Znaki, że oszukuje

Znaki, że oszukuje

Znaki, że oszukuje

Martwisz się, że zdradza? Musisz to przeczytać

Czujesz to w brzuchu. Zaczynasz wątpić w zaufanie, które zbudowałeś ze swoją długoletnią dziewczyną, z którą byłeś zaangażowany przez długi czas. Jeśli zaczynasz podejrzewać lub martwić się, że twój partner oszukuje, czy to w pracy, online, czy z przyjacielem, któremu nigdy nie ufałeś, ważne jest, aby zwracać uwagę na swoją intuicję, a jednocześnie być realistycznym.

Niewierność, którą możesz udowodnić, może być trudna do powrotu jako para, ale tak samo można oskarżać kogoś o niewierność bez dowodów. Podstawą każdego kochającego związku jest prawdziwy szacunek, podziw i niezłomne zaufanie do partnera, a wszystko, co ma na celu zagrozić, że połączenie jest nie tylko trudne, ale może powodować wiele zranionych uczuć, zbyt.

Na szczęście dla Ciebie, rozmawialiśmy z terapeutami, ekspertami od relacji i trenerami randkowymi, aby zidentyfikować Duże wskaźniki, które Twoja dziewczyna oszukuje. Zauważamy również, jak zidentyfikować różne rodzaje niewierności i jak radzić sobie z paranoją, jeśli twój znaczący inny rzeczywiście nie zrobił nic złego.

Pamiętaj, że za każdym razem, gdy twoje serce jest do czegoś przywiązane, te niewygodne i bolesne sytuacje mogą być niezwykle trudne do uporządkowania. Bądź cierpliwy wobec siebie (i swojego partnera), słuchaj swoich instynktów i Poznaj fakty, zanim zrobisz coś, czego możesz żałować.

Oto, co musisz wiedzieć o jej możliwościach oszukiwania.

 • 1. Jaka jest różnica między fizycznym a emocjonalnym oszustwem?
 • 2. Znaki, że oszukuje
 • 3. Jak radzić sobie z paranoją

1. Jaka jest różnica między fizycznym a emocjonalnym oszustwem?

Jeśli już kusiło Cię oszukiwanie wcześniej, to prawdopodobnie dlatego, że chciałeś się przespać z kimś innym, prawda?

To może nie być przypadek dla twojej dziewczyny. Podczas gdy mężczyźni są bardziej narażeni na fizyczne z inną kobietą, kobiety są bardziej narażone na kołysanie się na ciemniejszą stronę przez emocjonalne połączenie. Choć może to nie być wstrząsające, zakochanie się zamiast upadku do łóżka jest często głębszym, długotrwałym rodzajem niewierności.

“Główną różnicą między emocjonalnym i fizycznym oszustwem jest modalność lub sposób, w jaki dana osoba oszukuje”, mówi terapeutka seksu i związków Courtney Geter. “Emocjonalne oszustwo nie zawsze obejmuje fizyczny dotyk, a fizyczne oszustwo nie zawsze obejmuje emocje. Na przykład fizyczne oszustwo oznacza pewną formę fizycznego dotyku, niezależnie od tego, czy jest to stosunek płciowy, seks oralny, Całowanie, dotykanie itp.” 

“Emocjonalne oszustwo może być głęboką, intymną rozmową osobiście lub za pośrednictwem wiadomości” – dodaje. “Emocjonalne oszustwo jest subiektywne dla osoby lub pary. Na przykład to, co jedna osoba może rozważyć przekroczenie granicy, może nie przeszkadzać innej osobie. Ważne jest, aby pary przedyskutowały, co wolno opuścić związek i komu na początku. Należy pamiętać, że obie formy oszustwa i łączą się tam, gdzie istnieje zarówno emocjonalne, jak i fizyczne oszustwo razem.”

Co można uznać za emocjonalne oszustwo? Sarah Schewitz, licencjonowany psycholog kliniczny, podaje przykłady, które mogą przekraczać granice:

 1. Wysyłanie do tej osoby takich zwrotów jak “myślenie o tobie” lub “szkoda, że cię tu nie ma”
 2. SMS-y przez cały dzień … chyba, że w pobliżu partnera
 3. Coraz motyle, gdy myśli o tej osobie
 4. Fantazjowanie o tym, jak by to było umawiać się z tą osobą
 5. Porównując tę osobę do swoich znaczących innych
 6. Fantazjowanie o tej osobie seksualnie
 7. Ukrywanie rozmów z tą osobą przed innymi istotnymi
 8. Dzielenie się intymnymi szczegółami na temat problemów w związku z tą osobą

2. Znaki, że oszukuje

Gotowa na znaki, że może oszukiwać? Tutaj eksperci go rozłożyć.

Ona trzyma dla siebie

Podczas gdy twój partner może być zajęty żonglowaniem harmonogramami pracy, chodzeniem na zajęcia jogi i spotykaniem się z koleżankami, jeśli nie mówi ci o swoim dniu, istnieje szansa, że powie komuś innemu. Oczywiście, odległość może sprawić, że serce stanie się milsze, ale jeśli już nie myśli, aby zadzwonić do ciebie, gdy stanie się coś dobrego, złego, śmiesznego, śmiesznego lub okropnego, może nadszedł czas, aby to rozważyć, ponieważ ma do tego kogoś innego. Żeby to poruszyć, trzeba dać jej znać, jak bardzo za nią tęsknisz, do cholery.

“Może być nadmiernie zestresowana czymś niezwiązanym z twoim związkiem, może być zdenerwowana czymś, co zrobiłeś, lub może czuć, że odchodzisz i nie wie, jak z tobą o tym porozmawiać”, mówi Schewitz. “Najlepiej zapytać ją, co się dzieje. Powiedz coś w stylu ” Hej kochanie, zauważyłem, że ostatnio wydajesz się trochę odległa. Brakuje mi bliskości. Chcesz o czymś porozmawiać, czy coś, co mogę zrobić, żeby nas znowu zbliżyć?’”

Nie jest taka otwarta.

Kiedy jesteś w stanie otworzyć się przed kimś, z kim czujesz się związany, może to zainspirować go do otwarcia się w zamian. Wtedy związek naprawdę zaczyna się rozwijać. Jednak jeśli jest cicha i rzadko się denerwuje, może emocjonalnie zdradzać z kimś innym. Dlaczego? Kiedy nie jest z Tobą tak szczera, może być spełniona na poziomie emocjonalnym przez kogoś innego.

“To znak, że się zamyka” – mówi Schweitz. “Choć może to wskazywać na zdradę, niewierność rzadko zdarza się w próżni. Jeśli się zamyka, to dlatego, że jest ranna lub straciła zaufanie do Ciebie jako kogoś, kto będzie dbał o to, co ma do powiedzenia. Może być zmęczona tą samą rozmową w kółko bez zmian ” – dodaje. “Może rezygnuje z dotarcia do ciebie, ale to nie znaczy, że jest niewierna. Jeśli nie jest tak otwarta jak wcześniej, zapytaj ją dlaczego. Powiedz jej, że chcesz być przy niej i wspierać ją przez to, przez co przechodzi.”

Ukrywa telefon.

Kiedy robi coś, o czym wie, że nie powinna, prawdopodobnie poczuje się winna. Możesz zauważyć, że zamiast spędzać czas na przewijaniu Instagramu na kanapie z Tobą, położyła telefon w drugim pokoju. Pewnie nie chce ryzykować, że spojrzysz na nią i złapiesz ją na gorącym uczynku. “Kobiety mogą ukrywać wiadomości tekstowe, wymiany e-mail i rozmowy telefoniczne z “dobrym przyjacielem “” – mówi ekspert randkowy Laurel House. “Może zaczynać jako przyjaciel, ale może też przechodzić w coś więcej.”

Może to również oznaczać zmianę w jej zachowaniu. Może to być również odpowiedź na coś, co sprawiło, że cię zapytała, albo że się wycofuje, nawet jeśli nie jest bliżej kogoś innego.

“Te znaki wskazują również na możliwą zmianę jej uczuć w związku”, mówi Geter. “Na przykład, jeśli istnieją wcześniejsze lub niedawne naruszenia prywatności, często zdarza się, że ktoś staje się bardziej odległy i chroni rzeczy osobiste. Zaufanie i bezpieczeństwo szacunku zostały zmienione, choć można je naprawić.” 

Z drugiej strony, może chronić swój telefon z wielu powodów, które nie mają nic wspólnego z innym mężczyzną. Jak wyjaśnia Schewitz, ” może rozmawiać ze swoją dziewczyną o problemach w twoim związku i nie chce, żebyś to widział. Albo może planować niespodziankę dla was dwojga, o której nie chce, żebyście wiedzieli.”

Powiązane: 8 czerwonych flag, na które należy uważać w związku

Chociaż możesz ulec pokusie węszenia (i tak, wszyscy robiliśmy to wcześniej i żałowaliśmy tego później, prawda?), zastanów się, co się z nią dzieje.

Jest lekka w szczegółach

Zawsze miała ten comiesięczny Klub winiarski ze swoimi dziewczynami, i kilka razy w miesiącu uderzają do miasta, ale teraz jest klub książki? I chodzą też na lekcje boksu? Może potrzebować więcej przyjaźni w swoim życiu, albo spotyka się z kimś na boku. Kluczem tutaj, według House ‘ a, jest zwrócenie uwagi na to, co mówi, gdy widzi cię po tych nocach.

“Zamiast wracać do domu i informować Cię o wszystkich szczegółach i plotkach, których nauczyła się podczas spotkania z dziewczynami, jest ostrożna i nie mówi o tym, co robili lub rozmawiali”, mówi. 

Nikki Martinez, Psy.D., zgadza się, zauważając, że dla wielu związków mniej komunikacji jest czerwoną flagą, zwłaszcza jeśli była wcześniej. “Jeśli to jest zmiana, to jest to również czerwona flaga. Czy przestała podawać szczegóły, bo czuła, że nie chcesz ich lub nie zależy ci na nich, czy przestała je podawać, mimo że pytasz i okazujesz zainteresowanie? Jeśli chodzi o to drugie, należy się zastanawiać, dlaczego jest tak krótka, skoro nie zawsze tak było ” – wyjaśnia.

Jednym ze sposobów, aby to naprawić i zobaczyć, co się dzieje, jest wyjaśnienie, jak bardzo podobało ci się rozmawianie z nią o tym, co dzieje się w jej życiu, co ją inspirowało i jacy byli jej przyjaciele. To lepsze rozwiązanie niż oskarżanie jej o kłamstwo. Plus, daje jej możliwość Dania tego, co może jej przeszkadzać.

Nigdy nie jest w nastroju

Nawet jeśli zawsze byłeś inicjatorem seksu w swoim związku, jeśli nie pamiętasz, kiedy ostatni raz uprawiałeś seks (a ona nie wydaje się zbyt zaniepokojona, aby to zmienić), możesz mieć potwierdzenie bycia podejrzanym. Ale z drugiej strony, to może być mniej o rozebraniu się, a bardziej o tym, jak łączysz się poza swoim życiem miłosnym.

“Dla kobiet seks jest emocjonalny. Jeśli są nieszczęśliwi w związku, a nawet po prostu zirytowani partnerem na noc, ostatnią rzeczą, o której myślą, jest seks”, mówi Schewitz. “Niektóre kobiety czują się niepewnie o ich starzenia się i zmiany ciała, co prowadzi do nich uczucie mniej sexy i mniej W nastroju.” 

Najlepsze rozwiązanie? Mów o tym, nawet jeśli czujesz się niekomfortowo. “Większość mężczyzn podchodzi do tego tematu w sposób oskarżycielski. Nie bądź taki. Powiedz jej, że tęsknisz za seksem, który kiedyś uprawiałeś i zapytaj, czy wie, dlaczego ostatnio nie jest w nastroju ” – dodaje.

Jednym ze sposobów, aby sprawdzić, czy jest intymnie spełniona gdzie indziej, jest zaproponowanie podróży, aby odzyskać ten ogień i zobaczyć, jak zareaguje-mówi ekspertka od seksu i komentatorka Coleen Singer. “Jest to jeden z niewielu wskazówek, które można bezpiecznie omówić z nią. Zaproponuj, aby zabrać ją na weekendowy wypad do lokalnego hotelu na obsługę pokoju i seksowny czas.  Ona może wziąć cię na to, a jeśli nie, możesz mieć partnera, który cię zdradza.” 

Uważa, że jesteś niepewny siebie.

Jeśli twoja typowo wspierająca dziewczyna nagle ma milion skarg na ciebie, możesz się zastanawiać, czy to dlatego, że zakochała się w kimś innym. Zanim porozmawiasz z nią o tym, Geter sugeruje zamiast tego spojrzenie do wewnątrz.

“Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, chociaż twoje niewerbalne lub werbalne zachowania mówią innym, jak się czujesz”, wyjaśnia. “Nie ma nic złego w poczuciu niepewności, chociaż musimy znaleźć źródło, aby zapobiec konfliktom we wszystkich relacjach.”

Powiązane: Jak zdrowo walczyć z partnerem

Jej wymawianie słów może być również wskaźnikiem tego, jak czuje się do siebie. Jak wyjaśnia Geter, ” jeśli masz 100% pewności, że nie czujesz się niepewnie, to może ona czuć się niepewnie i rzutować to na Ciebie. Poczucie niepewności nie oznacza, że oszukuje lub niepewnie o związku. Niepewność wynika z różnych obszarów życia, w tym starzenia się, wagi, pracy i innych.”

Może to być również sposób, w jaki wyraża swoją frustrację z twoim związkiem, i tak, możliwe, że ostatnio przyciąga ją ktoś, kogo uważa za bardziej pewnego siebie i asertywnego. “Wskazuje to na brak empatii z jej strony, co może się zdarzyć z kilku powodów”, sugeruje Schweitz. “Może być defensywna w zależności od tego, jak poruszysz temat, lub może po prostu nie mieć zdolności do spokojnego i skutecznego komunikowania się. Jeśli tak jest, kilka sesji z terapeutą par może w tym pomóc.”

Spędza dużo czasu w pracy

Większość ludzi w dzisiejszych czasach spotyka się online, w szkole, przez przyjaciół lub w biurze. Jeśli zauważyłeś, że zapisuje więcej godzin niż zwykle, możesz zacząć się zastanawiać, czy robi więcej niż wkłada Nadgodziny.

“Praca i dom to dwa miejsca, w których spędzamy większość naszego czasu, więc jest to najczęstszy sposób, w jaki spotykamy ludzi”, zauważa Martinez. “Kiedy ściśle współpracujemy z innymi, możemy naprawdę ich poznać, możemy walczyć i łączyć się w trudnych czasach i środowiskach. Częstotliwość, z jaką je widzimy, i łatwa bliskość sprawiają, że bardzo łatwo rozwijać uczucia do kogoś, z kim pracujesz.”

Jeśli martwisz się, o ile więcej pracuje w porównaniu do tego, jak kiedyś, lub wspomina w kółko to samo imię współpracownika, podejmij temat ostrożnie. Bycie wrażliwym i wyjaśnianie, jak to sprawia, że czujesz się niekomfortowo, jest pozytywną taktyką do wykorzystania. Nie obwinia jej, a zamiast tego wyraża to, co czujesz.

Długodystansowe Odczucia Nawet Dłużej Niż Zwykle

Jeśli mile fizyczne Cię rozdzielają, masz do dyspozycji tylko kilka zasobów, aby utrzymać to połączenie. Jeśli zaczniesz czuć, że dryfuje dalej niż ona już jest, możesz się zastanawiać, czy lokalny zwrócił jej uwagę. Choć nie chcemy Ci tego mówić, związki na odległość są często bardziej podatne na oszustwa niż te w tym samym mieście.

“Chociaż nie wszystkie związki na odległość skutkują oszustwami, istnieje większe ryzyko, ponieważ jednym z ważnych elementów tworzenia intymności jest bliskość”, mówi Geter. “Przez bliskość Rozumiem zarówno fizyczną bliskość, jak i emocjonalną bliskość lub stawanie się wrażliwym z partnerem. Kiedy nie jesteś fizycznie blisko swojego partnera, oboje tracisz wspólny czas razem i oboje cieszycie się czasem z innymi. Dzielenie się tym czasem z innymi może prowadzić do niezamierzonych romantycznych uczuć do przyjaciela lub współpracownika.” 

Jednym ze sposobów na to, aby twój romans był silniejszy, jest zaangażowanie w niezawodną komunikację i częste wizyty. “Pracując z parami w związkach na odległość, zachęcam je do regularnego planowania randek telefonicznych lub wideo”, dodaje. “Nie zastępuje to dat osobistych, choć nie pomaga stworzyć czas na rozproszenie związku darmo, jakbyś był na randkę twarzą w twarz. Zachęcam również do regularnego podróżowania, aby się zobaczyć i traktować każdą podróż jako prawdziwe życie zamiast wakacji. Kiedy pary traktują weekendowe wycieczki jako wakacje, nie doświadczają drugiej osoby w jego codziennej rutynie. Dlatego też, kiedy zaczynają żyć w tym samym mieście, nie ma poczucia, jak żyją inni i jest to podobne do szoku kulturowego.”

Powiązane: Czy Otwarty Związek Jest Dla Ciebie Odpowiedni? Oto, co musisz wiedzieć

Jeśli Wszystko inne zawiedzie i nadal czujesz, że nie jest tak zaangażowana, jak kiedyś, spróbuj poczekać, aż będziesz osobiście, aby otworzyć czat. Nie tylko pozbywa się pokusy czytania między tymi często mylącymi niebieskimi liniami iPhone’ a, ale daje szansę na zrozumienie sposobów, w jakie twój związek może nie spełniać jej i co możesz z tym zrobić.

Pobrała aplikację randkową

Najczystszym znakiem, że próbuje szczekać na innym drzewie jest to, że zauważysz ją na aplikacji randkowej. W końcu, jeśli jesteś już w związku, dlaczego musisz łączyć się z innymi singlami? Jeśli nie jesteś całkowicie pewien, czy widziałeś jej przeglądanie, przyjrzyj się jej ruchowi kciuka, aby uzyskać dodatkową kontrolę.

“Jeśli zauważysz, że twój partner przesuwa się w lewo i przesuwa w prawo na ekranie telefonu, może to być znak, że patrzy na aplikację randkową”, zauważa Schewitz. “Nie ma wielu aplikacji, które wymagają tego typu ruchu. Jeśli nagle zamyka to, co robiła, gdy przechodzisz obok lub ukrywa telefon przed twoim wzrokiem, możesz mieć się czym martwić.”

Jedynym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest rozmowa. Chociaż na początku może nie być z góry, wyrażając, jak bardzo cię to boli, może być bardziej skłonna wyrazić swoje niezadowolenie w związku. To może oznaczać, że opuszcza Związek, lub, jeśli masz szczęście, usuwa aplikację na dobre. 

3. Jak radzić sobie z paranoją

Może to wiadomość na Facebooku, którą widziałeś od Starego płomienia, która wprawiła cię w przesadę. Może dlatego, że odrywała się od zaliczek, które zwykle wprowadzają ją w nastrój, by być z Tobą intymna. Może po prostu nie czujesz się tak połączony, jak byłeś, gdy po raz pierwszy zacząć randki.

Relacje przejść przez wiele przypływów i przepływów, ale ważne jest, aby zarządzać swoją paranoję, zanim grozi to zakończyć związek, który może być po prostu przechodzi przez trudny okres. Jednym ze sposobów podejścia do swoich zmartwień jest pamiętanie, że jest to poza twoimi rękami i chociaż może być trudne, musisz uwolnić się od tej sytuacji. 

“Paranoja jest trudnym uczuciem do pokonania”, mówi Schewitz. “Jedną rzeczą, która może pomóc, jest przypomnienie sobie, że to jest poza moją kontrolą. Jeśli chce oszukiwać, będzie oszukiwać i nic nie mogę zrobić, aby to powstrzymać. Bądź otwarty i szczery ze swoim partnerem o swoich lękach i daj jej znać, jak się czujesz. Pochodzą z bardziej bezbronnego miejsca mówienia jej o swoich lękach, a nie atakowania i oskarżania.”

Jeśli rozmowa serca z sercem prowadzi do tego, że twoja dziewczyna niszczy twoje podejrzenia twardymi faktami lub przyznała się do zdrady, ale zdecydowaliście się zostać razem, musicie zaangażować się w swoje działania jako para.

“Jeśli paranoja nie opiera się na rzeczywistości i doświadczeniu, muszą znaleźć sposób, aby ją odpuścić, ponieważ zepsuje to i zniszczy związek”, mówi Martinez. “Jeśli jest ona oparta na rzeczywistości, a była historia niedyskrecji, ale zdecydowałeś, że chcesz zostać i wypracować pewne rzeczy, musisz to mieć na myśli. Jeśli dokonasz tego wyboru, nie możesz nadal karać osoby, przeglądając jej telefon i e-maile. To ciągłe przypominanie i brak zaufania tylko rozwali związek dalej. Jeśli chcesz mieć czyste konto, miej to na uwadze. Jednak ustawić linię firmy, że to się nigdy nie powtórzy, że będzie je opuścić.”

Jesteś gotowy stawić temu czoła?

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts