać wczesny dostęp do ofert Amazon Prime Day
  • Kupuj Walmart, aby uzyskać łatwe, kultowe Kostiumy na Halloween
  • Jak Uzyskać Najlepsze Oferty Na Amazon Za Pomocą Alexa

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts