Najlepsze urządzenia Cardio dla Twojego domu

Rower Peloton i bieżnia ProForm na czerwonym tle

Najlepsze urządzenia Cardio dla Twojego domu

Poćwiczcie się w zaciszu (i bezpieczeństwie) własnego domu

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze stron sklepów


Co przychodzi ci do głowy, gdy myślisz o przypięciu trampek i rozpoczęciu treningu cardio? Dla wielu facetów słowo “cardio “jest synonimem” piekła”, ale istnieje wiele naukowych powodów, aby zobowiązać się do regularnego zwiększania tętna.

Cardio, skrót od cardiorespiratory fitness, jest niezbędnym składnikiem ogólnego stanu zdrowia. Szybkie wybuchy cardio, często nazywane treningiem interwałowym o wysokiej intensywności (HIIT), mogą znacznie zwiększyć moc V02 Max i ogólną moc. Może również pomóc ci lepiej spać, a nawet sprawić, że będziesz lepszym rozwiązaniem problemu.

Powiązane: Jak zbudować domową siłownię

Zdarza się również, że jest to bardzo łatwy sposób na spocenie się przy ograniczonych zasobach w domu—dlatego zebraliśmy jedne z najlepszych maszyn cardio dla Twojego domu. Niezależnie od tego, czy wolisz biegać i skakać, czy chcesz coś łatwiejszego na kolanach, są to jedne z najlepszych modeli do złapania, jeśli jesteś gotowy, aby dodać domowe cardio do swojej rutyny fitness.


Czego szukać w maszynie Cardio


Zanim upuścisz setki na każdą starą maszynę cardio, będziesz chciał poświęcić trochę czasu, aby naprawdę pomyśleć o tym, jaki rodzaj treningu faktycznie zaangażujesz się i jakie cele fitness dążysz.

Szukasz prostego sposobu na zwiększenie endorfin podczas przerwy na lunch? Jogging specjalnie dla zaledwie 20 minut może poprawić nastrój. Mając nadzieję na budowanie mięśni podczas spalania tłuszczu? Wioślarz pozwoli Ci czerpać wszystkie korzyści cardio, jednocześnie wzmacniając większość głównych grup mięśniowych (dwa ptaki, jeden kamień).

Co więcej, będziesz chciał być szczery z ilością miejsca, z którym pracujesz. Na przykład bieżnia jest bardzo wszechstronna i skuteczna—ale większość modeli jest dość nieporęczna i nie składa się w celu łatwego przechowywania. Czy jesteś gotowy, aby zająć całą tę powierzchnię?

Niezależnie od Twoich preferencji i celów, poniżej zebraliśmy garść wyjątkowych urządzeń cardio, które gwarantują pompowanie serca. Od modnych rowerów spinningowych do sprawdzonych maszyn wielofunkcyjnych, są to najlepsze urządzenia cardio dla wszystkich poziomów sprawności i budżetów.

Najlepsza Ogólna Maszyna

Rower Peloton

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/peloton20exercise20bike.html

Ten rower o wymiarach 4′-2″, w małym opakowaniu ma mnóstwo niesamowitości—i bardzo zasługuje na ten hype. Krótko mówiąc, rower Peloton przenosi treningi do domu na zupełnie nowy poziom. Użyj wbudowanego monitora, aby uzyskać dostęp do 14 codziennych przejazdów na żywo na żądanie, a także komunikować się z innymi użytkownikami na całym świecie. Nawet tworzyć indywidualnych użytkowników i udostępniać wyniki jazdy na Facebooku.

Obiecująca Recenzja: “Uwielbiam wszystko w moim peletonie, a zajęcia są znakomite!”- Lisa

1895 zł cena w OnePeloton.com

Najlepsze do kompaktowych przestrzeni

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/concept20220ski20erg.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/concept20220ski20erg.html

Gołym okiem jest szansa, że spojrzysz na tę maszynę i nie będziesz miał pojęcia, jak naśladuje ona wzorce narciarstwa biegowego. Co jest w porządku, bo ski erg to coś więcej niż symulator. Korzystając z oporu koła zamachowego, maszyna śledzi prędkość, tempo, dystans, spalone kalorie i waty na Monitorze wydajności. Jest również dość kompaktowy i łatwo zmieści się w kącie mieszkania.

Obiecująca Recenzja: “Chciałem tylko podziękować za wsparcie. Wierzę, że SkiErg będzie ogromnym atutem mojego powrotu na zawody!!”- Kikkan

770 zł przy Concept2.com

Najlepszy do treningu siłowego

NordicTrack Grand Tour

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nordictrack20grand20tour20exercise20bike.html

Wyposażony w 7-calowy Ekran Dotykowy, za pomocą którego można uzyskać dostęp do 32 fabrycznie załadowanych programów treningowych, Internetu lub własnych filmów, muzyki i programów, ten rower to system rozrywki maskujący się jako palnik kalorii. Posiada również wyściełane siedzisko i jest wyposażony w hantle, dzięki czemu można uderzać w loki bicepsa podczas ładowania programu, dzięki czemu można jeździć ulicami Rzymu.

Obiecująca Recenzja: “Najlepszy zakup, jaki kiedykolwiek zrobiłem! Ten rower jest fenomenalny i mam najlepsze treningi. Ponieważ siłownie są zamknięte straciłem szansę na ćwiczenia. Ten rower pomógł mi odzyskać siłę i wytrzymałość.”- Aileen

1999 zł przy BestBuy.com

Najlepsze dla uzyskania tych kroków w

ProForm Pro 2000

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/proform20pro20200020treadmill.html

Prawdopodobnie jedną z najfajniejszych funkcji tej bieżni jest jej zdolność do pracy z Mapami Google. Jeśli czujesz się żądny przygód, możesz narysować mapę za pomocą iFit i Google Maps, a następnie wysłać mapę treningu na bieżnię, aby uzyskać rzeczywiste przyrosty wysokości. Składa się również, pomimo oferowania naprawdę świetnych funkcji w tej cenie, co oznacza, że nie poświęcasz wysokiej wydajności dzięki temu składanemu modelowi.

Obiecująca Recenzja: “Jestem tak szczęśliwy, że poszedłem z tą bieżnią. Używałem już ponad 50 razy z treningami ifit (uzyskaj rok za darmo) i żadnych problemów! Bieżnia pochyla się, a prędkość jest łatwa do regulacji. Ekran jest dla mnie idealnym rozmiarem, a jakość dźwięku jest świetna.”- Wrzos

2500 zł przy Amazon.com

Najlepsze dla początkujących

Bowflex Max Trainer M6

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/bowflex20max20trainer20m620elliptical20machine.html

Wybierz jeden z 16 poziomów odporności maszyny, aby uzyskać maksymalne spalanie kalorii w minimalnym czasie. Inne zalety: technologia Bluetooth smart, dzięki której można zsynchronizować urządzenie, wbudowany monitor tętna oraz wskaźnik strefy docelowej i wskaźnika oparzeń.

Obiecująca Recenzja: “To świetna maszyna do ciężkich treningów cardio, treningu interwałowego i treningu siłowego w dolnej części ciała. Bardzo skuteczny jako składnik treningów AMRAP i układów o wysokiej intensywności W Stylu CrossFit. A nawet 20-25 minut spala dużo kalorii.”- Tom

1699 zł przy Bowflex.com

Najlepsze dla miłośników crossfitu

Rower Black Concept 2 Model D

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/black20concept20220model20d20rowing20machine.html

CrossFitters, ten będzie wyglądał znajomo. Model D, który można znaleźć w większości skrzyń, jest bardzo łatwy w transporcie i wysoce wydajny bez nadmiernego hałasu. Dzięki prostej prowadnicy do przodu i do tyłu oraz przejrzystemu monitorowi wydajności PM5 Firma Concept twierdzi, że maszyna jest “zaprojektowana tak, aby wytrzymała całe życie.”

Obiecująca Recenzja: “Ta maszyna jeździ jak Cadillac. Mieszkamy w mieszkaniu, a pierwsze pytanie mojej mamy brzmiało: “czy sąsiad tego nie usłyszy?”Odpowiedź: Nie. Ta maszyna nie dudni. Jest gładki i cichy. Wentylator jest jedynym źródłem hałasu. Siedzisko ślizga się w ciszy, a koło łańcuchowe jest również prawie ciche. Nie ma hałasu przenoszącego się do podłogi.”- Bailey

1 299,99 zł Amazon.com

Najlepsza Wartość

Rower NordicTrack RW200

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nordictrack20rw20020rowing20machine.html

Wykorzystaj w pełni swoją przestrzeń dzięki składanej konstrukcji tego modelu, która pozwala legalnie złożyć całość w pionie. Nie wspominając o tym, że czytelny wyświetlacz wyraźnie pokazuje twoje waty, uderzenia na minutę, całkowite uderzenia, kalorie, czas i odległości.

Obiecująca Recenzja: “Produkt został dostarczony na czas. Montaż trwał około 20 minut instrukcje były łatwe do zrozumienia. To świetny sprzęt i jestem bardzo zadowolony. Polecam ten wioślarz i kupię jeszcze raz, gdybym musiał to robić od nowa” – Gerry

1299 zł przy Amazon.com

Najlepszy Estetyczny Design

WaterRower Natural

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/waterrower20natural20rowing20machine.html

Naturalny wioślarz WaterRower, który można znaleźć w wielu butikowych studiach i ekskluzywnych salach gimnastycznych, to ręcznie wykonane piękno. Nie tylko będzie wyglądać wspaniale w domowej siłowni (heck, nawet w salonie), ale także pochłania dźwięk i wibracje.

Obiecująca Recenzja: “Uwielbiamy nasz nowy rower i jego płynną jazdę. Unikalny dom na podstawie pracy.”- Katarzyna

1095 zł przy WaterRower.com

Najlepszy do cardio o niskim wpływie

ProForm Carbon El Eliptyczny

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/proform20carbon20el20elliptical20machine.html

Chcesz wędrować po górach bez wychodzenia z salonu? Ten eliptyczny może Ci w tym pomóc. Oferując globalne trasy Map Google i tysiące różnych treningów (plus 20 cyfrowych poziomów oporu), możesz to robić całymi dniami i nie nudzić się—a przynajmniej o to chodzi.

Obiecująca Recenzja: “Uwielbiam ten produkt. Podoba mi się, jak ifit łączy się z telefonem, więc Wszystkie Statystyki są rejestrowane.”- Sarah

599 zł przy BestBuy.com

Najlepszy do komfortowego treningu

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/schwinn20ad620airdyne20upright20exercise20bike.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/schwinn20ad620airdyne20upright20exercise20bike.html

Z grubo wyściełanym siedziskiem dla dodatkowego komfortu, ten rower jest Cadillac w swojej kategorii. Dzięki łatwym kółkom do transportu rower jest super przenośny i łatwy do przechowywania po użyciu. Dodatkowo wyświetla jednocześnie sześć różnych wskaźników treningu, co oznacza, że nie musisz już czekać na odczyty między cyklami.

Obiecująca Recenzja: “Ten rower dokonał ogromnej poprawy w mojej fizykoterapii po wymianie kolana. Będę nadal używać tego wspaniałego roweru na zawsze.”- Tennessee

699 zł przy BestBuy.com

Możesz Też Kopać:

  • 11 Najlepszych Opcji Sprzętu Do Ćwiczeń W Domu
  • Najlepsze bieżnie do domu
  • Najlepsze wioślarze dla Twojego domu

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Trzy Brutalne Treningi

Trzy Brutalne Treningi Te Treningi Są Tak Brutalne, Że Powinny Pochodzić Z Ostrzeżeniem Christopher Hunt 30 listopada 2017…