Rozmowy O Pieniądzach: Para Z St. Louis Zarabiająca 500 Tys. Dolarów Rocznie

Rozmowy O Pieniądzach: Para Z St. Louis Zarabiająca 500 Tys. Dolarów Rocznie

Czy Możesz Poradzić Sobie Z Pracą W Pełnym Wymiarze Czasu Ze Współmałżonkiem? Ta Para To Robi

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Każdy chce pieniędzy, ale omawianie ich w ramach parametrów związku może być onieśmielające. Gdy traktowane nieprawidłowo, Finanse mogą zniszczyć Romantyczne partnerstwo – ale gdy odbywa się w tandemie, prawo rozmowy pieniądze mogą przejść długą drogę. To wygląda inaczej dla różnych ludzi. Witamy w Rozmowy O Pieniądzach, Cykl askmena o relacji między naszymi pieniędzmi a naszymi związkami. Porozmawiajmy o centach, kochanie. 

Bill i Susan poznali się w biurze. Zdarza się. Przez kilka lat Susan była określana jako “pracująca żona Billa”, ponieważ w kancelarii prawnej, w której praktykowali, odkryli, że najlepiej pracują razem i zaoferowali platoniczne wsparcie w trudach, w tym rozwiązanie obu małżeństw. Kiedy oboje byli singlami, Bill zaprosił Susan na randkę. Pobrali się w zeszłym roku i od tego czasu cieszą się życiem razem.

AskMen: jak współpraca wpływa na wasz związek? Macie czasem dość siebie nawzajem?

Dobrze nam razem. Myślę, że ponieważ nasz związek rozpoczął się jako platoniczne partnerstwo, a następnie rozwinął się w Więcej, to jest to, do czego jesteśmy przyzwyczajeni. Może to utrudnić wyłączenie przycisku pracy, gdy jesteśmy w domu i czasami się zrelaksujemy, ale nie, wspólna praca nie spowodowała żadnych problemów. Widzę nas jako partnerów w wielkim tego słowa znaczeniu. Na początku martwiliśmy się, co ludzie pomyślą, gdy wyjdziemy jako para, ale nie było to tak ważne, jak myśleliśmy. Większość rzeczy w życiu tak nie jest.

Temat: poznaj tę parę zarabiającą 350 000 dolarów rocznie

Bill: staramy się jechać na jak najwięcej wakacji. Wydostanie się z miasta pomaga nam wyjść z trybu pracy, nawet jeśli jest to tylko weekendowa Ucieczka gdzieś w pobliżu.

Na co jeszcze oprócz wspólnych wycieczek lubicie wydawać pieniądze?

Głównie Rodzina. Mam trzech synów, a Susan dwie córki, wszystkie w wieku studenckim lub starszym. Staramy się być bardzo hojni w lataniu z nimi, aby zobaczyć nas, kiedy mogą, lub pomagając im w razie potrzeby. To rzadkie, że wszyscy się spotykają.

Zuzanna: nie jesteśmy ekstrawaganccy, ale lubię zaszaleć, jeśli chodzi o niektóre rzeczy, takie jak produkty do pielęgnacji skóry, czy włosy. Czy ci się to podoba, czy nie, kobiety nadal muszą wyglądać ładnie na tym świecie!

Jak Twoje poprzednie małżeństwa wpłynęły na twoje obecne?

Wierz lub nie, ale wspierałam mojego byłego męża w czasie naszego małżeństwa. Pozwoliłam Billowi płacić za rzeczy, odkąd zarabia więcej ode mnie. Domyślam się, że teraz moja kolej na troszeczkę opiekę, chociaż ciężko pracuję.

RELATED: The Dos And Don’ts of Dating a Coworker, Revealed

Byłem o wiele bardziej dziki z moimi wydatkami w poprzednim małżeństwie. To nie tak, że tego żałuję, ale z perspektywy czasu, po prostu nie musisz wydawać tysięcy dolarów na takie rzeczy jak lampy. Mamy lampy z Walmart, które wyglądają i działają tak samo ładnie, jak z niektórych fantazyjnych mebli sklepowych. Kiedy jestem teraz z Susan, staramy się, żeby chodziło o doświadczenie lub pomoc rodzinie. To jest to, co pamiętasz, Nie lampy. Susan ciężko pracuje, a ja uważam nas za partnerów.

Co ostatnio dostałeś w prezencie?

W końcu dałam Billowi kopię autobiografii Keitha Richardsa. Od zawsze tego chciał.

Wybrałem Susan Krem do twarzy Chanel, który kocha. Oboje staramy się masować razem, też, i mieć kobietę, którą kochamy, która przychodzi i ustawia swój stół do masażu w naszym domu.

Czy możesz podzielić się, jak podzielić następujące wydatki?

  • Samochód: Zapłaciłem gotówką za samochód, więc wszystko załatwione. Staram się nie pobierać odsetek, jeśli to możliwe.
  • Karta kredytowa: To jedyna rzecz, która wzbudza zainteresowanie. Mamy American Express, ale staram się spłacić go w całości co miesiąc. Chyba 1000 $ miesięcznie.
  • Artykuły spożywcze: Kilkaset dolarów, może 500, wliczając kolacje? Mamy wspólną kartę debetową, a jeśli chodzi o rzeczy takie jak zakupy spożywcze, nie mamy tak naprawdę solidnego systemu, który płaci za każdym razem. Jeśli będziemy potrzebować zakupów, a mnie nie będzie, wezmę je. Jeśli Bill jest w pobliżu sklepu, będzie się zaopatrywał.
  • Home płatności: Wprowadziłem się do domu Susan po tym, jak się zebraliśmy i przejęliśmy spłatę kredytu hipotecznego. Zarabiają około $3,000 miesięcznie.
  • Odzież: Lubimy robić kilka dużych zakupów w domu towarowym każdego roku. Zwykle robimy to, gdy dzieci są w mieście, więc możemy odebrać im prezenty. Trudno powiedzieć miesięcznie, ale prawdopodobnie rozpadłoby się to do około 300 dolarów, głównie za Billa – kiedy pracujesz w kancelarii prawnej, potrzebujesz kilku solidnych garniturów i krawatów i jesteś gotowy do pracy.

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts