Style Defined, Celebrity Edition: Young Thug

Raper Young Thug występuje na scenie podczas Hot 107.9 Birthday Bash 25 na niebieskim tle

Style Defined, Celebrity Edition: Young Thug

Idź Vintage Jak Młody Thug

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów z witryn sklepów.


W zdefiniowanym stylu prezentujemy efektowny wygląd celebryty lub influencera, który możesz odtworzyć. Wiemy, że każdy nie ma tego samego budżetu do pracy, więc damy Ci niedrogie i luksusowe wersje, aby wygląd był twój.

Pochodzący z Atlanty raper Young Thug nigdy nie zawodzi, jeśli chodzi o modę, nawet gdy ubiera się w szorty i koszulkę. Na początku lipca Young Thug wystąpił na Hot 107.9 Birthday Bash 25 w koszulce Summer Sanitarium Metallica tour, spodenkach Nike i parze butów Rick Owens. Nie codziennie widzi się, jak” narciarski ” raper ubiera się swobodnie, nie mówiąc już o występach. Young Thug jest zwykle ubrany w ekscentryczny wygląd od stóp do głów, ale ten wyluzowany strój był czymś znacznie świeższym.

Powiązane: Ostatni Tydzień: Style Defined, Celebrity Edition: Russ

Young Thug po raz pierwszy pojawił się na scenie muzycznej w 2011 roku po wydaniu swojej trzytomowej serii mixtape Pochodzę z niczego. Mixtape ‘y przykuły uwagę rapera Gucciego Mane’ a z Atlanty, który podpisał kontrakt z wytwórnią 1017 Brick Squad Records. Rok po podpisaniu kontraktu Thug wydał swój czwarty mixtape, 1017 zbir. Otrzymał pozytywne recenzje od kilku krytyków muzycznych, chwaląc rapera za jego oryginalność. Mixtape był tak udany, że został zaprezentowany w WidłyAlbum Roku: wyróżnienie i Rolling Stone umieścił go na piątym miejscu na ich 10 najlepszych mixtape ‘ ach 2013 roku. Był to przełomowy moment w karierze Thug ‘ a i umocnił jego pozycję jako gwiazdy hip-hopu.

W tym czasie stawał się także wpływowy w przestrzeni mody. Raper stał się trendsetterem mody, ponieważ zawsze odwracał uwagę od tego, jak ubierają się tradycyjni artyści hip-hopowi. W 2016 r. Thug znalazł się na pierwszych stronach gazet, gdy na okładce swojej EPki nosił niebieską marszczoną sukienkę VFiles, Nie, nazywam się Jeffery.. Szybko znalazł się w sercach miłośników mody na całym świecie. Od tego roku moda Thug ‘ a zmieniła się ogromnie, ale nadal pozostaje wierna sobie. Uwielbia nosić ubrania z dzikimi wzorami, sylwetkami i różnymi teksturami. Z każdym spojrzeniem, które nosi, raper czyni je swoim własnym.

Jeśli szukasz stylizacji inspirowanej stylem vintage, takiej jak Young Thug, kup te stylowe elementy:

Budget Buys

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/t20shirt20shorts20and20sneakers.html

Metallica Ride The Lightning Muscle Tee

$39 at UrbanOutfitters.com

Spodenki Nike Flex Stride 7″

$55 przy Nike.com

Converse Run Star Hike

110 zł przy Converse.com

Luxury Splurges

https://e-gentleman.pl/wp-content/uploads/2021/11/t20shirt20shorts20and20sneakers.html

Koszulka Vintage Summer Sanitarium Meet the prisons

$200 przy Grailed.com

Spodenki Nike Flex Stride 7″

$55 przy Nike.com

Rick Owens DRKSHDW High Top Sneaker

770 zł przy Farfetch.com

Wróć w przyszłym tygodniu, aby uzyskać inspirację stylu od innej gwiazdy. Jeśli masz sugestie dotyczące celebrytów, które chcesz zobaczyć, dmuchaj nas na Instagramie lub Twitterze.

Możesz Też Kopać:

  • 10 letnich porad dla mężczyzn
  • Najlepsza odzież Podróżna Na Lato
  • Najlepsze ubrania treningowe na lato

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Cztery Sposoby Na Szarość
Read More

Cztery Sposoby Na Szarość

Cztery Sposoby Na Szarość Jak Szary Może Być Odpowiedzią Na Wszystkie Jesienne Dylematy Garderoby Jamal Jackson 16 września…