Rzeczy, na których Twoja dziewczyna prawdopodobnie nie dba

Rzeczy, na których Twoja dziewczyna prawdopodobnie nie dba

10 rzeczy, których potajemnie nie obchodzi, jeśli chodzi o mężczyzn

Podczas gdy wielu facetów myśli, że zdobycie dziewczyny będzie końcem wszystkich ich zmartwień, wejście w związek przynosi własne specjalne rodzaje niepokojów. Nie musisz już skupiać się na swoim apelu do kobiet w ogóle, ale raczej na tej konkretnej kobiecie, na której bardzo ci zależy i która ma swobodę opuszczenia cię w dowolnym momencie, z dowolnego powodu. UFF!

Temat: co kobiety naprawdę uważają za seksowne-ujawnione 

Każdy człowiek ma swój unikalny związek, ale pojawiają się pewne tematy, zwykle wokół wizerunku ciała, bezpieczeństwa finansowego i męskości. Dobra wiadomość jest taka, że ogólnie rzecz biorąc, kobiety są o wiele mniej przywiązane do tych rzeczy, niż sobie wyobrażasz, a twoja dziewczyna prawie na pewno nie jest tak krytyczna, jak myślisz.

Więc, oto 10 rzeczy, które prawdopodobnie myślisz, że twoja dziewczyna dba o, że ona naprawdę nie:

1. Twój twardy jak skała abs (lub jego brak)

Problemy z wizerunkiem ciała są trudne, a podczas gdy walki kobiet w tej dziedzinie są dobrze nagłośnione, mężczyźni nie są na nie odporni. Główne media przedstawiają idealnego mężczyznę jako wysokiego, muskularnego i szerokiego, a wyrzeźbiony sześciopak stał się synonimem idealnej męskiej formy.

Ale w ten sam sposób, że w głębi duszy nie obchodzi cię, czy Twoja dziewczyna nie ma zapierającego dech w piersiach pięknego tyłka, jest mało prawdopodobne, że spędzi energię psychiczną, życząc Ci twardszego brzucha. Dla większości ludzi to coś jest dodatkowym terytorium, a dla innych nawet nie jest pożądane – ludzkie przyciąganie jest pięknie urozmaiconą rzeczą – więc możesz mieć pewność, że Twój miękki brzuch nie utrzymuje twojej dziewczyny w nocy.

2. Rozmiar penisa

Oczywiście, rozmiar penisa lęk jest inny problem obraz ciała, ale ten jest szczególnie intymne, wszystko-konsumujące obawy. To ma sens: porno w szczególności wzmacnia ideę, że jeśli nie zostaniesz powieszony jak koń, nie będziesz w stanie zaspokoić kobiety.

Podczas gdy rozmiar penisa jest ważny dla niektórych kobiet (które samodzielnie identyfikują się jako królowe rozmiaru), jeśli rozmiar penisa był zerwaniem umowy dla twojej dziewczyny, nie bylibyście razem. To naprawdę takie proste.

3. Z iloma kobietami spałeś

“Liczba ciał” danej osoby jest drażliwym tematem. Często oczekuje się, że kobiety zminimalizują swoje, aby uniknąć postrzegania ich jako “zdzirowatych”, a mężczyźni czasami napotykają przeciwną presję, aby wyolbrzymiać swoją liczbę, zwłaszcza jeśli nie są zbyt doświadczeni w sypialni.

Krótko mówiąc – to przeszłość i nie dotyczy jej, więc jesteśmy pewni, że nie martwi się o nikogo, kto był przed nią.

4. Ile zarabiasz

Pieniądze to trudny temat, ponieważ, mówiąc szczerze, mają znaczenie. W społeczeństwie późnego kapitalizmu, wszyscy potrzebujemy go, aby przetrwać, a kiedy nie ma go wystarczająco dużo, aby go obejść, powoduje to prawdziwe napięcie.

Ale pomysł, że musisz być milionerem, a nawet blisko niego, aby zainteresować swoją dziewczynę, jest nonsensem. Większość ludzi nie jest bogata, ale wciąż udaje im się mieć szczęśliwe, długotrwałe relacje. Zakładając, że wybrałeś kogoś, kto nie jest płytki, i tak długo, jak nie jesteś mooching off jej, twoja dziewczyna jest mało prawdopodobne, aby przeszkadzał skromny dochód.

5. Jak jeździsz

Kompetencje związane z samochodami są ściśle związane z tradycyjną męskością — istnieją dziesiątki lat filmów i programów telewizyjnych wzmacniających ten pomysł. Ale zwłaszcza jeśli jesteś Milenijny, istnieje duża szansa, że nie masz pojęcia, jeśli chodzi o Samochody, i być może nie wiesz, jak w ogóle obsługiwać jeden.

Chociaż zawsze miło jest mieć kogoś, kto może podrzucić Cię na lotnisko, kiedy tego potrzebujesz, większość miast ma wystarczająco dużo transportu publicznego, aby się poruszać, a jeśli nie, twoja dziewczyna ma dostęp do tych samych aplikacji do udostępniania jazdy, które wszyscy robimy. Nie ma potrzeby się pocić.

6. Przedwczesny wytrysk lub zaburzenia erekcji

Nadchodzi zbyt szybko, lub nie jest w stanie go dostać, jest źródłem poważnego niepokoju dla wielu mężczyzn, a kiedy wprowadzasz te problemy w związku, może spowodować, że czujesz ogromne ilości wstydu, które są barierą dla połączenia.

Temat: wszystko, co musisz wiedzieć o zaburzeniach erekcji, wyjaśnione

Często problemy te wynikają z nerwów i będziesz mógł porozmawiać o nich ze swoją dziewczyną. Ona nie będzie cię zostawić lub śmiać się z Ciebie o zupełnie normalne problemy seksualne, więc staraj się nie stresować zbyt wiele, jeśli jest to problem masz, i pamiętaj, że lekarz może pomóc, zbyt.

7. Twój ulubiony napój

Nie możemy uwierzyć, że nadal musimy to powiedzieć w 2018 roku, ale jeśli preferujesz cosmopolitan lub gin basil smash, a nie, powiedzmy, piwo lub whisky z lodem, jesteś (a) nadal prawdziwym mężczyzną i (b) twoja dziewczyna nie mogłaby się tym przejmować. Naprawdę.

8. Brak chłód twoich rodziców

W pewnym momencie będziesz chciał przedstawić swoją dziewczynę rodzicom, i są szanse, że będą bardzo… cóż, rodzicielska, kiedy to zrobisz. To pewnie oznacza, że twój tata żartuje, a twoja mama spieszy się, aby wykopać żenujące zdjęcia, a twoje rodzeństwo może nawet zapewnić dodatkowe Upokorzenie.

Relax: mimo, że jest to tortury dla ciebie, twoja dziewczyna jest prawdopodobnie znalezienie go połączenie zabawne i heartwarming, więc spróbuj oprzeć się miażdżący wstyd przedstawiając swoją dziewczynę do swoich rodziców.

9. Fakt, że czasem płaczesz

Wrażliwość emocjonalna jest trudna dla mężczyzn. Mężczyźni są uspołecznieni, aby wierzyć, że płacz jest słaby i coś, co robią tylko dziewczyny, więc mężczyźni często czują się zawstydzeni przez bardzo normalny, naturalny impuls do płaczu, gdy rzeczy są smutne lub frustrujące.

Dobra wiadomość jest taka, że większość kobiet nie przejmuje się płaczem mężczyzn, a niektóre nawet uważają, że pokaz wrażliwości jest ujmujący. Jeśli twoja dziewczyna nie akceptuje faktu, że nie jesteś z kamienia, prawdopodobnie nie jest odpowiednia dla ciebie — ale nasze pieniądze są na niej naprawdę, naprawdę nie dbając o to.

10. Tiki nerwowe lub lęk społeczny

Czy jąkasz się, gdy się denerwujesz, drgasz nogą lub zmieniasz kolor na jasnoczerwony po kropli kapelusza? Czy oblewasz ściany na imprezach i masz tendencję do ciszy w sytuacjach grupowych? I czy czujesz się mniej mężczyzną, kiedy to robisz? Nie jesteś sam.

Wielu mężczyzn cierpi na lęk społeczny i czuje się tak, jakby negatywnie wpływało na ich relacje z kobietami. To bardzo normalne, ludzkie rzeczy, a twoja dziewczyna nie ocenia cię za to-w rzeczywistości jest tam, aby cię wspierać. Porozmawiaj z nią o tym: prawdopodobnie masz więcej wspólnego, niż myślisz.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts