Przeszkadza Ci Jej Seksualna Przeszłość?

Kobieta w niebieskim biustonoszu i majteczkach, leżąc na podłodze ze skrzyżowanymi rękami.

Przeszkadza Ci Jej Seksualna Przeszłość?

Przeszkadza Ci Historia Jej Sypialni? Przeczytaj To

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Wszystko idzie świetnie. Niedawno nawiązałem kontakt z dziewczyną, w której bardzo się podkochiwałem na studiach, i z jakiegoś powodu teraz na mnie leci, i wyszliśmy kilka razy, i to było niesamowite. Naprawdę się łączymy. Ale jest poważny problem. Kiedyś była wielką imprezowiczką, dużo Piła i spała z wieloma ludźmi. To naprawdę mnie martwi. Nie lubię myśleć o tym, że uprawia seks z innymi mężczyznami. I sprawia, że wątpię, czy jest gotowa na poważny związek, czego chcę. Co mam z tym zrobić?

– Jealous Jack

Odpowiedź

Hi Jealous Jack,

Czym się zajmujesz? Cóż, krótka odpowiedź jest taka, że nie musisz nic robić, ponieważ to nie jest poważny problem. Trochę panikujesz z powodu niczego. Jednak państwa obawy pochodzą z ważnego miejsca, więc chcę się do nich odnieść bardziej szczegółowo.

Jak widzę, są tu dwa różne pytania. Pierwsze pytanie brzmi, co mam zrobić z faktem, że jestem obrzydzona historią seksualną mojej nowej dziewczyny? Jak mogę przestać wyobrażać sobie, że uprawia seks z innymi facetami? Co mam zrobić z zazdrością?

I myślę, że powinnaś to przeboleć. Poważnie. Weź się w garść i ruszaj dalej.

Pozwól mi to docenić, zapewniając, że jestem naprawdę sympatyczny. Masz prawo do swoich uczuć, a te są dość powszechne. Niewiele osób lubi wyobrażać sobie swojego partnera wijącego się w ekstazie pod jakimś nijakim dupkiem. To nie jest miły hałas, który jest w twojej głowie, a to, że tam jest, nie jest twoją winą. Rozumiem, naprawdę.

Niemniej jednak. Stary, posłuchaj. Nie chciałbyś być osądzany na podstawie Twojej historii seksualnej, prawda? Wyobraź sobie spotkanie z miłością swojego życia, pierwszą osobą, która naprawdę sprawiła, że byłeś podekscytowany byciem osobą — a potem wyobraź sobie, jak byś się czuł, gdyby cię rzuciła po tym, jak dowiedziała się, że miałeś trójkącik z dwoma nieznajomymi na tandetnej imprezie. Czy to nie byłaby niewspółmierna reakcja? Tak. To byłoby całkowicie nierozsądne. Więc nie rób jej tego.

Chyba, że nie udało Ci się ujawnić naprawdę ważnych informacji, nie wydaje ci się, że uważasz, że seks rozwiązły jest zły jako taki. Byłabyś całkowicie w porządku z robieniem dowolnej liczby rzeczy z kutasem do dowolnej liczby różnych osób. Nie denerwujesz się tym, bo martwisz się o uczucia Pana Jezusa. Jesteś po prostu odpychany myśleniem o tym, że zrobiła to sama. Więc to, co tu się dzieje, to to, że jesteś zazdrosnym hipokrytą. To jest normalne i ludzkie, ale także głupie i irracjonalne. To Ty jesteś problemem, nie ona.

Przestanę być dla was niemiły, ponieważ nadszedł czas, aby przejść do drugiego pytania, które jest o wiele bardziej interesujące i konstruktywne do przemyślenia. Pytanie brzmi, czy jest zaangażowana w monogamię. Jest to problem, który powinieneś rozwiązać. Jednak sposób, w jaki się do tego zwracasz, jest zły. Znasz to klasyczne powiedzenie: “odrobina wiedzy jest niebezpieczna?”O to tu chodzi. Widziałeś, jak sypia z kilkoma osobami, i na tej podstawie zakładasz, że wiesz, jakie są jej priorytety. To głupie.

Proszę, zastanów się, jak mało masz informacji o tej dziewczynie. Znałeś ją w college ‘ u, i widziałeś ją jako bardzo pijaną ludojadkę. Dobrze. Ale poza tym nic nie wiesz. Może brakuje Ci kontekstu. Może dorastała w bardzo surowym domu, w którym nie wolno było chłopcom, a bycie rozwiązłym było rodzajem chwilowego buntu, który nie trwał dłużej niż jej lata studenckie. A może wciągnęła ją kultura imprezowa, której nie cieszyła się zbytnio i od tego czasu żałuje. I może jej się podobało, ale już z tym skończyła. Nieważne. Chodzi o to, że po prostu nie wiesz, co się dzieje — nie masz pojęcia, co ona czuje w stosunku do swojej historii seksualnej, co jest tutaj bardzo ważne.

Co więcej, robisz błędne założenie, które jest takie, że ludzie, którzy są rozwiązli na wcześniejszym etapie swojego życia, nigdy nie stają się mniej tacy później. Jasne, czasami zdarza się, że ludzie pozostają w równym stopniu zaangażowani w seksualną nowość przez całe życie, ale w rzeczywistości zwykle jest odwrotnie. W miarę starzenia się ludzie zdają sobie sprawę, że chociaż badanie nowych [Wstaw genitalia z wyboru] jest przyjemne, w życiu są ważniejsze rzeczy. Ludzie zdają sobie sprawę, że gdy ich ciała zaczynają się rozpadać i zmęczą się imprezowaniem, będą chcieli głębszego związku, a nie kilku płytkich romansów. Mówię to, bo to mi się przytrafiło. Wcześniej dużo sypiałem. Jestem totalnym idiotą z monogamii.

Podsumowując, to, co robisz, to robienie za dużo zbyt mało informacji. I jest to bardzo powszechny problem w związkach, zwłaszcza romantycznych. Wszyscy zapominamy, jacy jesteśmy głupi: jak bardzo wszyscy mamy dziury w naszej wiedzy o innych ludziach. Łączysz niedorozwinięte założenia z niepełną próbką zachowania tej dziewczyny i wyciągasz wnioski, które mogą nie być oparte na rzeczywistości.

Jest lepszy sposób. Chcesz wiedzieć, czy ta dziewczyna chce być Twoim długoterminowym ekskluzywnym głównym squeeze? Więc po prostu ją zapytaj. Jest tam. Jest ważnym źródłem informacji. Porozmawiaj o tym. Jeśli nie jesteś pewien, jak to zrobić, po prostu powiedz coś takiego, na następnej randce: “Hej, słuchaj, naprawdę podobało mi się przebywanie z tobą do tej pory, ale czuję, że powinienem cię zapytać o pewne sprawy związane z związkami.”Następnie zapytaj ją, czego chce od następnego związku, właściwie posłuchaj, co mówi i wyjaśnij, że jeśli nie chce badać możliwości długoterminowego wyłącznego zaangażowania, będzie to problem.

Wiem, że moda wśród młodych ludzi na wszystkich aplikacjach randkowych jest dzisiaj, aby być jak najbardziej wyluzowanym, to znaczy, aby wyświetlać stan przyjemnej obojętności i nie określać swoich preferencji w dowolnym momencie. Ale Jestem tu, by wam powiedzieć, że to okropny sposób robienia rzeczy. Ważne jest, aby ustalić, czy jesteś na tej samej stronie z kimś pod względem tego, czego oboje chcą. A może niezręczna rozmowa o tym będzie o wiele lepsza niż spędzanie długich nocy rozmyślając o tym, czy macie wspólną przyszłość. Ostatecznie, to, co musisz zrobić tutaj jest proste. Przestań słuchać swoich głupich uczuć i nadmiernych podejrzeń, WYJDŹ z własnej głowy i faktycznie komunikuj się z prawdziwą kobietą przed tobą.

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts