Tempo Studio Prime Day Deal na sprzęt do fitnessu domowego

Studio Tempo mieści się w salonie.
Ten artykuł jest sponsorowany przez Tempo.
Sponsor Logo


Tempo Studio Prime Day Deal na sprzęt do fitnessu domowego

Jedyna oferta Fitness, której nie chcesz przegapić w Prime Day, nie jest nawet na Amazon

Zespół redakcyjny AskMen dokładnie bada i recenzuje najlepszy sprzęt, usługi i zszywki na całe życie. AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę.


Zdjęcia produktów ze strony sprzedawcy.


Czy kiedykolwiek chciałeś uzyskać wszystkie korzyści płynące z osobistego trenera bez konieczności wychodzenia z salonu? Mamy świetną wiadomość: Tempo Studio może być domową siłownią Twoich marzeń z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

A dobra wiadomość jest coraz lepsza, ponieważ możesz zaoszczędzić 400 $na studiu Tempo z kodem Tempo-Prime, teraz do 25 czerwca.

Tempo Studio to jedyna domowa siłownia, która zapewnia interaktywny coaching, stale rosnącą różnorodność setek zajęć treningowych na żywo i na żądanie (z nowymi codziennie), a także ponad 1000 W Zestawie najwyższej jakości ciężarów i sprzętu, a także wbudowany schowek na niego do uruchomienia. Są one naprawdę niezrównane, jeśli chodzi o zapewnienie wysoce inteligentnego sprzętu fitness, w którym każdy trening ma spersonalizowane wskazówki na wyświetlaczu przed tobą. Ale jak oni to robią?


Powiązane: Jak zdobyć najlepsze oferty Prime Day (i czego unikać za wszelką cenę)


Co Wyróżnia Tempo Studio


Czujniki 3D Tempo Studio mapują twoje ruchy podczas treningu i dają natychmiastowe informacje zwrotne, które pomogą Ci poprawić i utrzymać właściwą formę, udoskonalić powtórzenia i osiągnąć postępy w dążeniu do celów fitness przy każdym treningu. Nigdy więcej nie będziesz musiał się zastanawiać, czy twoje stopy są wystarczająco daleko od siebie, lub czy przysiady są wystarczająco głębokie, aby zapewnić najlepsze wyniki. 

Tempo oferuje również spersonalizowane zalecenia dotyczące wagi, dzięki czemu możesz naciskać mocniej i mądrzej, aby uniknąć przepracowania i obrażeń. Ponadto na ekranie zobaczysz licznik powtórzeń w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz skupić się bardziej na ruchach i oddechu niż na liczeniu w głowie. Pokaże Ci również, jak postępowałeś w czasie, aby utrzymać motywację na swojej drodze.

Tempo Studio to nie tylko wszechstronne zjawisko fitness w domu, ale także nie potrzebujesz mnóstwa miejsca, aby pomieścić go w domu. Jego kompaktowa, wielokrotnie nagradzana konstrukcja zapewnia niezliczoną liczbę możliwości treningu na wyciągnięcie ręki w ramie o wymiarach około 6 stóp na 2 stopy kwadratowe. Co więcej, wolnostojąca konstrukcja nie wymaga skomplikowanej instalacji, a większość (jeśli nie wszystkie) akcesoriów do podnoszenia jest starannie schowana z tyłu iw szafce pod imponującym 42-calowym ekranem dotykowym HD.


Jaki sprzęt dostajesz w Studio Tempo?


Wybierając najlepsze studio Tempo dla swoich potrzeb fitness, otrzymasz trzy opcje.

  • Tempo Starter: Ten zestaw na poziomie podstawowym zawiera matę treningową, dwie hantle o wadze 7,5 funta i po cztery płyty o wadze 1,25 funta, 2,5 funta, 5 funtów i 10 funtów. To solidny wybór dla tych,którzy dopiero zaczynają rutynę podnoszenia. Cena z kodem kuponu: $2,095.

  • Tempo Plus: Ten zestaw Średniej klasy zawiera wszystkie te same rzeczy, co Zestaw Startowy, plus Dwie 25-funtowe Obciążniki, 25-funtową sztangę, składaną ławkę, monitor tętna i wałek do regeneracji. Jest to idealna opcja dla tych, którzy chcą przenieść swoje obecne treningi siłowe na wyższy poziom. Cena z kodem kuponu: $2,845.

  • Tempo Pro: Ten pakiet all-inclusive obejmuje dwie Obciążniki 45-funtowe, dodatkowy schowek na Obciążniki, system kettlebell i składany stojak na przysiady, oprócz wszystkiego, co jest zawarte w pakiecie Plus. To w zasadzie kompletna domowa siłownia, o której marzyłeś. Cena z kodem kuponu: $3,595.

Bez względu na to, który pakiet Tempo zdecydujesz się zdobyć, będziesz również traktowany na żywo i na żądanie zajęcia kardio, siłowe, HIIT, Boks, Joga, regeneracja i mobilność, prowadzone przez ekspertów fitness. Członkostwo to tylko $ 39 miesięcznie dla całego gospodarstwa domowego (to nie jest nawet $1.50 dziennie!) i może łatwo zastąpić członkostwo w siłowni za zaledwie ułamek kosztów. Biorąc pod uwagę fakt, że musisz zapłacić ciężko zarobioną gotówkę zarówno za miesięczne członkostwo w siłowni, jak i opłaty za osobistego trenera, aby uzyskać ten sam poziom dostępu i spersonalizowaną uwagę na treningi, łatwo jest zobaczyć, ile pieniędzy Studio Tempo może naprawdę uratować osobę, nie mówiąc już o parze, rodzinie, a nawet grupie współlokatorów. (Dodatkowo możesz sfinansować swoje Tempo Studio, więc trenujesz teraz i płacisz później.)

Więc zamiast gorączkowo przeszukując Amazon w poszukiwaniu najlepszych ofert na sprzęt do ćwiczeń w domu tego dnia, Zakończ wyszukiwanie tutaj z tym, co jest wyraźnie najlepszą ofertą, którą znajdziesz w tym tygodniu-może nawet w tym roku. 

Zaoszczędź dużo na niesamowicie zaawansowanym technologicznie, wszechstronnym studiu Tempo. Wystarczy wpisać kod Tempo-Prime przy kasie, aby zaoszczędzić 400 $na zakupie, teraz do 25 czerwca.

Możesz Też Kopać:

  • Najlepsza technologia Fitness dla małych przestrzeni
  • Nowy zestaw Pro Tempo to idealne rozwiązanie do podnoszenia ciężarów
  • Sprawdzone przez ekspertów sposoby bezpiecznego obciążania pociągu w domu

AskMen może otrzymać zapłatę, jeśli klikniesz link w tym artykule i kupisz produkt lub usługę. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą pełną
warunki użytkowania.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Trening I Sen

Trening I Sen Jak Sen Potajemnie Wpływa Na Treningi? Lekarz Snu Wyjaśnia Terrance Ross 27 lipca 2017 Podziel…
Read More

Odchudzanie Bez Ćwiczeń

Odchudzanie Bez Ćwiczeń Ta Kobieta Mówi, Że Schudła 100 Funtów Bez Ćwiczeń Redakcja AskMen 28 sierpnia 2017 Podziel…