Oszałamiająca Transformacja: Trent Russell

Trent Russell przed odchudzaniem w 2015 roku, a po 2019 roku.

Oszałamiająca Transformacja: Trent Russell

Po przekształceniu swojej sylwetki, jest na misji, aby pomóc innym zrobić to samo

Patrząc na Trenta Russella i jego muskularną sylwetkę, nigdy nie zgadniesz, że wysportowany 28-latek z Atlanty w stanie Georgia ważył kiedyś ponad 300 funtów. Ale dzięki ciężkiej pracy i godnemu podziwu poświęceniu, był w stanie całkowicie przekształcić się w ciągu zaledwie kilku lat, a teraz wykorzystuje wszystko, czego się nauczył, mając nadzieję, że pomoże innym robić to samo.

Powiązane: Stracił 85 funtów na Keto i zyskał całą społeczność

W 2014 roku Trent znalazł się w swojej najcięższej wadze – 330 funtów-i zdał sobie sprawę, że musi dokonać dużych zmian ze względu na swoje zdrowie i pewność siebie. Jego waga zaczęła wywoływać negatywne emocje, gdy spojrzał w lustro, a człowiek, który był odbity na nim, po prostu nie pasował do człowieka, który wyobrażał sobie, że jest w jego głowie.

“Czułem się nieatrakcyjny, niemotywowany i po prostu nie podobało mi się to, co widziałem”, mówi. “Pamiętam, że musiałem podnieść żołądek do czyszczenia i do ubrania czasami, i to po prostu czułem się bardzo poniżający w czasach.”

Kiedy zaczął obmyślać plan zrzucenia wagi i dopasowania, Trent zainspirował się imponującymi transformacjami, jakie widział w aktorach przygotowujących się do nowych ról w filmach o superbohaterach i filmach akcji.

“Pomyślałem, że skoro oni mogą to zrobić, to dlaczego ja nie mogę?”mówi. “Moją największą inspiracją było patrzenie, jak ci faceci zmieniają się w zupełnie innych ludzi.”

Trent wiedział jednak, że dokonanie takiej niesamowitej transformacji wymaga czasu i pracy. Wiedział również, że — jak większość z nas-nie ma takiego dostępu do profesjonalnych trenerów i dietetyków, jak Celebryci, gdy zmieniają swoje ciało. Dlatego początkowo określone z celem po prostu spychając w dół liczbę na skali, i wykorzystywane stopniowe cele odchudzania, aby utrzymać się zmotywowany. Ufał również, że robi postępy z dnia na dzień, nawet jeśli nie widział drobnych zmian, które z pewnością miały miejsce. 

Trent Russell

Trent przed (z lewej) w 2015, a po (z prawej) w 2019.

Po pierwsze, Trent chciał zobaczyć 250 w skali, i udało mu się osiągnąć tę stratę 65 funtów w ciągu zaledwie jednego roku. Następnie obniżył próg do 230, a następnie 215 i tak dalej, jak postępował w kierunku szczuplejszej sylwetki. Duża część jego sukcesu w początkowej utracie wagi była spowodowana nowo odkrytym zrozumieniem, w jaki sposób jedzenie i ich makroelementy pomagają prawidłowo zasilać organizm.

“Moje odżywianie sprowadza się do jedzenia przy deficycie kalorii i śledzenia moich makr podczas robienia tego”, mówi. “To było bardzo podstawowe rzeczy, ale zacząłem rozumieć, że jedzenie niektórych pokarmów w określonym czasie może przynieść jeszcze więcej korzyści niż tylko spożywanie ich w dowolnym momencie, takich jak węglowodany tuż przed treningiem lub białko zaraz po nim.”

Ostatecznie Trent chciał sprawdzić, czy może rzucić sobie wyzwanie, aby uzyskać poniżej 200 funtów, i do końca 2018 roku udało mu się osiągnąć ten cel, gdy liczba na skali spadła do 195. Ale to nie był koniec podróży fitness Trenta – nawet nie blisko.

Powiązane: Najlepsze podcasty Fitness dla motywacji treningu

Utrata nadwagi była wielkim zwycięstwem dla Trenta, samego w sobie. Ale jak liczba na skali coraz niższe, zaczął również ujawniać chudego, Muskularne budowy, że nie widział na sobie wcześniej. Początkowo był to tylko dodatkowy bonus do jego utraty wagi, ale ostatecznie przekształcił się w nowy cel uzyskania mięśni i naprawdę rafinacji jego ciała.

Oprócz zdrowszego odżywiania, utrata masy ciała Trenta była również wspierana przez plan treningowy, który zaprojektował dla siebie bardzo wcześnie w swojej podróży fitness. Przeprowadził szeroko zakrojone badania i zbadał różne plany treningowe gwiazd-i trenerów, którzy je stworzyli-aby znaleźć odpowiednie ruchy, które myślał, że będą dla niego skuteczne. Przeszukiwał YouTube, aby dowiedzieć się, jak kierować i rozwijać pewne mięśnie, i wymyślił elastyczny plan treningu, który był idealny dla jego postępów fitness. Gdy znalazł schemat, który był odpowiedni dla niego, upewnił się, aby nie popadać w samozadowolenie i stale wzmacniał intensywność swoich treningów, aby popchnąć jego ciało dalej i powiększyć mięśnie.

Trent Russell

Trent podczas (po lewej) i po (po prawej) w grudniu 2018.

“Wykorzystałem wszystkie te informacje, aby stworzyć hybrydyczny program treningowy dla siebie, który wziął najlepsze treningi z planów i zmodyfikował je, aby pasowały do moich celów”, mówi. “Moje ciało zmieniało się i dostosowywało, podobnie jak plany, z których korzystałem.”

Choć zajęło kilka lat dla Trent przekształcić swoje ciało z jego najwyższej wagi do mięśni ciała on sport dzisiaj, zrobił to poprzez wykorzystanie zdrowego odżywiania, ustawienie coraz trudniejsze cele budowania mięśni, i konsekwentnie pchanie przez jego granice i przeszłości płaskowyże, z których wszystkie niewątpliwie przyczyniły się do jego długoterminowego sukcesu i zrównoważonego rozwoju.

“Z perspektywy szkolenia i zaangażowania powiedziałbym, że rok — od początku 2018 do końca-był rokiem, w którym się zamknąłem i skupiłem się na pozostaniu oddanym”, mówi. “Co jakiś czas czułem się zniechęcony, ale zdałem sobie sprawę, że konsekwencja jest największym czynnikiem decydującym i nie pozwoliłbym, aby zniechęcenie powstrzymało mnie od kontynuowania mojej podróży.”

Dziś Trent waży około 235 funtów dzięki mięśni, że ma pakowane NA od jego początkowej utraty wagi. Jednak, on jest w trakcie doskonalenia swojego schematu fitness, aby doprowadzić tę liczbę w dół do około 210 z nadzieją na wejście w zawodach kulturystycznych w najbliższej przyszłości. Założył również własną firmę fitness, przekształconą z Trent LLC, aby pomóc innym osiągnąć swoje cele fitness.

“Moją mantrą dla mojego biznesu fitness jest “trenowanie, przekształcanie i przekraczanie””, mówi. “Dla mnie oznacza to, że szkolenie doprowadzi do transformacji. Jednakże, jeśli będziesz naciskać na siebie, możesz wznieść się i przekroczyć swoje pierwotne cele, aby stać się czymś, o czym nigdy nie myślałeś, że możesz być.”

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Trenta Russella (@_onlybigdreams)

Poza tym Trent jest aktywny-dosłownie i w przenośni-na TikTok, gdzie dzieli się treningami i wskazówkami motywacyjnymi z rosnącą publicznością zbliżającą się do obserwujących 15,000. Przygotowuje się również do uruchomienia zupełnie nowego kanału na YouTube, na którym zamierza wykorzystać motywację stojącą za własną transformacją, aby inspirować innych w ich podróżach fitness. Nie ma wątpliwości, że ma bogatą wiedzę i sprawdzone wskazówki, które zdobył podczas swojej niesamowitej transformacji kondycyjnej, więc chętnie dzieli się tym z jak największą liczbą osób. W końcu to treningi na YouTube i inspirujące przemiany innych doprowadziły go do tego, gdzie jest dzisiaj, więc ma nadzieję na chwilę pełnego zwrotu.

Do tego czasu ma jednak jedną ważną radę, którą może podzielić się z każdym, kto chce pójść w jego ślady:

“Bądź konsekwentny”, zachęca. “Bez względu na to, jak trudne mogą być rzeczy, po prostu zrozum, że wyniki przyjdą bez względu na to, co, gdy jesteś w nim na dłuższą metę. Dla niektórych osób może się to zdarzyć szybciej, ale tak się stanie.”

Możesz Też Kopać:

  • Jak pandemia kazała jednemu człowiekowi zrzucić 100 funtów
  • Celebrity Social Media konta do naśladowania dla treningu inspiracji
  • Jak ustawić realistyczne cele odchudzania
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts