Nawyki Zgrywanych Mężczyzn

Nawyki Zgrywanych Mężczyzn

10 Habits All Super Ripped Men Swear By

Wszyscy znamy zgranego faceta: nie daje się wciągnąć, biegając po schodach i używa każdej wymówki, aby zdjąć koszulę-nawet na rodzinnych grillach. Nie lubisz go za bardzo, ale go szanujesz. Wygląda jakby był na okładce magazynu (a może is na okładce czasopisma). Ale nawet doświadczony Kreator Photoshopa nie mógłby sprawić, że Twoje piwne jelita przypominają sześciopak. 

Dobra wiadomość jest taka, że przyjęcie pewnych nawyków może pomóc ci stać się jednym z rozdartych facetów, których zazdrościsz. Rób notatki: oto 10 nawyków, na które przeklinają najbardziej rozdrobnieni mężczyźni na świecie. 

1. Znajdują Wielką Motywację 

Słyszeliście, że aby dokonać wielkiej zmiany, motywacja musi pochodzić z wewnątrz. I to prawda. Musisz znaleźć swoje “dlaczego” – prawdziwy cel i motywację do utraty tłuszczu i uzyskania formy.

Może chcesz być najlepszą wersją siebie dla współmałżonka i dzieci, a uzyskanie formy pomoże. Może masz problemy z zaufaniem związane z twoją wagą. Być może Twoja waga powoduje bezdech senny i jesteś zmęczony i ospały przez cały dzień, co wpływa na Twoją pracę i jakość życia. 

Ale czasami potrzebujesz również dużego motywatora, aby popchnąć cię do działania. Niektórzy ludzie dołączają do wyzwania z potencjałem, aby wygrać gotówkę, inni zatrudniają trenera, aby pozostać odpowiedzialnym. “Trening z ludźmi to dobry nawyk. Głęboko wierzę, że jeśli chcesz rozwijać swój poziom sprawności, posiadanie trenera lub partnera treningowego jest idealne”, mówi Benjamin St-Amant, trener fitness i dyrektor group fitness at LIFT Session, internetowej platformy treningowej.

Wiadomość do domu: Znajdź swoją wielką motywację do chęci bycia zgrywanym. 

2. Na Pierwszym Miejscu Stawiają Odżywianie

Kiedy większość ludzi myśli o utracie wagi lub uzyskaniu formy, myślą o ćwiczeniach. Dołączają do siłowni, wykonują dwa razy dziennie treningi CrossFit i zaczynają uprawiać jogging religijnie. Niestety, odżywianie często zajmuje tylne siedzenie.

Zgrywani faceci wiedzą, że ćwiczenia to tylko jedna część równania. Jeśli chodzi o spadek tłuszczu, skupienie się na diecie i odżywianiu powinno być priorytetem. “[Zgrywanie facetów] na pewno zadziała z planem”, mówi St-Amant. “Jeśli chcesz zostać rozerwany, musisz upewnić się, że to, co jesz, jest ogólnie [na temat]. 

St-Amant, który szczyci się godną pozazdroszczenia sylwetką, nie wierzy w przestrzeganie ścisłej diety. Zamiast tego zaleca użycie prostego hacka kontrolującego porcję: zjedz równowartość jednej otwartej ręki warzyw i jednej zamkniętej ręki mięsa dla każdego posiłku. Wypełnij resztę talerza umiarkowaną ilością dobrych węglowodanów. 

Wiadomość do domu: tak, powinieneś ćwiczyć. Ale musisz umieścić odżywianie na pierwszym miejscu. 

3. Nie unikają “Nudnego” Cardio

Jeździsz po parkingu siłowni szukając miejsca bliżej drzwi? Przestań to robić. Badania pokazują, że koncepcja schludnego (Non-Exercise Activity Termogenesis) ma duży wpływ na utratę wagi.

W opracowaniu opublikowanym w The American Journal Of Clinical Nutrition, naukowcy odkryli, że siedzenie, ale pozostawanie w bezruchu spowodowało średni wzrost wydatków na energię o 6%, podczas gdy siedzenie i Wiercenie spowodowało znacznie większy wzrost o 29%. Stojąc nieruchomo doprowadził do wzrostu o 8%, podczas gdy stojąc i wiercąc jechał ogromny wzrost o 38%.

To nie żart. Chodzenie nie zawsze jest seksowne, ale zejście z drogi, aby uzyskać więcej kroków i niską aktywność w sumie.Idź schodami. Idź tak często, jak to możliwe. Jedź na rowerze. Więcej ruchu. Patrz, co robią Twoi zgrywani przyjaciele. Czy są aktywni bez wysiłku? Zawsze chodzą, uprawiają sport i gonią dzieci? Prawdopodobnie znajdziesz wśród nich pewne podobieństwa.

Wiadomość do domu: im niższe spożycie kalorii, tym bardziej prawdopodobne jest, że twoje ciało będzie regulować aktywność. Musisz zaplanować aktywność, aby utrzymać spalanie kalorii, nawet gdy kusi kanapa i Netflix.

4. Obejmują Walkę

Zgrywani faceci też mają obowiązki: mają psy, dzieci i Kariery. Życie nie będzie pauzować, żebyś nabrał formy. Nie ma idealnego czasu. Zmaganie się z ograniczeniami czasowymi jest częścią bycia człowiekiem, więc zrozum tę koncepcję i znajdź czas, aby realizować swoje zdrowie pomimo napiętego harmonogramu. 

14 lat temu w tym miesiącu pożegnałem się z wymówkami. Byłem zmęczony noszeniem tych kamizelek, żeby zakryć moje moobs. Byłem zmęczony garbieniem się. Miałam już dość tego, że nie wykorzystałam swojego potencjału i wiedziałam, że poprawienie formy skieruje mnie na właściwą drogę. Wszedłem na pomysł, co ja może stać się zamiast skupiać się na aktualnym stanie rzeczy. 

Nie było łatwo. Pamiętam noce siedząc przy komputerze z głową w rękach, zastanawiając się, czy kiedykolwiek zobaczę postęp. Pamiętam prawie gilotynowe odrąbanie sobie karku sztangą po obciążeniu jej zdecydowanie zbyt dużym ciężarem dla własnego dobra. Pamiętam kucanie w spodniach i Rozdzieranie ich z tyłu. Mogłem zrezygnować niezliczoną ilość razy. Ale pamiętam też, jak się czułem, kiedy dokonywałem zmian-fizycznie i psychicznie.

Czasami wymaga to trochę wysiłku. Innym razem, dużo. Wymaga to również lekkomyślnego porzucenia i chęci pójścia o krok dalej. Ale zgrywani faceci rozumieją, że nie ma gry końcowej ani terminu. Jeśli chcesz to zrobić, wejdź na całość i oczekuj, że będziesz to robił do końca życia. Fitness nie należy traktować jako choroby: “weź ten program ćwiczeń przez 30 dni i jesteś wyleczony na całe życie.”Musisz uczynić go częścią swojego życia, więc lepiej znajdź plan, który pasuje do Twojej rzeczywistości i obejmuje walkę-warto.

I spójrzmy prawdzie w oczy: kilogramy nie spakowały się z dnia na dzień, więc nie możesz oczekiwać, że odlecą po zmianie pewnych nawyków.

Wiadomość do domu: każdy ma problemy i niepowodzenia. Obejmij je, a w końcu zobaczysz duże rezultaty.

5. Mają Swój Dzień

Według Chrisa i Erica Martineza z Dynamic Duo Training, rozpoczęcie dnia na prawej stopie jest kluczem do osiągnięcia statusu ripped.

“Zacznij dzień od porannej rutyny lub rytuału i bądź z nim zgodny. Może to trwać od 30 do 120 minut ” – napisali w e-mailu. “W książce Miracle Morning autor używa akronimu SAVSER, który oznacza ciszę, afirmacje, wizualizację, Bazgroły, ćwiczenia i czytanie. Zalecamy rozpoczęcie od zrobienia jednego z nich w pierwszym tygodniu, a następnie dodanie kolejnego w drugim tygodniu i tak dalej. O porannej rutyny będzie naprawdę ustawić ton na dzień, czy czujesz się w pełnej kontroli psychicznie, i wygra dzień.”

Wiadomość na wynos: Opanuj swój dzień, a przygotujesz się na sukces.

6. Mają Rację.

Jeśli jesteś nieco starszy i cięższy (tj. typowy północnoamerykański), możesz mieć niezdiagnozowany zespół metaboliczny (Pre-cukrzyca), który jest związany z niższym poziomem testosteronu.

Na Terapia Naturalna A Testosteron, autor Lee Myer odnosi się do badanie, w którym zbadano otyłych mężczyzn 64: ich średni testosteron wynosił marne 340ng / dl (zdrowy zakres odniesienia LabCorp wynosi 348-1197 ng / dl). W tym samym badaniu stwierdzono, że masa ciała była związana ze zwiększonym poziomem hormonu estradiolu (estrogenu). Więc zasadniczo nadwaga ma negatywny wpływ na poziom hormonów.

Jeśli poziom hormonów nie są optymalne, walczysz pod górę bitwy w dziale utrata tłuszczu. Istnieje wiele sposobów, aby podnieść swój testosteron naturalnie. Pierwszym z nich jest utrata masy ciała. Ale skupienie się na uzyskaniu odpowiedniego snu, optymalizacja poziomu witaminy D i magnezu oraz minimalizacja spożycia alkoholu może pomóc. 

7. Znajdują Coś Do Stracenia

Musi być coś do stracenia, jeśli tego nie zrobisz. 14 lat temu powiedziałem sobie, że jeśli nie będę w formie, rzucę granie w gry wideo na rok (to dla mnie wtedy wielka sprawa) i napiszę notatkę na monitorze komputera.

Ta sama strategia jest nakreślona w Dieta Szantażowa, mało znana książka Johna Niedźwiedzia. W książce autor opisuje swoją walkę z otyłością i przedstawia plan, który wymyślił, aby zrzucić funty: podpisał kontrakt z prawnikiem i umieścił 5000 dolarów w depozycie. Kontrakt przewidywał, że jeśli w ciągu roku nie straci 70 funtów, prawnik musi oddać wszystkie pieniądze amerykańskiej partii nazistowskiej. Rok później Miś schudł 70 funtów. 

Wiadomość: im trudniej jest zrezygnować, tym łatwiej jest odnieść sukces. Podnieś stawkę, aby kontynuować, gdy robi się ciężko.

8. Radzą Sobie Ze Swoimi Emocjami 

Według Jasona Helmesa z anymanfitness.com, rozdarci faceci muszą znieść emocjonalne jedzenie.

“Kiedy Jemy, Jemy z dwóch powodów. Pierwszy powód jest fizjologiczny: jemy, ponieważ potrzebujemy żywności i składników odżywczych dla optymalnej wydajności”, mówi. “[Ale] być może większym powodem, dla którego jemy, jest reakcja oparta na reakcji emocjonalnej. Czujemy coś-stres, niepokój, nerwowość, smutek, podniecenie.”

Według Helmesa kluczowe jest opracowanie zdrowych narzędzi do radzenia sobie z emocjami. “Stoicyzm jest starożytną sztuką obserwowania [sytuacji] wokół ciebie i nie pozwalania im wpływać na twój stan psychiczny i fizyczny”, mówi. “Pozostawanie stoikiem w obliczu przeszkód może przejść długą drogę w rozwijaniu dyscypliny wymaganej do bycia rozdartym. Zrozum wyzwania, którym się sprzeciwiasz. Szukaj alternatywnych metod radzenia sobie z emocjami. Zastanów się i medytuj. I stać się bez emocji i nieczuły, jeśli chodzi o jedzenie.”

Wiadomość na wynos: przestań używać jedzenia jako narzędzia do zarządzania emocjami i jedz po prostu dla wydajności.

9. Włożyli W Pracę

Rozdarci faceci włożyli w to robotę. Dieta, dopóki nie osiągniesz niskiego poziomu tkanki tłuszczowej wymaga więcej niż podstawowych strategii, takich jak cięcie węglowodanów po 18: 00 i wykonywanie dwóch treningów całego ciała tygodniowo. Aby uzyskać wspaniałe rezultaty, musisz podjąć ogromne działania. Innymi słowy, pompuj głośność na siłowni.

“Nie bój się głośności. W świecie pełnym minimalistycznych procedur i bardzo intensywnych, bardzo krótkich treningów, faceci boją się być na siłowni przez znacznie dłużej niż 45 minut”, mówi trener odchudzania Mike Samuels. “Czasami jednak trzeba się nad tym zastanowić i poświęcić więcej czasu. Rutyna o większej objętości buduje mięśnie i siłę szybciej i utrzymuje ją lepiej, gdy się wychylasz. Dodatkowo, jeśli masz awersję do cięcia kalorii w dół zbyt daleko, będziesz musiał poświęcić trochę czasu, aby spalić dodatkowe kalorie na siłowni. Nie musisz tam być pięć godzin dziennie, ale nie bój się robić 90-120 minutowych sesji.”

St-Amant zgadza się, że ważne jest, aby być progresywnym podczas treningu: “ważne jest wyznaczanie celów — konkretnych krótkoterminowych celów, takich jak zwiększenie ciężarów lub powtórzeń lub ukończenie obwodu w krótszym czasie”, mówi. “Zawsze staraj się robić lepiej.”

Wiadomość do domu: jeśli twoje obecne ciało zostało zbudowane przy użyciu minimalistycznych metod treningowych, prawdopodobnie nadszedł czas, aby zwiększyć obciążenie pracą.

10. Planują Przeszkody

Gdy poznasz swoje wyzwalacze, ustal plan, aby poradzić sobie z nimi powoli, ale pewnie. Konfigurowanie scenariuszy pomoże Ci ominąć potencjalne przeszkody.

Niepowodzenia są jednak częścią podróży. Odpręż się, odkurz się i wracaj na konia. Liczy się szerszy obraz. Jeden dzień złego jedzenia nie przekreśli Twojego postępu. Pamiętaj o tym, a będziesz mniej skłonny do rezygnacji przy pierwszych oznakach kłopotów.

Mitch Calvert posiada dyplom z komunikacji i jest certyfikowanym trenerem osobistym i trenerem odchudzania. Odkrył swoją miłość do fitnessu, pracując jako kucharz 240-funtowy na uniwersytecie i poświęcił ostatnie trzynaście lat swojego życia na fitness – pracując specjalnie z mężczyznami, którzy mają wagę do utraty i pewność siebie, aby zyskać.

Organizuje 6-i 12-tygodniowe wyzwania dla facetów, którzy chcą pokonać garb utraty tłuszczu na całe życie.

Ale, co najważniejsze, Mitch ma żonę od dwóch lat (pokonując szanse!), roczna córka o imieniu Quinn i sympatyczna kotka o imieniu Chelsea, która jest pieszczotliwie znana jako Boobie lub Kitty (tak, jest zdezorientowana). 

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts