Recenzja Philips Norelco OneBlade

Recenzja Philips Norelco OneBlade

Oto jedyny Trymer Do Brody, którego potrzebujesz, recenzowany

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Ile narzędzi potrzeba, aby stylizować swój moneymaker? Jeśli odpowiedź jest więcej niż jedna, to Witamy w przeciętności. Zdajemy sobie sprawę, że zwężanie bokobrodów, przycinanie brody i Strzyżenie szeregów wymaga kilku narzędzi do pracy. Ale dzisiejszy konglomerat pielęgnacyjny zapewnił nam wielofunkcyjne urządzenia, które upraszczają sposób zarządzania naszą osobistą procedurą primowania. A kreatywność w tej kategorii produktów to Philips Norelco, który prezentuje swoją techniczną sprawność z elektrycznym urządzeniem do golenia, jakiego nie ma na świecie. Poznaj Philips Norelco One Blade.

Pół Trymer Elektryczny, pół Golarka, OneBlade to uniwersalna Golarka ” zaprojektowana specjalnie do potrzeb współczesnego człowieka.”Co to oznacza? Obrzeża. Golenie. Przycinanie. A przynajmniej w to właśnie nas przekonuje Philips. To, czy OneBlade jest w stanie osiągnąć takie wyniki na poziomie elitarnym, pozostaje wątpliwe, przynajmniej dopóki nie dostanie się urządzenia w ich ręce.

Głowica trymera jest jej najbardziej unikalnym i cenionym atrybutem z maszynką do golenia z wzorem crosshatch, który zapobiega swędzeniu bliskich, gładkich goleń. Ochrona twarzy to zestaw zielonych zębów, które otaczają ostrza. Ten szczególny wybór konstrukcji otwiera drogę do golenia w górę iw dół, co jest niezwykle osobliwe w teorii, ponieważ eksperci nigdy nie zalecają golenia pod kątem ziarna.

Powiązane: Twój Ulubiony Trymer Hybrydowy Właśnie Został Ulepszony Do Strzyżenia

Tygodnie po premierze spędziliśmy wystarczająco dużo czasu z najnowszym dzieckiem Philipa Norelco, aby określić jego ogólną wydajność. Czy OneBlade to Biust czy must? Przewiń w dół, aby przeczytać nasze pierwsze wrażenia.


Dla kogo to


Najlepsze Dla: Adaptacyjny Drużba, który wymaga innego wyglądu twarzy.

OneBlade najlepiej opisuje się jako hybrydowy styler do twarzy z imponującymi możliwościami golenia. Na początek wykonuje naprawdę dobrą robotę, wykonując bliskie golenie, zapewniając znacznie łagodniejszy dotyk twarzy niż podstawowa Maszynka: prosta, Podwójna Krawędź lub wkładka. Tekstura dwustronnego ostrza nie jest tak niebezpiecznie ostra, jak poprzednie wzmianki, więc jest dużo komfortu podczas poruszania się po wrażliwych miejscach. Lekkie podanie gwarantuje czyste golenie do poziomu skóry.

Elastyczność jest tam, gdzie OneBlade najbardziej się wyróżnia. Psuje użytkownikom wystarczającą kontrolę, aby golić się w dowolnym kierunku, z i pod ziarnem, coś, co większość ekspertów drużbów może marszczyć brwi, ale ehh, cokolwiek. Rzeczywistość jest taka, że osłona zębów służy jako grzebień, który prowadzi włosy prosto do ostrza, zmniejszając szanse na pociągnięcie skóry. Smukły uchwyt i wyjątkowa konstrukcja ostrza zapewniają również wystarczającą dźwignię, aby łatwo poruszać się po konturach twarzy. Obejmuje to wszelkie wgłębienia, takie jak rozszczep podbródków i wgłębienia.

Detale okazują się równie istotne dla doświadczenia OneBlade. Mała głowa sprawia, że obrzeża bokobrodów i Stachów są wietrzne. Grizzlies najbardziej cenią akcesoria Maszyny, ponieważ Philips pobłogosławił je zestawem grzebieni do prawidłowego utrzymania brody. Po kilku przejściach zauważysz, jak stabilnie działa, gdy brzęczy przez odkurzacz okruchów. Nasze doświadczenie było co najmniej odciążające, ponieważ żadne kosmyki włosów nie zostały złapane w ostrze. Fakt, że Philips zaprojektował każde ostrze z czteromiesięczną żywotnością, podkreśla również trwałość i siłę OneBlade.


Dlaczego To Kochamy


OneBlade jest tak innowacyjny i wszechstronny, jak i wadliwy. Bierzesz dobro ze złem. Tylko te pierwsze nieznacznie przewyższają te drugie w tym przypadku. Rozsądne oczekiwania. Wiele z jego punktów sprzedaży trafiło w ich ślad dzięki unikalnemu systemowi golenia, który zapewnia całą jazdę-zapewniając łatwość obsługi, zrównoważony rozwój, a co najważniejsze, praktyczne rozwiązanie zaprojektowane tak, aby prezentować twarz w wielu modzie. To obiecujące małżeństwo golarki i trymera, które może służyć jako ślad dla Twoich nawykowych praktyk pielęgnacyjnych.

  • System ostrzy, który działa zarówno z ziarnem, jak i przeciwko niemu
  • Bezszwowe przycinanie brody za pomocą nasadek grzebieniowych
  • Lekka i wytrzymała konstrukcja z wytrzymałymi właściwościami
  • Stosowanie na mokro i na sucho
  • Jednorazowe ostrza zbudowane z myślą o długowieczności
  • Akumulator

Dlaczego to kochają


Zaufane recenzje rozpoznają OneBlade jako” niedrogą i elastyczną golarkę, która zapewni Ci przyzwoite bliskie golenie”, a także równomierne wykończenie twarzy.

“Philips OneBlade został zaprojektowany, aby zapewnić gładkie i wygodne golenie, a ponieważ jest produkowany przez Philips, docenisz jego trwałą i długotrwałą jakość”, mówi Guru golenia.

Business Insider nagłówek to maszyna, która “idealnie łączy golarkę, trymer i maszynkę do golenia w jedno urządzenie.”

.


Wady


Nie da się zaprzeczyć pomysłowości za jednym ostrzem. Ale mimo, że jest imponującym kawałkiem udoskonalonej maszyny, nie jest bez sporej liczby przeszkód. Grube powierzchnie będą cierpieć z powodu braku dokładnego golenia, ponieważ system ostrzy sam w sobie nie jest wystarczająco mocny, aby przebić grube włosy. Tutaj przydają się dodatkowe grzebienie. Wrażliwość wydaje się być kolejnym problemem dla Oneeblade. Na przykład, nie myśl, że usunięcie ozdób z ostrza jest tak łatwe, jak poklepanie go po kranie. To tylko zniszczy mechanizm trzymający głowę w miejscu. Zamiast tego zachęcamy do zdmuchiwania lub spłukiwania włosów.

Następnie przychodzi krótki czas pracy baterii. Pomimo przewidywalności witalności, nic nie przygotowało nas na 8-godzinne Ładowanie wymagane do uzyskania 45 minut użytkowania. To prawdopodobnie nie będzie dobrze pasować do aktywnych golarek. A co z zapasowymi głowicami? Każdy kosztuje 15 dolarów, a dwa ostrza sprzedane po 25 dolarów. W zależności od tego, ile regularnie się goli, może to być oszczędność budżetu lub opróżnianie portfela. Policz sobie.


Gdzie Kupić


Philips Norelco OneBlade jest dostępny za $34.99 w Amazon.com


Poznaj Konkurencję


Można powiedzieć, że OneBlade jest domyślnie w swojej lidze. Dlatego jest to jedyny tego typu produkt pod względem wzornictwa i modernizacji. W każdym razie warto porównać do innych godnych uwagi wielofunkcyjnych urządzeń do usuwania włosów. Gillette fusion Proglide Styler to urządzenie zapewniające zrównoważoną kontrolę golenia i przycinania. To, czy przewyższa OneBlade w obu kategoriach, pozostaje do dyskusji, chociaż oferta Panasonica jest wygodniejszym modelem, ponieważ nie wymaga potrzeby wymiany głowic.

Jeśli mówimy o bardziej ekskluzywnych opcjach o dużej mocy, należy rozważyć golarkę elektryczną z wbudowaną funkcjonalnością trymera. Braun Series 9 to urządzenie, które wchodzi w grę. Obiecane jest przyjemne i eleganckie golenie. Mimo to jego tak wysoka wydajność przycinania i śmiesznie wyższa cena dają OneBlade przewagę konsumencką.


Philips Norelco OneBlade jest dostępny za $34.99 w Amazon.com


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts