Student Przekształca Swoje Ciało Z Diety Na Czczo

Student Przekształca Swoje Ciało Z Diety Na Czczo

Ten Facet Właśnie Zrzucił 60 Funtów Używając Tej Diety Po Rozstaniu

Jest coś nieodłącznego w rozstaniu, co powoduje blask. Girl leaves boy (lub boy leaves girl), a porzucony przechodzi od posiadania wszystkich uczuć do podciągania swoich butów i tworzenia ciała zemsty.

Użytkownik Reddita, który nazywa się iamprobablylurking, napisał, że rozstanie skłoniło go do schudnięcia. Poszedł na siłownię, zmienił dietę i zaczął skrupulatnie liczyć kalorie. Schudł 60 funtów w 9 miesięcy. Rozstanie jest daleko w jego tylnej części. Napisał (a): “Chcę tylko dobrze wyglądać.”

Jako student musiał zarządzać zajęciami i imprezami na klapach tylnych oraz mieć ograniczony dostęp do siłowni. Ale kiedy zaczął korzystać z siłowni uniwersyteckiej, zaczął trenować 6-7 dni w tygodniu, odpoczywając tylko wtedy, gdy jego ciało powiedziało mu, że potrzebuje przerwy. Jego pierwszy miesiąc w siłowni skupił się na treningu z hantlami, a następnie eksperymentował z różnymi programami push-pull, które skupiały się na wyciągach złożonych. Spędził lato, zanim zajęcia zaczęły pracować nad cardio-bieganie 1-3 mil każdego dnia.

Jego dieta wymagała od niego redukcji kalorii do 1600 dziennie. Wkrótce zaczął również śledzić spożycie białka i tłuszczu. Racjonowanie jego porcji z każdym posiłkiem sprawiło, że czuł się głodny przez cały dzień, więc radził sobie z głodem, zmniejszając jego liczbę środków z trzech do dwóch i zagłuszając więcej kalorii z każdym posiłkiem.

Później skrócił to do jednego dużego posiłku dziennie, gdzie brał większość swoich kalorii i głównie pościł resztę dnia. Student może jeszcze przykucnąć ponad 300 funtów i martwy ciąg ponad 400.

Zostawił te trzy rzeczy na wynos:

  • Upewnij się, że jedzenie jedzenie jest przyjemne dla ciebie. Jeśli tak, to się tego trzymaj. Jadłem dużo Halo Top, suszoną wołowinę, owoce, ziemniaki, cokolwiek. Upewniłem się tylko, że to jest w moich makro celach. Żadne jedzenie nie było dla mnie” poza stołem”.
  • Wybacz sobie, jeśli się pierdolisz. Psychicznie biłem się przez wiele, wiele dni, kiedy przesadzałem lub wychodziłem pijąc, ale jeden dzień nie może zrujnować twojego ciała, podobnie jak jeden dzień nie może dać ci ciała greckiego boga.
  • Zważyć jedzenie. Zaczęłam nie ważyć jedzenia, a moja koleżanka dostała wagę i do cholery ważę niektóre rzeczy, a ilość rozbieżności jest absurdalna. Jeśli jesteś taki jak ja i lubisz kontrolować wszystkie kalorie i makra, uzyskaj skalę dla spokoju ducha i dokładności.
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts