Najlepsze Trymery Do Włosów Z Nosa

Trzy trymery na żółtym tle

Najlepsze Trymery Do Włosów Z Nosa

Najlepszy sposób na oswojenie nieestetycznych włosów w nosie

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


W miarę starzenia się mężczyzn ich włosy w nosie zaczynają czujnie kiełkować. Jeśli więc przycinanie futra z nozdrzy nie jest częścią standardowej procedury pielęgnacji, nadszedł czas, aby ponownie ocenić swoje cele związane z wyglądem. To się nazywa trymer do włosów w nosie. Każdy facet potrzebuje jednego w swojej kolekcji pielęgnacyjnej. Dodatkowo stanowią świetny dodatek do każdego zestawu dopp obok trymera do brody lub golarki elektrycznej. 

Powiązane: AskMen ‘ s Ultimate Guide to Manscaping

Usuwanie jakiejkolwiek formy owłosienia ciała jest groteskowym i bolesnym zadaniem w zależności od narzędzi, których używasz. Trymery do włosów w nosie są w rzeczywistości najbardziej bezbolesnym i najprostszym rozwiązaniem na wycinanie dzikich (i super grubych) włosów uwięzionych w pysku. Niektóre są przeznaczone do radzenia sobie z innymi owłosionymi Plamami, takimi jak brwi lub uszy.

Eksperci sugerują, że potrzebujemy włosów w nosie, aby chronić nas przed bakteriami, robakami i wszystkimi innymi patogenami przenoszonymi w powietrzu. Wierzą również, że jedyną prawdziwą korzyścią z przycinania jest zwykła próżność. W końcu seksapil polega na szczegółach. To nie znaczy, że nie możesz powstrzymać włosów z nosa przed szalonym wzrostem, nie mówiąc już o tym, że są niewidoczne w obecności Towarzystwa.


Na co zwrócić uwagę


Tylko przyciąć kilka, które wystają tak, aby utrzymać filtr nienaruszony. Oto nasz przewodnik, Jak przyciąć włosy z nosa w celach informacyjnych i kilka kluczowych czynników, które należy wziąć pod uwagę podczas wyszukiwania:

  • Żywotność baterii: Niektóre są ładowalne, inne mogą wymagać pojedynczej baterii AA / AAA do działania, ale każde urządzenie, które zapewnia kilka miesięcy użytkowania na jednym ładowaniu, jest obowiązkowe.
  • Typ silnika: Większość jest wyposażona w system obrotowych ostrzy do automatycznego przycinania, gdzie jako ręczne mają krzywą uczenia się i wymagają więcej praktycznego użytkowania.
  • Przenośność: Większość z nich jest przeznaczona do przechowywania w ciasnych przestrzeniach, a inne są dostarczane w zestawie z walizką do celów podróży.
  • Cena: Nie trzeba rozbijać banku na jednym, ponieważ dobry trymer do nosa kosztuje prawie 1/3 mniej niż Trymer Elektryczny premium w dzisiejszych czasach.
  • Niezawodność: Trwała rama z ostrzami ze stali nierdzewnej może zapewnić najbardziej efektywne wyniki.
  • Wszechstronność: Każda maszyna, która może podwoić się jako trymer do uszu, nosa lub obrzeża bocznego, jest złota.

Grzebanie w kanale glutera wydaje się nie do zniesienia nawet dla najbardziej wyrafinowanych panów. Zdecydowanie nie podnieca, ale jest to konieczność, aby poprawić swój wygląd. Na szczęście oszczędziliśmy wam tortur szukania najlepszych trymerów do nosa, wymieniając najlepsze dostępne. Zainwestuj w urządzenie jednorazowe lub coś bardziej zdolnego do wykonywania wielu zadań golenia.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/panasonic20er-gn30-k20vortex20cleaning20system.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/panasonic20er-gn30-k20vortex20cleaning20system.html

Przesuwając kopertę do pielęgnacji, Panasonic wprowadza hipoalergiczne 60-stopniowe ostrze z podwójną krawędzią i ergonomiczną konstrukcją, która eliminuje Ukryte włoski. Nie wspominając o tym, że zapewnia lepszą widoczność podczas sesji przycinania. Przełączanie między trybem suchym i mokrym to plus. Ale to, co naprawdę daje temu modelowi przewagę nad konkurencją, to system czyszczenia wirów, który wciąga wodę z boków po zanurzeniu i wyrzuca ją z góry, aby uwolnić trymer od bezpańskich włosów. Dlatego Panasonic ER-GN30-K zdobywa najwyższe wyróżnienia. 
12,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/braun20en10.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/braun20en10.html

Trymer do nosa godny inżynieryjnego rodowodu Brauna, EN10 charakteryzuje się najwyższą ergonomią swoich elitarnych golarek elektrycznych,a jednocześnie zręcznie kroi Cię przez nozdrza. Z pewnością jest zbudowany jak zbiornik, więc można powiedzieć, że może przetrwać kilka upadków na podłogę w łazience lub umywalkę, byłoby niedopowiedzeniem. Piękne opakowanie tylko uzupełnia wygląd i styl wykonawczy.
23,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/andis20fast20trim20personal20trimmer.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/andis20fast20trim20personal20trimmer.html

Uszy: Sprawdzone. Brwi: Sprawdzone. Włosy w nosie: sprawdzone. Ten bezprzewodowy trymer osobisty jest zoptymalizowany pod kątem niemal każdej niepozornej potrzeby pielęgnacji dzięki serii zagłębionych ostrzy tnących, które umożliwiają bliższe i bezpieczniejsze przycinanie w kilka sekund. Dobra waga i odpowiednie wyczucie zachęcają do stylizacji wokół brwi. Ponadto Andis popiera 5-letnią gwarancję, aby zapewnić jakość produktu. Pozwolenie na porzucenie tych pół-dupnych nożyc siedzących w apteczce udzielone.
12,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/groom20mate20platinum20xl.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/groom20mate20platinum20xl.html

Wykonany w 100% ze stali nierdzewnej, Platinum XL stał się podstawą pielęgnacji w ciągu ostatnich kilku lat dzięki bez baterii, przyjaznej dla podróży konstrukcji. Opatentowany system cięcia rotacyjnego zapewnia solidną pracę, wyrywając grube włosy, a ostrza są wykonane tak, aby nigdy nie korodowały ani nie rdzewieły. To powinno więcej niż uzasadniać dożywotnią gwarancję produktu. Chociaż trymer wymaga więcej pracy ręcznej, aby usunąć zanieczyszczenia z nosa, jest to bardziej opłacalna i łatwa w obsłudze opcja, biorąc pod uwagę długotrwałe użytkowanie.
19,94 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/toilettree20heavy20duty20steel20nose20trimmer.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/toilettree20heavy20duty20steel20nose20trimmer.html

Większość trymerów do nosa jest jednorazowych z tanimi plastikowymi wzorami, które pogarszają się z czasem. Nie ten. Heavy Duty stalowy trymer do nosa jest zbudowany z myślą o długowieczności z ostrzami ze stali nierdzewnej i wodoodporną powierzchnią zewnętrzną, aby zapewnić elastyczne przycinanie. Trudno dostępne włosy są łatwo podbite dzięki wbudowanemu światłu LED, które zapewnia bardziej opływowe cięcie. ToiletTree oferuje również dożywotnią gwarancję wymiany i dobrą obsługę klienta dla początkujących.
17,95 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/philips20nt316020hair20trimmer.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/philips20nt316020hair20trimmer.html

Niektórzy uważają, że wartość detaliczna jest trochę stroma, ale jest to niewielka cena za wygodę pielęgnacji. Nt3160 spełnia Twoje standardy dzięki zaawansowanemu systemowi ochronnemu, który zapobiega ciągnięciu i dodatkowym grzebieniom do bezszwowego przycinania brwi. Philips udał się do producenta ostrzy, aby nigdy nie potrzebować tune-up oleju aż dwa lata. Mimo to zalecamy robienie tego od czasu do czasu.
34,95 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/wahl205546-20020ear20nose20and20brow202-in-120deluxe20lighted20trimmer.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/wahl205546-20020ear20nose20and20brow202-in-120deluxe20lighted20trimmer.html

Tutaj mamy elektryczną maszynkę do strzyżenia, która promuje wyjątkową funkcjonalność, pozbywając się włosów w bardziej niejasnych obszarach twarzy. Przez to rozumiemy Twoje czoło, uszy i nos. Potrójne zagrożenie Wahla zapewnia solidną wydajność cięcia, ale jego największym atrybutem pozostaje zintegrowany mini-reflektor, który rozświetla sznoz, aby uzyskać bliższe wykończenia. Należy również oczekiwać długiej żywotności baterii.
11,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mangroomer20pro20essential20nose2020ear20hair20trimmer.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/mangroomer20pro20essential20nose2020ear20hair20trimmer.html

Mangroomer jest już synonimem manscaping ze względu na niesamowitą linię trymerów do włosów na ciele. Jego dwufunkcyjny nożyk do nosa jest imponujący dzięki innowacyjnemu systemowi czyszczenia HydraSpin, który spłukuje zanieczyszczenia i boczne otwory wentylacyjne, aby przyspieszyć suszenie. Antypoślizgowy gumowany uchwyt zapewnia maksymalną kontrolę i komfort podczas wchodzenia na obce terytorium.
14,55 zł Amazon.com

Trym Nose 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/trym20nosec382c2a0.html

Ten startup pielęgnacyjny najpierw przyciągnął naszą uwagę z przenośnym trym II. a teraz jego najnowsza oferta wylądowała na naszym radarze pielęgnacji, przenosząc seksapil i najwyższej klasy wydajność swoich braci przycinania brody. Najwyższej jakości Konstrukcja TRYM Nose jest równie świetna w dłoni, jak wygląda siedząc na blacie zlewozmywaka. Wysokiej jakości stalowa głowica tnąca przekłada się na ostre wykończenia w uszach, brwiach i nosie, a wbudowane światło LED prowadzi drogę. Dodatkowym atutem jest dwuletnia gwarancja na wszelkie wpadki techniczne.
14,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/braun20precision20trimmer20pt5010.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/braun20precision20trimmer20pt5010.html

Kolejny dynamiczny frez z elastycznością przycinania, Precyzyjny Trymer to dokładność dzięki dwóm grzebieniom do przycinania zaprojektowanym z myślą o perfekcyjnej stylizacji. Użyj maszyny, aby zdefiniować ostre linie “aż do ostatniego milimetra” i wygładzić krajobraz twarzy. Ron Swansons z całego świata może również przetestować urządzenie na swoich stachach. Konserwacja jest równie przydatna dzięki zmywalnej głowicy i grzebieniom, które swobodnie spłukują się pod bieżącą wodą.
15,44 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dry20nose20and20ear20hair20trimmer.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dry20nose20and20ear20hair20trimmer.html

Mówią, że wygląd oszukuje. Chociaż ten podwójny trymer może przypominać coś z luksusowego salonu fryzjerskiego, z pewnością zachowuje wszystkie macho-ness dzięki ultranowoczesnym funkcjom. Potężny system silnika obraca ostrza z tak dużą prędkością, że użytkownicy mogą siekać włosy szybciej niż jakikolwiek zwykły trymer. Czyszczenie go jest równie satysfakcjonujące. Po prostu uruchom końcówkę pod wodą i obserwuj, jak tworzy wir myjący, który wystrzeliwuje niechciany zarost włosów.
$9.95 at Amazon.com


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Golarki Dla Mężczyzn
  • Najlepsze żele do Golenia Dla Mężczyzn
  • Najlepszy Olejek Do Twarzy dla mężczyzn

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts