Najlepsze Zespoły Weselne Dla Mężczyzn

Najlepsze Zespoły Weselne Dla Mężczyzn

Najlepsze zespoły weselne na każdy styl i budżet

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Bądźmy realistami: pierścionek zaręczynowy twojej przyszłej żony dostanie wszystkie te Polubienia w mediach społecznościowych. I powinno, biorąc pod uwagę, ile trzeba było zaoszczędzić, aby kupić jej wymarzony pierścionek, o którym prawdopodobnie upuściła kilka subtelnych (lub nie tak subtelnych) wskazówek. Ale kiedy oficjalnie zostaniesz mężem i żoną, będziesz miał trochę luksusowej biżuterii — swój zespół weselny. Jako coś, co będziesz (miejmy nadzieję) nosić przez resztę swojego życia, ważne jest, aby wybrać pierścionek z odpowiednim dopasowaniem, stylem i wyrazem, który pasuje zarówno do twojej osobowości, jak i stylu życia. (Więc tak, możesz rzucić kilka własnych wskazówek.)

Nie wiesz od czego zacząć? Większość mężczyzn nie jest, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że będzie to prawdopodobnie pierwszy raz, gdy nosisz coś na dłoni przez dłuższy okres czasu. Możesz mieć trudności z przyzwyczajeniem się do noszenia i oglądania czegoś na dłoni każdego dnia, ale jeśli naprawdę podoba ci się ten projekt i czujesz się swobodnie, szybko zapomnisz, że w ogóle tam jest. Wystarczy spojrzeć na ręce Ojca lub dziadka w tych dniach-prawdopodobnie nie można dostać frajera off!

Temat: Top 10 Powodów, aby wziąć ślub (można sprawdzić je wszystkie?)

Jeśli twój przyszły małżonek chce jak najszybciej sprawdzić “zespół weselny mężulka” z listy rzeczy do zrobienia dla nowożeńców, ale starasz się dowiedzieć, czego chcesz, nie martw się. Na szczęście dla Ciebie, projektanci biżuterii i eksperci wiedzą, jak dopasować odpowiedniego mężczyznę do odpowiedniego zespołu i dostarczyli swoje wskazówki i zalecenia na nadchodzące zaślubiny:

1. Waga I Komfort

Aida Bogosian, właścicielka sklepu jubilerskiego Michaela B. i Matthew w Studio City w Kalifornii, mówi, aby trzymać się najbardziej podstawowych preferencji, gdy zaczynasz Zakupy dla swojej obrączki ślubnej. Co mamy na myśli? Skup się na ‘wadze’ i ‘komforcie’ – co w trakcie twojego małżeństwa wpłynie na twoją rękę bardziej niż myślisz. Bogosian wyjaśnia, że waga ma znaczenie, ponieważ wszystkie metale mają różne gęstości. “Platyna jest cięższa na palcu, więc może być uciążliwa. Dobór metalu naprawdę zależy od tego, jak dużo lub często używane są dłonie”, wyjaśnia.

Jak to jest? Wszystkie opaski mają różne zakończenia-od zaokrąglonych krawędzi do nabijanych i prostych krawędzi. Bogosian sugeruje przymierzenie kilku zespołów, abyś mógł porównać dopasowanie i odczucie. I nie stój tak, gdy masz go włączonego — rozpocznij animowaną rozmowę, klaszcz w dłonie, uściśnij czyjąś rękę. Zasadniczo wykonuj rodzaje ruchów dłoni, które wykonujesz w normalny dzień. To da ci najlepsze wyobrażenie o tym, jak to jest być żonatym mężczyzną z pierścionkiem na dłoni.

Martwisz się, czy to “ten jedyny”? Lauren Priori, prywatna jubilerka i właścicielka biżuterii Lauren Priori zapewnia, że Twoje przeczucie Cię podpowie. “Będziesz wiedział, że znalazłeś odpowiedni zespół weselny tak samo, jak wiesz, że znalazłeś odpowiedniego partnera — po prostu czujesz się dobrze”, mówi.

2. Rozważ Swój Osobisty Styl

Do tej pory pewnie rozmawiałaś ze swoją narzeczoną o tym, jakim typem panny młodej będzie, o planowaniu ślubu i wszystkich szczegółach, które z tym wiążą. Mogła wybrać chłodniejsze kolory zamiast cieplejszych, lub postanowiła trzymać się tradycyjnych stwierdzeń lub bardziej zbliżyć się do nowoczesnego trendu ceremonii. Choć może nie dokładnie odnoszą się do tych wyborów, co twój partner wyraża jest jej osobisty gust i styl. A jeśli chodzi o zespół weselny, musisz wykorzystać to, co ważne ty najbardziej. Może się wydawać, że jest to po prostu “każdy inny pierścionek” — ale daleko mu do tego: jest to jedyny dodatek, który będziesz nosić od czasu, gdy pójdziesz do ołtarza, aż na zawsze-lub do końca małżeństwa.

Priori mówi, żeby zajrzeć do szafy i kredensu przed pójściem na spotkanie z zespołem weselnym. “Rozważ swój osobisty styl i aktualną garderobę. Uwielbiasz klasyczne buty Polo i buty do łodzi? Średniej szerokości, błyszcząca opaska z żółtego złota to ponadczasowa klasyka. Wolisz odważne, męskie akcenty? Wypróbuj szeroki czarny pasek wolframu, aby uzyskać mocny wygląd. Twój zespół weselny powinien być przedłużeniem Twojego codziennego stylu-radzi.

Temat: Najlepsze miejsca na miesiąc miodowy, aby zarezerwować teraz

3. Rozważ Swój Styl Życia

Kolejna rzecz, o której warto pamiętać? Twoje codzienne nawyki. Jeśli chodzi o wybór pierścionka idealnego pana młodego, ważne jest, aby wziąć pod uwagę jego styl życia. Jeśli pan młody ma pracochłonną, ręczną pracę, będziesz chciał wybrać metal, który jest wystarczająco wytrzymały, aby wytrzymać wielokrotne nadużycia bez łatwego uszkodzenia”, wyjaśnia projektantka biżuterii, Laura Preshong. “Podobnie, jeśli głównym hobby pana młodego jest obróbka drewna i gra w piłkę nożną w weekendy, będziesz chciał wybrać metal, który może ponieść karę. Docenisz obrączkę bardziej, gdy się nad nią zastanowisz.”

4. Ćwicz Noszenie Go

Prawdopodobnie twój zespół weselny będzie zakupiony i czeka na wielki dzień co najmniej kilka miesięcy przed ślubem. Daje to dużo czasu, aby przymierzyć go na rozmiar i przyzwyczaić się do noszenia. Może się to wydawać pechem, ponieważ nie jesteś jeszcze “technicznie” żonaty, ale Priori mówi, że pomaga to przyzwyczaić się do noszenia biżuterii 24/7. “Ważne jest, aby przyzwyczaić się do zespołu podczas robienia rzeczy, które nie wymagają użycia rąk, takich jak czytanie lub oglądanie telewizji. Najbardziej poczujesz swój pierścień podczas pisania na komputerze ” – mówi.


Najlepsze Zespoły Weselne Dla Mężczyzn


Jeśli chodzi o faktycznie dokonywanie zakupu, masz kilka opcji, gdzie znaleźć swój zespół weselny. Istnieje wiele sklepów niestandardowych, które stworzą dla Ciebie Niestandardowy pierścionek, który zostanie wygrawerowany i spersonalizowany. Lub, jeśli nie masz nic przeciwko bardziej tradycyjnemu i standardowemu podejściu, wszędzie od Amazon po Kay jubilerzy i Zales oferują wybór w każdym metalu, szerokości, stylu i przedziale cenowym.

Naprawdę? Jest to prawdopodobnie jedyny element biżuterii, który będziesz nosić często, więc jeśli chcesz zwiększyć ten zakup, pod względem ceny, nie ma lepszego czasu niż teraz.

Dzięki niezliczonym metalom i wykończeniom do wyboru, nie wspominając o stylach i estetyce, oto jedne z najlepszych zespołów weselnych, które pomogą Ci zacząć kreatywnie myśleć o swoim wyborze:

Teksturowany

Mniej do karatów i wolałbyś mieć ciekawy zespół, który opowiada historię lub pasuje do twojego klimatu? Rozważ ten, z teksturowanym wzorem przypominającym plażę. Chociaż małżeństwo nie zawsze będzie łatwe, może przypomni Ci letnie dni, kiedy wody stają się kamieniste.

574.69, 00 zł Amazon.com

Irlandczycy

Czy twoje dziedzictwo jest dla ciebie bardzo ważne? Zamiast iść tradycyjną drogą, rozważ włączenie nazwiska swojej rodziny do projektu. Ta celtycka obrączka jest świetnym rozwiązaniem dla irlandzkiego pochodzenia, ale wiele innych może pasować do Twojej szkockiej, Angielskiej lub innej historii specyficznej dla kraju.

974,66 zł Amazon.com

Nowoczesne

Jeśli nie interesujesz się złotem lub platyną, nadal istnieją opcje. Coraz większa grupa ludzi, którzy podejmują mniej tradycyjne decyzje dotyczące swoich wesel i zespołów, decyduje się na coś nieco bardziej nieoczekiwanego: silikon. Stał się materiałem na zespoły weselne, które mają reprezentować miłość i zaangażowanie, ale bez tak wielkiej przepychu i okoliczności. Te pierścienie są zbudowane wytrzymałe i mogą obsługiwać tylko sprawy związane z czarnym krawatem, jak również wytrzymałe wycieczki na świeżym powietrzu. Najlepsza część?To nie rozbija banku, więc wymieszaj i weź kilka.

19,99 zł EnsoRings.com

Platyna

Słyszałeś wszystkie reklamy pierścionków zaręczynowych, wszystkie zachęcające do selektywnego metalu i iść z najlepszej jakości. Ale inne decyzje są również w grze, a jeśli jesteś niezdecydowany z natury, to będzie inny czas, kiedy nie będziesz mógł się zdecydować. Jeśli nie możesz zdecydować się między diamentami a zakręconą opaską, nie musisz korzystać z tej opcji platynowej. Wykonany z bezkonfliktowych diamentów i wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych, jest to solidny wybór dla czegoś, co będziesz nosić dzień w dzień.

6.072, 00 zł Amazon.com

Gwiazda Rocka

Aby uzyskać wspaniały, ale prosty design, wybierz pierścionek “Love” od Cartiera. Choć drogie dla mężczyzn pierścionek zaręczynowy, poczujesz się jak gwiazda rocka sporting go wokół… na zawsze.

1 650,00 zł Cartier.com

Białe Złoto

Czy twoja panna młoda marzy o tych zdjęciach ślubnych, na których twoje ręce są związane, a pierścionki wyglądają, jakby idealnie do siebie pasowały? Zales ma solidne opcje dla zespołów weselnych, zwłaszcza jeśli chcesz dopasować pierścionek przyszłej żony i trzymać się białego złota lub srebra. Chcesz kilka własnych diamentów, aby zachować spójność? Wypróbuj tę wygodną opaskę, która ma tylko odrobinę blasku.

440,30 zł Zales.com

The Old Faithful

Kiedy myślisz o obrączce ślubnej, wyobrażasz sobie złotą obrączkę średniej szerokości? Większość mężczyzn tak. Jest to bardzo tradycyjny, bardzo popularny rodzaj stylu, który prawdopodobnie widziałeś swojego ojca (i jego ojca i ojca) sport dla swoich małżeństw. Zaokrąglony koniec sprawi, że będzie wygodniejszy, a prostota pomoże Ci pozostać zakorzenionym w tradycji.

765,00 zł Laurapreshong.com

The Mixed Metal

Więc lubisz diamenty lub mieszane Metale i kolory? Zamiast iść tradycyjną trasą, rozważ zbadanie i przymierzenie kilku zespołów, które są nieco bardziej błyskotliwe niż oczekiwano. Jedną z opcji jest kolekcja Bolt od Michaela B. Jewelry. Tutaj znajdziesz wiele różnych szerokości i wzorów, od diamentowych nabijanych do warstwowych metali.

Znajdź sprzedawcę w Michaelbjewelry.com

Klasyczna Czerń

Zamiast iść po złoto, bardziej do eleganckiego, ponadczasowego projektu czarnego pierścionka zaręczynowego. Prawdą jest, że czerń pasuje do wszystkiego i może być bardziej męska niż inne opcje. Ten z Kay Jewelers jest ładny-i niedrogi! – opcja, jeśli próbujesz zaoszczędzić pieniądze na ślub, miesiąc miodowy — dom-lub wszystkie trzy!

251,30 zł Kay.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts