Niesamowita transformacja Fitness Brada Blooma

Rabin Brad Bloom przed i po odchudzaniu.

Niesamowita transformacja Fitness Brada Blooma

Jak zaangażowanie w wiarę i kondycję pomogło jednemu człowiekowi na drodze do lepszego zdrowia

Rabin Brad Bloom, teraz 65, przyznaje, że liczba w jego skali zawsze była na przejażdżce rollercoasterem. Wiele razy, mówi, kiedy stracił i przybrał na wadze przez całe życie, ale dopiero kilka lat temu w końcu zdał sobie sprawę, że “posunął się za daleko.”Więc przy wadze 315 funtów podjął decyzję o przejęciu władzy nad swoim zdrowiem. 

Powiązane: Jak właściwy “cykl” jedzenia i Fitness pomógł jednemu człowiekowi zrzucić ponad 200 funtów

Gdy wyruszył na swoją drogę do poprawy kondycji, Brad postanowił podjąć swoją podróż krok po kroku, zamiast wyznaczać ogromny cel odchudzania, który może być zniechęcający lub przytłaczający. Na początek postawił sobie 5-funtowe cele do osiągnięcia. Nie próbował również zmuszać się do przestrzegania jakiegokolwiek restrykcyjnego schematu odżywiania lub modnej diety. Zamiast tego, mówi, skupił się na odpowiedniej wielkości porcji i ograniczeniu fast foodów.

Ale jako rabin w aktywnym zborze, Brad był również świadomy faktu, że jedzenie zawsze było kluczowym elementem wspólnoty. “Czasami jest to błogosławieństwo i przekleństwo”, mówi. Często były bufety i desery po nabożeństwach, więc musiał nauczyć się unikać tych pokus. Musiałby także nauczyć się dzielić swoimi celami z innymi-szczególnie łaskawymi gospodarzami, którzy zapraszaliby go na posiłek — aby pomóc mu w odpowiedzialności. 

“Dobre intencje zborów niechcący staną się wyzwaniem z ich wybitnym gotowaniem”, rozmyśla, zauważając, że ostatecznie zdobył ich zrozumienie i, z wdzięcznością, ich współpracę na drodze do swojego celu.

Brad przed odchudzaniem.

Brad wiedział, że potrzeba więcej niż zdrowych porcji i starannej nawigacji w sytuacjach społecznych, aby przynieść mu sukces odchudzania na dłuższą metę. Kiedy znajomy zachęcił go do wypróbowania CycleBar, postanowił zafundować treningowi indoor cycling studio (gra słów). 

Na początku Brad przyznaje, że był nieco zniechęcony-może nawet zastraszony-przez rygor zajęć spinningowych w CycleBar. Są zaprojektowane tak, aby były to treningi o niskim wpływie, ale o wysokiej intensywności. Jednak mówi, że te zmartwienia zniknęły dość szybko dzięki społeczności CycleBar, która go otoczyła, zainspirowała i pomogła mu uświadomić sobie, że zajęcia są dostosowane do wszystkich poziomów sprawności i mogą spotkać cię, gdziekolwiek jesteś na swojej drodze fitness.

“Społeczność uczestników i pracowników zrobiła wielką różnicę w utrzymaniu mnie motywacji”, mówi. “Ciągle się pojawiałem.”

Ta determinacja opłaciła się, gdy Brad zaczął widzieć wyniki w ciągu pierwszych kilku miesięcy w CycleBar. I opłaciło się to jeszcze bardziej po ponad dwóch latach cotygodniowej obecności. Niektóre imponujące osiągnięcia, które uznał za szczególnie znaczące, obejmują 45-minutową jazdę i kilka najlepszych miejsc w pierwszej dziesiątce podczas treningów klasowych.

Brad włączył również kilka innych zabawnych ćwiczeń o niskim wpływie na jego dobrze zaokrągloną rutynę fitness, aby upewnić się, że aktywność nie jest tylko czymś, co musi zrobić, ale w rzeczywistości chce do zrobienia. Oprócz zajęć na rowerze i jazdy na własnym rowerze, ustanowił schemat chodzenia-który sprawia, że jest to o wiele przyjemniejsze u boku swojego psa – i bierze udział w ćwiczeniach na basenie. Regularnie gra w tenisa, samozwańczy “sport z pasją” — kolejny klucz do tego, aby fitness nie przypominał pracy, a bardziej zabawy.

Powiązane: Niezależnie od tego, czy masz 25 czy 65 lat, eksperci twierdzą, że powinieneś ćwiczyć

Brad zauważa jednak, że czuje, że byłby jeszcze bardziej udany w tym momencie swojej podróży odchudzającej, gdyby nie pandemia COVID-19, która uniemożliwia mu wejście na siłownię przez tak długi okres czasu. Ale teraz szykuje się do wielkiego powrotu w przyszłym roku i ma wiarę po swojej stronie.

“Gdy zbliżają się żydowskie święta, “dzieli się z nim,” modlę się i składam obietnice powrotu do rygoru ćwiczeń, który miałem przed chwilą.”

Brad przed i po odchudzaniu.

Dzisiaj, Brad waży 245 funtów-niesamowita strata 70 funtów od początku swojej podróży fitness zaledwie kilka lat temu. Nadal dąży do swojego ostatecznego celu, jakim jest utrata kolejnych 20 do 30 funtów, ale jest zasłużenie dumny z wielkiego postępu, jaki dokonał do tej pory. Wraz z odchudzania przyszedł zwiększona wytrzymałość, lepsze badania krwi, i możliwość oddania wszystkich swoich ubrań na cele charytatywne. Gdy patrzył, jak metki na jego ubraniach spadają z 3x na 2X, a teraz spadają do XL, zyskał nowe poczucie pewności siebie — a także stylowy nowy zestaw garniturów i odzieży casual.

Dla innych podążających ścieżką do własnych celów odchudzających, Brad sugeruje okazywanie sobie współczucia i zrozumienia, że będą okresy wzlotów i upadków wzdłuż tej drogi. On również zaleca robienie czegoś każdego dnia dla serca i dla zdrowia psychicznego, zbyt.

“Moja rada jest taka, aby grać długo i nie martwić się o duże cele w krótkim czasie”, dodaje. “Pracuj na co dzień i miej wiarę.”

Możesz Też Kopać:

  • Jak granatowy CPO zrzucił ponad 50 funtów z nowym “cyklem treningowym”
  • 11 motocykli gotowych do powrotu do domu
  • Najlepsza Moda Rowerowa
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts