Odkryj Varibike

Odkryj Varibike

Varibike Jest Tutaj, Aby Przenieść Twój Reżim Rowerowy Na Wyższy Poziom

Niewiele rzeczy może przewyższyć to uczucie, które masz, gdy uderzasz w Szlak na rowerze. Z nogami pedałowania do przodu budynku rozpędu, ręce trzymając za kierownicę i wiatr we włosach, doświadczenie jest jednocześnie radosny i kojący. Jedyny minus? Przeciętna jazda rowerem nie zawsze zapewnia najbardziej rygorystyczne wrażenia fitness. Jeśli nie jeździsz po stromych, podwyższonych szlakach lub jeździsz na rowerze przez kilka mil naraz, być może będziesz musiał uderzyć w siłownię po jeździe i pracować nad innymi częściami ciała. To znaczy, jeśli nie jeździsz na Varibike.

Wyprodukowany w Niemczech, przyjazny dla środowiska Varibike posiada innowacyjny design wraz z korbami pod kierownicą. Ta intuicyjna funkcja sterowania pozwala rowerzystom nie tylko pedałować stopami, ale także ramionami — co skutkuje kompletnym treningiem ciała, który skierowany jest na każdy mięsień.

Rowerzyści mogą wybierać pomiędzy dwoma opcjami treningu tułowia: wzajemnym korbowaniem, w którym jedno ramię pociąga i inne popycha-pracą małych mięśni rotatora podtrzymujących kręgosłup lub równoległym korbowaniem, w którym oba ramiona pchają i ciągną w synchronizacji-pracą brzucha przy pchaniu i dolnej części pleców na pociąganiu. Ponadto dzięki tej funkcji podwójnego pedałowania rowerzyści mogą zwiększyć swoją wytrzymałość i pozwolić swoim mięśniom na dłuższy czas odpoczynku, naprzemiennie wkładając więcej energii w nogi lub ramiona.

Opcje Rowerowe Obejmują:

  1. Jazda na rowerze (jak zwykły rower)
  2. Naprzemiennie z ramionami
  3. Synchron z ramionami
  4. Naprzemiennie z ramionami + jazda na rowerze
  5. Synchron z ramionami + Kolarstwo
  6. Jedno ramię
  7. Jedna ręka + jazda na rowerze

Varibike jest niezwykle wszechstronny, zapewniając rowerzystom możliwość pokonywania szybkich, krętych zjazdów, ścieżek rowerowych lub terenów leśnych. Sterowanie jest zarówno ekscytujące, jak i łatwe — wymaga od ciała pochylenia się w zakręcie, aby poruszać się w kierunku roweru. Położenie górnej części ciała można również regulować podczas jazdy, od standardowej pozycji rowerowej na kierownicy, poprzez korby ręczne do aerodynamicznej pozycji pochylonej do przodu z rękami na kierownicy.

Podczas gdy jazda na rowerze jest znana jako zdrowa forma ćwiczeń, Varibike przenosi te korzyści na wyższy poziom. Terapeuci sportowi potwierdzili, że varibike experience wspiera sprawność umysłową, ogólne samopoczucie i zapewnia wzmocnienie przeciwstarzeniowe organizmu. Ponieważ Varibike działa na całe ciało, koordynacja pracy mięśni jednocześnie tworzy synapsy w mózgu i pozwala wszystkim mięśniom ciała pozostać ciepłym i we właściwym krążeniu. Nie wspominając już o tym, że w porównaniu ze standardowym rowerem, rowerzyści mogą spalić do 84% więcej kalorii i ćwiczyć na tym samym poziomie przy wyższym tętnie, aby poprawić wydajność sercową i zużycie tlenu.

Varibike jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Dostępne są różne modele, w tym standardowy rower, gruby rower, rower stacjonarny i skuter. 

Dowiedz się więcej na Varibike.com


Podobne Lektury

Letnia Odzież Treningowa Essentials

Najlepszy Sprzęt Do Ćwiczeń Na Świeżym Powietrzu

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts