Style Defined, Celebrity Edition: Lil Uzi Vert

Lil Uzi Vert (L) i JT z grupy City Girls na zielonym tle

Style Defined, Celebrity Edition: Lil Uzi Vert

Rock a Fit Like Lil Uzi Vert

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


W zdefiniowanym stylu prezentujemy efektowny wygląd celebryty lub influencera, który możesz odtworzyć. Wiemy, że każdy nie ma tego samego budżetu do pracy, więc damy Ci niedrogie i luksusowe wersje, aby wygląd był twój.

Lil Uzi Vert jest gwiazdą rocka. Raper nadal demonstruje, dlaczego nie potrzebuje stylisty do swoich epickich strojów. W zeszłym miesiącu Uzi i jego dziewczyna JT wzięli udział w BET Awards i chociaż mógł nie otrzymać żadnych nominacji do nagród, upewnił się, że się wyróżnia. Artysta hip-hopowy nosił najwyższą kamizelkę i spodnie cargo z parą butów Timberland. Dopełnił wygląd bandaną Na twarz Takahiro Miyashity.

Powiązane: Ostatni Tydzień: Style Defined, Celebrity Edition: Fabolous

W przeciwieństwie do większości tradycyjnych raperów, Uzi zyskał sławę na Soundcloud, internetowej platformie strumieniowej audio. Soundcloud pozwolił Uzi stworzyć nowy rodzaj hip-hopu, czerpiąc inspirację z muzyki emo, punk i trap. Kreatywny kierunek Uzi i muzyka przeciwstawna gatunkowo szybko zaowocowały ogromną rzeszą fanów. Wraz ze swoim rosnącym sukcesem, artysta hip-hop przyciągnął wzrok kilku gigantów muzycznych, a następnie podpisał kontrakt z Atlantic Records w 2015 roku. Jednak dopiero w lutym 2016 Uzi stanie się gwiazdą po wydaniu singla ” Money Longer.”Piosenka ta stała się hitem i uzyskała certyfikat 2x platyny przez Recording Industry Association of America.

Wszyscy wiemy, że Uzi jest modnym facetem i wykorzystuje swój status społeczny, aby na nowo zdefiniować odzież męską. Od czasu, gdy Uzi znalazł się w centrum uwagi, nigdy nie śledził trendów. Zawsze był kimś, kto nosi to, co chce w danym momencie. Raper używa mody do wyrażania siebie, aby wysłać wiadomość, co zrobił w 2019 roku podczas miesiąca dumy, kiedy nosił koszulkę Nike rainbow flag i rainbow Air Maxes. Uzi nigdy nie stronił od noszenia wyrazistych elementów mody.

Uzi jest wygodny i pewny siebie w noszeniu prawie wszystkiego i regularnie rządzi damską odzieżą. Jego zamiłowanie do odzieży damskiej wynikało z bycia małym, ponieważ ta odzież pasowała do niego lepiej. Kilka marek, które Uzi uwielbia nosić, to Rick Owens, Marni i Chanel. Wspominaliśmy, że lubi torebki? Modny raper zwykle nosi jeden, aby zakończyć swój wygląd.

Jeśli jesteś kimś, kto szuka ” Lil “zmiany w swoim stylu i potrzebujesz “Sosować go”, zaczerpnij inspiracji od Lil Uzi i kup te elementy:

Budget Buys

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/puffer20vest20cargo20pants20and20timberland20boots.html

Zara Lightweight Puffer Vest

39,90 zł Zara.com

OBEY Fatigue Cargo Pants

83,99 zł Tillys.com

Buty Timberland

198 zł przy Timberland.com

Luxury Splurges

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/vest20cargo20pants20and20timberland20boots.html

Supreme Reversible Shadow Plaid Vest

$200 + W Stockx.com

Supreme Cargo Pant

159 zł + przy Stockx.com

Buty Timberland

198 zł przy Timberland.com

Wróć w przyszłym tygodniu, aby uzyskać inspirację stylu od innej gwiazdy. Jeśli masz sugestie dotyczące celebrytów, które chcesz zobaczyć, dmuchaj nas na Instagramie lub Twitterze.

Możesz Też Kopać:

  • 10 letnich porad dla mężczyzn
  • Najlepsza odzież Podróżna Na Lato
  • Najlepsze ubrania treningowe na lato

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Przechowywanie odzieży na niebieskim tle
Read More

Najlepsze Przechowywanie Odzieży

Najlepsze Przechowywanie Odzieży 7 rozwiązań do przechowywania wszystkich Twoich artykułów krawieckich Jake Pegler Morgan 19 maja 2020 Podziel…