Najlepsze Zegarki Poniżej $500

Trzy zegarki z rzędu na czerwonym tle

Najlepsze Zegarki Poniżej $500

Stylowe Zegarki Statement Wszystko Pod $500

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Z dodatkami Brian Scott Lipton

Akcesorium czy konieczność? Przez ponad 100 lat nie było dyskusji na temat mężczyzn posiadających zegarek na rękę-lub dwóch lub dziesięciu (winnych). Teraz, oczywiście, można żyć bez niego, ale czy należy? Nie bardzo, według Duranda Guiona, wiceprezesa biura Mody Macy.

“Zegarek jest najlepszym dodatkiem dla facetów. Nawet w dobie cyfrowego opowiadania czasu dodaje to wykończenia dobrze ubranemu mężczyźnie”, mówi.

Powiązane: 10 Najlepsze Zegarki Rolex Można Kupić Teraz

Dla wielu facetów zegarki są jak wino: postrzegana krzywa uczenia się zastrasza wielu, którzy zakładają, że nie można uzyskać niczego dobrego za rozsądną cenę. To nie jest przypadek, jednak, zegarek mądry; w rzeczywistości, gdy dopiero zaczyna się w horological wszechświata jest to dobry pomysł, aby rozpocząć z czymś stosunkowo skromny i zapoznać się ze sposobem, w jaki nosi, działa, wygląda i czuje, jako preludium do nabycia kawałek będziesz nosić przez resztę swojego życia.

Mając na uwadze tę filozofię, prawdopodobnie jesteś przekonany, że nadszedł czas, aby kupić swój pierwszy (lub drugi) zegarek. Być może jednak nadal będziesz musiał wiedzieć, czego szukać — jest to szczególnie trudne zadanie na coraz bardziej zatłoczonym rynku. Funkcjonalność czy zabawa? Treść czy styl? Klasyczny czy współczesny?

W tej cenie można i należy przejść do prawdziwych marek zegarków w przeciwieństwie do marek modowych, którzy są jedynie marki Tanie zegarki zwykle wykonane w Chinach. Zegarmistrzowie, tacy jak Bulova, Tissot i Hamilton, wszyscy założeni w 1800 roku, przeszli stuletni znak i wytrzymali próbę czasu, że tak powiem, i są warte zainwestowania. Szukaj ofert na wycofane modele na Amazon, gdzie ceny sprzedaży mogą być 40 procent zniżki lub więcej, a może skończyć się zdobycie prawdziwej transakcji.

Człowiek, który wyda zbyt dużo, zanim pozna wartość tego, co kupuje, nikomu nie przysłuży się, a już na pewno sobie. A nie noszenie zegarka, bo czeka Cię na coś drogiego, to głupia Ekonomia, zostawiająca cię w bezruchu. Kupuj mądrze, a nie będziesz tracić pieniędzy na model startowy; zadbaj o niego, a nawet będzie jakaś resztkowa wartość odsprzedaży, którą możesz przeznaczyć na następny zakup.

Innym powodem, aby nie płacić więcej niż $500 za zegarek jest kwota kary, którą planujesz zasiłek. Jeśli pracujesz rękami lub po prostu nie chcesz martwić się zbytnio o uszkodzenie drogiego zegarka, lepiej kupić coś, co nie złamie banku, jeśli skończy się to koniecznością wymiany raczej wcześniej niż później. To mówi, że lepiej po prostu zdjąć zegarek, jeśli istnieje jakiekolwiek niebezpieczeństwo, że zostanie uszkodzony.


Najlepsze Zegarki Poniżej $500


 • Zegarek Movado Museum Classic
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/bulova20stainless20steel20chronograph.html Zegarek
 • Zegarek Citizen Eco-Drive
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tissot20v820quartz20chronograph.html Zegarek
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/hamilton20khaki20field20watch.html
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/seiko20padi20automatic20divers20watch.html
 • Shinola Detrola
 • Tissot Swiss T-Sport Automatic
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/citizen20promaster20nighthawk.html
 • Victorinox Forcefield Chrono
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/eone20bradley20canvas20noir.html
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/timex20waterbury.html tradycyjne
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/original20grain20alterra20brewmaster20chronograph.html
 • https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/fossil20defender.html archiwalny zegarek z serii

Nie myśl jednak o tym jako o “tanim” zegarku lub czymś, co kompromitujesz; zrób badania (właściwie zrobiliśmy to za Ciebie), wydaj tyle, ile możesz i czerp satysfakcję z czegoś, co jest warte więcej niż za to zapłaciłeś. Nie ma wstydu w zakupach i noszeniu tańszego zegarka niż głośny facet w następnej kabinie, który prawdopodobnie nadal wisi pieniądze na swoim.

Cena powinna być w każdym przypadku dodatkowym czynnikiem przy zakupie zegarka. Poszukaj projektu, który Ci się podoba, w rozmiarze, który Ci odpowiada, który ma pożądane funkcje, a następnie zastanów się, ile jest wart. Być może wolisz metalową bransoletkę od skórzanego paska, ale pamiętaj, że za minimalną dodatkową inwestycję możesz uzyskać oba. Nylonowe paski dostępne w wielu kolorach to kolejny sposób na zmianę wyglądu zegarka.

Movado Museum Classic

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/eone20bradley20canvas20noir.html

Czasami mniej znaczy więcej, a tego nie da się wprowadzić w życie z większą elegancją i uczciwością niż Movado Museum Classic. Minimalistyczny design, czyste linie i wyrafinowane wyrafinowanie są tym, czego można oczekiwać od tej formalnej wersji kultowego stylu. Ramki ze stali nierdzewnej czarna twarz o średnicy 40 mm, a czarne paski ze skóry cielęcej wykończą opływowy design. Ubrany, na pewno, ale nie ograniczając się do formalnych okazji. Nic dziwnego, że to wybór redaktora. Podnosi każdy wygląd z podstawowej sali konferencyjnej do statusu szefa szybciej niż możesz powiedzieć “która godzina”?

495 zł przy Movado.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/bulova20stainless20steel20chronograph.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/bulova20stainless20steel20chronograph.html

Bulova wyróżnia się ponadczasowym stylem, jakością wykonania i przystępną ceną. Ten wodoodporny model wykonany jest ze stali nierdzewnej i posiada odważną czarną tarczę, Świetliste wskazówki i Japoński mechanizm kwarcowy zapewniający nienaganną dokładność.

299 zł przy Amazon.com

Citizen Eco-Drive Chronograph

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/citizenc382c2a0eco-drive20chronograph.html

Ten pikantny chronograf z niedocenianym obywatelem Japonii to cud technologiczny z atomowym pomiarem czasu w pięciu strefach czasowych (Ameryka Północna, Wielka Brytania, Europa, Japonia i Chiny) i automatycznym czasem w 26 miastach na świecie. Technologia Citizen Eco-Drive wykorzystuje moc światła-z dowolnego naturalnego lub sztucznego źródła światła-i przekształca je w energię, która jest przechowywana w trwale ładowanym ogniwie słonecznym i może dosłownie działać w nieskończoność.

417,99 zł Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tissot20v820quartz20chronograph.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tissot20v820quartz20chronograph.html

Przystojny chronograf V8 45mm jest wodoodporny do 100 m (330 stóp) i nie złamie banku. Większość ludzi zakłada, że zapłaciłeś dużo więcej. Chronografy są ogólnie dobrym zakupem, ponieważ oferują więcej pieniędzy za dolara, lepiej trzymają swoją wartość i wyglądają na droższe w uruchomieniu.

450 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/hamilton20khaki20field20watch.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/hamilton20khaki20field20watch.html

Hamilton, założony w Pensylwanii w 1892 roku, przeczy powszechnemu przekonaniu, że warto inwestować tylko w szwajcarskie zegarki. Zegarek polowy to klasyczny design, który może nie jest wystarczająco elegancki dla opery, ale poradzi sobie w większości sytuacji z aplomb. To amerykański styl, który idealnie pasuje do twojego sprzętu L. L. Bean i Filson, i został powszechnie naśladowany, choć zwykle bez jednoczesnej jakości. Rozmiar 38 mm jest dość równomiernie pochlebny, a automatyczny ruch jest zwykle zarezerwowany dla droższych kawałków.

416 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/seiko20padi20automatic20divers20watch.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/seiko20padi20automatic20divers20watch.html

Wiele cennych Szwajcarskich zegarków nurkowych nigdy nie widzi żadnej podwodnej akcji. Klasyczny nurek Seiko “Pepsi” (tj. czerwony i niebieski) jest przeznaczony do użytku i ma średnicę do 650 stóp. Element o średnicy 44 mm ma kultową obrotową ramkę, która pozwala śledzić, jak długo byłeś pod wodą. Jest to jedyny inny zegarek na liście z automatycznym ruchem i zwykle kosztowałby znacznie więcej. Kolorystyka Pepsi sprawia, że odważne i sportowe oświadczenie, ale zegarek ma kotlety, aby to potwierdzić.

485 zł przy Amazon.com

Zegarek Shinola Detrola

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/shinola20detrola20in20blue.html

Swobodna, zabawna i całkowicie nowoczesna, nowa kolekcja zegarków Detrola Z Detroit obejmuje elastyczny, szybko uwalniany silikonowy pasek, lekką obudowę wykonaną z wysokiej jakości żywicy i tarczę zegarka pokrytą przezroczystym, a jednocześnie super wytrzymałym i odpornym na zarysowania kryształem. Podobnie jak jego użytkownik, Detrola jest triumfem zarówno siły, jak i stylu.

395 zł przy Shinola.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tissot20swiss20t-sport20powermatic2080.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tissot20swiss20t-sport20powermatic2080.html

Nasz drugi Tissot na liście, twoje serce będzie ścigać się, gdy po raz pierwszy spojrzysz na ten wspaniały zegarek, który przenosi detale inspirowane wyścigami w stylu vintage na nowy poziom. Posiada solidny kształt kierownicy z lat 60., mocny i precyzyjny szwajcarski mechanizm automatyczny, sportową ceramiczną ramkę i tarczę oraz różowo-złoty pasek, które łączą się, aby upewnić się, że jesteś wyraźnie przed plecakiem.

495 zł przy Macys.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/citizen20promaster20nighthawk.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/citizen20promaster20nighthawk.html

Atrakcyjna mieszanka starego i nowego, styl antyczny https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/citizen20promaster20nighthawk.html wykorzystuje technologię Eco-Drive Citizen, która umożliwia zasilanie go dowolnym źródłem światła. Dodając do swojej praktyczności, Nighthawk oferuje Czas światowy w strefach czasowych 26 i wieczysty kalendarz, duży plus dla mężczyzn, którzy podróżują po świecie w pogoni za swoimi marzeniami (lub po prostu dla biznesu).

276 zł przy Amazon.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/victorinox20field20force20chrono.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/victorinox20field20force20chrono.html

Od lasu po Wall Street, ten nieusuwalny zegarek pasuje do każdego miejsca. Posiada uderzające czerwone wskazówki z przeciwwagą w kształcie szwajcarskiego noża Wojskowego, Czerwony Krzyż i tarczę na tarczy, doskonałą widoczność w dzień iw nocy, a także funkcje chronografu i skalę tachymetru. Będziesz miał dzień w polu (lub noc) z tym zegarkiem na ramieniu.

495 zł przy SwissArmy.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/eone20bradley20canvas20noir.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/eone20bradley20canvas20noir.html

Jest to niezwykle unikalny zegarek jest przeznaczony dla użytkownika, aby powiedzieć czas przez wzrok i dotyk, co czyni go idealnym zegarek mieć, gdy znajdziesz się w sytuacjach, w których trzeba dyskretnie sprawdzić czas bez oczywistego jasnego światła inteligentnego telefonu lub zegarka. Po prostu przesuń palcem po tarczy zegarka, aby poczuć podniesione znaczniki godzin, a następnie zlokalizuj przesuwające się łożyska kulkowe, które okrążają zegarek na magnesie, aby określić dokładną godzinę. Proste jak 1-2-3.

260 zł przy Eone-Time.com 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/timex20waterbury.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/timex20waterbury.html

Co jest lepsze od Starego faworyta? Stary faworyt z nowym ruchem. Wewnątrz tego klasycznego zegarka, z kopertą ze stali nierdzewnej, znajduje się 21-klejnotowy automatyczny mechanizm zaprojektowany, aby zegarek Waterbury był jeszcze dokładniejszy i trwalszy niż kiedykolwiek wcześniej. To się nazywa wygrana-wygrana.

269 zł przy Timex.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/original20grain20alterra20brewmaster20chronograph.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/original20grain20alterra20brewmaster20chronograph.html

Tak, nadszedł czas, aby przetoczyć się po beczce, gdy zobaczysz ten ogłuszacz. Ten 44-metrowy zegarek jest wykonany z odzyskanych autentycznych beczek z niemieckiego dębu – oddając hołd niemieckiej kulturze parzenia-i ma szczotkowaną srebrną stal nierdzewną, szafirowe szkło kryształowe i drewniane wkłady w całym projekcie. Wypij to.

379 zł przy OriginalGrain.com

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/fossil20defender.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/fossil20defender.html

Zestaw zawiera trzy wymienne pierścienie górne, z których każdy ma swój unikalny design i wykończenie oraz dwie opcje paska 22 MM: pasek polowy NATO i skórzany pasek z gumowanym podkładem. Oczywiście sam zegarek-i aktualizacja modelu z Lat 90. przez firmę-po prostu stoi sam, dzięki klasycznemu polowi-i inspirowanym nurkowaniem detalom i doskonałej wydajności.

195 zł przy Fossil.com

Te zegarki nie przywrócą Ci tyle gotówki, ale natychmiast dodadzą kapitał do Twojego stylu. Mamy o wiele więcej zasięgu zegarka dla każdego stylu i każdej ceny.

Możesz Też Kopać:

 • Prezentujemy 10 najlepszych zegarków poniżej 1000 dolarów
 • Nie uwierzysz, że te zegarki są poniżej $ 300
 • 10 zegarków poniżej 1000 dolarów, które rywalizują z najlepszymi

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts