Zrozumienie Trendu Lockering Dating

Zrozumienie Trendu Lockering Dating

Teraz, gdy Szkoła wróciła, czy grozi Ci “Zamknięcie”?

Ahhh, upadek. Być może najbardziej poetycka pora roku. Czas zmian, czas refleksji. Czas żniw, oczywiście, ale także Czas, w którym zmniejszanie światła i słabnące ciepło oznaczają pewne rzeczy po prostu… zgiń. Jak kwiaty w ogrodach, liście na drzewach, a często relacje młodych ludzi.

Zgadza się, jeśli jesteś studentem pierwszego roku w związku, który został przeniesiony z liceum, warto zauważyć, że twój związek może być teraz w niebezpieczeństwie. Niezależnie od tego, czy idziesz do tej samej szkoły lub szkół w tym samym mieście, czy nie, ty i twoje znaczące inne prawdopodobnie spędzacie dużo czasu osobno w porównaniu do mocnych dni młodości. Co jest w porządku. Czasami.

Ale może… może… to, co się dzieje, to zamykanie.

To właśnie AskMen nazywa trend powolnego zamrażania znaczących innych z twojego życia i obwiniania swoich studiów, kiedy to, co naprawdę się dzieje, to spędzasz więcej czasu z nowymi, ekscytującymi ludźmi, a twój główny nacisk zaczyna czuć się trochę nieciekawy.

Powiązane: wszystkie trendy randkowe Online i slangu trzeba wiedzieć

Prawda jest taka, że kiedy zaczynasz tracić uczucia do kogoś, może być trudno wiedzieć, co robić. Wiesz, że Twoja nowo odkryta sytuacja emocjonalna będzie krzywdząca dla Twojego partnera, ale jak im to wytłumaczyć, nie łamiąc im serca? A skąd masz pewność, że to jest nowa norma, a nie tylko faza?

Blokada jest bezpośrednim skutkiem tego. Zostajesz wycofany, ale jest przydatna wymówka: to tylko praca w szkole! Naprawdę skupiam się na moich ocenach w tym semestrze. Chcę robić, co mogę. Chyba nie chcesz, żebym oblał zajęcia?

Oczywiście prawdziwy powód jest daleki od pasji do doskonałości akademickiej. Prawdziwym powodem jest to, że, szczerze mówiąc, prawdopodobnie zmierzasz do jednego z tych strasznych wysypisk indyków. To przerażające zdanie, które brzmi jak coś, czego nie chciałbyś doświadczyć podczas kolacji, jest w rzeczywistości… cóż, jest to również coś, czego nie chciałbyś doświadczyć podczas kolacji, ale z innego powodu.

Uzyskiwanie indyka po cenach dumpingowych jest, gdy dostaniesz po cenach dumpingowych na Święto Dziękczynienia przerwy przez partnera, zazwyczaj w pierwszym semestrze studiów, ponieważ twój partner zdał sobie sprawę, że świat jest większy i bardziej ekscytujące, niż myśleli, a Związek liceum po prostu nie jest cięcie go już. 

Oczywiście, możesz nie być w trakcie zamykania. Może twój partner naprawdę ciężko się uczy. Ale (i warto o tym pamiętać, jeśli sam jesteś hardkorowym studentem) nawet jeśli nie możesz spędzić całej nocy rozmawiając ze sobą tuż przed egzaminem chemicznym, nigdy nie zaszkodzi sprawdzić się tu i ówdzie z uroczym tekstem lub małą romantyczną wiadomością, tylko po to, aby poinformować innych znaczących, że nie spadłeś z powierzchni Ziemi. 

A najgorszy scenariusz? Jeśli cała ta cisza radiowa naprawdę oznacza, że zostałeś zablokowany, a to prowadzi do rozstania (w Święto Dziękczynienia lub nie) zawsze możesz wrócić do gry z randkami online. 

Chcemy wiedzieć o twoich randkowych hitach (i chybionych). Weź udział w ankiecie!

Pokaż komentarze

Komentarze

Total
0
Shares
Related Posts
Read More

Jak być romantykiem

Jak być romantykiem Chcesz ją zachwycić? Oto Twój 101 Przewodnik po opanowaniu romansu Madeleine Holden 19 września 2017…