Style Defined, Celebrity Edition: Offset

Offset trzymając żonę, rękę Cardi B, gdy idą ulicą. Ma na sobie kremowe polo z otwartym kołnierzem, brązowe spodnie i białe tenisówki

Style Defined, Celebrity Edition: Offset

Nie musisz wydawać “ćwierć mili”, aby odtworzyć ten wygląd z offsetu

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


W zdefiniowanym stylu prezentujemy efektowny wygląd celebryty lub influencera, który możesz odtworzyć. Wiemy, że każdy nie ma tego samego budżetu do pracy, więc damy Ci niedrogie i luksusowe wersje, aby wygląd był twój.

Pochodzący z Atlanty raper, Offset to człowiek o wielu osiągnięciach. Nie tylko jest jedną trzecią grupy rapowej Migos, ale pobłogosławił nas wieloma hitami na przestrzeni lat, w tym “Walk It Talk It “i” Bad and Boujee.”Kiedy raper nie wydaje płyt ze swoją grupą, znany jest z tego, że upuścił kilka własnych. W 2019 roku Offset wydał swój pierwszy solowy album, Ojciec 4, który zadebiutował na czwartym miejscu listy Billboard 200. “Clout”, singiel z albumu, z udziałem jego żony Cardi B, zyskał nawet swoją pierwszą solową nominację do Nagrody Grammy.

Powiązane: Ostatni Tydzień: Style Defined, Celebrity Edition: Shai Gilgeous-Alexander

Kiedy Offset nie robi hitów w studio, możesz go znaleźć, pokazując swój styl w mediach. Raper od dziecka ma obsesję na punkcie mody. Wygrał nawet najlepiej ubrany w ostatniej klasie liceum. Ubrania zawsze były czymś, w czym znalazł inspirację. Zainteresowanie modą sprawiło, że gwiazda zyskała wiele możliwości, takich jak chodzenie po wybiegach dla takich marek, jak Jeremy Scott i Louis Vuitton. Nie wspominając o tym, że zadebiutował swoją linią odzieżową, Laundered Works Corp, którą zaprojektował wraz z projektantem mody Chazem Jordanem.

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/offset20holding20his20wife20cardi20bs20hand20as20they20walk20down20the20street-20he20is20wearing20a20cream20open20collar20polo20brown20pants20and20white20sneakers-20she20has20on20a20red20and20white20d.htmlGetty Images

Raper znany jest z wypowiadania się ze wszystkimi swoimi zespołami, gdy tylko wychodzi. Niezależnie od tego, czy idzie do studia, czy towarzyszy żonie, możesz spodziewać się dopasowania od faceta. Wszystkie jego stroje są połączone ze stylową parą kopnięć z jego ogromnej kolekcji butów, na którą rzucił nam okiem kilka tygodni temu w swoich mediach społecznościowych.

Sam raper jest wielkim fanem noszenia dżinsu, odważnych nadruków i kolorów dla swojego wyglądu. Kilka marek, które projektant często nosi to Supreme, Chrome Hearts, Rick Owens i Amiri. I nie możemy zapomnieć o akcesoriach, które Offset dodaje do jego wyglądu, czy to krzykliwy szyja i nadgarstek bling lub ładne dopasowane czapki. 

Jeśli szukasz sposobów na poprawę swojego stylu, czerpanie inspiracji z offsetu jest jednym z najlepszych zakładów. Jeśli więc czujesz się kreatywny i chcesz odtworzyć ten elegancki wygląd, kup te elementy.

Budget Buys

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/brown20pants20beige20open-collar20polo20and20white20sneakers.html

Koszulka Polo Filippa K
110 zł przy Farfetch.com

Monfrere Velvet Slim Straight Jeans
248 zł przy Bloomingdales.com

Nike Air Force 1
90 zł przy Nike.com

Luxury Splurges

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/tobacco20brown20pants20ecru20polo20and20white20supreme20sneakers.html

Polo Bawełniane Reiss Acton (Ecru)
160 zł przy Bloomingdales.com

Amiri Skinny Stack
690 zł przy Amiri.com

Supreme x Air Force 1
244 zł + przy Goat.com

Wróć w przyszłym tygodniu, aby uzyskać inspirację stylu od innej gwiazdy. Jeśli masz sugestie dotyczące celebrytów, które chcesz zobaczyć, dmuchaj nas na Instagramie lub Twitterze.


AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Przechowywanie odzieży na niebieskim tle
Read More

Najlepsze Przechowywanie Odzieży

Najlepsze Przechowywanie Odzieży 7 rozwiązań do przechowywania wszystkich Twoich artykułów krawieckich Jake Pegler Morgan 19 maja 2020 Podziel…