Przegląd Wagi Bowflex

Przegląd Wagi Bowflex

Wypróbowaliśmy hantle Bowflex Selecttech 560-oto, co odkryliśmy

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Jeśli ktoś mówi do Ciebie słowo hantle, prawdopodobnie wyobrażasz sobie coś dość prostego. Prosty zestaw obciążników-może z gumowymi końcówkami — który może być łatwiejszy lub trudniejszy w zależności od dnia (a może tego, co zrobiłeś wczoraj w nocy). Ale nie ma absolutnie nic podstawowego w zestawie hantli Bowflex Selecttech 560, który przenosi standardowy zestaw ciężarów na zupełnie nowy poziom. Regulowane i wyposażone w technologię Bluetooth i integrację aplikacji, to hantle przyszłości.

Powodem, dla którego często zobaczysz ciężary Bowflex na górze większości list recenzji, jest to, że rozwiązują one poważny problem: regulację wagi. Ten regulowany zestaw waha się od 5 do 60 funtów, a zaufaj nam — to dopiero początek.


Co To Jest Bowflex?

Usłysz słowo “Bowflex”, a pomyślisz o czymś, co jest dość ugruntowane w branży zdrowia i fitness. Możesz nawet przypomnieć sobie pierwszy produkt Bowflex-ich Bowflex 2000x-stworzony ponad 30 lat temu, który był swego rodzaju domową siłownią. Obecnie marka produkuje wszystko, od bieżni i eliptycznych po Akcesoria do siłowni, takie jak ławki treningowe i oczywiście regulowane zestawy hantli. 


Rozpakowywanie hantli Bowflex Selecttech 560


Regulowane hantle Selettech są dostarczane wstępnie zmontowane jako jedna jednostka, każda z własnym pudełkiem. Jak już wspomniałem, są to bardzo duże pudełka, więc możesz potrzebować pomocy przyjaciela, aby je dostać do środka. Pudełka są łatwe do rozbicia i na szczęście nie są owinięte zbyt dużą ilością taśmy lub niepotrzebnymi paskami. Jedyne, czego potrzebujesz, to mały czujnik Bluetooth, który łatwo wsuwa się na miejsce i pomaga śledzić powtórzenia i komunikuje się z aplikacją Selecttech. Byłem mile zaskoczony od razu odczuciem rączki i ogólnym, gładkim wyglądem hantli.

Jeśli zdecydujesz się zamówić stojak, który pasuje do ciężarów, będziesz musiał sam go złożyć. Jest w komplecie ze wszystkimi nakrętkami i śrubami, a także łatwymi instrukcjami, aby złożyć to wszystko razem. Ten przedmiot jest ciężki do samodzielnego poruszania się.


Przegląd


Pierwszą rzeczą, jaką zauważyłem przy użyciu hantli Bowflex Selecttech 560, jest to, że stojak, na którym siedzą, jest ciut nisko nad ziemią. Aby podnieść hantle ze stojaka, muszę zrobić lekki przysiad z całkowicie wyciągniętymi ramionami (pomyśl o tym jak o ćwierć martwego ciągu). To wiele mówi, ponieważ stoję na wysokości około 1,5 metra, 4 cale.

Ale zanim je podniesiesz, wtedy użytkownik może wybrać, z jaką wagą chce pracować. Po prostu przekręć uchwyt, gdy znajduje się w kołysce, a następnie hantle dostosują się dokładnie do tego, ile chcesz ciężaru. Ta część całego procesu jest tak łatwa, że maluch może to zrobić, a zobaczysz tę liczbę wyświetlaną na małym ekranie na każdym hantlu. Ten sam ekran pokaże Ci całkowitą liczbę powtórzeń przez cały czas treningu(hantle dają również sygnał dźwiękowy za każdym razem, gdy ukończysz powtórzenie). Zdecydowanie fajna, techniczna funkcja. Ale dla mnie? Jeśli mamy być szczerzy, czuję, że połowa radości z solidnego treningu to liczenie własnych powtórzeń. A jeśli nie jesteś obecny mentalnie, co może się zdarzyć podczas korzystania z takiego zestawu, to inne rzeczy mogą również ucierpieć – jak forma. Zła forma to bilet w jedną stronę do kontuzji.

W każdym razie korzystanie z aplikacji w połączeniu z hantlami jest bardzo łatwe. Niektóre z opcji tam obejmują “Just lift”, “treningi” i ” 6 tydzień wyzwanie.”Wewnątrz treningów użytkownicy mają możliwość wyboru grupy mięśni, którą chcą kierować. Następnie oferuje różne procedury oparte na tych grupach mięśni. Jeśli chcesz “po prostu podnieść”, wagi będą działać w dość podstawowej pojemności, licząc powtórzeń i śledząc całą tę działalność w aplikacji. Również bardzo pomocne: mnóstwo samouczków wideo (firma nazwała te 3DT lub trójwymiarowy trener).

Rzeczy się trudne, gdy chcesz liczyć powtórzeń na każdej wadze oddzielnie. Ponieważ jest tylko jeden odbiornik Bluetooth, to nie jest tak, że można zrobić 10 naprzemienne hantle loki i zobaczyć 10 na obu. Zobaczysz w sumie pięć. Chociaż jestem pewien, że jesteś w 100% w stanie rozwiązać tę małą lukę na własną rękę, zdecydowanie warto to zauważyć.

Niewielka ilość krytycznych opinii na temat integracji aplikacji: na jednym z czterech różnych treningów używałem hantli Selecttech przez cały tydzień zauważyłem, że połączenie zostało przerwane między wagą a moim telefonem. To mógł być jednorazowy przypadek. Nie byłem tak daleko w moim zestawie i wykorzystałem go jako motywację do rozpoczęcia Od Nowa.


Ocena Ogólna


  • Jakość Produktów: 5

  • Wartość Detaliczna: 5

  • Wysyłka: 3

  • Opakowanie: 4


Plusy I Minusy


Plusy

  • Super Kompaktowy: Same wagi są super kompaktowe, co sprawia, że trzymanie ich w mniejszym mieszkaniu jest o wiele bardziej wykonalne niż oddzielne zestawy wielu kwot.
  • Kwadratowy Design: Zamiast tradycyjnego okrągłego kształtu, są one kwadratowe na głowach. Idealny do różnych ćwiczeń, na przykład jeśli chcesz poradzić sobie z takimi rzeczami, jak pompka między rzędami.
  • Regulowany: To bardzo, bardzo łatwe, aby zmienić, ile waga jesteś podnoszenia podczas treningu.

Wady

  • Iffy Connectivity: Wagi łączą się przez BlueTooth z aplikacją SelectTech Bowflex. Okazało się, że w zależności od tego, gdzie umieściłem telefon w mieszkaniu, trudno było im połączyć się z aplikacją. Miałem też kilka treningów, w których połączenie spadło w połowie potu.
  • Mały Wyświetlacz: Ekran wyświetlacza jest dość mały: ekran w rozmiarze kufla śledzenia powtórzeń jest odrobinę mniejszy niż twarz mojego Apple Watch.
  • Ciężki Do Transportu: Przyznaję, nie każdy mieszka na czwartym piętrze budynku mieszkalnego, ale przenoszenie 120 funtów wagi w dowolnym miejscu nigdy nie jest łatwe. (W moim przypadku dotyczy to również stoiska SelectTech i stojaka multimedialnego.)

Werdykt: Must-Have


To są wielkie ciężary, kropka. Jeśli jesteś na rynku dla kilku różnych zestawów hantli jednobarwnych, zdecydowanie polecam wybór tego regulowanego zestawu. Chociaż nie jestem do końca pewien, czy cyfrowy składnik tych wag (liczenie powtórzeń i słyszalne sprzężenie zwrotne) jest konieczny, to może to być po prostu ja. Fakt, że są regulowane i mają smukły profil, sprawia, że są świetnym zakupem w moich oczach, zwłaszcza jeśli myślisz o tym, ile pieniędzy możesz wydać na członkostwo w siłowni w porównaniu. Ponadto 10-letnia gwarancja pokazuje, jak bardzo Bowflex wspiera swój produkt.

3DT jest bardzo pomocny, szczególnie dla początkujących, którzy nie mają doświadczenia w odpowiednim ustawieniu siłowni. Moja jedna rada: upewnij się, że używasz rozsądnego, niższego ciężaru, gdy po raz pierwszy zajmujesz się dowolnym zestawem ruchów. Ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to zacząć rzucać wokół tych piękności na ich górnej wagi przed opanowaniem formy.


Koszt


499 dolarów za zestaw hantli, zdecydowanie inwestujesz. Ale chodzi o to, że gdybyś kupił 32 oddzielne hantle zamiast tego zestawu, byłbyś w podobnej sytuacji. Bądź szczery ze sobą: nikt nie chce trzymać całego stojaka z hantlami zajmującymi miejsce w swoim domu w ten sposób.

488,88 zł Amazon.com


Oferty


Na Amazon możesz kupić Selecttech 560 za $ 420.99. Stoisko z stojakiem na media sprzedaje się również tutaj za $149, czyli więcej niż samo stoisko na stronie Bowflex ($139). Powiedziałbym, że zrób sobie przysługę i kup zestaw (w tym stojak i ławkę) za łącznie $599 na ich stronie internetowej, co oszczędza $200. Nie pożałujesz, że masz miejsce na przechowywanie tych piękności lub ławkę do radzenia sobie z ruchami, których zapragnie Twoje dopasowane serce.


Powiązane Odczyty

Najlepsze Zestawy Hantli

Treningi z hantlami, które zniszczą całe ciało

Najlepsze Regulowane Hantle


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts