Teraz: Szczoteczka do Zębów Oral-B iO

Nowa szczoteczka oral B io na tle szczoteczki

Teraz: Szczoteczka do Zębów Oral-B iO

Oral – B właśnie upuścił Świętego Graala ze wszystkich szczoteczek do zębów

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Po odebraniu wielu nagród za innowacyjny design, kiedy po raz pierwszy zaprezentowano go na targach CES 2020 w styczniu, rewolucyjna nowa szczoteczka elektryczna Oral-B iO została wreszcie wprowadzona do użytku publicznego w Stanach Zjednoczonych. I zaufaj nam w tej sprawie … to absolutna zmiana w dziedzinie higieny jamy ustnej.

Powiązane: Najlepsze Szczoteczki Elektryczne

Wiesz, że często wypowiadane, ale zawsze nieuchwytne “professional clean” uczucie, że reklamy szczoteczki zawsze mówią o? Wraz z sześcioletnimi badaniami i rozwojem zatwierdzonego przez dentystę projektu, premiera Oral-B iO oznacza rozpoczęcie nowej ery technologii szczotkowania zębów, która faktycznie spełnia tę obietnicę.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/oral20b20io20toothrush20press20image.html

Po uzyskaniu aprobaty American Dental Association tajemnice ultimate clean iO są liczne, ale wszystko zaczyna się od beztarciowego napędu magnetycznego. Zasadniczo jest to” fancy toothbrush talk ” dla systemu, który generuje ciche i delikatne, a jednocześnie potężne mikro-wibracje. Te wibracje są następnie wysyłane bezpośrednio do końcówek włosia szczotki, aby szorować każdy milimetr Twoich wkrótce perłowych bieli. 

IO jest również wyposażony w pierwszy w swoim rodzaju bimodalny inteligentny czujnik ciśnienia, który zapewnia pozytywne sprzężenie zwrotne. Został zaprojektowany, aby zapewnić, że zawsze szczotkujesz z dokładną intensywnością niezbędną do skutecznego czyszczenia zębów bez uszkadzania dziąseł lub szkliwa. Plus, jego kolorowy i intuicyjny interfejs nie tylko wita (tak uprzejmy!), ale także przeprowadzi Cię przez optymalny proces czyszczenia. Osiąga się to, ponieważ prowadzi cię przez dwuminutową sesję szczotkowania podczas mapowania zębów w 3D, dzięki czemu możesz mieć pewność, że za każdym razem, gdy szczotkujesz, uzyskujesz absolutną najlepszą czystość. Co najważniejsze, iO łączy się z aplikacją bezpośrednio na smartfonie, dzięki czemu możesz sprawdzać w czasie rzeczywistym opinie i statystyki dotyczące nowo odkrytych umiejętności szczotkowania i uzyskać dostęp do dalszej motywacji, aby pomóc Ci poprawić zdrowie zębów.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/orla20b20toothbrush20press20image.html

Pomijając tę zaawansowaną technologię, okrągła główka szczoteczki do zębów jest prawdopodobnie najważniejszym elementem do czyszczenia gabinetu dentystycznego. Napędzany wspomnianymi mikro-wibracjami, łączy w sobie zarówno ruchy oscylacyjne, jak i obrotowe, a także specjalnie umieszczone skręcone włosie, aby uzyskać ultra głębokie czyszczenie w każdej szczelinie i konturze. Weź pod uwagę to wszystko dzięki siedmiu trybom szczotkowania iO — w tym codziennemu czyszczeniu, pielęgnacji dziąseł, wybielaniu i wrażliwości — i z pewnością osiągniesz wielkość zębów.

Oral-B może poprzeć to twierdzenie faktami. W testach klinicznych użytkownicy iO zauważyli sześć razy więcej płytki nazębnej usuwanej wzdłuż linii dziąseł i zdrowsze dziąsła po zaledwie tygodniu użytkowania. W szczególności u pacjentów z zapaleniem dziąseł 83 procent z nich przeszło z niezdrowych do zdrowych dziąseł w ciągu zaledwie ośmiu tygodni.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/oral20b20io20toothbrush20al20four20colors20avaliable.html

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 jest dostępna w kolorze czarnym antracytowym, Fioletowym Ametrynie, różowym kwarcu i białym alabastrze w cenie 299,99 USD OralB.com. będziesz chciał gryźć szybko, choć, jak lecą z półek w rekordowym czasie.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Pasty Do Zębów Węglowe
  • Najlepsze Produkty Do Higieny Jamy Ustnej Dla Mężczyzn
  • Najlepsze Produkty Do Wybielania Zębów

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts