Teraz: Szczoteczka do Zębów Oral-B iO

Nowa szczoteczka oral B io na tle szczoteczki

Teraz: Szczoteczka do Zębów Oral-B iO

Oral – B właśnie upuścił Świętego Graala ze wszystkich szczoteczek do zębów

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Po odebraniu wielu nagród za innowacyjny design, kiedy po raz pierwszy zaprezentowano go na targach CES 2020 w styczniu, rewolucyjna nowa szczoteczka elektryczna Oral-B iO została wreszcie wprowadzona do użytku publicznego w Stanach Zjednoczonych. I zaufaj nam w tej sprawie … to absolutna zmiana w dziedzinie higieny jamy ustnej.

Powiązane: Najlepsze Szczoteczki Elektryczne

Wiesz, że często wypowiadane, ale zawsze nieuchwytne “professional clean” uczucie, że reklamy szczoteczki zawsze mówią o? Wraz z sześcioletnimi badaniami i rozwojem zatwierdzonego przez dentystę projektu, premiera Oral-B iO oznacza rozpoczęcie nowej ery technologii szczotkowania zębów, która faktycznie spełnia tę obietnicę.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/oral20b20io20toothrush20press20image.html

Po uzyskaniu aprobaty American Dental Association tajemnice ultimate clean iO są liczne, ale wszystko zaczyna się od beztarciowego napędu magnetycznego. Zasadniczo jest to” fancy toothbrush talk ” dla systemu, który generuje ciche i delikatne, a jednocześnie potężne mikro-wibracje. Te wibracje są następnie wysyłane bezpośrednio do końcówek włosia szczotki, aby szorować każdy milimetr Twoich wkrótce perłowych bieli. 

IO jest również wyposażony w pierwszy w swoim rodzaju bimodalny inteligentny czujnik ciśnienia, który zapewnia pozytywne sprzężenie zwrotne. Został zaprojektowany, aby zapewnić, że zawsze szczotkujesz z dokładną intensywnością niezbędną do skutecznego czyszczenia zębów bez uszkadzania dziąseł lub szkliwa. Plus, jego kolorowy i intuicyjny interfejs nie tylko wita (tak uprzejmy!), ale także przeprowadzi Cię przez optymalny proces czyszczenia. Osiąga się to, ponieważ prowadzi cię przez dwuminutową sesję szczotkowania podczas mapowania zębów w 3D, dzięki czemu możesz mieć pewność, że za każdym razem, gdy szczotkujesz, uzyskujesz absolutną najlepszą czystość. Co najważniejsze, iO łączy się z aplikacją bezpośrednio na smartfonie, dzięki czemu możesz sprawdzać w czasie rzeczywistym opinie i statystyki dotyczące nowo odkrytych umiejętności szczotkowania i uzyskać dostęp do dalszej motywacji, aby pomóc Ci poprawić zdrowie zębów.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/orla20b20toothbrush20press20image.html

Pomijając tę zaawansowaną technologię, okrągła główka szczoteczki do zębów jest prawdopodobnie najważniejszym elementem do czyszczenia gabinetu dentystycznego. Napędzany wspomnianymi mikro-wibracjami, łączy w sobie zarówno ruchy oscylacyjne, jak i obrotowe, a także specjalnie umieszczone skręcone włosie, aby uzyskać ultra głębokie czyszczenie w każdej szczelinie i konturze. Weź pod uwagę to wszystko dzięki siedmiu trybom szczotkowania iO — w tym codziennemu czyszczeniu, pielęgnacji dziąseł, wybielaniu i wrażliwości — i z pewnością osiągniesz wielkość zębów.

Oral-B może poprzeć to twierdzenie faktami. W testach klinicznych użytkownicy iO zauważyli sześć razy więcej płytki nazębnej usuwanej wzdłuż linii dziąseł i zdrowsze dziąsła po zaledwie tygodniu użytkowania. W szczególności u pacjentów z zapaleniem dziąseł 83 procent z nich przeszło z niezdrowych do zdrowych dziąseł w ciągu zaledwie ośmiu tygodni.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/oral20b20io20toothbrush20al20four20colors20avaliable.html

Szczoteczka elektryczna Oral-B iO Series 9 jest dostępna w kolorze czarnym antracytowym, Fioletowym Ametrynie, różowym kwarcu i białym alabastrze w cenie 299,99 USD OralB.com. będziesz chciał gryźć szybko, choć, jak lecą z półek w rekordowym czasie.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze Pasty Do Zębów Węglowe
  • Najlepsze Produkty Do Higieny Jamy Ustnej Dla Mężczyzn
  • Najlepsze Produkty Do Wybielania Zębów

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
od lewej zielony ceylon face wash tube biały lord jones face lostion jar zielono-biały dr Jart face wash
Read More

Jak myć twarz

Jak myć twarz Przewodnik krok po kroku do mycia twarzy Barret Wertz 20 kwietnia 2021 roku Podziel się…
Trzy maszynki do golenia na szarym tle, Nakładka na plakietkę AskMen Editor ' s Choice
Read More

Najlepsze Golarki Dla Mężczyzn

Najlepsze Golarki Dla Mężczyzn Przenieś grę golenia na wyższy poziom dzięki tym niesamowitym ostrzom Barret Wertz 19 kwietnia…