Zapachy, Które Najbardziej Podobają Się Kobietom

Zapachy, Które Najbardziej Podobają Się Kobietom

Są To Najlepsze Wody Kolońskie, O Czym Decydują Kobiety

Jako ekspert w psychologii zapachów, najczęściej zadawane mi pytanie brzmi, który zapach zbierze najwięcej komplementów i zyska największą atrakcję seksualną. Można spojrzeć na Najlepiej sprzedające się zapachy i przypuszczać, że tam są odpowiedzi, ale gdyby to było takie proste, pytanie nie byłoby stale zadawane.

Prawda jest taka, że liczby sprzedaży nie mówią, jakie zapachy naprawdę sprawiają, że ktoś tyka. Sprzedaż nie mówi ci, jakie zapachy mają zdolność wyciągania niemal zwierzęcej odpowiedzi. Sprzedaż powie Ci tylko to, co zostało dobrze przyjęte w jednym czasie i może dobrze się sprzedało z powodu tej początkowej odpowiedzi. Więc wziąłem to na siebie, aby znaleźć prawdziwe odpowiedzi, stosując naukowe podejście, które poddałoby wszystkie zapachy temu samemu testowi i uzyskałoby prawdziwe porównania z prawdziwymi wynikami.

Po latach badań opracowałem eksperyment psychologiczny, który określiłby zapachy, które są najbardziej pociągające. Zaplanowałem ten eksperyment do przyszłej publikacji w czasopiśmie psychologicznym i podczas gdy szczegóły i mechanika eksperymentu zostaną zapisane na potrzeby przyszłej publikacji, podzielę się zapachami z pozytywnymi wynikami tutaj na AskMen. Chociaż lubię wiele z tych zapachów, nie chodzi o moje osobiste preferencje — chodzi o naukę. Są to męskie zapachy, które konsekwentnie wywoływały bardzo pozytywne reakcje kobiet w rzeczywistych scenariuszach.
 
Zastrzeżenie 1: tylko dlatego, że te zapachy otrzymały olśniewająco pozytywne wyniki wśród kobiet, nie oznacza to, że każda kobieta je polubi i nie oznacza, że ty też je polubisz. Przeczytaj opisy każdego zapachu poniżej, znajdź, który z nich jest dla ciebie najlepszy i noś go. Jeśli nie czujesz się komfortowo nosząc coś, twój brak pewności siebie pokaże.
 
Zastrzeżenie 2: wyniki mojego eksperymentu ujawniają, że kobiety są uderzająco przyciągane tymi zapachami-to, czy możesz wykorzystać ten zapachowy pociąg, zależy od Ciebie. Sam zapach nie doprowadzi Cię do sypialni. Nie ma skrótów, a każdy, kto twierdzi, że zna sekret natychmiastowej intymności, kłamie. Te zapachy mogą otwierać drzwi. Żeby poprowadzić ją przez te drzwi, będziesz chciał stać się najlepszym człowiekiem, jakim możesz być. Na szczęście jesteś na AskMen i tutaj możesz znaleźć najlepsze artykuły, które pomogą Ci stać się lepszym człowiekiem.
 

Słodkie alkohole tytoniowe by 18.21 Man Made

W chwili pisania tego tekstu, Sweet Tobacco Spirits jest najmniej znanym zapachem na tej liście, ale nie potrzebuję kryształowej kuli, aby powiedzieć, że ten zapach przejdzie do historii jako jeden z najlepszych zapachów wszech czasów. To nie jest hiperbola — Słodkie alkohole tytoniowe są tak dobre. Za pierwszym razem, gdy założyłem ten zapach, zanim jeszcze go przeprowadziłem, kobiety Na Całym Świecie komplementowały mnie tym zapachem. Po tym, jak przeprowadziłem eksperyment, pozytywne wyniki były poza skalą.
 
Otwiera to potężna mieszanka miodu i czerwonego wina, która utrzymuje się przez wiele godzin. Mam też trochę salonu, krem do golenia Vibe unoszący się w tle — co jest odpowiednie, biorąc pod uwagę, że 18.21 Man Made nie jest domem zapachowym, ale zaczęło się od produktów do pielęgnacji włosów. Długo utrzymujący się zapach osiąga swój suchy połysk, wanilia i tonka. Wszystko to łączy się w tym gładkim, miodowo-waniliowym zapachu przypominającym tytoń fajkowy.
 
Jest to najlepsze na jesień i zimę, ale jeśli zamiast spryskać ją mgłą, możesz uciec z tym wiosną i latem. Nadaje się do dnia i nocy, co jest idealne, ponieważ będzie to łatwo trwać od wczesnego ranka do późnej nocy.
 
80.00 zł Amazon.com
 

Aventus by Creed

Aventus to zapach ananasa, do którego porównywane są wszystkie inne zapachy z nutą ananasa. Brzoza dodaje mu zadymionej jakości. Dym nie jest prawdziwym dymem, ale raczej esencją dymu. I to podsumowuje zapach, który kobiety tak bardzo kochają — dymną mieszankę ananasów, której wyniki nie mogą pozostać niezauważone.
 
Jest to niezbędny zapach na lato: idealny na dzień, ale z wystarczająco dymnym klimatem, aby działał w letnie noce. To absolutny hit lata. I choć kobiety uwielbiają go przez cały rok, wyraźna nuta ananasa sprawia, że jest bardziej nie na miejscu w innych porach roku.
 
199,50 zł Amazon.com

A * Men by Thierry Mugler

 
Otwarcie z ostrą, smolistą nutą, która trwa godzinami,A * Men odstraszy wielu ludzi po wczesnym noszeniu. Ale piękno tego zapachu pojawia się w suchym powietrzu. Mocno słodki karmel, kawa, wanilia i miód doprowadzają kobiety do szaleństwa. Duża dawka paczuli dodaje odważnej krawędzi, dzięki czemu ta nie jest zbyt słodka.
 
Podczas gdy A * Men to ogromny sukces z kobietami, ważne jest, aby pamiętać, że nie przechodzi testu na sukces w cieplejszych porach roku, ale jest idealny na zimę, a zwłaszcza zimowe noce.
 
44,50 zł Amazon.com

La Nuit de L ‘ homme by Yves Saint Laurent

Flanker do oryginalnego L ‘ Homme Yves Saint Laurent znalazł zdumiewający sukces wśród kobiet. Dość liniowy zapach, pachnie jak mieszanka cynamonu i lawendy od początkowego sprayu do suszenia. Liniowy nie oznacza nieciekawy, ponieważ ten zapach czerpie wiele komplementów.
 
Podczas gdy działa najlepiej w chłodniejszych sezonach, La Nuit de L ‘ homme wykazał pozytywne wyniki w każdym sezonie. Dodatkowo tworzy fenomenalny zapach na randkę.
 
$59.99 on Amazon.com

Bleu De Chanel by Chanel

Nie należy mylić tego z wersją wody perfumowanej, ponieważ oryginalny Bleu De Chanel to zapach, który miał najbardziej imponujące rezultaty u kobiet.
 
Podczas gdy Parfum jest zasadniczo głębokim piżmowym grejpfrutem, oryginał otwiera się jako jasno energetyczny cytrusowy grejpfrut i staje się ciemniejszy i bardziej tajemniczy, gdy wysycha, a kadzidło przechodzi przez. Podczas gdy Parfum jest przyjemnym, wyrafinowanym zapachem, oryginał jest znacznie bardziej wszechstronny, pozwalając na korzystne reakcje.
 
Bleu De Chanel można nosić przez wszystkie cztery pory roku, w dzień iw nocy, na każdą okazję.
 
90.45 zł Amazon.com

Acqua di Gio Giorgio Armani

Chociaż sprzedaż nie jest równoznaczna z przyciąganiem kobiet do głowy, wyniki mojego eksperymentu ujawniły, że Acqua di Gio zasłużyła na miejsce najlepiej sprzedającego się męskiego zapachu wszech czasów. Mówiąc najprościej — kobiety uwielbiają ten zapach.
 
Ostateczny aquatic, Acqua di Gio pachnie jak piżmowy, czysty ocean, jaśmin unoszący się nad nim i lekkie cytrusy oblane w nim. Jedyną słabością tego zapachu jest jego popularność. Wiele kobiet o tym wie i wszystkie mają związane z tym wspomnienia, ale jeśli nosisz zapach i nie pozwól, aby zapach Cię nosił, możesz odnowić te wspomnienia, aby były o Tobie.
 
Morski, wodny charakter tego zapachu sprawia, że jest on najbardziej odpowiedni na lato i wiosnę. Jego tropikalny klimat i sposób, w jaki zmienia się na skórze podczas upałów, sprawia, że Acqua di Gio jest jednym z najlepszych.
 
$59.99 on Amazon.com
 


Z samą ilością męskich zapachów już dostępnych na rynku i setkami zapachów, które pojawiają się co roku, nie mogę przeprowadzić każdego produktu przez ten eksperyment, ale będę kontynuował badania zapachów starych i nowych, aby upewnić się, że nigdy nie będziesz musiał szukać nigdzie indziej, a ten artykuł zawsze będzie twoim ostatecznym źródłem najbardziej atrakcyjnych męskich zapachów dla kobiet.

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Recenzja Proactiv Shave Club

Recenzja Proactiv Shave Club Przedstawiamy Najnowszy I Najlepszy Klub Golenia-Pożegnanie Złej Skóry I Gorszych Goleń Andrew Cross 1…