Top 10 Cech Wspaniałego Chłopaka

Kobieta i mężczyzna siedzący na przystani patrząc na zachód słońca za górami.

Top 10 Cech Wspaniałego Chłopaka

10 Cech Wspólnych Dla Wszystkich Wspaniałych Chłopaków, Ujawnionych

Może masz szczęście być w wielkim związku z kobietą, którą kochasz, a może planujesz błogość partnerskiego życia jakiś czas w najbliższej przyszłości. Tak czy inaczej, prawdopodobnie zdecydowałeś, że nadszedł czas, aby pracować nad byciem najlepszym możliwym Chłopakiem, jakim możesz być, głównie w celu zapewnienia ciągłego zainteresowania i zaangażowania swojej dziewczyny, ale także ze względu na własne samodoskonalenie. Ale jak przejść od bycia nieudolnym, zwykłym facetem do wymarzonego chłopaka, którym kobiety się przechwalają? Zacznij tutaj! oto 10 najlepszych cech wspaniałego chłopaka:

1. Jesteś aktywnym słuchaczem

Aktywne słuchanie to umiejętność. Biedni słuchacze po prostu kiwają głową, gdy druga osoba mówi; myśląc o tym, co powiedzieć dalej, zamiast naprawdę brać to, co się mówi. Zamiast tego skup się na umożliwieniu swojej dziewczynie pełnego powiedzenia swojego utworu, niezależnie od tego, czy opowiada małą, odrzuconą historię, czy zagłębia się w głęboki i znaczący związek. Brak słuchania partnera jest brak szacunku i ogranicza intymność. Ćwicz słuchanie swojej dziewczyny bez przerywania, jednego podbijania lub grania adwokata diabła.

2. Jesteś dobry w łóżku

Seks jest również ważny dla kobiet. Zazwyczaj jest to jedna rzecz, która oddziela platoniczne relacje od romantycznych, a jeśli twoje życie seksualne nie jest na miejscu, jest mało prawdopodobne, że twoja dziewczyna będzie całkowicie zadowolona. Na szczęście bycie dobrym w łóżku nie oznacza posiadania ogromnego kutasa lub wytrzymałości Gwiazdy porno, to po prostu wymaga otwartej komunikacji, otwartości umysłu i zaangażowania w przyjemność swojej dziewczyny. Potrzebujesz więcej szczegółów? Sprawdź te artykuły, Jak mieć lepsze życie seksualne.

3. Jesteś oddany

O ile nie jesteś poliamorystą, posiadanie dziewczyny oznacza rezygnację z relacji seksualnych z innymi ludźmi, a wierność jest podstawowym wymogiem dla każdego chłopaka. To do ciebie należy ustawienie parametrów tego, co liczy się jako naruszenie zaufania do twojego związku: dla niektórych Całowanie będzie przekraczaniem granicy, dla innych oczywisty, lekceważący flirt wywoła poważny argument. Być jasne o granicach od początku, i trzymać się ich. Jednak bycie świetnym Chłopakiem wymaga więcej niż tylko spełnienia minimalnego wymogu, aby nie oszukiwać. Zaangażowani chłopcy uwzględniają swoje dziewczyny w swoich przyszłych planach, przedstawiają je przyjaciołom i rodzinie i unikają utrzymywania związku w tajemnicy (klasyczny znak łuszczenia się.)

RELATED READING: odkrywanie pięciu różnych poziomów oszukiwania

4. Dbasz O Swój Wygląd

Bycie drop-dead gorgeous jest domeną tylko kilku wybranych z nas, ale każdy facet może dołożyć starań, aby być zadbanym i schludnym razem. To dość proste: świetni chłopcy podejmują rozsądny wysiłek, aby dobrze się ubierać, ładnie pachnieć i pielęgnować włosy na ciele. Oczekujesz tego samego od niej, prawda? 

5. Jesteś empatyczna.

Związki nie zawsze są płynne i siorbają każdy koniec pojedynczego pasma makaronu, dopóki nie całujecie się w poplamione marinara usta. Czasami ty lub Twoja dziewczyna uderzy w ciężkie chwile w twoim życiu, lub będą napięcia w związku, który wymaga rozwiązania. Empatia jest kluczowym żelem w dobrych związkach i umiejętnością, którą opanowali wszyscy wspaniali chłopcy. Wyrażanie empatii nie zawsze oznacza, że musisz przejść do trybu” napraw wszystko”, co wielu mężczyzn może zrobić. Często lepiej jest powiedzieć: “Przykro mi, że ci się to przytrafia” lub ” to musi być trudne, Jestem tu dla ciebie.”Oto jak być empatycznym w skrócie: (1) słuchaj aktywnie (patrz nr 1 powyżej!); (2) wyobraź sobie siebie w butach swojej dziewczyny i (3) wyrażaj prawdziwą troskę i troskę.

6. You ‘ re Funny – and you Let her Be Funny, Too

Wspólne poczucie humoru i umiejętność łączenia się w zabawne rzeczy to kluczowa cecha w każdym silnym związku. Jednak kobiety mogą być męczące, aby być z mężczyznami, którzy uważają się za komików, ale parują lub ignorują nasze własne dowcipy i dowcipne asides. Prawdziwe przekomarzanie się pojawia się, gdy obie strony ścierają się ze sobą, a idea, że kobiety nie są tak zabawne jak mężczyźni, jest Nieświeża, seksistowska i długo obalona. Zróbcie miejsce dla was obu, aby połaskotać swoje śmieszne kości-w ten sposób będzie wam dużo zabawniej.

7. Jesteś zainteresowany nauką

Niekoniecznie musisz być świeżo po Harvard Law School, ale zainteresowanie nauką i samodoskonaleniem jest atrakcyjne dla kobiet i zaokrągli Cię jako osobę. Trudno jest być z kimś, kto utknął na ich drodze, nieprawdziwy lub oddany przestarzałym pomysłom lub wartościom, więc upewnij się, że ćwiczysz swój mózg, niezależnie od tego, czy śledzisz blogi, słuchasz podcastów, bierzesz lekcje, czy po prostu czytasz zwykłe Staromodne książki.

8. Dajesz

Ważnym elementem jest wielki chłopak jest hojny i pomocny. Hojność nie jest wyłącznie rzeczą pieniężną: możesz być hojny ze swoim czasem, wysiłkiem i komplementami, a nie po prostu rzucać mnóstwem gotówki (chociaż jeśli masz mnóstwo gotówki do rzucenia, jest mało prawdopodobne, aby zaszkodzić!) Wspaniali chłopcy upewnij się, że ich dziewczyny nie muszą dbać o wszystko i pomóc w zarządzaniu relacjami, takimi jak prace domowe i planowanie dat. Niech następująca metafora poprowadzi cię do Relationship bliss: “jeśli nie jesteś pewien, czyja kolej na wynoszenie śmieci, niech twoja kolej.”(Podpowiedź: dotyczy to nie tylko śmieci!)

9. Komunikujesz Się Konstruktywnie

W związkach zawsze napotkasz trudności, w których oboje uderzacie głową o ścianę, próbując się zrozumieć. Jedynym sposobem na obejście tego jest otwarta, szczera komunikacja. Przydatne może być oprawienie dyskusji za pomocą języka “ja”, aby uniknąć obwiniania i wzmocnić głębszą intymność; na przykład “czułem się niepewnie, gdy zdarzyło się X” lub “kocham to, gdy mówisz mi Y.” spróbuj myśleć o swoich rozmowach jako o ścieżce do wzajemnej satysfakcji i wzrostu, zamiast antagonistycznych spraw, w których jedna strona musi wygrać lub być “właściwa”.

10. Jesteś miły.

Większość mężczyzn wie, że jest to związek podstawowy, aby być dobrym dla swojej dziewczyny — to nie jest fizyka jądrowa. Jednak wielcy chłopcy wiedzą, że ważne jest, aby być mili dla wszystkich. Kobiety oceniają to jako zwrot, gdy mężczyźni są niegrzeczni dla pracowników usług, więc sposób, w jaki traktujesz innych ludzi, liczy się w jej ocenie. Prawdopodobnie będzie uważnie przyglądać się, jak traktujesz jej przyjaciół i rodzinę, a także swoich, ponieważ po zakończeniu fazy miesiąca miodowego jest to najlepsza wskazówka, w jaki sposób ją potraktujesz.

RELATED READING: Top 10 uchwał, aby Twoja dziewczyna sposób szczęśliwszy

To wszystko. Bez dzwonków i gwizdów, bez oleju z węży — po prostu te same dobre, uczciwe cechy osobiste, które Twoja mama prawdopodobnie stara się wwiercić w ciebie od lat. Zainwestuj trochę wysiłku w kultywowanie tych cech, a nie tylko twoje romantyczne relacje się poprawią, wszystkie twoje relacje się poprawią, a na pewno zakwalifikujesz się do grona wspaniałych chłopaków na świecie.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts