Najlepszy Amerykański Sprzęt Fitness

Proszek proteinowy, koszula i skarpeta na zielonym tle

Najlepszy Amerykański Sprzęt Fitness

Te wykonane w USA marki treningowe są tutaj, aby pomóc ci w zakupach lokalnych

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Teraz bardziej niż kiedykolwiek, wspieranie lokalnych firm i produkcji amerykańskiej ma kluczowe znaczenie. Utrzymanie pieniędzy w lokalnych gospodarkach jest oczywistą korzyścią, ale konsekwencje dla środowiska są również ogromne. 

Podobne: Najlepsze Marki Fitness i studia treningowe

Patrząc na coś tak dużego jak przemysł fitness, tak wiele marek produkuje i wysyła z zagranicy, ale istnieje zaskakująca liczba firm, które tworzą naprawdę świetny sprzęt tutaj w USA.aby zaoszczędzić czas wyszukiwania, poniżej znajdziesz wybór naszych ulubionych amerykańskich produktów fitness-z których większość możesz teraz dodać do własnej rutyny treningowej. 

Najlepsza Amerykańska Koszulka Treningowa

Kitsbow Chutes Long-Sleeve Tee

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/kitsbow20chutes20blue20long-sleeve20tee.html

Ta marka z Północnej Karoliny ma swoje korzenie w kolarskim świecie, co oznacza, że każdy sprzęt, który tworzy, musi wytrzymać trudne warunki podczas wykonywania wszystkich regularnych obowiązków związanych z koszulką treningową. Ten specjalny blat zawiera panele boczne Polartec Delta do zintegrowanego chłodzenia, które przydają się, gdy wszystko zaczyna się nagrzewać. 

89 zł przy Kitsbow.com

Najlepsza Amerykańska Skarpeta Low-Cut

Damn Tough Men ‘ s No Show Tab Athletic Sock

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/darn20tough20mens20no20show20tab20athletic20black20sock.html

Mówiąc najprościej, możesz włożyć cholernie twarde skarpetki Vermont przez prawie wszystko, a wyjdą nienaruszone po drugiej stronie. Zasadniczo otrzymujesz technologię thru-hike w codziennej skarpecie, więc możesz zaufać tej parze, że wykona ją przez 60 minut HIIT. 

Od 17 zł w Darntough.com

Best American-Made Crew Sock 

Dr. Scholl ‘s Men’ s Advanced Relief Blister Guard Socks

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/dr.20schollc3a2c280c299s20menc3a2c280c299s20advanced20relief20blister20guard20white20socks

Czasami trening wymaga wysokich skarpet i możesz zrobić znacznie gorzej niż trzymanie się jednej ze sprawdzonych nazw w odciążeniu stóp. Te konkretne skarpety są tkane ze specjalną technologią, aby zmniejszyć pęcherze w tandemie ze wzmocnionym palcem i piętą. 

$13 at Loopsandwales.com

Najlepszy Amerykański Baselayer

Blackstrap Summit Hooded Baselayer Top 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/blackstrap20summit20hooded20baselayer20black20topc382c2a0.html

Ten zakręt lub firma sprawia, że różne pokrycia twarzy i baselayers przeznaczone do zabawy śnieżnej, zimnej pogody (takie jak carving turns w pobliżu Mt. Kawaler). Z pełnym kapturem i stopniem UPF 50+, możesz łatwo wchodzić na pokład, jeździć na nartach i wędrować, wiedząc, że masz dodatkową warstwę izolacji i ochrony przed żywiołami. 

90 zł przy Bsbrand.com

Najlepsze Hantle Amerykańskie 

Hantle Żeliwne Goldens

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/goldensc3a2c280c29920cast20iron20dumbbells.html

Goldens ma długą linię w Gruzji sięgającą 1882 roku, stając się producentem komponentów do różnych zastosowań przemysłowych. Przewiń do XXI wieku, gdzie jego najnowsze dodatki obejmują gamę hantli i kettlebells wykonanych z tego samego serdecznego żeliwa. Sprzedawane w parach hantle stanowią doskonały dodatek do każdej domowej siłowni. 

Od 20 zł / para w goldenscastiron.com

Najlepsze Amerykańskie Alternatywne Ciężary Treningowe 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fitfighter20steelhoses.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/fitfighter20steelhoses.html

Mocny chwyt tradycyjnych hantli i kettlebellów nie jest dla wszystkich, dlatego fitfighter Steelhose wchodzi w grę. Węże (wykonane z prawdziwego węża strażackiego) są dostępne w trzech różnych ciężarach wraz z własnym zestawem ćwiczeń. Miękki uchwyt jest idealny dla osób z bólem dłoni, a węże mogą zasadniczo pasować jako substytut wolnych ciężarów w prawie każdej aplikacji.

Od 65 zł za 5zł. para w Fitfighter.com


Podobne: najlepszy sprzęt do ćwiczeń poniżej $100


Najlepszy Amerykański Składany Stojak

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/prx20performance20folding20squat20rack.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/prx20performance20folding20squat20rack.html

Każdy, kto chce podnieść duże ciężary w swojej domowej siłowni, powinien zainwestować w składany stojak. Ta wersja, która może wytrzymać do 500 funtów (Podwójna z oddzielnym zestawem wzmacniającym), służy również jako idealny element do przestrzeni treningowej. Cała instalacja składa się do 4″ od ściany, więc nie poświęcisz dużo miejsca na podłodze, gdy nie jest używana. 

Od 549,00 zł Prxperformance.com 

Najlepszy Amerykański Wałek Treningowy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/sorinex20glute20ham20roller.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/sorinex20glute20ham20roller.html

To, co zostało pierwotnie zaprojektowane jako lokówka ścięgien, przekształciło się w wszechstronny trening na kołach o zmiennym oporze. Rolki tworzą ruch bez tarcia, aby napędzać wiele ruchów brzucha, ramion i klatki piersiowej, w zależności od konkretnych potrzeb. Istnieją nawet opcje przymocowania go do opaski oporowej w celu dalszej pracy szkoleniowej.

129,99 zł Sorinex.com

Najlepsza Amerykańska Bieżnia

Bieżnia FreeMotion T22. 9 Reflex

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/freemotion20t22.9

Ta bieżnia jest częścią wysokiej klasy linii made in Utah. Zawiera szereg treningów na żądanie i specjalną funkcję, w której urządzenie zsynchronizuje się z Mapami Google, aby naśladować nachylenie wybranej lokalizacji geograficznej, którą możesz wpisać. Jeśli szukasz cyfrowego / studyjnego klimatu w czymś innym niż rower (i masz spore pieniądze na spalenie), jest to świetna opcja.

10 999 zł przy freemotionfitness.com

Najlepsza Amerykańska Butelka Na Wodę 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nalgene20sustain20collection.html 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/nalgene20sustain20collection.html

Nalgene Zwykle dostawał złe okłady, ponieważ wszyscy spieszyli z plastiku w butelkach z wodą. Teraz? Jego BPA-free i jego Sustain line oferuje 50 procent materiałów pochodzących z recyklingu. Jest coś klasycznie fundamentalnego w wiernym Nalgene (który istnieje od 1949, nawiasem mówiąc), czego po prostu nie znajdziesz w nowoczesnej metalowej butelce. 

14,99 zł Amazon.com

Najlepszy Amerykański Suplement Treningowy

Witalne Białka Odzyskują

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/vital20proteins20recover20container.html

Wielu z nas buduje własną rutynę odzyskiwania treningu w domu i to obejmuje zwracając się do nowych suplementów i witamin. Vital Proteins to uznana nazwa w szybko rosnącej kategorii kolagenu, a jego nowa opcja regeneracji obejmuje niezbędne aminokwasy, L-glutaminę i inne, które pomagają organizmowi odpocząć i zregenerować siły po ciężkiej pracy.

Od 34,99 zł w Amazon.com

Best American-Made Workout Mat Cleaner

Środki Czyszczące Do Mat Manduka 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/manduka20mat20cleaner20spray20bottle.html

Po pewnym czasie (lub w żadnym momencie) twoje maty treningowe staną się grungy i będą wymagały dobrego czyszczenia. Środki czyszczące odświeżające, przywracające i dezynfekujące firmy Manduka pomagają utrzymać matę do jogi w czystości i dezynfekcji między treningami. Każdy z nich koncentruje się na ziołach, olejkach eterycznych i innych czystych składnikach jako bazie do utrzymania świeżości maty. 

Od 13 zł w Manduka.com

Najlepszy Amerykański Cooler

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/orca20hard-sided20coolers.html
 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/orca20hard-sided20coolers.html

Ponieważ coraz więcej z nas patrzy na zewnątrz jako na nasz plac zabaw, dobra chłodnica staje się niezbędna w ciepłe, słoneczne dni. Konstrukcja Roto-formowana przez orkę zasadniczo tworzy mocniejszy, pojedynczy kawałek plastiku z lepszą izolacją i trwałością. Rozmiary wahają się od 20-140 kwarty i są objęte dożywotnią gwarancją. 

Od 199,99 zł w Orcacoolers.com


Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze pudełka subskrypcji Fitness dla mężczyzn
  • Najlepszy sprzęt treningowy dla mężczyzn
  • Najlepsze spodnie treningowe dla mężczyzn

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Treningi Dla Chudych Facetów

Treningi Dla Chudych Facetów Oto ostateczny trening budowania mięśni dla chudych facetów Dean Stattmann 21 września 2018 Podziel…