Od Chudy Do Jacked

Od Chudy Do Jacked

Ten facet spakował się na 35 funtów mięśni, a teraz dzieli się swoimi sekretami

Z nicości powstał wszechświat. Z prostej gąsienicy wyłania się motyl. Dorky nastolatek wyrasta na modelkę lub kulturystę. Jedyną stałą w życiu jest zmiana, a w naszym Transformacja tygodnia Seria, AskMen świętuje ludzi, którzy odmienili swoje życie poprzez poświęcenie, zaangażowanie i ciężką pracę. To Ty? Wyślij nam swoją historię i zdjęcia na adres [email protected] i możesz być wyróżniony w przyszłym tygodniu!

Historie transformacji Fitness prawie zawsze wydają się być o odchudzaniu. Ale są wśród nas tacy, którzy chcą spakować się na kilka kilogramów lub nabrać sił lub po prostu być bardziej pewni siebie na plaży. Niektórzy z nich są szczupli od zawsze i myślą głośno: “po co mi w ogóle chodzić na siłownię?”

31-letni użytkownik Reddita Mikey67Tang był jednym z tych facetów, dopóki jego żona praktycznie nie przeforsowała drzwi siłowni. A teraz: “chciałbym cofnąć się o 10 lat i skopać swój chudy tyłek” – napisał. “Dzisiaj nie mógłbym mieć więcej zabawy!”

Nie zatrudnił trenera ani nie zanurzył się w niesamowicie restrykcyjnej diecie. Na początku nie miał nawet żadnych konkretnych celów. Intrygujący był jednak pomysł, że może on na nowo wyrzeźbić swoje poprzez połączenie jedzenia i pompowania żelaza. Śledził serię programów, które odkrył w innych wątkach Reddita. Najpierw prosty sześciomiesięczny program PPL (push-pull-legs), a następnie harmonogram podnoszenia 5-3-1 dla kolejnych czterech.

Rok temu, nigdy nie dotknął wagi. Teraz wrzuca filmiki na YouTube, miażdżące 315-funtowego dubla. 

Dzielił się prostą dietą, która wymaga jedzenia pięć razy dziennie, w tym dwie przekąski z takimi rzeczami jak grecki jogurt i masło orzechowe i kanapka z galaretką i uzupełnione Omega-3, probiotykami i glukozaminą. Ale najważniejsze dla niego było osiąganie celów żywieniowych każdego dnia. Podzielił się tymi wskazówkami, jak zdobyć:

  • WŁĄCZ MAKRA! – Pamiętam, że przytyłam i byłam wkurzona, bo czułam, że jem baaardzo dużo. Kiedy rozmawiałem z ludźmi o mojej diecie, okazało się, że nie uderzam w moje tłuszcze. Noob we mnie nie chciał się “przytyć”, więc tak, przeciąłem tłuszcze na pół, ale wszystko inne pozostało takie samo. To jest, kiedy zacząłem się bardziej do strony odżywiania rzeczy i zaczął rozumieć wiele “Dlaczego” – dlaczego trzeba tłuszcze, dlaczego kalorie są kluczowe, itp.

  • Otocz się ludźmi o podobnych poglądach i ludźmi, którzy są więksi i silniejsi od Ciebie. Poświadczam wiele z tego, czego nauczyłem się kilku wybranych na mojej siłowni, którzy byli dla mnie po prostu super fajni od dnia 1, mimo że byłem kompletnym makaronem i były duże/silne jak cholera. Pomogli mi z pewnością siebie, nawykami żywieniowymi, celami, a w ogóle dostarczyli wiele doświadczenia i wiedzy, z których korzystałem na co dzień od tego momentu. Dodali również specjalny element do chodzenia na siłownię. Zawsze fajnie było powiedzieć ” Hej ” i mieć ich tam dla mnie, a ja dla nich, jeśli kiedykolwiek było potrzebne miejsce haha.

  • Nie podnoś ego, chyba że w dniu, w którym planujesz przetestować swój 1RM. Kilka miesięcy temu i próbując przyspieszyć mój postęp wyciskania na ławce dostałem miejsce na wyciągu i po prostu zaczął próbować młotek się waga, że nie mógł sobie poradzić. Jak próba trafienia zestawów powtórzeń 5 przy wadze, którą ledwo mogłem wycisnąć z jednego chwiejnego powtórzenia w dobry dzień. Podniosłem łokieć do punktu, w którym mogłem oglądać dni klatki piersiowej więdnące do pracy kabla świetlnego przez dobre kilka tygodni. Zamiast zrobić krok do przodu, zdecydowanie dwa kroki do tyłu. To była chyba moja największa lekcja i będzie to coś, czego postaram się unikać za wszelką cenę.

  • Śpij! Dni powszednie zamieniły się w mdłe i nudne, ale ściśle zaplanowane wokół siłowni i nie miały zbyt wiele czasu na robienie czegokolwiek. Chciałbym obudzić się o 6 rano, jeść, pracować, siłowni i być w domu około 8-8:30pm z wystarczająco dużo czasu, aby jeść, oglądać show lub dwa z żoną i psami, a następnie prysznic i być w łóżku przez 10-10:30pm. Spałem priorytetowo, jak to tylko możliwe. Tak wiele z tego, co dowiedziałem wskazał na sen jest wielkim czynnikiem przyczyniającym się do maksymalizacji wzrostu mięśni i uczucie wielki dla dni siłowni. Dni, w których nie spałem, nie jadłem tak dobrze i zdecydowanie wpłynęło to na moje treningi. Naprawdę nauczyłem się, co ludzie mieli na myśli, gdy mówią, że ta gra w żelazo to ” styl życia.’

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Najlepsze Programy Odchudzające

Najlepsze Programy Odchudzające Próbujesz Kopnąć Te Ostatnie 10 Funtów (Lub Pierwsze 10)? Wypróbuj Te Plany Odchudzania Emily Abbate…
Trzy kulki lekarskie na niebieskim tle
Read More

Najlepsze Piłki Lekarskie

Najlepsze Piłki Lekarskie 8 najwyżej ocenianych piłek lekarskich gotowych do ulepszenia podstawowych treningów Jack Dawes 15 czerwca 2021…
Człowiek siekanie warzyw w kuchni
Read More

Plan Diety Roślinnej

Plan Diety Roślinnej Wszystko, co musisz wiedzieć o Plant-Based Emily Abbate 12 marca 2021 roku Podziel się RedTube…