Szybkie Poprawki Na Złe Dni Włosów

Szybkie Poprawki Na Złe Dni Włosów

Szybkie Poprawki Na Złe Dni Włosów

Zacznijmy od zagadki:

1. Każdy człowiek doświadczył tego przynajmniej raz w życiu.
2. Niektórzy już tego nie doświadczają.
3. Pan czysty nie musi się o to martwić.

Zgadza się, odpowiedź jest zły dzień włosów (co myślisz?). Każdy człowiek miał co najmniej jeden zły dzień włosów w ciągu swojego życia i, z oczywistych powodów, Pan czysty nie będzie już ich znosić.

Złe dni włosów są jak złe nastroje: przychodzą i odchodzą, zwykle pochodzą z czegoś, co zrobiłeś źle w sypialni i wolisz, aby nie trzymały się zbyt długo.

Wszystkie żarty na bok, oto kilka wskazówek, które pomogą zminimalizować prawdopodobieństwo uzyskania złych dni włosów.

Regularnie myj włosy

Każdego dnia twoje włosy wyglądają brudne lub tłuste (kaszel, Robert Pattinson) można uznać za zły dzień włosów. Czyste, zdrowe włosy to podstawa każdej dobrze wyglądającej męskiej fryzury. Pamiętaj, aby regularnie myć włosy. Jeśli twoje włosy są suche, rzadziej szamponuj i używaj łagodnego szamponu, który nie zmywa naturalnych olejów ze skóry głowy. Zaleca się również stosowanie odżywki nawilżającej.

Jeśli ktoś zapyta, czy obudziłeś się po złej stronie łóżka, szanse są takie, że masz zły dzień włosów — chyba że, oczywiście, głowa łóżka to twoja zwykła fryzura. Najlepszym sposobem na uniknięcie głowy łóżka jest wzięcie prysznica i całkowite zwilżenie włosów każdego ranka.

Przekształcanie fryzury od podstaw jest najskuteczniejszym sposobem na osiągnięcie wspaniałej fryzury za każdym razem. Gdy twoje włosy są całkowicie mokre, przejdź do wyschnięcia i stylizuj włosy tak, jak zwykle.

Jeśli, z jakiegokolwiek powodu, nie możesz moczyć włosów każdego ranka, po prostu upewnij się, aby nie iść do łóżka, gdy włosy są jeszcze wilgotne. Mokre włosy będą kształtować się i kształtować na poduszce, a Ty możesz obudzić się wyglądając jak Sid Vicious każdego ranka.

Wypróbuj nowe szampony i odżywki

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego twoje włosy zawsze wyglądają zdrowiej i bardziej obszernie po wypróbowaniu nowego szamponu i odżywki? I dlaczego zaczyna wyglądać nudno po zaledwie kilku tygodniach prania tymi nowymi produktami?

Powód jest prosty: Tekstura włosów stopniowo przyzwyczaja się do zwykłego szamponu i odżywki. Twoja fryzura osiąga swój najlepszy punkt, ale potem jest płaska i w końcu wszystko z górki. Dlatego powinieneś co miesiąc wymieniać szampon i odżywkę; to zdziała cuda dla Twoich włosów.

Zmiana szamponu i odżywki co jakiś czas pomoże Ci również psychologicznie, nadając włosom nowy, odświeżający zapach i konsystencję. To samo sprawi, że poczujesz się lepiej o sobie i swoich włosach.

Fryzury męskie porady

Jeśli chodzi o stylizację włosów, unikaj używania tanich produktów do włosów dla mężczyzn, takich jak tani żel lub mus. Mają tendencję do łuszczenia się, smarowania włosów, a ich trzymanie trwa połowę czasu, jak te lepszej jakości. Ogólnie rzecz biorąc, warto wydać więcej pieniędzy na wysokiej jakości produkt do włosów. Wyniki są zauważalne, długotrwałe i 90% czasu, będziesz potrzebował tylko kropli produktu, aby zdziałał cuda.

Jeśli zdecydujesz się położyć na kilka godzin-na przykład po pracy i przed wyjściem — nie przeciążaj włosów kolejnymi produktami do stylizacji. Zamiast tego po prostu zmocz włosy i uzupełnij produkt, który zacząłeś tego ranka. Stosowanie zbyt dużej ilości każdego rodzaju produktu do włosów z pewnością nie sprawi, że twoje włosy będą wyglądać ładniej, tylko bardziej przetłuszczające się.

Co więcej, jeśli ostatnio zauważyłaś, że twoje włosy wyglądają źle częściej niż powinny, może nadszedł czas na małą zmianę. Weź fryzurę i spróbuj zupełnie innej fryzury.

Drastyczna zmiana może być dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby pozbyć się tego kryzysu. Inne proste zmiany mogą również pomóc. Na przykład nasz przyjaciel Zwykle czesał włosy w prawo. Pewnego dnia próbował przeczesać go w lewo i zauważył drastyczny spadek w złych dniach włosów. Cokolwiek ci się uda, nigdy się nie dowiesz, dopóki nie spróbujesz.

szybka naprawa

Utrzymywanie krótkich włosów jest zdecydowanie najprostszym sposobem na ograniczenie złych dni włosów. Należy również regularnie fryzurę, ponieważ to sprawi, że włosy łatwiej stylizować, i zachować ją schludny przez większość czasu.

Jeśli żadna z tych porad nie zadziała, zawsze możesz przejść do skrajności, całkowicie goląc włosy. Kto wie, twoje włosy mogą odrosnąć mniej uparte i łatwiejsze do stylizacji.

Na koniec pamiętaj, że twoje włosy również muszą się zrelaksować. Więc jeśli masz zły dzień włosów w weekend, daj mu odpocząć i włóż czapkę z daszkiem.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Trzy naszywki na oczy na niebieskim tle
Read More

Najlepsze Plastry Pod Oczy

Najlepsze Plastry Pod Oczy Walcz z oznaką starzenia #1: Eye Baggage Chenda Ngak 9 marca 2021 roku Podziel…
Read More

Recenzja Philips Norelco OneBlade

Recenzja Philips Norelco OneBlade Oto jedyny Trymer Do Brody, którego potrzebujesz, recenzowany Alex Bracetti 13 października 2016 Podziel…
Read More

Nocna Pielęgnacja Skóry

Nocna Pielęgnacja Skóry Najlepsza Nocna Pielęgnacja Skóry Dla Jaśniejszej Cery Adam Hurly 18 maja 2016 Podziel się RedTube…