Przedstawiamy Aplikację Randkową Toffi

Przedstawiamy Aplikację Randkową Toffi

Poznaj Aplikację Randkową, Której Możesz Używać Tylko Wtedy, Gdy Chodziłeś Do Prywatnej Szkoły

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jeśli jesteś singlem przez ostatnie pięć lat — mniej więcej – wiesz, że gra Randkowa zmieniła się dramatycznie, ponieważ aplikacje randkowe zyskały na popularności.

Podczas gdy niektóre z trybów gotowości, ulubione nazwy domowe, takie jak Match.com a eHarmony wciąż kopią, możliwość przesuwania, dopasowywania i spotykania jest bardziej atrakcyjna dla młodszych użytkowników.

Tinder, Hinge i Bumble są jednymi z trzech najczęściej używanych matchmakerów do pobrania na iOS i Androida, ale ponieważ zaspokajają rynek masowy, firmy, które mają niszowe interesy, zaczęły się rozwijać. W rzeczywistości czasami wydaje się, że — jak to się mówi — istnieje aplikacja na wszystko: miłośnicy psów, biegacze plażowi, entuzjaści treningu, globtroterzy-co tylko chcesz. Niektóre z tych strategii marketingowych okazały się skuteczne w pomaganiu dwóm ludziom znaleźć siebie, podczas gdy inni otrzymali mnóstwo flak do ich celów.

Case-in-point: toffi, który zadebiutował kilka miesięcy temu dla użytkowników iPhone ‘ a w Wielkiej Brytanii. Aby dołączyć do tej społeczności, musisz uczęszczać do prywatnej szkoły. Choć może to nie wydawać się czymś wielkim, Wiele osób jest urażonych elitarną postawą, twierdząc, że stawia to w dół tych, którzy nie mieli dostępu do tego kosztownego poziomu edukacji.

Inni dodają, że tworzy system klasowy, promując tylko te z tego samego środowiska powinny współpracować. Jednak toffee argumentuje podobnie jak każda inna aplikacja, która obsługuje określoną, specjalną społeczność — jak JSwipe dla żydowskich singli lub Hater dla sarkastycznego tłumu — ich misja jest podobna.

I oczywiście, przyciągnęły wiele nadziei od ich powstania, z niedawnym komunikatem prasowym szacującym ponad 12,000 użytkowników w Wielkiej Brytanii. W odpowiedzi na tę lawinę swiperów, wprowadzili wersję Androida, która będzie dostępna w Wielkiej Brytanii, i rozszerzają się na Australię. Dlaczego ten naród Oceanii? Tutaj szacuje się, że około 35% mieszkańców uczęszczało do prywatnej szkoły w pewnym momencie swojego życia, podczas gdy tylko 8% w Anglii.

To świetna wiadomość, w zależności od tego, co mówi twoje CV i gdzie się znajdujesz, ale jeśli nie jesteś częścią tej ekipy, nie martw się. Oto kilka innych aplikacji randkowych o wysokiej jakości do rozważenia, jeśli nadal uderzasz w samotnym miejscu:


Zoosk

Jeśli często podróżujesz do pracy lub należysz do nowej generacji cyfrowych nomadów, którzy łączą pracę i zabawę, potrzebujesz aplikacji randkowej, która oferuje mnóstwo międzynarodowych członków. Jeśli nie chcesz być tak poważny jak Match.com ale nie tak lekkomyślny jak Tinder, Zoosk jest szczęśliwym medium. Wypełnisz ankietę i profil, a oni dopasują Cię na podstawie tego, komu dajesz kciuki w górę lub kciuki w dół. A ponieważ ich środki bezpieczeństwa są silne, nigdy nie będziesz musiał się martwić, że ktoś udaje kogoś, kim nie jest.

Zobacz Zoosk


Match.com

Wypróbowane i prawdziwe-i nie bez powodu. Można powiedzieć Match.com uruchomił koncepcję randek online, i nie bez powodu zostali w pobliżu tak długo. W miarę jak trendy się zmieniają, dopasowują się, nieustannie zmieniając swoją strategię, aby przyciągnąć nowe grupy wiekowe i reakcje branży. Chociaż proces rejestracji jest nadal dość długi w porównaniu z innymi aplikacjami, warto zainwestować czas, ponieważ ich algorytm jest jednym z najbardziej skutecznych. Pamiętaj, że ludzie tutaj szukają głównie poważnych związków,więc nie prowadź nikogo, jeśli jeszcze nie jesteś.

Zobacz Match.com


FriendFinder-X

FriendFinder-X nie jest stroną z oceną G, nawet jeśli nazwa może ją kwestionować. To ” X ” jest ważne, ponieważ jest to świetny punkt wyjścia dla tych, którzy interesują się swingowaniem. Ta otwarta społeczność jest przyjazna i łagodna, pozwala zanurzyć palec u nogi (lub cokolwiek chcesz) w kulturze, bez zastraszania. Możesz tworzyć własne tempo, rozmawiać online, znajdować czasy, aby spotkać się i bezpiecznie odkrywać swoje fantazje.

Sprawdź FriendFinder-X


EliteSingles

Również międzynarodowy standard, EliteSingles zachęca nowych użytkowników do wykonania jedynego w swoim rodzaju testu osobowości, który pomoże im lepiej zrozumieć, czego szukasz, co jest dla Ciebie ważne i inne ważne cechy. Następnie, zamiast wędkować przez niekończące się morze, dostajesz siedem zapałek dziennie. Zapobiega to marnowaniu zbyt dużo czasu i ułatwia dopasowanie się do czasu “randki”, jeśli harmonogram jest przepakowany. Pamiętaj tylko, że musisz iść na randki, żeby kogoś poznać!

Sprawdź EliteSingles


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts