Dlaczego Mężatki Flirtują?

kobieta z rudymi włosami i ubrana w złotą sukienkę z nadrukiem siedzi w kabinie.

Dlaczego Mężatki Flirtują?

Zrozumienie, Dlaczego Zamężne Kobiety Flirtują I Co To Naprawdę Oznacza

Randkowy Kujon to mroczna postać, której miejsce pobytu i szczegóły pozostają nieznane. Wiemy, że jest naprawdę dobry w randkowaniu. Był na więcej randek, niż można potrząsnąć długą kartę baru, a on jest tutaj, aby pomóc przeciętnemu facetowi krok jego gra Randkowa się wycięcie-lub kilka.

Pytanie

Hi Dating Nerd,

Jest coś niepokojącego w zachowaniu zamężnych kobiet. Wygląda na to, że są bardzo zalotni. Wiem to, bo jestem barmanem, i często, jak bardzo często, zamężne kobiety rozmawiają ze mną, kiedy pracuję, albo wdają się w chichoczące rozmowy z młodszymi facetami, którzy najwyraźniej nie są ich mężem. To sprawia, że naprawdę martwi mnie, że nie powinienem wchodzić w długoterminowy związek, jeśli moja żona ma zamiar po prostu wyjść i być naprawdę swobodnym z innymi facetami. O co tu chodzi? Dlaczego zamężne kobiety tak często flirtują?

– Dezaprobujący Dave

Odpowiedź

Cześć Dave,

Jestem życzliwym facetem i nie lubię przekazywać negatywnych intencji ludziom, których nie znam, więc nie będę cię od razu nazywać mizoginistą. Ale musisz zrozumieć, że twoje pytanie brzmi, jakbyś nienawidził kobiet. Z kilku krótkich obserwacji niewielkiej liczby zamężnych kobiet wynika, że ogólna populacja kobiet składa się wyłącznie z nierządnic, które nie zasługują na takiego faceta jak ty. Nie tylko jest to szalenie nielogiczne, ale także mówi o głębszej paranoi dotyczącej zachowań kobiet.

Ale załóżmy, że jesteś miłym facetem i że źle przeczytałem ton Twojego e-maila. Naprawdę chcesz być wspaniałym mężem dla wspaniałej kobiety pewnego dnia. I chcecie być całkowicie oddani-jak, chcecie oddać swoje serce całkowicie komuś, i odzyskać ich z powrotem, i mieć dziecko, i patrzeć, jak to jest głupie razem, w małym domku na wsi. Ale w ciągu swojego życia zauważyłeś, że wiele zamężnych kobiet robi rzeczy, które sprawiają, że czujesz się niekomfortowo, i to daje Ci wątpliwości co do integralności monogamii w twoim społeczeństwie. W takim razie. To rozsądne.

I jest to również, na szczęście, całkowicie nieuzasadnione zmartwienie, z jakichś dziesięciu powodów. Pierwszym z nich jest fakt, że nie obserwowałeś wszystkich zamężnych kobiet, obserwowałeś kobiety, które kręcą się wokół twojego baru i flirtują z kolesiami. Więc to nie jest dokładnie Przeciętna próbka całej kobiecości. Jestem też gotów się założyć, że angażujesz się w zupełnie normalną różnorodność ludzkiej krótkowzroczności zwaną tendencją potwierdzenia-skłonnością ludzi do skupiania się bardziej na wydarzeniach na świecie, które potwierdzają ich perspektywę. Niepokoi Cię fakt, że zamężne kobiety czasami flirtują, więc bardzo uważnie obserwujesz zamężne kobiety, które tak robią, i nie robisz tak wiele z zamężnych kobiet, które po prostu relaksują się ze swoimi przyjaciółmi.

Więc mówimy o małym wyborze małej podsekcji kobiet. Nawet jeśli zachowanie tych zalotnych mężatek było naprawdę okropne i naganne — i nie sądzę, że tak jest, ale przejdę do tego za chwilę — nadal możesz odpocząć wiedząc, że istnieje wiele kobiet, które zazwyczaj pozostają w domu i spędzają czas ze swoimi przyjaciółmi i robią nudne rzeczy. Wystarczy skupić swoje wysiłki randki na kobiety, które nie kochają życie nocne, których jest bardzo wiele.

Wciąż jestem ciekaw tej specyficznej populacji zalotnych mężatek. O co chodzi? Dlaczego taki flirciarz? Myślę, że odpowiedź jest bardzo prosta. Flirt jest zabawny. Ludzie lubią zabawę. Zamężne kobiety to ludzie. To niekoniecznie bardziej skomplikowane. I naprawdę nie ma nic złego w byciu flirciarzem od czasu do czasu, nawet jeśli jesteś w związku. To nie jest tak, że małżeństwo żony jest zniszczone w momencie, gdy płaci komplement swojemu osobistemu trenerowi. Te kobiety w Twoim barze, ogólnie rzecz biorąc, nie są złymi kusicielkami knującymi przeciwko swoim mężom.

Zdaję sobie sprawę, że czasami flirt jest pierwszym krokiem do romansu. Ale zdaję sobie również sprawę, że picie jest czasem pierwszym krokiem do jazdy po pijanemu, a dieta jest czasem pierwszym krokiem do zaburzenia odżywiania. To nie znaczy, że nie powinieneś pić raz na jakiś czas, ani nigdy nie myśleć o tym, co jesz. Picie i dieta są w porządku z umiarem. Tak jak flirt. Zdecydowana większość flirtu jest całkowicie niewinna-rodzaj rzeczy, w której nawiązujesz lekko intensywny kontakt wzrokowy ze swoim gorącym kasjerem bankowym, który wydaje się cieszyć bezsensownymi żartami. To zabawne i nigdzie nie prowadzi. To tylko sposób, aby krótko cieszyć się iskrą uwagi od płci przeciwnej. (Lub niezależnie od płci wolisz.) Cieszysz się lekko odurzającym towarzyskim momentem, potem idziesz dalej, wracasz do domu, do żony i uprawiasz z nią niesamowity seks.

Byłeś już wcześniej w ekskluzywnym związku, prawda? Kiedy byłaś, czy od razu przestałaś szukać kobiecej interakcji? Czy od razu stałeś się całkowicie czystym robotem z każdą atrakcyjną kobietą, z którą rozmawiałeś, nie zatrzymując się na chwilę, aby zastosować trochę uroku? Nie, oczywiście, że nie. NIE KŁAM. Wciąż próbowałeś sprawić, by Twoja kelnerka Cię polubiła, albo próbowałeś nawiązać kontakt wzrokowy z tą konkretną dziewczyną na siłowni. Bo jesteś tylko bezwłosą małpą, jak reszta z nas. Ponieważ twój układ nerwowy nie jest całkowicie skonfigurowany w momencie, gdy tworzysz swój związek na wyłączność.

Mam nadzieję, że pewnego dnia się ożenisz. A kiedy będziesz żonaty, będziesz mniej więcej tą samą osobą, jaką jesteś teraz. Będziesz zarówno oddany swojemu partnerowi, jak i zainteresowany tym szczególnym uczuciem trzepotania, które zapewnia chwila flirtu. I mam nadzieję, że twoja żona będzie cool z tym i nie zrobi wielkiego zamieszania, jeśli zauważy, że jesteś trochę rozmowny z uroczą baristą. W zamian powinieneś być dorosłym mężczyzną, a nie świrować, jeśli zobaczysz, jak się uśmiecha do swojej fajnej barmanki.

Innymi słowy, zaakceptuj fakt, że kobiety są często tak samo głodne uwagi jak ty.

Przydałaby ci się pomoc w randkowaniu? Wyślij e-mail do Dating Nerd na [email protected].

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts