Porady pielęgnacyjne Wszyscy mężczyźni muszą wiedzieć

Mężczyzna patrzy na siebie w lustrze z troską o swoją cerę

Porady pielęgnacyjne Wszyscy mężczyźni muszą wiedzieć

Zastosowanie Tych 8 Podstawowych Elementów Zmieni Twój Wygląd

Ty się myjesz. Golisz się. Odświeżasz się jakimś rodzajem produktu do pielęgnacji ciała przed wyjściem z domu. Brzmi prosto, prawda? Jeśli taki jest zakres Twojej “rutynowej pielęgnacji”, prawdopodobnie pominiesz kilka podstawowych kroków, które mogą mieć realny wpływ na jakość codziennej męskiej pielęgnacji.

Przetestowaliśmy to, co wydaje się być każdym produktem pielęgnacyjnym, a także poddaliśmy nasze kubki szeregowi porad pielęgnacyjnych chwalonych przez ekspertów (i tych, którzy po prostu twierdzą, że są). Ale nie bój się. Ta metoda prób i błędów doprowadziła do poniższej listy 10 niezbędnych wskazówek dotyczących pielęgnacji opracowanych na podstawie naszych własnych testów i od niektórych znanych ekspertów w zakresie pielęgnacji.

Powiązane: AskMen Grooming Awards 2021

Zadbaliśmy o to, aby każdy z nich był łatwy do naśladowania i powtórzenia, z wymiernymi potencjalnymi rezultatami.


Stick To One Face Cleanser


“Istnieje wiele różnych rodzajów środków czyszczących, o których moglibyśmy porozmawiać, ale wiedz, że potrzebujesz jednego z nich”, mówi Rocky Collins, założyciel firmy CALI Hndsome. “Wybierz taki, który nie ma parabenów ani siarczanów (przeczytaj butelkę). Najlepszym nawykiem jest używanie go dwa razy dziennie-rano, aby usunąć nocną produkcję sebum, a w nocy zmyć resztki/pot/olej z dnia.”


Nawodnić na więcej sposobów niż jeden


“Moim mottem jest” pielęgnuj swoją duszę, aby uzyskać blask”, mówi Gena Price, dyrektor Spa & Wellness w Alila Napa Valley. “Wniesienie wody jest niesamowitym elementem dobrego samopoczucia, od prostego nawilżenia po gorące gorące ręczniki na twarzy i szyi, gorący do chłodnego prysznic do hydroterapii lub miły długi detoksykujący lub kojący moczyć się w wannie … dbanie o nasze samopoczucie w dzisiejszych czasach jest naprawdę kluczem do poruszania się w tych czasach i nie powinno wymagać głębokich kieszeni.”


Popraw swój sen i higienę snu


Jeśli nie otrzymujesz zalecanego 6-8 godzin snu każdej nocy (w zależności od specyficznych potrzeb Twojego organizmu), nadszedł czas, aby nad tym popracować. Wszyscy wiemy, jak ważny jest sen dla ogólnego zdrowia, a to obejmuje twoją skórę. Istnieje wiele naturalnych suplementów tam, które mogą pomóc w promowaniu spokojny shut-eye (proszę przejść na etykietach z grzebieniem drobno ząbkowane pierwszy), lub szukać pomocy, jeśli czujesz, że twoje zdrowie psychiczne jest zapobieganie regenerujący sen. Zdziwiłbyś się, jak bardzo Wszystko inne poprawia się, gdy twój sen robi.


Jeśli badasz makijaż, trzymaj się podstaw


“Jeśli chodzi o makijaż, wybór może być przytłaczający, ale ważne jest, aby nie panikować”, mówi Danny Gray, założyciel marki War Paint for Men zajmującej się makijażem dla mężczyzn. “Prawda jest taka, że jako początkujący, istnieje naprawdę tylko kilka przedmiotów, które powinny stać się Twoim niezbędnym wyposażeniem. Dla mnie jest to podkład, podkład i / lub zabarwiony krem nawilżający i korektor, ale wspaniałą rzeczą w makijażu jest to, że jest to naprawdę osobista sprawa, więc wszystko, co sprawia, że czujesz się świetnie, powinno stać się Twoją podstawą.”


Haczyki Na Brodę Są Kluczowe


“Jeśli jesteś taki jak ja i zawsze wolisz zachować ostre linie w brodzie, wiedz, że z czasem zmniejszysz szerokość swojej brody (nawet nie zdając sobie z tego sprawy)”, mówi Collins. “Co kilka dni biorę moje Cążki Andis i tworzę nowe, świeże linie, ale dzięki temu mogę szczypać się bliżej brody (starając się utrzymać wszystkie włosy idealnie w linii). Z biegiem czasu często zauważam, że moja broda może stać się chudsza niż wolę. Co kilka miesięcy obcinam brodę bardzo nisko i pozwalam, aby naturalne linie brody odrosły na miejsce, w całej swojej grubości.”


Zrozum, co dzieje się na Twojej skórze


Mężczyźni są znani z tego, że przy wyborze produktów pielęgnacyjnych patrzą tylko na przednią Etykietę. Jednak jeszcze ważniejsze jest, aby spojrzeć na tylną Etykietę”, mówi Amerykański założyciel pochodzenia Kyle Lafond. Składniki na odwrocie są wymienione w kolejności objętości, dlatego często widzimy “wodę” jako jeden z podstawowych składników (jako kluczowy wypełniacz). Zasadniczo sprowadza się to do używania produktów z mniej syntetycznych składników, ponieważ mniej substancji chemicznych na skórze zwykle prowadzi do szczęśliwszej skóry.


Toner to świetna opcja po goleniu


“Tonery stają się dziwne dla facetów, częściowo dlatego, że nazwa jest myląca. Nie ma na celu zmiany koloru skóry”, mówi Collins. “Możesz bardziej myśleć o tym jako o “zastrzyku odnowy biologicznej dla twojej twarzy”. Po oczyszczeniu skóry Toniki wnikną głębiej pod skórę i zrównają ją z odpowiednim nawilżeniem i zdrowymi minerałami, które często są zmywane podczas oczyszczania.”Ponieważ tonery nawilżają i często zawierają składniki przeciwzapalne, świetnie nadają się po goleniu zaraz po wyrośnięciu i przed nawilżeniem.


Anti-Aging Jest W Porządku, Obejmując Starzenie Się Jest Lepsze


Jest oczywiście cała branża poświęcona wyglądaniu młodziej i odchodzeniu od czasu ojca, ale co jeśli zamiast się go obawiać, przyjmiemy go? Wysiłek i pieniądze potrzebne do odparcia starzenia się może stać się przytłaczające, ale coraz więcej ludzi są po prostu następujące zasady, takie jak dobre słońce higieny i wyżej wymienionych ulepszeń snu, aby pomóc zachować świeższe twarzy, dłużej.

Możesz Też Kopać:

  • Jak myć twarz
  • Najlepsze sposoby na złuszczanie według rodzaju skóry
  • Najlepsze Produkty Na Trądzik
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Anthony ingrown hair treatment, brzytwa Xtreme i Krem Do Golenia Old Fashioned na szarym tle
Read More

Jak utrzymać łysą głowę

Jak utrzymać łysą głowę Utrzymuj chromowaną kopułę w doskonałym kształcie John Russel Jones 28 sierpnia 2020 Podziel się…
Le Male Jean Paul Gaultier, Versace Pour Homme, Lacoste Eau de Lacoste, Hugh Parsons Kings Road, Frederic Malle Cologne I M
Read More

Feromony I Woda Kolońska

Feromony I Woda Kolońska Jak wybrać wodę kolońską, która będzie działać lepiej niż jakikolwiek afrodyzjak Ahmed Zambarakji 27…