Rip Swój Rdzeń Z Tych Ćwiczeń Piłki Lekarskiej

Rip Swój Rdzeń Z Tych Ćwiczeń Piłki Lekarskiej

Poważnie Zmierz Się Z Rdzeniem Dzięki Temu Sześcio-Ruchowemu Obwodowi

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Hantle i sztangi świetnie nadają się do budowania mięśni. Niektóre z tych maszyn na siłowni też działają. Ale jeden z bardziej niewykorzystanych elementów wyposażenia w siłowni w piłce lekarskiej.

Pod pewnymi względami jest jak koszykówka wypełniona piaskiem. Niektóre są duże, miękkie i trochę niezręczne. Ale o to chodzi. Piłka lekarska oferuje inny sposób na zaangażowanie mięśni pod kątem, którego po prostu nie można osiągnąć z innymi ciężarami. I mogą być szczególnie bezużyteczne w celowaniu w twój rdzeń.

“Piłka med ball to wszechstronne, bezpieczne i skuteczne narzędzie, które może pomóc w każdym aspekcie treningu i kondycji”, mówi trener Reebok Kenny Santucci. “Od równowagi i stabilności po siłę i moc, med ball jest w pełni funkcjonalnym narzędziem, które może rozświetlić twój świat, a jego struktura sprawia, że jest bezpieczny do treningu wszystkich poziomów sportowców.”

Piłki lekarskie różnią się rozmiarem i wagą. Niektóre są wykonane z wytrzymałego materiału gumowego dla zwiększenia przyczepności, inne mają uchwyty. Te, które oferują największą różnorodność, są bardziej miękkie i pochłaniają uderzenia. Jest dosłownie mnóstwo sposobów, aby go użyć: rzucać, trzaskać, rzucać. Możesz go używać do dodatkowego treningu lub intensywnej sesji interwałowej. I oczywiście, użyj go, aby rozpalić swoje mięśnie rdzenia.

Poprosiliśmy Santucciego o kilka jego ruchów na bal Medyczny za wyrzeźbienie sześciopaka. Następnym razem, gdy będziesz chciał coś wymieszać, rzucając czymś innym w brzuch tą rutyną.


How-Tos


Med Ball Wall Toss

Mięśnie pracował: Skośne

Zacznij stać bokiem ze ścianą po lewej stronie i stopami, rozstawionymi na szerokość bioder. Powinieneś mieć lekkie zgięcie kolana. Trzymaj piłkę obiema rękami, zaczynając od piłki w prawym biodrze. Obróć swoje ciało w kierunku ściany i wystrzelić piłkę w ścianę-nadal na szerokość bioder. Przesuń ciężar na lewą nogę jako rzut. Złap obiema rękami, uważając, aby piłka nie spadła, ponieważ odbija się do ciebie. Uzupełnij swoje powtórzenia i zmień strony.

Med Ball Wood Chop

Mięśnie pracował: Barki, abs, skośne, pośladki, quady, ścięgna

Zacznij od stóp rozstawionych na szerokość barków, trzymając piłkę obiema rękami. Zegnij kolana lekko. Przynieś piłkę tuż poza prawym kolanem, a następnie, przejeżdżając przez stopy, przesuń piłkę w poprzek ciała i w górę przez lewe ramię. Sprowadź go z powrotem jednym kontrolowanym ruchem. Staraj się trzymać ręce głównie prosto.

Klęcząca Piłka Uderza

Mięśnie pracował: Abs, barki, ramiona

Ten jest dość prosty. Podnieś piłkę obiema rękami i zatrzaśnij ją. Uderz mocno. Upewnij się, że podnosisz piłkę, obiema rękami, nad głową i użyj ściskaj mięśnie brzucha mocno, gdy uderzasz piłkę o ziemię. Kneeling pomaga skupić się na górnej części ciała i rdzenia, jednocześnie pomagając budować wybuchową moc poprzez biodra. Trzymaj rdzeń usztywniony przez cały czas.

Wspinacze Górscy

Mięśnie pracował: Barki, rdzeń

Zacznij w pozycji deski obiema rękami na górze piłki lekarskiej. Upewnij się, że jesteś stabilny, zanim zaczniesz. Trzymaj swoje ciało w pustej pozycji, ściskając mięśnie brzucha mocno (jak ktoś ma zamiar uderzyć cię w brzuch). Pomyśl o podciągnięciu klatki piersiowej do pępka. Przysuń prawe kolano w kierunku lewego łokcia. Następnie naprzemiennie dla przepisanych powtórzeń.

Rosyjskie Zwroty Akcji

Mięśnie pracował: Obiques

Usiądź na podłodze z podniesionymi kolanami o 90 stopni. Z piłką w obu rękach obróć na każdą stronę, dotykając piłki do podłogi na poziomie bioder. Trzymaj klatkę piersiową w górze i szeroko. Jeśli jest to zbyt trudne, zacznij od stóp na podłodze i lekko oprzyj się do tyłu.

V-Ups

Mięśnie pracował: Abs, ramiona

Zacznij od leżenia płasko na podłodze z kulą medyczną nad głową. Obiema rękami podnieś piłkę i stopy, aby spotkać się na szczycie pozycji V. Użyj brzucha, aby podnieść tułów, utrzymując klatkę piersiową otwartą i szeroką. Celuj w swoje stopy, ale po prostu staraj się dotrzeć tak wysoko, jak to tylko możliwe, utrzymując silną pozycję. Trzymaj swój rdzeń mocno, aby kontrolować swoje ciało w drodze w dół.


Polecamy


Piłka Lekarska Dynamex Soft Shell

Miękka i trwała, ta piłka lekarska firmy Dynamex jest idealna dla wszystkich Twoich potrzeb medycznych, od strzałów w piłkę, do rzutów i uderzeń w piłkę, ważne jest, aby mieć lek, który poradzi sobie z biciem, a jednocześnie jest wystarczająco miękki, aby cię nie pokonać. Piłka jest zaprojektowana tak, że ciężar pozostaje równomiernie rozłożony, a miękka skorupa sprawia, że jest Bezpieczna bez względu na to, jak jej użyłeś. 
90,99 zł (10 funtów) w Amazon.com

Valor Slam Ball

Slam ball nie oferuje soft shell, ale jeśli szukasz bardziej wytrzymałej opcji-takiej, którą możesz uderzyć beztrosko jak Incredible Hulk-to jest to. Możesz wykonać dowolny ruch za pomocą solidnej piłki slam, którą możesz wykonać za pomocą piłki lekarskiej, ale piłka slam będzie mniejsza i nieco trudniejsza w obsłudze. Chociaż twardy teksturowany materiał sprawia, że są one łatwe do uchwycenia, a gęsta skorupa zapewnia, że jeśli nie wybuchnie od wszystkich powtarzających się uderzeń.
45,99 zł (30 funtów) w Amazon.com
 


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Czarna maska do spania, olejek lawendowy i czarna biała maszyna szumów na szarym tle
Read More

Najlepsze Pomoce Do Snu

Najlepsze Pomoce Do Snu 7 rozwiązań snu, które pomogą Ci złapać solidne Zzzs Ed Virgin 4 maja 2021…