Dlaczego Suche Humping Jest Rzeczywiście Niezwykle Sexy

Szczęśliwy mężczyzna i kobieta całowanie i przytulanie

Dlaczego Suche Humping Jest Rzeczywiście Niezwykle Sexy

Oda do sztuki sakralnej suchego posuwania

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Dear Dating Nerd,

Byłam ostatnio na randce, która szła świetnie. Śmialiśmy się, flirtowaliśmy, ona subtelnie dotykała mojej ręki tu i tam, i mogłem powiedzieć, że jest prawdziwa chemia. Odprowadziłem ją do domu, przekonany, że to się zmieni w naprawdę Gorącą Randkę … dopóki nie pocałowaliśmy się na jej progu, a ona powiedziała mi, że jeśli mam przyjść, będę musiał obiecać, że nie będzie żadnego seksu. 

Byłem zaskoczony. Zapytałem, czy żartuje. Powiedziała, że nie robi penetracji na pierwszej randce, ani nic poza całowaniem. Powiedziałam jej, że nie jestem pewna, czy Całowanie mi wystarczy. Powiedziała, że możemy wysuszać garb, a ja powiedziałem, że wolę iść do domu i się masturbować. Na tym się skończyła. 

Zaskoczyło mnie-kto chce zatrzymać się na całowaniu i głaskaniu na ubraniach? Ostatnim razem, kiedy suchy humped, miałem 15 lat i pokryte trądzikiem. Czy to normalna Prośba? Wszystko spieprzyłem … a może miałem rację? 

– Jeremi

Odpowiedź 

Jeremy, Jeremy, Jeremy.

Co za smutna historia. Ta kobieta dała Ci wielką szansę, wręczając Ci ją na srebrnej tacy, a Ty uderzyłeś ją w jej twarz. 

Tak, to normalna Prośba. Tak, wszystko spieprzyłeś. Powinieneś był łaskawie powiedzieć “tak”, chciałbym przyjść i zrobić wszystko poza seksem z nią. Powinieneś był pocałować ją głęboko, dotknąć dłońmi i skusić swoim ubranym ciałem.

To dlatego, że — pozwól, że zdradzę ci mały sekret-suche bzykanie jest w rzeczywistości jednym z najlepszych narzędzi w seksualnych umiejętnościach mężczyzny. 

Po pierwsze, wiem, że się ze mną nie zgadzasz. “Nie ma mowy”, mówisz. “Ruchanie na sucho jest nudne. Rżnięcie na sucho jest czymś, co robią tylko dziewice, gdy są zbyt zdenerwowane, aby zdjąć ubranie przed sobą. Suche bzykanie jest dla tych, którzy boją się zanurzyć się w pełnej penetracji.” 

Mówiąc wprost: mylisz się, mylisz się i mylisz. 

Pozwól mi wyjaśnić. 

Większość mężczyzn w dzisiejszych czasach łączy seks z akcją. Myślą, że seks jest procesem, w którym coś się dzieje, jak kończyna wypełniająca jamę lub występ wchodzący w otwór. I oczywiście, jeśli chcesz być techniczny, to może być Seks. 

Ale seks nie jest tym, co robią wasze ciała. W rzeczywistości to właśnie robią wasze mózgi. To bardziej nastrój niż akcja. Jasne, możesz być głęboko w czyimś ciele lub odwrotnie, ale o czym myślisz? I o czym oni myślą? Jeśli w lesie dzieje się Pieprzenie, ale nikogo to nie obchodzi, czy to naprawdę był seks? 

Na pewno nikt nie wydaje żadnych dźwięków.

Nadal nie nadążasz? Opowiem ci historię. Na miłej drugiej randce kilka lat temu, pocałowałem moją randkę po raz pierwszy przed fontanną w parku. I tak, to może cię zaskoczyć, aby to usłyszeć, ale randki Nerd czasami pomija pierwszy pocałunek randki, jeśli nie jest pewien, że nastrój jest tam.

W każdym razie, jej mieszkanie było kilka minut drogi stąd. Zaprosiła mnie, ale z zastrzeżeniem: żadnego seksu. Ubrania były na sobie, a ona była jasna w tej kwestii. 

Teraz, wielu facetów będzie się na to KŁAM, Jak ty, lub zgodzą się na to, ale mentalnie planują zrobić wszystko, aby zmienić swoje zdanie daty (co jest gra-plan creeps, leches i gwałcicieli). Ale kiedy złożyła prośbę, zgodziłem się-i mówiłem poważnie. Bez nagości, bez penetracji, bez oralu, bez ręcznej robótki, bez Palcówki, bez seksu. 

Ale bez nastroju? Daleko mi do tego. Spędziliśmy około dwóch godzin w jej łóżku całując się, pocierając nasze ciała o siebie, dotykając, po omacku i głaszcząc się nawzajem z naszych ubrań na cały czas. Tak, posuwaliśmy się na sucho. Co kilka minut łamaliśmy się i patrzyliśmy na siebie, nasze oczy pełne pasji, a potem wracaliśmy do suchego bzykania. 

Zanim wyszedłem, ustaliliśmy kilka rzeczy. Po pierwsze, mieliśmy chemię seksualną w pikach. Po drugie, na pewno będzie trzecia randka. I po trzecie, nie potrzebujesz penetracji, aby mieć niesamowicie gorącą sesję w sypialni. 

Całe to suche bzykanie było tylko nagromadzeniem. To była gra wstępna, to był prolog i to był najgorętszy pierwszy raz hookup, jaki kiedykolwiek miałem, choć to nie była Pierwsza Randka i to nie było, ściśle mówiąc, hookup, albo. Gdybyśmy zerwali sobie ubrania po pół godzinie i uprawiali tradycyjny seks penetracyjny przez resztę wieczoru, nie byłoby to tak niezapomniane, gorące ani tak ekscytujące. 

Seks jest akcją, ale opóźniona gratyfikacja jest jego dużą częścią. Kto bardziej lubi noc dobrego seksu, facet, który co noc jest na innej randce, czy facet, który, jeśli ma szczęście, jeździ po jednym na kwartał finansowy? 

Ta sama zasada obowiązuje w upale chwili. Jaki jest lepszy Orgazm, ten, który trwa 45 sekund czy ten, który trwa 45 minut? Dlatego obrzeża są tak świetną techniką seksualną-opóźnione zaspokojenie oznacza nagromadzenie. Nagromadzenie oznacza napięcie. Napięcie oznacza nastrój. Nastrój oznacza dobry seks. 

Następnym razem masz szansę na pierwszą randkę? Nie próbuj się spieszyć. Powiedz, że chcesz trochę zwolnić. Spraw, aby Twoja randka czekała na to, a nie na odwrót. Zdecyduj się na trochę suchego bzykania i zobacz, czy nie okaże się to najlepszą Nie-seksualną decyzją seksualną, jaką kiedykolwiek podjąłeś. 

Możesz Też Kopać:

  • Dlaczego Każdy Facet Powinien Opanować Seks Bez Penetracji
  • Giant AskMen Przewodnik do gry wstępnej
  • Oto, co musisz wiedzieć o przystawkach na pierwszej randce
Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts