Pierwsza Randka

Pierwsza Randka

Niesamowita Pierwsza Randka? Oto, co musisz zrobić dalej

Każdy wydaje się mieć inne zdanie na temat tego, kiedy — i jak — śledzić po obiecującej pierwszej randce. Chcesz przewietrzyć się z boku do przodu (ale nie za agresywnie) i nie chcesz wchodzić zbyt mocno. Ale z drugiej strony, nie chcesz, żeby myślała, że za bardzo się na nią lecisz, za szybko.

Zanim więc zaczniesz liczyć minuty między wiadomościami tekstowymi lub obsesyjnie zastanawiać się, co powiedzieć pięknej kobiecie, z którą właśnie wyszedłeś, weź oddech, zrelaksuj się i powtarzaj za nami:

Większość z tych zasad to bzdury. Założyciel profesjonalnego skrzydłowego, Thomas Edwards, mówi, że kluczem jest dać jej znać, że jesteś zainteresowany. To takie proste. Ale jeśli potrzebujesz więcej porad – bo piekło, kto nie ma w dzisiejszym nowoczesnym świecie randki? – oto kilka wskazówek prosto od eksperta:

1. Nie myśl, że jesteś miły = desperacja

Zadaj sobie pytanie: Czy lubisz się z nią umawiać? Naprawdę podobał Ci się ten pocałunek na dobranoc? Chcesz ją zobaczyć, fizycznie, osobiście, zamiast spędzać niezliczone godziny — i uh, dni-komunikując się przez SMS? Jeśli tak, to Thomas każe jej to powiedzieć. “Największym błędem, jaki popełniają Mężczyźni, jest nie podążanie za nimi wcześniej. Wydaje im się, że zbyt wcześnie na kontynuację wskazuje na desperację”-mówi. “Żyjemy w czasach, w których natychmiastowa satysfakcja przeważa nad wieloma naszymi decyzjami, więc im dłużej czekasz, tym większe szanse na to, że pozwolisz jej rozpraszać się przez kogoś innego.”

2. Kiedy Piszesz?

Edwards mówi, że jeśli kontekst na to pozwala, wrzuć piłkę do jej boiska, wysyłając sms-a, jeśli wróci do domu. “To nie tylko przełamie napięcie co do tego, kto powinien napisać do kogo pierwszy, ale także otworzy rozmowę, aby od razu odpowiedzieć, aby dać jej znać, że dobrze się bawiłeś i chcesz ją ponownie zobaczyć”, mówi. Jeśli podrzuciłeś ją do niej (dżentelmen na wygraną!), Edwards sugeruje odczekanie nie dłużej niż 24 godziny, aby do niej napisać.

3. Kiedy Będziesz Śledzić, Masz Coś Do Powiedzenia

Jasne, technicznie mówiąc, ” Hej, jak się masz?”jest kontynuacją randki, ale jest dość kiepska. Sarah, 26-latek z Nowego Jorku, mówi, że zwykle dostaje sfrustrowany przez mężczyzn, z którymi wyszła i miło spędzał czas, ale nie wydaje się, aby zainicjować kolejną randkę. “Wspaniale jest usłyszeć od kogoś, kim mógłbyś być zainteresowany, ale kiedy rozmowa staje się monotonna, wydaje się to stratą czasu i nie jestem pewien, czy rzeczywiście chce wyjść ponownie”, mówi. Edwards mówi, że plan pomoże zilustrować twoje intencje. “Nie musi być tak konkretny, jak piątkowy wieczór o 20 w barze na końcu ulicy, ale możesz rażąco zapytać, kiedy będzie znowu wolna, aby uruchomić plan.

Temat: Najlepsze pomysły na pierwszą randkę, ujawnione

4. Cokolwiek robisz, nie graj w gry

Podsumowując? Jeśli chcesz z kimś porozmawiać, to tak. Chociaż możesz być naprawdę zainteresowany ponownym spotkaniem z nią, spróbuj myśleć o niej jak o swojej przyjaciółce. Gdybyś chciał wyskoczyć na drinka i obejrzeć mecz z przyjacielem, zastanawiałbyś się, czy za dużo do niego piszesz? Nie. Najzdrowszym początkiem każdego związku jest bycie uczciwym i otwartym. Nawet jeśli to takie proste, jak powiedzenie: “nie mogę się doczekać, żeby cię zobaczyć. Chodźmy na kolację w ten weekend – jesteś wolny — ”

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts