Nowa strona Chrisa Hemswortha w materiałach z aplikacji Centr Fitness

Chris Hemsworth w tropikalnej koszuli wskazujący na biceps w kampanii Centr dodaj

Nowa strona Chrisa Hemswortha w materiałach z aplikacji Centr Fitness

Okazuje się, że nie trzeba być Chrisem, aby zobaczyć wyniki treningu

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Chris Hemsworth, nie wiedzieliśmy, że masz to w sobie!

Nowa kampania reklamowa z udziałem aktora z listy A-najsłynniejszego z jego budowy ciała i portretu boga grzmotu, Thora, w Marvel Cinematic Universe – promująca jego aplikację zdrowia i odnowy biologicznej Centr widzi twarz aktora nałożoną na różne ciała, od kilku joginów i hamburgerowego ojca do malucha, przeklinającego burzę i mówiącego o szalonych śmieciach-kto jeszcze? – Chris Hemsworth.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Chrisa Hemswortha (@chrishemsworth)

Przesłanie niezwykle zabawnego wideo jest takie, że “nie musisz być Chrisem, aby uzyskać wyniki”, ale “potrzebujesz jego zespołu.”A co to za zespół! Głównym założeniem aplikacji Centr jest to, że za niską cenę miesięcznego abonamentu (od $10/miesiąc) możesz uzyskać dostęp do osobistego zespołu trenerów Hemswortha, mężczyzn i kobiet, których używał, aby wzmocnić i wyciąć dla swoich kultowych ról filmowych.

Powiązane: Trening Chrisa Hemswortha może być twój dzięki nowej aplikacji

Mówimy osobistych trenerów, którzy pomogą Ci ustalić reżim treningowy i zapewnią specjalny wgląd w formę i technikę, aby zmaksymalizować wyniki, a także dietetyków oferujących porady i przepisy na przygotowanie posiłków i sugestie. Pełny zespół składa się z byłego zawodowego boksera, zdobywcy złotego medalu gimnastyka i kaskadera, znanego tajskiego szefa kuchni i rolnika ekologicznego, wegańskiego kulturysty oraz różnych filozofów, psychologów i ekspertów medytacji, którzy pomogą Ci lepiej spać, radzić sobie ze stresem i skupić się na swoich celach.

Nie ma przesady, aby powiedzieć, że jest to jedna z najbardziej wszechstronnych aplikacji zdrowotnych i fitness, ale jak podkreśla film, nie musisz być Chrisem – lub chcesz być Chrisem – aby z tego skorzystać. Możesz użyć Centr do medytacji i wglądu psychologicznego lub pomóc ci odkryć nowe, pożywne przepisy do gotowania, dla siebie lub dla przyjaciół. Możliwości są nieograniczone.

Innymi słowy, nie bądź Chrisem. Ale rozważ rekrutację jego zespołu – są niesamowici.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsze aplikacje odchudzające i trackery
  • Najlepsze aplikacje dla zdrowia i fitnessu
  • Jak ustawić realistyczne cele odchudzania

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Człowiek skakanka na cemencie Na Zewnątrz
Read More

Najlepsze Treningi Skakanki

Najlepsze Treningi Skakanki Czas dodać skakankę do ćwiczeń kardio Emily Abbate 17 marca 2021 roku Podziel się RedTube…
Read More

Wariacje Burpee

Wariacje Burpee 17 Wariacji Burpee, Które Kopną Twój Tyłek W Kształt Christopher Hunt 16 września 2018 Podziel się…