Dating App hacki, które uczynią Twój profil wyróżniać się w najlepszy sposób

Pikselowane złamane serce na ekranach smartfonów-stock illustration

Dating App hacki, które uczynią Twój profil wyróżniać się w najlepszy sposób

Tworzenie udanego profilu randkowego nie jest takie trudne, jeśli zastosujesz się do tych wskazówek

Wyróżnianie się, gdy w morzu jest “dużo ryb”, może być trudne. To było prawdziwe w organiczne, prawdziwe randki w zasadzie na czas wieczny, ale to teraz wyciekły do świata randek online, zbyt.

Około 30 procent dorosłych w USA są w sferze randkowej online w pewnym kształcie lub formie, czy to za pośrednictwem platformy, takiej jak mecz lub usługi opartej na aplikacjach, takich jak Tinder. To może nie wydawać się dużą liczbą, ale jeśli wziąć pod uwagę fakt, że około 260 milionów ludzi w wieku powyżej 18 mieszka w USA, mówimy o potencjalnej puli Randkowej, która jest 78 milionów silny.

Powiązane: Sztuka rozmowy Tinder: wszystko, co musisz wiedzieć, aby uzyskać datę

Nie jesteś pewien, jak powinieneś wyróżniać się wśród tłumu? Dobrą wiadomością jest to, że są pewne rzeczy, które możesz zrobić, aby podnieść swój profil, które nie wymagają przenoszenia gór (lub bycia szalenie bogatym, zbudowanym jak profesjonalny sportowiec itp.). 

Skontaktowaliśmy się z Damoną Hoffman, ekspertem od randek OkCupid i gospodarzem Podcast Dates & Mates, aby rozbić najbardziej przydatne wskazówki i wskazówki, aby dać swój profil randkowy online impuls.


Jak przyciągnąć czyjąś uwagę w Internecie z właściwych powodów


Zbuduj sobie solidne bio

Niezależnie od tego, czy ci się to podoba, czy nie, BIOS profilu odgrywa ważną rolę w dopasowaniu do potencjalnych dat, a Ty dobrze zrobisz, aby odpowiednio stworzyć swój. Zdaniem Hoffmana ważne jest, aby nie marnować tej cennej nieruchomości.

“Jeśli będziesz się włóczył, źle napisałeś słowa lub źle interpunkcjonowałeś, na pewno zostaniesz za to oznaczony” – mówi AskMen. “Postaraj się zostawić w swoim bio co najmniej trzy lub cztery kluczowe szczegóły, z którymi ktoś może się połączyć i o których Ci wyśle wiadomość. Zwięzłość jest kluczem. Gdy już napiszesz szkic, zobacz, ile możesz wyciąć, jednocześnie przekazując swój punkt widzenia.”

Twój bio jest bardzo podobny do tezy eseju, z wyjątkiem kluczowych szczegółów zawartych nie są tematy akapitów ciała. Zamiast tego są to punkty skaczące do potencjalnych rozmów z osobami, które mogą być zmuszone do przesunięcia palcem w prawo na Twoim profilu.

Istnieje również kilka buzz słów, które warto rozważyć, w tym:” profile użytkowników, które zawierają słowa ‘dog’, ‘travel’, ‘music,’ I ‘love’ uzyskać najwięcej dopasowań i polubień na OkCupid, ” mówi Hoffman. “Napisz o rzeczach, które Cię pasjonują i bądź konkretny. Nazwanie konkretnego zespołu zabierze cię dalej niż tylko Wymienianie stylu muzyki, który lubisz.”

Twoje zdjęcia powinny być warte tysiąca słów

Pamiętasz, jak powiedziano mi, żeby nie oceniać książki po okładce? Cóż, jeśli chodzi o profil aplikacji randkowej, nieuchronnie masz do czynienia z pulą potencjalnych dat, którzy zostawiają tę radę u drzwi. Wszystko to dotyczy optyki, a zdjęcia, które załączasz, mają moc robienia lub łamania Twoich szans.

Według Hoffmana na Twoim profilu znajduje się optymalna liczba zdjęć: od czterech do sześciu.

“Zbyt wiele zdjęć i ludzie znajdują powody, aby wyeliminować cię jako partnera; za mało i czują, że coś ukrywasz”, wyjaśnia. “Moi klienci skupiają się na 3Cs: kolorze, kontekście i charakterze. Kolor, aby przyciągnąć uwagę, kontekst, aby opowiedzieć swoją historię i pokazać, co cię kręci, i charakter, aby dać poczucie osobowości i poczucia humoru.”

Chociaż są to do, z pewnością są pewne zakazy, jak również.

“Zdecydowanie unikaj autoportretów w lustrze i autoportretów w siłowni-czytają je jako egoistyczne, niepewne lub skupione na łupach”, dodaje Hoffman.

Priorytetowe traktowanie swoich życiowych pasji w świetle reflektorów

Pytanie kogoś, co robią na życie jest dość powszechne, ale czy to oznacza, że należy wymienić, jak płacić rachunki na profilu aplikacji randkowej? Czy to informacja, która musi być tam, zanim rozmowa się rozpocznie, czy spotykasz się osobiście z randką? Według Hoffmana, niekoniecznie.

“To nie CV pracy, to profil randkowy”, wyjaśnia. “Wszystko Data naprawdę chce wiedzieć, że nie będzie pijawką, która sprawia, że płacą za wszystko i nie przyczyni się do Związku.”

Zamiast skupiać się na swoim stanowisku i/lub wszelkich ważnych kwestiach związanych z karierą, Hoffman zaleca podkreślanie swoich zainteresowań, niezależnie od ich zdolności (lub ich braku) do wkładania pieniędzy do kieszeni. A jeśli jesteś w niepewnej sytuacji, jeśli chodzi o pracę, to jeszcze mniej motywacji do uwzględniania tego rodzaju szczegółów.

“Jeśli jesteś bezrobotny lub zdezorientowany o swojej ścieżce kariery, zapisz te informacje na osobistą dyskusję, gdy ty i twoja data nawiązali połączenie”, mówi Hoffman.

Zwróć szczególną uwagę na najważniejszy element swojego profilu

Tworzenie bio, aby było zarówno informacyjne, jak i zwięzłe, a także optymalna liczba zdjęć, są ważnymi elementami Twojego profilu. Jednak, jeśli chodzi o to, najważniejszym utworem, według Hoffmana, jest twoje główne zdjęcie-a dokładniej jego kompozycja.

“Dane pokazują, że klasyczny, uśmiechnięty strzał w głowę najlepiej się sprawdzi”, mówi. “Dobre oświetlenie jest twoim przyjacielem, a świetne naturalne oświetlenie robi najlepiej. Dane OkCupid mówią, że zdjęcia zrobione późnym popołudniem zyskują więcej polubień (nie bez powodu fotografowie nazywają to “magiczną godziną”).”

Wprowadzenie koloru do stołu może również zapewnić dobry impuls, mówi Hoffman, niezależnie od tego, czy ma on jasny kolor, czy przesyła zdjęcie z kolorowym tłem. Gdy masz uwagę potencjalnej daty, wtedy reszta szczegółów wchodzi w grę.

Gdyby Hoffman miał to wyjaśnić w kilku słowach, powiedziałaby Tak: “pokaż, że jesteś osobą merytoryczną i bardziej prawdopodobne jest, że zostaniesz dopasowany.”

Możesz Też Kopać:

  • OkCupid stał się pierwszą ważną aplikacją randkową obsługującą Zaimki osobiste
  • Najczęstsze błędy popełniane przez facetów na Tinderze
  • Najlepsze Serwisy Randkowe Online
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts