Najlepsze smary przyjazne płodności podczas próby zajścia w ciążę

Trzy przyjazne dla płodności smary na turkusowym tle

Najlepsze smary przyjazne płodności podczas próby zajścia w ciążę

Próbujesz zajść w ciążę? Te smary nie zaszkodzą twoim szansom

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


Jeśli ty i twój partner próbujecie zajść w ciążę, wiesz, że w zajściu w ciążę jest dużo więcej nauki niż sztuki. Od zestawów do predykcji owulacji po aplikacje do śledzenia płodności i zestawy do testowania nasienia w domu-dziecko powinno być łatwiejsze niż kiedykolwiek, ale wiele par zmaga się z zajściem w ciążę.


Próba zajścia w ciążę: gra liczbowa


Czy to ze względu na nierównowagę hormonalną, zły czas, niepłodność męska, lub po prostu z niewyjaśnionych powodów, niektóre pary mają problemy z poczęciem. Nawet w idealnych warunkach miesięczny taniec dziecka z partnerem daje tylko 15 do 20 procent szans na osiągnięcie ciąży w danym miesiącu, mówi dr Paul Shin, dyrektor Urologii reprodukcyjnej w Shady Grove Fertility i członek zarządu Society for Male Reproduction and Urology.


Pokrewne: próbuje wyobrazić: Przewodnik męskiej płodności


Próba zajścia w ciążę: kiedy udać się do lekarza


Jeśli chodzi o zajście w ciążę, wkład mężczyzny jest tak samo ważny jak kobiety. dla par, w których partnerka jest w wieku poniżej 35 lat, testowanie, w tym analiza nasienia, jest często zalecane, jeśli ciąża nie nastąpiła po roku prób. W przypadku par, w których partnerka jest w wieku powyżej 35 lat, badanie powinno rozpocząć się po 6 miesiącach prób bez ciąży, mówi Shin.

“Testowanie jest dość łatwe.”, mówi. “Pary muszą zrozumieć, że jest to zasadniczo podział 50/50. Do tanga potrzeba dwojga, a Ty masz rzeczy po stronie męskiej, a Ty masz rzeczy po stronie żeńskiej. I trzeba podejść do nich zarówno indywidualnie, jak i jako para naprawdę dowiedzieć się optymalne rozwiązanie dla par wyobrazić.”

Na płodność u mężczyzn wpływa wiele czynników, w tym:

 • Poprzednia historia niezstąpionych jąder
 • Guzy jąder
 • Operacja jąder
 • Chemioterapia lub radioterapia
 • Stosowanie sterydów
 • Dieta
 • Wiek zaawansowany
 • Otyłość
 • Alkohol, tytoń i narkotyki
 • Noszenie zbyt ciasnej bielizny
 • Nadużywanie saun lub wanien z hydromasażem

Powiązane:Jak zwiększyć liczbę plemników


Czy Lubrykant Może Pomóc W Zajściu W Ciążę?


Podczas korzystania z konwencjonalnych środków smarnych, gdy próbujesz zajść w ciążę, eksperci od płodności zalecają całkowite pominięcie smaru, jeśli możesz – ponieważ niektóre typy mogą być zbyt lepkie (to znaczy grube), aby plemniki mogły przez nie pływać. Mogą również spowodować uszkodzenie DNA samej spermy, a nawet zabić plemniki.

“Jeśli ktoś ma dobrą, silną i zdrową spermę, może być w porządku, ale jeśli ktoś ma słabą spermę, nie chcesz, aby coś na nią wpłynęło, ponieważ każda sperma staje się niezwykle ważna”, mówi dr Zaher Merhi, ginekolog i dyrektor ds. badań i rozwoju technologii IVF w New Hope Fertility Center.

To powiedziawszy, wiele par uważa, że seks jest bardziej zabawny i wygodny z odrobiną smaru. Obaj lekarze zgadzają się, że ponieważ stres od próby poczęcia i płodności leki mogą prowadzić do suchości pochwy, poprawa komfortu nie jest złe. “Moja rada dla par jest taka, że nadal wolałabym, abyś użyła odrobiny jakiegokolwiek smaru, którego używasz, i miała wygodniejszy stosunek płciowy, a nie unikała niczego”, mówi Shin.

“Praktycznie mówiąc, jeśli użyjesz odrobiny lubrykantu i masz rozsądną ilość ruchliwej spermy, nie sądzę, że będzie to zerwanie umowy.”


Dlaczego warto używać Lube, gdy próbuje zajść w ciążę


Jeśli planujesz założyć lub rozwijać swoją rodzinę, możesz pomóc zoptymalizować swoje szanse na zajście w ciążę, wymieniając konwencjonalne smary na specjalnie zaprojektowane smary przyjazne dla płodności.

Przyjazny dla płodności smar jest taki, który nie wpłynie lub uszkodzenia funkcji plemników, jakość, lub ruchliwość. Przynajmniej nie powinien zawierać spermatotoksyny, a najlepiej jest na bazie wody, mówi dr Merhi.

“Wiele par używa smaru i bardzo ważne jest, aby wiedzieć, które smary są przyjazne plemnikom, a które nie”, mówi.


Co sprawia, że smar jest “przyjazny dla płodności”?


American Pregnancy Association zauważa następujące warunki, aby smar został oczyszczony przez FDA jako przyjazny dla płodności:

“Produkt musi być dokładnie przetestowany, aby upewnić się, że jest bezpieczny dla plemników, jaj i zarodków. A gdy produkty są na rynku, producent smaru płodności jest zobowiązany do przetestowania każdej partii produktu w celu sprawdzenia, czy nie szkodzi ruchliwości plemników, przetrwania lub integralności.”


Powiązane:Jak zwiększyć ruchliwość plemników


Składniki, których należy unikać w smarach podczas próby poczęcia


Chociaż powinno być oczywiste, bardzo ważne jest, aby trzymać się z dala od smarów, które zawierają środek plemnikobójczy, gdy próbuje zajść w ciążę, ponieważ zabijają plemniki. Merhi sugeruje również, aby pary unikały smarów, takich jak KY i Astroglide, ponieważ w składnikach znajdują się substancje chemiczne, takie jak gliceryna i glikol, o których wiadomo, że negatywnie wpływają na plemniki.

Oto sześć smarów, które przeszły testy laboratoryjne lub zawierają formuły i składniki, które zostały uznane za przyjazne dla płodności.

Opracowany przez lekarzy

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pre-seed20personal20lubricant.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/pre-seed20personal20lubricant.html

Narodowe Instytuty Zdrowia sfinansowały badania, aby opatentować ten bezpieczny dla plemników smar. Kliniki płodności i eksperci w całym kraju zalecają pre-Seed dla par starających się o poczęcie. Badania potwierdziły, że jest to najwyższej klasy wybór, aby zachować ruchliwość plemników i witalność. Oraz obaj lekarze, z którymi rozmawialiśmy, powiedzieli, że polecają go swoim pacjentom. Nadaje się do stosowania na wszystkich etapach badania płodności i leczenia – i jest dostarczany z aplikatorami lub bez nich dla łatwości użycia.

Obiecująca recenzja: “TO DZIAŁA CUDA. Mój s/O i ja staraliśmy się zajść w ciążę przez około 6 miesięcy, zanim dowiedziałam się o tych rzeczach. Zaszłam w ciążę w pierwszym miesiącu stosowania!!!! Panie, jeśli zmagacie się z zajściem w ciążę i zniechęcacie się, spróbujcie. Trochę to długa droga. To cud, który stworzył cud.”- Laura

21,99 zł Amazon.com

Naśladuje Płyny Płodne

Conceive Plus Smar Przyjazny Dla Płodności

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/conceive20plus20fertility-friendly20lubricant20box20and20tube.html

Badania wykazały Conceive Plus być bezpieczne dla nas na wszystkich etapach testowania płodności i zabiegów-i jest zatwierdzony przez FDA dla par próbuje wyobrazić. Zawiera jony wapnia i magnezu, aby pomóc utrzymać zdrowe plemniki i posiada kontrolowane pH, które naśladuje naturalne żyzne płyny w celu promowania wiązania plemników z jajkiem.

Obiecująca recenzja: “Mój mąż i ja staramy się zajść w ciążę przez 8 miesięcy, wszystko dokładnie odmierzając i robiąc wszystko, co powinieneś zrobić. Sfrustrowany, zacząłem się zastanawiać, czy to się stanie dla nas. Postanowiłem wypróbować ten produkt po tym, jak pomyślałem: “to tylko $20.00, co do diabła.”Dwa miesiące później i tylko 5 razy faktycznie używałam tego produktu, dziś rano dostałam pozytywny test ciążowy! To naprawdę działa! Dziękuję conceive plus!”- Zwykle optymistycznie

23,99 zł Amazon.com

Pakowanie Pakietów

Natalist-Lubrykant Przyjazny Dla Płodności

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/natalist-20the20lube20-20fertility20friendly20lubricant.html

Ten oparty na wodzie, przyjazny dla fertiity, bez parabenów smar został opracowany, aby zrównoważyć poziom PH dla optymalnego zdrowia plemników, jednocześnie zwiększając przyjemność i intymność. Zatwierdzone przez lekarza i FDA opakowanie tego smaru ułatwia przenoszenie go podczas podróży – i zapewnia, że nic się nie zmarnuje, gdy jest używany również w domu.

Obiecująca recenzja: “Używam tego smaru, próbując zajść w ciążę i naprawdę mi się podobało! Jest dostępny w łatwych w użyciu jednorazowych opakowaniach, które zapewniają odpowiednią ilość produktu. Produkt jest bardzo przyjemny i nawilżający — nie drażni i nie ma wyczuwalnego zapachu. Konsystencja jest żelowa i bez tarcia. Począłem podczas korzystania z tego produktu, więc mogę potwierdzić, że jest przyjazny dla płodności! Jest to trochę drogie-ale lubię go używać i planuję kupić więcej tego produktu w przyszłości!”- Leah Maines

$25 at Amazon.com

Bez Parabenów

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/babydance20fertility20lubricant.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/babydance20fertility20lubricant.html

BabyDance jest zatwierdzony przez FDA dla par próbujących zajść w ciążę i nie zawiera parabenów, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie reprodukcyjne. Naśladuje pH i konsystencję śluzu szyjkowego, co pomaga w spotkaniu plemników i komórek jajowych.  Formuła na bazie wody nie działa drażniąco na pochwę, a rurka flip-top ułatwia sięganie po nią, gdy uderzy chwila.

Obiecująca recenzja: “Kupiłem to, ponieważ jest zatwierdzony przez FDA i nie ma parabenów. Produkt wydaje się działać zgodnie z przeznaczeniem. Ja i mój partner nie doświadczyliśmy skutków ubocznych, takich jak swędzenie lub wysypka. Zapach jest łagodny, co jest dobre. Zużyliśmy bardzo mało i to wystarczyło. Polecam innym parom starającym się zajść w ciążę.”- Vijay

16,95 zł Amazon.com

Sensual Experience

Jo aktywnie próbuje Conception Lubricant 

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/jo20actively20trying20conception20lubricantc382c2a0.html

Jedwabiście gładki i na bazie wody, smar ten umożliwia płynom każdego partnera mieszanie się bez wysiłku, bez zakłóceń ze strony innych elementów. Zachęca plemniki, aby dotrzeć do ostatecznego miejsca docelowego jaja, ale także pomaga sprawić, że proces poczęcia będzie naturalny i zmysłowy.

Obiecująca recenzja: “Mój mąż i ja aktywnie staramy się, więc ten zakup miał sens. Śmierdzi niczym. W przeciwieństwie do innych smarów, nie jest słodki (trochę słony) ani w ogóle lepki i trwa tak długo, jak to konieczne. Jako lubrykant dałbym 5/5. Jeśli zajdziemy w ciążę z tym towarem, Dam mu maksymalną ocenę.”- Klient Amazon

29,99 zł Amazon.com

Smar Niekonwencjonalny

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/majestic20pure20fractionated20coconut20oil.html

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/12/majestic20pure20fractionated20coconut20oil.html

Podobnie jak olej rzepakowy, Dr Merhi mówi, że badania wykazały, że olej kokosowy jest przyjazny dla plemników i nadaje się do stosowania jako smar przez pary próbujące zajść w ciążę. Majestic Pure zawiera wygodną pompę dla łatwości użytkowania. Nie plami odzieży ani prześcieradeł i szczyci się długim okresem przydatności do spożycia.

Obiecująca recenzja: “Uwielbiam ten olej kokosowy. Bardzo dobrze się wchłania. Zapach jest lekki, ale obecny. Nie mogę powiedzieć wystarczająco dobrych rzeczy o tym produkcie.”- Christy D. Bull

14,98 zł Amazon.com


Może Ci Się Spodobać:

 • Najlepsze Zestawy Test Płodności U Mężczyzn
 • Jak zwiększyć płodność u mężczyzn z żywieniem
 • Codzienne Czynności, Które Mogą Mieć Wpływ Na Płodność

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts