Najgorsze Sytuacje Na Pierwszej Randce

Zła randka

Najgorsze Sytuacje Na Pierwszej Randce

O Jedną Za Dużo Okropnych Randek? Oto jak sobie z nimi poradzić jak profesjonalista

Możliwości, co może się zdarzyć na pierwszej randce są nieograniczone. Czy jesteś zupełnie obcy, którzy zostały utworzone przez przyjaciół, randki online Mecze, lub długoletnich kumpli, którzy poddają się tej niezaprzeczalnej atrakcji, nigdy tak naprawdę nie wiesz, co związek będzie czuć się jak na koniec nocy.

Część mocy pierwszej daty pochodzi od tego, jak wielkie to uczucie, gdy nie kończy się katastrofalnie w jednym z pozornie nieskończonej liczby sposobów. Chociaż istnieje wiele scenariuszy udanej pierwszej randce, co z tymi, które nie idą tak dobrze? To, co miałeś nadzieję, że rozwinie się w Długotrwały związek, może być przestrogą dla koszmarnej odmiany.

To, co znajdziesz poniżej, to sześć typowych scenariuszy złych dat, wraz z kilkoma poradami, jak poradzić sobie z każdym z nich jak profesjonalista.

1. Twoja randka nie pojawia się

Więc, Wielka randka jest w końcu tutaj. Pojawiasz się zachowując się fajnie, wystrojony trochę (ale nie za bardzo), A Twojej randki nigdzie nie można znaleźć. Chociaż zabijasz czas sztywnym drinkiem, jedna minuta zmienia się w dwie, a potem w pięć, dziesięć, a wkrótce w piętnaście. Zaczynasz się martwić.

Jesteś upiorem? Chociaż jest to dość żenująca i miażdżąca poczucie własnej wartości sytuacja, w rzeczywistości jest pozytywna strona. Pomyśl o swojej niedoszłej randce, oszczędzając czas, pieniądze i złamane serce. Dowiedzieliście się już, że są zawodni w najwcześniejszym możliwym momencie, a nie są naciągani.

Co robić: Jeśli jesteś bystry, powiedziałeś bliskiemu przyjacielowi, że idziesz na randkę z Tinderem, żeby byli gotowi skontaktować się z władzami w razie zaginięcia. Daj im kilka emotikonów z marszczoną twarzą i zapytaj, czy chcą się spotkać, abyś nie tarzał się w swoich uczuciach przez całą noc.

2. Twoja randka wygląda inaczej osobiście

Powiedzmy, że pasujesz do kogoś, kto jest w twoim typie fizycznie, a kiedy się pojawi, patrzy, dobrze …  inaczej. Może to być sytuacja z pełnym sumem lub przypadek kogoś, kto używa nieaktualnych zdjęć, aby rzucić się w bardziej pochlebne światło. Niezależnie od tego, możesz być w lekkim szoku. Czy udajesz, że wszystko jest normalne i próbujesz się przez to przebić? Czy warto o tym wspominać i robić rzeczy bardzo niezręczne z bramy?

Co robić: Oczywiście, nikt nie używa swoich najbrzydszych zdjęć na profilu randkowym, ale jeśli istnieje zauważalna rozbieżność między tym, co widziałeś online, a tym, co widzisz IRL, uczciwie jest zrezygnować z daty od razu.

Zasadniczo ogłosili ci, że mają problemy związane z pewnością siebie i że radzą sobie z nimi, będąc nieuczciwymi wobec potencjalnych partnerów. Jeśli nie o to chodzi, to są tylko kompulsywnymi kłamcami, z których żadne nie wróży dobrze możliwości zdrowego związku.

3. Twoja Randka Jest Super Niegrzeczna

Może twoja randka ignoruje wszystko, co mówisz. Może jakaś niefortunna ksenofobia się wymknie, są niegrzeczni dla kelnera, albo wyśmiewają się z Twoich hobby. Cokolwiek to może być, długa rozmowa z nieznajomym jest często sytuacją, która prowadzi do tego, że dwoje ludzi zdaje sobie sprawę, że nie pasują do siebie z powodu sprzecznych osobistych przekonań.

RELATED: Top 10 Relationship Deal Breakers, Revealed

Co robić: To naprawdę zależy od powagi ich chamstwa. W niektórych przypadkach po prostu przeczekujesz wieczór, mówisz osobie, która świetnie się bawiła, ale także, że nie myślisz, że wszystko się ułoży. W niektórych przypadkach możesz wskazać im, dlaczego to, co robią, jest nieodpowiednie, ponieważ to robią, ale tylko wtedy, gdy grasz o datę, aby wziąć twardy lewy. Podczas edukacji ludzi jest szlachetny cel, Data jest bardziej prawdopodobne, aby podjąć radę tego rodzaju od zaufanego powiernika niż jakiś przypadkowy facet na pierwszej randce.

4. Nie ma chemii

Czasami osoba siedząca naprzeciwko ciebie jest atrakcyjna, miła, uprzejma i pozbawiona dziwnych tików, takich jak krzyczenie “11 września to była wewnętrzna robota!”Mimo, że są bardzo mili, po prostu … brakuje czegoś innego. Przez większość czasu, to coś nazywa się ” Chemia interpersonalna.”

Temat: Jak flirtować jak mistrz

Co robić: Randki mogą być nerwowe! Jeśli data nie zrobił nic złego, ale po prostu zostawił czujesz się trochę znudzony, być tak uprzejmy, jak to możliwe o tym. Nudna randka nie jest przegraną bitwą. Nie jesteście wrogami, jesteście parą przerażonych ryb w gigantycznym oceanie próbujących coś wymyślić. Po prostu powiedz, że nie jesteś zainteresowany i życz im wszystkiego najlepszego. Jeśli jesteś idealnym dżentelmenem, to kto wie? Może twoja randka ma jednego przyjaciela, który jest w twoim typie.

5. Robisz Coś Żenującego

Koszmarna pasza. Czy rozlać swój napój na siebie (lub datę), wymiotować, lub poważnie zranić się, trafiony falą zakłopotania na pierwszej randce może wydawać się koniec świata w tej chwili.

Co robić: Jest to sprzeczne z intuicją, ale absolutnie najlepszym sposobem radzenia sobie z taką sytuacją jest posiadanie jej. Osoba, która śmieje się ze swoich wad, będzie o wiele bardziej ujmująca niż osoba, która robi wszystko, co w jej mocy, aby ukryć zawstydzającą sytuację, a w rezultacie wydaje się całkowicie niezrównoważona.

W zależności od dokładnego charakteru sytuacji, data może być poza zapisaniem. Jeśli podejdziesz do sytuacji z poczuciem humoru i dawkę swojej rzeczywistej osobowości, że koszmar pierwsza randka może po prostu skończyć się zabawna historia opowiadasz na ślubie kilka lat później.

6. Twoja Randka Wychodzi Wcześniej

Jeśli jesteś przeciętnym facetem, kaucja w połowie randki to najgorszy scenariusz. To znaczy, że wszystko poszło tak źle, że Twoja randka zdecydowała, że nie mogą znieść kolejnej minuty grzecznego uśmiechu do ciebie. Ich bieg jest o wiele ostrzejszy niż duch przed datą, ponieważ sugeruje to, że odejście było znacznie lepszą opcją niż pozostanie na randce.

Temat: rzeczy faceci nie zdają sobie sprawy z dziwnych kobiet

Co robić: Cokolwiek zrobisz, nie rób z tego wielkiej sprawy. Sytuacja jest już wystarczająco niezręczna, więc nie mieszaj go wysyłając złe wiadomości lub próbując wyśledzić datę ” tylko po to, aby porozmawiać.”Ryzykujesz wyglądając jak psychol, a oni powiedzą o Tobie swoim przyjaciołom.

To może być trudne do przełknięcia, ale czasami, złą osobą na randce jest … ty. Potrzeba sporej pewności siebie, aby to rozpoznać i ruszyć dalej bez zbytniego przygnębienia. Jeśli twoja randka naprawdę chce Ci przekazać, co poszło nie tak, dostaniesz jakąś wiadomość pośmiertną. Jeśli nie, zgaduj, albo porozmawiaj o tym z przyjaciółmi i wróć tam z kimś innym na następny raz.

Możesz Też Kopać:

  • 10 Bezpiecznych Tematów Rozmów Na Pierwszej Randce
  • Najlepsze Stroje Na Pierwszą Randkę, Ujawnione
  • Dziewięć znaków sukcesu na pierwszej randce, na które warto zwrócić uwagę
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Jak uzyskać rozwód
Read More

Jak uzyskać rozwód

Jak uzyskać rozwód Co zrobić, gdy małżeństwo się nie układa Lindsay Tigar 11 czerwca 2019 Podziel się RedTube…