Rozmowy O Pieniądzach: Małżeństwo Udowadnia Wiek To Tylko Liczba

Rozmowy O Pieniądzach: Małżeństwo Udowadnia Wiek To Tylko Liczba

Poznaj Małżeństwo Udowodnienie Wieku To Tylko Liczba

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Mężczyźni cały czas umawiają się z młodszymi kobietami, więc dlaczego nie może być odwrotnie? Cathy i Doug udowadniają, że to nie tylko możliwe – dla niektórych jest idealne. Podczas gdy większość nie mrugnie okiem na mężczyznę poślubiającego kobietę o dziesięć lat młodszą, kiedy jest odwrotnie, niestety, nadal jest tabu. Zapomnijcie jednak o seksistowskich normach społecznych: para jest szczęśliwa i cztery lata temu powitała swoją pierwszą córkę. Poznali się na siłowni i byli szczęśliwie razem od siedmiu lat. Chociaż na początku mówią, że niektórzy przewrócili oczami na ich związek, ponieważ przetrwał próbę czasu, przyjaciele i rodzina wskoczyli na pokład (zwłaszcza gdy dziecko było na zdjęciu).

Imiona: Cathy i Doug
Wiek: 43 (Cathy) i 33 (Doug)
Lokalizacja: Hoboken, New Jersey
Branża: Adwokat (Cathy) i trener osobisty (Doug)
Pensje Indywidualne: 60 000 zł (Doug) i 900 000 zł (Cathy)
Łączne wynagrodzenie: około miliona rocznie
Status związku: żonaty, z jednym dzieckiem

AskMen: jak się poznaliście?

Byłem osobistym trenerem Cathy na siłowni. Po jakimś czasie okazało się, że jest chemia, więc zaprosiłem ją na randkę. Nie podobało mi się to, gdzie pracowałem, ale i tak byłem w trakcie zakładania własnej prywatnej firmy. Na początku była ostrożna, jeśli chodzi o randki, ale przekonałem ją.

Dlaczego byłeś ostrożny?

Cathy: szczerze, to był taki banał. Byłam wtedy niedawno rozwiedziona z pierwszym mężem i pytałam: “czy chcę być rozwodnikiem, który zacznie pieprzyć jej młodszego trenera?”Odpowiedź, do której doszedłem, brzmiała tak, to dokładnie to, czego potrzebuję. Doug od początku jasno wyraził swoje zamiary, że szuka czegoś więcej, ale myślałem, że to tylko seks. Już mi przeszło, ale martwiłem się, jak to wygląda. Założyłem, że wszyscy pomyślą, że gorący młodszy facet był zainteresowany mną dla moich pieniędzy. Teraz naprawdę jestem zbyt szczęśliwy, aby dbać o to, co inni myślą. Poza tym bycie pracującą mamą pozostawia Ci mało czasu na martwienie się o wiele więcej.

Czy finanse są oddzielone, czy dzielone?

Cathy: kiedy się umawialiśmy, Doug płacił za większość randek, mimo że zarabiałam więcej. Myślę, że próbował udowodnić, że nie chodzi mu o moje pieniądze. W miarę jak sprawy stawały się poważniejsze, zwłaszcza z małżeństwem i posiadaniem łaski [ich dziecka], pieniądze łączyły się. To miało sens, ponieważ nasze harmonogramy również się zmieniły. Doug widzi klientów w ich domach i faktycznie zarabia więcej pieniędzy niż na siłowni, ale jego grafik jest bardziej wolny. Muszę być w biurze przez większość dni, więc on przyjmuje rolę ojca w domu. Kiedy stajesz się rodzicem, wszystko jest zamazane, więc ma sens tylko to, kto płaci za to, co zrobił. Zarabiam więcej; sensowne jest tylko to, że płacę za większość naszych wydatków na życie.

Czy sposób, w jaki zostałeś wychowany, wpłynął na to, jak patrzysz na pieniądze?

Moi rodzice dzielili firmę, ale moja mama zawsze dowodzi, nawet jeśli oboje byli na papierze. Zdecydowanie uważam, że dorastanie z silną i pewną siebie postacią kobiecą w moim życiu zabrało mi wszelkie wątpliwości dotyczące bycia z kobietą, która zarabia więcej ode mnie. Ambicja Cathy i etyka pracy zawsze mnie kręciły.

Jak twoje dawne związki wpłynęły na to, jak postrzegasz pieniądze?

Cathy: mój pierwszy mąż chciał być “panem domu” i był zagrożony tym, ile zarabiam i pracuję, a ja wiedziałam, że już nigdy tego nie zrobię. Lubię robić więcej, szczerze. Ciężko pracowałam, żeby nie być zależną od mężczyzny.

Ogólnie walczyłem z randkami przed Cathy. Zawsze lubiłem starsze kobiety, ale wstydziłem się za to, chociaż myślę, że wielu mężczyzn jest. I wiele byłych dziewczyn zawsze było w mojej sprawie o bycie osobistym trenerem. Cathy akceptuje mnie takim, jakim jestem i robię to samo dla niej.

Czy ludzie komentują różnicę wieku?

Cathy: dobrze wyglądam jak na swój wiek, więc nie bardzo, ale przyjaciele i rodzina obawiali się, że jest za młody, czy jakakolwiek jest męska wersja poszukiwacza złota. Na szczęście to ucichło im dłużej byliśmy razem, a zwłaszcza po Grace.

Co ten drugi kupił ostatnio w prezencie?

Większość naszych pieniędzy idzie teraz do Grace, ale kupiłam Doug ‘ owi ładne koszule.

Leczyłem Cathy na cały dzień w spa, żeby pomóc w stresie w pracy.

Ile wydajesz na kolejne miesięcznie?
Wynajem:
Mamy dom, nie wynajmujemy.

Płatności za samochód:
Płacimy około $ 6,000 rocznie na ubezpieczenie samochodu.

Dług:
Każdy z nas ma karty kredytowe, ale staramy się je spłacić pod koniec każdego miesiąca, zwykle maksymalnie kilka tysięcy dolarów.

Żywność:
Większość gotuję, ale jemy na mieście raz w tygodniu i zatrudniamy opiekunkę, więc 1000 dolarów?

Ubrania:
Powiedzmy 400 dolarów, wliczając Grace, żeby była bezpieczna? Nie kupujemy ubrań co miesiąc, ale zaopatrujemy się zwykle przed nowym sezonem dla całej rodziny.


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts