Jak być romantykiem

Jak być romantykiem

Chcesz ją zachwycić? Oto Twój 101 Przewodnik po opanowaniu romansu

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Wszyscy widzieliśmy filmy: męski bohater wysyła tuzin czerwonych róż do swojego zachwyconego zainteresowania miłością. W następnej scenie oboje delektują się kolacją przy świecach na balkonie w egzotycznym miejscu. Po cięciu zabiera ją na zakupy i mówi, żeby wybierała, co chce. Mówi się, że to uosobienie romansu.

Każdy ma podstawowe pojęcie o tym, czym jest romans z filmów, powieści i telewizji, ale często banalna idea romansu nie jest tym, czego kobiety chcą najbardziej. Co więcej, ponieważ idea romansu promowana w naszej kulturze jest tak przesadzona i banalna, wielu mężczyzn uważa, że romans to zbyt wiele kłopotów, aby zawracać sobie głowę w związku i całkowicie zrezygnować z tej koncepcji.

To złe podejście. Romans-prawdziwy Rodzaj, a nie banalny typ, który widzisz na ekranie — jest kluczowym klejem, który pomaga utrzymać iskrę w twoim związku; upewniając partnera, że nadal go pociągasz i chcesz ją zadowolić.

Dla wielu mężczyzn pomysł bycia bardziej romantycznym jest dość zniechęcający. Tak więc, aby pomóc ci w grze w dziale romansów, opracowaliśmy obszerny przewodnik po romansach, w tym, co rzeczywiste kobiety uważają za Romantyczne, jak romantyczne gesty i oczekiwania ewoluują w trakcie związku i jak wprowadzić więcej romansu do własnego związku, w tym konkretne pomysły na prezenty na wypadek, gdyby Inspiracja się wyczerpała!

1. Czym jest (a czym nie jest)romans

Jak już rozmawialiśmy, większość z nas zdobywa podstawowe pojęcie o tym, co stanowi romans z filmów, powieści i telewizji. Dziesiątki czerwonych róż, kolacje przy świecach i długie spacery wzdłuż plaży to to, co zwykle przychodzi nam do głowy, gdy myślimy o tym, czym jest romans.

Istnieją jednak dobre powody, dla których nie zawsze powinieneś polegać na Tropach z filmu, książek i Telewizji, aby określić, jak być bardziej romantycznym we własnym związku.

Po pierwsze, te banalne znaki romansu zwykle nie są tym, czego chce większość kobiet (jak zobaczymy wkrótce), ale po drugie, co ważniejsze, idea romansu przedstawiana na ekranie jest często skażona kłopotliwym pomysłem, że powinieneś kontynuować poszukiwania kobiet, nawet po tym, jak wyraziły one bezinteresowność, i że jest to “romantyczne.”

Pomyśl o liczbie filmów i piosenek, w których uporczywe dążenie do kobiety, która nie jest zainteresowana, jest przedstawiane jako szczyt romansu, a zachowanie prześladowcy z pogranicza, takie jak niezapowiedziane Pokazywanie się w pracy z kwiatami lub rzucanie kamieniami w jej okno w nocy, jest uważane za ostateczny romantyczny ideał.

Żadne z tych zachowań nie jest wskazane w prawdziwym życiu: jeśli kobieta odrzuciła Twoje zaloty i wyraźnie wskazała, że nie jest zainteresowana, lepiej szanować jej życzenia, niż ją realizować: entuzjastyczna zgoda jest podstawowym kamieniem węgielnym relacji i ważne jest, aby szanować, że nie znaczy nie.

Więc tym nie jest romans i dlaczego nie powinieneś koniecznie podążać za tym, co widzisz w filmach lub czytasz w książkach. Więc co jest Romantyczne?

2. Liczą Się Małe Gesty

Prawie wszystkie kobiety, z którymi rozmawialiśmy o romansie, mówiły, że chodzi o małe gesty, a nie o wielkie, melodramatyczne występy.

Dla Fe, 29 lat, to fizyczne gesty zachwycają ją najbardziej. “Podczas gdy wielkie gesty są świetne, moim ulubionym romantycznym gestem jest subtelne uczucie nie związane bezpośrednio z seksem”, wyjaśnia. Więc pocałunki na czole; bezczelny Tyłek chwyta; dotykając w kuchni lub przytulając się w łóżku. Dla mnie utrzymuje połączenie w codziennych chwilach, a jeśli jestem w złym nastroju, może to go rozjaśnić.”

Zaplanuj Przemyślane Terminy

Planowanie słodkie, dostosowane daty również oceniane jako bardzo pożądane Romantyczne zachowanie dla kobiet rozmawialiśmy.

“Planowanie dat, które pokazują, że wziął to, co powiedziałeś na pokładzie, jest takie romantyczne” – mówi Emily, 30. “Na przykład, jeśli lubisz określone rodzaje filmów, jedzenia lub muzyki, zabiera cię do miejsc, w których możesz zdobyć te konkretne rzeczy. Jeśli wspomniałeś o pewnej restauracji, on robi rezerwację. Nie musi być duży, ale coś, co pokazuje, że nie robi tego dla każdej dziewczyny-ogólne randki, na których można sobie wyobrazić każdą dziewczynę.”

Powiązane: 10 Super-Solidne Pomysły Data Dla Każdego Poziomu Randki

Fe jest echem sentymentu Emily: “kiedy mój chłopak planował randkę na moje urodziny, to było super niesamowite. Po prostu dobrze przemyślane pod względem tego, co lubię: Kocia Kawiarnia, doświadczenie wydry i komedia improwizowana! Nie sądzę, że te dni randkowe muszą być wyszukane lub drogie, po prostu dobrze przemyślane pod względem tego, co lubi druga osoba, lub czegoś nowego do wspólnego robienia.”

Okazywać Uczucia

Nie czuj się tak, jakbyś musiał grać w rzeczy lodowate-fajne ze swoim partnerem, albo: jest to prawie przeciwieństwo romansu. “Kolejną rzeczą, którą uważam za romantyczną, są częste i bezwarunkowe przejawy zainteresowania”, wyjaśnia Emily. “To może być trochę pole minowe, ponieważ nie chcemy zawracać sobie głowy przytłaczającymi wyrazami miłości, które wydają się przedwczesne, ale stoicki tajemniczy człowiek jest tak przeceniany. Czasami naprawdę miło jest usłyszeć prawdziwe “naprawdę cię lubię” lub “myślę, że jesteś świetny”.”

Powiązane: Jak dać jej poważnie zmysłowy masaż

Bądź Uważny I Uważny

Wychwytywanie małych sygnałów, że sygnały twojej dziewczyny mogą być niezwykle romantycznym gestem.

“Ucz się rzeczy, które kocha” – mówi Charlotte, 25 lat. “Nie musisz jej pytać, po prostu patrz i słuchaj. Wstaje każdego ranka i robi sobie herbatę? Wspomniała, że bolą ją Plecy? Bądź uważny na małe rzeczy i zrób coś dla niej każdego dnia-wstań przed nią i zrób filiżankę herbaty, pocieraj ją po plecach lub Zarezerwuj Masaż. Wszyscy uwielbiamy kolacje i kwiaty, ale to właśnie rzeczy, które pomagają Ci przetrwać codzienny grind, naprawdę układają się w stos i sprawiają, że czujesz się kochany. Jesteś w związku, aby uczynić życie lepszym, więc chcesz, aby ktoś podzielił się ciężarem, a to oznacza robienie rzeczy dla siebie nawzajem.”

Grace, 31 lat, zgadza się z Charlotte: “romans, dla mnie, pokazuje, że naprawdę kogoś rozumiesz. Myślę, że najbardziej romantyczną rzeczą jest, kiedy pokazujesz, że słuchasz i robisz coś zupełnie nie opanowanego. Tak więc, to może być tak małe i łatwe jak to: raz, kiedy powiedziałem facetowi, że nigdy nie widziałem określonego filmu, który naprawdę chciałem zobaczyć, kiedy spotkaliśmy się później tej nocy w jego mieszkaniu, on dostał ten film z moim ulubionym jedzeniem gotowym na mały pokaz.”Małe, przemyślane gesty, takie jak ten, są ogromnym hitem wśród kobiet: pokazują, że słuchasz i naprawdę doceniasz to, co sprawia, że twój partner tyka.

3. Jak ewoluują romantyczne gesty i oczekiwania

Często związki zaczynają się z hukiem w dziale romansów: chcesz zaimponować swojemu nowemu partnerowi, więc pójdziesz o krok dalej. Potem, gdy kończy się faza miesiąca miodowego, romantyczne gesty zaczynają słabnąć.

Ważne jest, aby odwrócić ten trend i upewnić się, że utrzymujesz romans przy życiu w długoterminowych związkach. Jak poznać swojego partnera lepiej, jesteś w doskonałej pozycji, aby romantyczne gesty naprawdę dostosowane do osoby, z którą jesteś.

“Kiedy będziecie razem przez jakiś czas, myślę, że to może pójść jeszcze głębiej, prawda?”Grace mówi. “To tak, jakbyś prawie znał kogoś lepiej niż on sam. Kiedy mój chłopak był w trasie i wiedziałam, że wraca do domu i będzie pozbawiony snu i wyczerpany, upewniałam się, że lodówka była zaopatrzona w wszystkie jego niezbędne rzeczy i ulubione przekąski, aby mógł po prostu zanurzyć się w kanapie i nie stresować.”

Jest to idealny przemyślany, romantyczny gest, który możesz powtórzyć ze swoim zapracowanym partnerem.

Myślenie o tym, jak czuje się twój partner i przewidywanie, co możesz zrobić, aby złagodzić presję lub zmniejszyć stres, jest idealnym sposobem na wstrzyknięcie romansu do istniejącego związku. Ważne jest również, aby utrzymać intymność przy życiu, potwierdzając partnerowi, co do niej czujesz. “W miarę wchodzenia w bardziej ugruntowane relacje, częste wyrażanie uczuć może być tak miłą afirmacją”, wyjaśnia Emily. “Większość dziewczyn, które znam, może czuć się niepewnie co do tego, jak przebiega związek, więc posiadanie potwierdzenia, że wszystko idzie dobrze, jest zawsze miłe do usłyszenia.”

4. Romantyczne Pomysły Na Prezenty Dopasowane Do Twojego Budżetu

Prawdziwy romans polega na tym, jak się zachowujesz i traktujesz swojego partnera, ale czasami będziesz chciał kupić coś konkretnego, co może pomóc wyrazić, jak się czujesz. Mamy dla Ciebie następujące romantyczne pomysły na prezenty:

Kilka Kwiatów

Kupowanie kwiatów jest punktem zerowym, jeśli chodzi o Romantyczne zachowanie, ale jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać przy wyborze wiązki dla ukochanej osoby. Pierwszy to wyczucie czasu: aby być naprawdę romantycznym, kwiaty powinny być czymś “tylko dlatego”, a nie prezentem urodzinowym lub — co najgorsze — przeprosinami lub ofertą pokoju po złym zachowaniu.

Po drugie, twój wybór kwiatów ma znaczenie. Tuzin czerwonych róż jest archetypowym romantycznym prezentem, ale jest tak banalny i rozgrywany, że raczej nie zejdzie, jak również dostosowany wybór jej ulubionych kwiatów. Słuchaj jej, kiedy mówi o rodzajach kwiatów, które lubi, i kup je zamiast tego, lub jeśli nie znasz jej dokładnych preferencji, wybierz kilka, które Ci o niej przypomina. Więc słoneczniki dla bąbelkowej, tętniącej życiem kobiety; tulipany dla eleganckiej, wyrafinowanej damy; irysy dla awangardowego, artystycznego typu… wiesz o co chodzi.

AskMen Poleca: Bouqs.com Zakupy Kwiatowe Online

Świece Zapachowe

Świeca zapachowa może być świetnym sposobem na ustawienie nastroju, gdy jesteś w sypialni lub ogólnie, aby twój dom był bardziej romantyczny. Możesz dostosować rodzaj zapachu w zależności od tego, co lubi i nastroju, który próbujesz ustawić (relaksujący, seksowny itp.)

AskMen Poleca: Jo Malone Orange Blossom – świeca domowa zapachowa, 70,00 zł w Nordstrom.com

Dyfuzor Świec Zapachowych

Punkty bonusowe, jeśli dodasz dyfuzor do świecy zapachowej, a następnie ustawisz je, zanim wróci do domu z pracy, aby wszystko, co musi zrobić, gdy wejdzie do drzwi, to zdjąć buty i cieszyć się masowaniem ramion, podczas gdy środowisko wokół ciebie pachnie wspaniale.

AskMen Poleca: Diptyque Baies Dyfuzor do pokoju pachnący klepsydrą, 150,00 zł w Amazon.com

Sex Zabawka

Romans nie zawsze powinien być skoncentrowany wyłącznie na seksie, ale oczywiście ważne jest, aby utrzymać zdrowe i tętniące życiem życie seksualne w związku. Jednym ze sposobów, aby wprowadzić romans z powrotem do Związku, jest zaskakiwanie jej nową zabawką, a nawet wspólne zakupy zabawek erotycznych.

Istnieje wiele firm, które sprawiają, że zakupy zabawek erotycznych są przyjemne (a nie obskurne), a wysokiej klasy zabawki erotyczne stają się coraz lepsze. Lelo produkuje niesamowite zabawki erotyczne z najlepszych technologii i materiałów, a są też zabawki, których pary mogą używać razem.

AskMen Poleca: Lelo Tiani, 117,89 zł Amazon.com

Olejek Do Kąpieli

Nie ma nic tak romantycznego, jak prowadzenie gorącej kąpieli przez kogoś, na kim ci zależy, a dobrze dobrany olejek do kąpieli może być idealnym ostatecznym akcentem. Podobnie jak świece, pomagają ustawić nastrój i sprawić, że środowisko pachnie pysznie,ale w tym przypadku możesz zaoferować pomoc w wcieleniu! Jej skóra również będzie świecić wilgocią, więc będziesz w jej dobrych książkach przez tygodnie.

AskMen Poleca: Jo Malone London Red Roses Olejek Do Kąpieli, 70,00 zł w Amazon.com

Trochę Sztuki

Dobrze dobrany obraz lub fotografia może być szczytem romantyzmu, ale musisz być tutaj ostrożny, ponieważ nie chcesz wybrać czegoś, czego nie może znieść. Z tego powodu kupowanie sztuki jako romantycznego gestu najlepiej zrobić w ustalonym związku po tym, jak miałeś czas, aby rozpoznać jej gusta.

Jeśli jesteś dobry w fotografowaniu siebie lub swojego partnera, możesz uzyskać znaczące zdjęcie z twojego związku wysadzone i oprawione w ramę, lub możesz kupić obraz od artysty, którym jest zainteresowana. W przypadku bardziej ogólnych zakupów i jeśli ufasz własnej ocenie, Saatchi Art od czasu do czasu ma oferty na wysokiej jakości kawałki za 200 USD lub mniej, a Etsy ma szeroką gamę wydruków i zaspokaja różne gusta.

AskMen Poleca: Nadruki na Etsy.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Pierwsza Randka

Pierwsza Randka Niesamowita Pierwsza Randka? Oto, co musisz zrobić dalej Lindsay Tigar 12 grudnia 2018 Podziel się RedTube…